Євген Карась, активіст об`єднання націоналістів С14: «Найбільша помилка влади — не повірили у власну націю, в її можливості»

  0
  1063

  Пане Євгене, за кого б Ви віддали голос, якби були зараз у Києві?

  В Києві я би на вибори не пішов. У мене на районі в Київраду пролізе Віталій Павлик. Це черновецька свора. Ніхто з толкових людей не займається громадською діяльністю достатньо, аби перемогти, наприклад, конкретно цього покидька. А ті, що лізуть до корита, навіть не розуміють, що депутат Київради не має зарплати і переважно не мають жодних навиків, аби змінити місто.

  Я з хлопцями з організації С14 врятував десятки киян, парків, чи просто окремі проблеми вирішили. І нам не треба були для цього мати мандати. Тому я не піду на вибори. Я не вірю в чудеса. Хочеш чуда – роби його щодня.

  Чи мають сенс зараз вибори взагалі?

  — Вибори по закону мають бути. Тут сенсу нема порушувати часові вимоги.

  Яка, на Ваш погляд, найбільша помилка нової влади за час після втечі Януковича?

  — Найбільша помилка влади — не повірили у власну націю, в її можливості, пасіонарний спалах не використано.

  Яка, на Ваш погляд, найбільша помилка тих, хто вигнав Януковича з країни?

  — Найбільша помилка народу, що вигнав Януковича у тому, що почали сподіватися на Європу та «поступову еволюцію». Треба було закінчувати з бандою всіма методами і в усіх сферах. Націоналізація майна, кримінальне переслідування, жорстка люстрація.

  Де б ви хотіли бути і в якому стані через рік?

  — Через рік я би хотів допомагати розвалювати РФ зсередини через наших союзників там. Займатися тим міг би в будь-якому статусі. Державному, чи громадському.

  На Вашу думку, криваві події 31 серпня під Верховною Радою – це провокація влади? І чи справді кинув гранату Ігор Гуменюк?

  Біс знає. Спеціалісти вважають, що це готували зумисно. Навіть якщо виконавцем був Гуменюк, то його хтось підкрутив саме на такий теракт.

  Ольга Костіна ГЕНПЛАН

  2015-10-25 15:54 1932

  Ваш комментарий

  Please enter your comment!
  Please enter your name here