За вимагання 10 тис. дол. хабара затримано співробітника управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у м. Києві

0
1803

1425278615_moshennik

Слідчим другого слідчого відділу управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України 01.03.2018 під час здійснення розслідування в кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, затримано співробітника управління внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві, який вимагав неправомірну вигоду в розмірі 10 тис доларів США від представника юридичної особи за вирішення питань, пов’язаних з безперешкодним митним оформленням товарів. Про це повідомили у Відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Зазначену службову особу затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі органом досудового розслідування готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, та буде вирішено питання про обрання запобіжного заходу.

Довідково: за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.