Затримані за хабарництво митники на Закарпатті виявилися громадянами іншої країни

0
2040

5613f8961cc01-habar1-737x492

Під час проведення оперативних заходів правоохоронці задокументували злочинну схему систематичного одержання хабарів службовими особами пункту пропуску «Вилок» Закарпатської митниці.

Гроші вимагали за ввезення на територію України товарів та агрегатів до транспортних засобів без належного митного оформлення. Про це повідомили в Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

«Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області та слідчі обласної прокуратури встановили, що здирництвом займаються начальник однієї з змін та інспектор митного пункту. Від приватного підприємця вони вимагали тисячу доларів США за ввезення товарів без їх митного оформлення», — йдеться в повідомленні.

Одного із митників правоохоронці затримали за місцем несення служби під час одержання чергової частини хабара — 400 доларів США. Раніше був зафіксований факт одержання ними 200 доларів США від обумовленої суми.

«Під час проведення обшуків за місцем служби та мешкання митників оперативники УЗЕ та слідчі прокуратури вилучили паспорти іноземної держави на їх ім’я. Крім того, в одного з них були виявлені договори про наявність депозитних рахунків в іноземному та вітчизняному банках. На їх рахунках відповідно угод розміщувалось та розміщується сотні тисяч євро та доларів. Також правоохоронці вилучили кошти, які були виявлені під час обшуку. Зокрема, 8,4 тисячі доларів США, 122 тисячі форентів, понад 700 євро», — розповіли у відомстві.

На даний час один із митників затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального України.

«Генплан Таможни»