Закарпатські митники вилучили автомобіль «Kia» з підробленим номером кузова

0
686

preview1

Закарпатські митники упередили ввезення в Україну легкового автомобіля «Kia Ceed», 2017 року випуску, з підробленим номером кузова.

Як розповіли у Державній фіскальній службі України, водій автомобіля – іноземець, в’їхав на митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС, в напрямку «в’їзд в Україну», «зеленим коридором».

Як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу він надав митним органам свідоцтво про реєстрацію автомобіля та довіреність на право керування.

Проте під час проведення поглибленого митного огляду було встановлено, що на автомобілі номерне позначення кузова не відповідає номеру, зазначеному у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.

«Тож іноземець переміщував через митний кордон України легковий автомобіль шляхом надання митному органу як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві дані щодо номерного позначення кузова транспортного засобу.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України», — зазначили у прес-службі ДФС.

Транспортний засіб вартістю понад 356 тис. гривень вилучено.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДФС