Закарпатські митники затримали фуру з тютюновими виробами

0
1070

12112016_sigareti

Працівники Закарпатської митниці ДФС припинили вивезення з України півфури з тютюновими виробами. Правопорушення припинено на митному посту «Дяково» Закарпатської митниці ДФС у напрямку «виїзд з України». Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

За інформацією управління протидії митним правопорушенням та міжнародного співробітництва ГУ ДФС у Закарпатській області, незаконно перемістити через кордон тютюнові вироби намагався громадянин України на вантажному автомобілі.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, із України в Румунію переміщувались пиломатеріали з хвої.

Проте, під час аналізу поданих до митного контролю товаросупровідних документів працівники митниці прийняли рішення провести повний митний огляд транспортного засобу та вантажу. «Відтак виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби, а саме: 22 тис. пачок «Rothmans» з акцизними марками України та 78 тис. пачок «Marble» без акцизних марок. Тютюнові вироби знаходились у дошках», — йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Тож, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Складено протокол про порушення митних правил, цигарки орієнтовною вартістю 1 млн 600 тис. гривень, пиломатеріали та напівпричеп вилучено.

«Генплан Таможни»