За січень-лютий 2018 за матеріалами ГУ ВБ ДФС розпочато 59 кримінальних проваджень

0
575

2100111

У січні – лютому 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 65 кримінальних проваджень, з них 59 – за матеріалами підрозділів Головного управління внутрішньої безпеки ДФС.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено 13 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів.

До суду направлено 5 обвинувальних актів та 5 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочину.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ складено та направлено до суду 30 адміністративних протоколів за скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, за якими 2 особи визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення.

Протягом двох місяців поточного року підрозділами ГУВБ проведено 354 службових розслідувань і перевірок, у тому числі перевірено 21 повідомлення про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс», а також 122 звернення фізичних та юридичних осіб.

За результатами перевірочних заходів 93 працівникам винесено офіційне застереження про недопущення протиправної поведінки, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 59 осіб.

За матеріалами Державної фіскальної служби України