Євген Карась: «Прокуратура, як і МВС, — це зараз організовані злочинні угрупування. Треба міняти ці структури в корені»

0
883

Генпрокурори. Де знайти чесного і не ідіота? Шокін або остаточно впаде в маразм, або буде звільнений. Після нього, швидше за все, призначать Юрія Луценка. Який, як кажуть, той самий хрін, який редьки не солодший. І кого б не призначали, кожний наступний буде гірше попереднього. З тієї простої причини, що «в кишені» у президента інших немає.

Як би Ви вирішили цю проблему?

Хто, як і за якими критеріями повинен обирати людину на посаду Генпрокурора?

Кого б Ви хотіли бачити на цьому місці?

Євген Карась, активіст об`єднання націоналістів «С14»:

«Ми бачили, що зробила посада Генпрокурора з типу націоналіста Махніцького. Це жах і сором. Потім був Ярема. Він «як і всі», але все ж мав відмінність — окремі толкові речі робив у минулому. Але і з нього толку ніхто не побачив. Юрій Луценко? За нього знаю лише точно, що спочатку підбурював націоналістів на заворушення 9 березня 2001-го року, пропонував їхати машиною на ментів. Йому сказали: «Супер. За руль сядеш?» Перестав пропонувати. А на суді потім здав побратимів. Його свідчення причетні до посадки активістів опозиції того часу.

Отже, який він буде Генпрокурор я для себе точно знаю. Прокуратура, як і МВС, це зараз організовані злочинні угрупування. Складають основну загрозу національній безпеці. Навіть більшу, ніж Верховна Рада. Треба міняти ці структури в корені. Виганяти до бісової матері 90% штату. Одноногий АТОшник після піврічних форсованих курсів буде краще прокурорити за цих клоунів. Чому інвалід? Бо йому не треба пояснювати, яку ціну має держава. Тому схожість Пшонки до Шокіна невипадкова. Вони ніби посміхаються до нас – «нічого там не зміниш». От і все, Господь, жгі. А далі робити нову структуру. Спеціалістів з реформ найти можна і в нас. Була би політична воля. Що вже казати про можливість залучити спеціалістів із Заходу…»

Записала Алена Ладнюк

2015-11-06 16:58 3327