Житомирская таможня

95
5107

Комментарии — страница 8

25.03.2015 23:31

Гражданину

СБУ вместе с УБОЗ ждет когда Свинцицкая проработав на должности зама всего полгода и ушев в декрет, исполнит свою заветную мечту: оформит на подставное лицо купленую за честно заработаные 15000 дол.иномарку.

27.03.2015 23:01

Ванга

Господа через две недели в таможнях будет большой кипиш, начнется очередное реформирование и слияние под флаги налоговиков. И таки да, некоторым нужно снова возвращаться в состояние кормящей мамы. А куда деваться всем нач. мытных постов ??? Ответ: помогать кормящей маме, держать сисю или что-то другое ну о-ч-ч-е-н-ь больших размеров….или же готовте КЭШ…..

28.03.2015 12:36

Держслужбовець

Народним депутатам Березюку О.,
Соболєву Є.,
Остріковій Т.
Шановні народні депутати фракції «Самопоміч»! Звертаюся до вас як до представників єдиної партії, яка на даний момент ще себе не дискредитувала і вселяє віру щодо змін на краще.
Євромайдан запустив незворотні процеси у суспільстві, втілив прагнення людей до європейських стандартів життя. На пост майданному тлі, проте, продовжує проростати таке ганебне явище як корупція. В ЗМІ активно формується сталий образ державного службовця-хабарника.
В чому ж причина корупції? В цинічності державних службовців, які навіть після Революції гідності і під час військових дій не соромляться брати хабарі?
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив главі МВС України Арсенію Авакову створити спеціальну оперативно-слідчу групу для боротьби із корупцією на місцях. При цьому він запитав яку заробітну плату отримують слідчі? У відповідь отримав – 2 300 грн. Прем’єр пообіцяв підвищити зарплату слідчим у декількакрат, проте у нього не виникло питання: а як ці слідчі жили, скажімо, в Києві із зарплатою у 2 300 грн на місяць?
Зарплатню у 2 000 – 3000 гривень отримують митники, податківці, міліціонери. Молодий лікар, провчившись шість років у медичному університеті, пройшовши три роки інтернатури отримує зарплатню у розмірі близько 1 300 грн. Таку ж зарплатню отримує водій швидкої. При цьому вказаним людям потрібно заплатити комунальні послуги, прогодувати сім’ю, доїхати на роботу, купити форму, канцелярію для роботи, адже за невеликим виключенням вказаним держслужбовців вже давно не забезпечують. Займатись іншою роботою, окрім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту, державним службовцям заборонено. При цьому вказані люди допомагають волонтерам, сприяють у вирішенні питань на користь бійців АТО, проте роблять це в основному анонімно, а тому це залишається поза увагою громадськості. Негатив же в свою чергу дуже швидко розлітається по ЗМІ.
То чи в цинічності цих людей причина корупції?
Чинна влада, пропрацювавши рік раптом починає боротись з корупцією влаштовуючи показові шоу з затриманням у прямому ефірі. Звичайно, це суттєво підвищує рейтинги, проте чи матиме наслідки у подоланні корупції зважаючи на вищевикладене? Можна в один день звільнити усіх міліціонерів-податківців-митників та набрати на їх місце нових молодих людей із європейьскою освітою і знанням іноземних мов. Але чи надовго збережеться ентузіазм цих людей при такому рівні забезпечення державних службовців? Чи може владі вигідно тримати армію держслужбовців з низькими зарплатнями аби періодично влаштовувати подібні шоу задля підвищення рейтингів?
Звідки взяти гроші для належного рівня оплати праці? Вже неодноразово журналісти наводили обсяги корупційних коштів у різних структурах. Якщо знищити якщо не усі, то принаймі більшість корупційних схем, які приносять вказані кошти, отримаємо необхідні фінансові ресурси в бюджет для забезпечення належного рівня оплати праці. Про вказані схеми вже знають, напевне всі. Для їх знищення потрібна лише воля керівництва держави.
Можливо, суттєве підвищення рівня заробітних плат держслужбовців не матиме схвалення серед електорату. Проте саме від ефективної роботи фіскальних і правоохоронних працівників залежить рівень надходжень до бюджету і, відповідно, добробут того ж таки електорату.
Зараз в ЗМІ часто згадується приклад побудови нової держави Грузії. Проте в Грузії боротьба з корупцією саме розпочалась саме із підвищення рівня із паралельним впровадженням відповідальності за корупцію
В зв’язку з вищенаведеним, з метою ефективної, а не показової боротьби з корупцією, прошу вас:
1. Негайно ініціювати суттєве і реальне, а не номінальне підвищення заробітних плат для державних службовців, з врахуванням сучасного рівня цін.
2. Розробити та забезпечити належний рівень захисту державного службовця і членів його сім’ї у разі відмови від виконання незаконних вказівок вищого керівництва
Впровадження цих двох простих кроків буде набагато ефективнішим у боротьбі з корупцією, ніж періодичні спалахи вказаної боротьби для підтримання рейтингу окремих політичних фігур.
Надіюся на ваше розуміння та підтримку.

З повагою, середньостатистичний держслужбовець

29.04.2015 13:48

Брокер

Что то в таможне стало так плохо что и писать не о чем. Скучно живем

1.05.2015 0:39

Инспектор

Как з.а.е.б.а.л.о ездить к этому д.о.л.б.о.е.б.у Бондарчуку подписывать бумажки, ебанутизм полнейший. Когда уже выгонят его на х.у.й и будет нормальный начальник УБК????????????????????????????????

1.05.2015 0:40

Инспектор

Как з.а.е.б.а.л.о ездить к этому д.о.л.б.о.е.б.у Бондарчуку подписывать бумажки, ебанутизм полнейший. Когда уже выгонят его на х.у.й и будет нормальный начальник УБК????????????????????????????????

4.05.2015 18:43

Инспектору.

А причём тут Бондарчук? он не начальник УБК. Может ВЫ не тому носите? Но есть выход… Увольняйтесь.

7.05.2015 19:41

Инспектор

Хороший совет, нечего больше делать в этой таможне, надо увольняться

14.05.2015 14:42

Коростенец

Овручане, зачем подставили Юрасика??? Он же вам всем дает возможность на хлеб заработать….

14.05.2015 19:26

Овручанен

Забирайте в Коростень и будет ВАМ и счастье, и хлеб.

15.05.2015 9:46

Коростенец

У нас есть пчела Мая. С ней комфортно и мы ее не подставляем…….

15.05.2015 13:32

Гринчук

А кто кого подставил?

15.05.2015 16:29

Земляк

Зря Юра Дворников связался с даунами, работать с гриней и его лоховской компанией себе дороже. Пусть еще докажут, удачи

16.05.2015 6:58

1

Да! эт точно. А сам он и его камманда проффесоров просто крассавчики.

16.05.2015 12:47

Житомир-Центральный

Команда может и профессионалов, но лучше чем нынешняя команда бомжей и проституток

16.05.2015 14:50

Предыдущему

А можно про бомжей и проституток поподробнее?

16.05.2015 15:21

Для непонятливых

В народе принято: бомж это с бородой и постоянно с перегаром, а простигосподи это с большой жоппой и рабочим ртом//

16.05.2015 15:28

Знову передєл

12 квітня члени МДО «Депутатський контроль» обговорили з новопризначеним головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим реформування митної системи України. У робочій зустрічі взяли участь народні депутати України Геннадій Кривошея, Віктор Романюк, Максим Поляков (фракція «Народний фронт»), Тетяна Острікова (фракція «Самопоміч»), голова Секретаріату об’єднання Вадим Руденко та заступник голови Секретаріату Андрій Боніславський.
Роман Насіров підкреслив, що ситуація з корупцією на українських митницях вкрай напружена, тому єдиним виходом вбачає звільнення всіх начальників митниць задля викорінення корупційних схем, за якими вони звикли жити роками.
До того ж, очільник ДФС запевнив, що розраховує на підтримку і допомогу «Депутатського контролю» у питаннях, пов’язаних з одіозними бізнесменами, які намагаються чинити тиск на Державну фіскальну службу.
За словами голови Секретаріату МДО «Депутатський контроль» Вадима Руденка, усі 14 народних депутатів об’єднання готові допомагати новому керівництву знищувати корупцію в органах служби. Із цією метою вже відкрито гарячу лінію «Депутатського контролю» для повідомлень про факти зловживань на митниці та в податковій – 099-23-276-23.

16.05.2015 16:13

Местный

Справедливости ради хочу заметить, что предыдущая команда проффесоров посолиднее смотрелась, чем нынешний сброд. Да и по работе было все просто и понятно.


16.05.2015 20:31

Реально

Реально поменялся только глава таможни, а проффесионалы на все месте, ни одного не подвинули.