На Закарпатті митники виявили 25 650 пачок цигарок у вантажівці, яка перевозила мед

0
819

photo.44007

Закарпатські митники виявили правопорушення в зоні митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС. У вантажному автомобілі іноземної реєстрації переміщувались цигарки.

Як розповідають у прес-службі ДФС, згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, через митний кордон із України в Угорщину переміщувався бджолиний мед. Під час аналізу поданих до митного контролю товаросупровідних документів та в результаті аналізу ризиків, працівники митниці прийняли рішення про проведення повного митного огляду транспортного засобу та вантажу. Внаслідок огляду у днищі вантажівки було виявлено приховані від митного контролю 24 050 пачок торгової марки «Rothmans» та 1600 пачок «Marlboro» вітчизняного виробництва із акцизними марками України.

photo.44008

photo.44010

photo.44011

photo.44012

Зазначені дії попередньо кваліфікуються за ознаками порушення митних правил, а саме переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Здійснюються заходи щодо фіксації митного правопорушення.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДФСУ