Житомирська компанія ухилилась від сплати 3,5 млн гривень податків

0
1043

1747203

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області викрили компанію, яка ввозила до України товари поза митним контролем, що призвело до ухилення від сплати 3,5 млн. грн. податків. Про це повідомили у Державній фіскальній службі України.

У рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено одну із компаній області, що займається оптовою торгівлею одягом та взуттям, службові особи якої протягом 2015-2016 рр. ввозили на митну територію України товари поза митним контролем.

photo.42756

У подальшому товар реалізовували без відображення у звітності. При цьому фігуранти використовували в т.ч. реквізити підконтрольних ФОП. Такі дії призвели до ухилення від сплати 3,5 млн. грн. податків.

photo.42754

Оперативники провели обшуки в офісно-складських приміщеннях компанії-фігуранта, в результаті було вилучено та передано на відповідальне зберігання брендовий одяг низки відомих торгових марок на суму 3 млн. гривень, документи та чорнові записи, що підтверджують незаконну діяльність, комп’ютерну техніку та печатку СГД — нерезидента із Великобританії.

photo.42755

Слідчі дії тривають.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДФСУ