Закарпатська митниця забезпечила службових собак елітним кормом вартістю 65 тис. гривень

0
985

к

Митники Закарпаття провели тендер, який забезпечить харчуванням службових тварин кормом категорії супер-преміум. Про це повідомляє «Таможня Схемы.нет».

На початку липня 2017 р. Закарпатська митниця оголосила тендер на закупівлю 1060 кг корму для службових собак з очікуваною вартістю 79 500 грн. У своїх вимогах вона позначила, що сухий корм має бути лише «Royal Canin Maxi Adult» або аналогічної категорії «Супер-преміум» з терміном придатності – 1 рік.

За тендер змагалися три фірми: ТОВ «Ковінько-Ковбаси», ТОВ «НС Захід», ТОВ «Максимум». Першим переможцем стало ТОВ «Ковінько-Ковбаси», яке запропонувало найнижчу суму — 50 000 грн. за вологий корм ТМ «ZOO Люкс», але його пропозицію було відхилено через невідповідність умовам закупівлі. Він мав термін придатності лише півроку та не був сухим.

Переможцем залишилося ТОВ «НС Захід» із запропонованою сумою 65 253 грн. та з максимальною відповідністю до критеріїв предмету закупівлі.

Між Закарпатською митницею та ТОВ «НС Захід» укладено договір, згідно якого строк поставки товарів має відбутися до 31 грудня 2017.

 

«Генплан Таможни»