Зник безвісти 28-річний інспектор митного поста Володимир Марченко. Допоможіть знайти

0
1715

thumb_652949_news_m

Батько однорічної дитини Володимир Марченко з Могилів-Подільського Вінницької області ще у п’ятницю, 11 серпня 2017 року, вибіг на ранкову пробіжку. Досі чоловік не повернувся та про його місцезнаходження нічого не відомо. Про це повідомляється на сайті «20 хвилин».

Могилів-Подільським відділом поліції встановлюється місцезнаходження безвісти зниклого 28-річного Володимира Марченка. Житель Могилів-Подільського працює старшим держінспектором  митного поста «Дністер» Вінницької митниці ДФС.

«У п’ятницю, 11 серпня 2017 року, близько восьмої години він вийшов з дому на ранкову пробіжку в напрямку стадіону «Олімп» та до цього часу не повернувся. Місце його знаходження залишається невідомим. Перевіряються всі можливі версії», — йдеться в повідомленні.

За інформацією, Володимир Марченко одружений та має однорічну дитину. На момент зникнення був одягнутий: чорна футболка «Адідас», темнозелені шорти кольору хакі, коричневі кросівки «New Balance». При собі не мав ні телефона, ні гаманця, ні кредитних карток.

Якщо комусь що-небуть відомо, прохання звернутися до відділу поліції або зателефонувати за номером 102.

«Генплан Таможни»