За контрабанду наркотиків громадянина України засуджено до 10 років ув`язнення

  0
  1069

  208917

  Вироком Святошинського районного суду м. Києва від 19.02.2018 громадянина України засуджено за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів), ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 3 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України. Про це повідомили у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

  Вказану особу визнано винною у тому, що за попередньою змовою з особами, у тому числі, які перебували на території Королівства Нідерландів, у листопаді 2013 року здійснив переміщення з території вищезазначеної країни через митний кордон України з приховуванням від митного контролю наркотичного засобу кокаїну в особливо великих розмірах, як з метою його подальшого збуту, так і для його особистого вживання.

  Вказаній особі судом призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі із конфіскацією половини майна та наркотичного засобу.

  Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювалось Генеральною прокуратурою України та досудове розслідування проводилось Головним слідчим управлінням СБУ.

  Ваш комментарий

  Please enter your name here
  Please enter your comment!