Закарпатська митниця: порушник митних правил сплатив понад 4 мільйони штрафу

0
835

34352_image_large

Працівники Закарпатської митниці ДФС відстояли інтереси держави у суді.

Як повідомляється на сайті Державної фіскальної служби України, суд прийняв рішення щодо посадової особи румунського підприємства і зобов’язав її сплатити штраф – понад 4 млн гривень до Державного бюджету України, а товар, який незаконно ввозився – конфіскувати.

Як повідомлялось раніше, у липні минулого року працівники Закарпатської митниці ДФС на митному посту «Дяково» припинили спробу ввезення на митну територію України з порушенням митного законодавства товару, через подання документів, оформлених посадовою особою румунського підприємства, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів (асортименту), їх ваги, кількості, маркування та номерів. Заявлялось, що в Україну ввозиться давальницька сировина – кабелі, електропроводи, намотані на пластикові котушки, арматура та інше.

За порушенням митних правил щодо посадової особи румунського підприємства було складено протокол, за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, яким тимчасово було вилучено товар на суму понад 4 млн. гривень.

За результатами розгляду справи про порушення митних правил в Ужгородському міськрайонному суді посадову особу румунського підприємства визнано винною у вчиненні правопорушення та накладено адміністративне стягнення згідно із санкцією ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, а це штраф у розмірі 4 231 738 грн та конфіскація товару на таку ж суму.

Оскільки з таким рішенням представники порушника були не згодні, рішення суду було оскаржено в апеляційному суді Закарпатської області.

За результатами розгляду Апеляційним судом Закарпатської області, апеляційну скаргу повернуто представнику, а постанову суду першої інстанції залишено в силі.

За матеріалами ДФС України