Ягодинская таможня (часть 4)

329
6946

Комментарии — страница 168

11.04.2016 21:39

Ага

Яким ядом-іди проспись.

11.04.2016 21:41

интересно

http://comments.ua/life/540899-volinskiy-tamozhennik-tereshchuk-poshel.html

12.04.2016 8:50

Доцент

Бажаючи підвищити кваліфікацію Є)))?

12.04.2016 12:02

Шавлак фореве

В.О. НАЧАЛЬНИКА ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ СПІВПРАЦЮВАВ ІЗ РФ?

Низка офіційних внутрішніх документів із листування Чернігівської митниці у червні 2015 року переконливо свідчить про цілком ймовірне незаконне розмитнення понад 20 тонн цукру, який «підтримав» росіян у той час, коли цивілізований світ оголосив державі-агресору майже економічну блокаду.

Відповідно до інформації автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор-2006», 10 червня 2015 року о 00.17 транспортний засіб комерційного призначення з вантажем «цукор», який переміщувався в митному режимі експорт …. виїхав із зони митного контролю пункту пропуску «Грем’яч-Погар» за кордон.

Це майже дослівна цитата із листа до начальника Чернігівського прикордонного загону за №51/2086 від 18 червня 2015 року за підписом тоді в.о. начальника Чернігівської митниці О.В.Шавлака. Цим же документом керівник чернігівських митників переконував прикордонників у відсутності правових підстав для здійснення митного контролю товару і машини, що вже нібито за межами компетенції українських митників.

Однак, вже наступного дня т.в.о. начальника митного поста «Гремяче» службовою запискою №1903/25-70-64-ЕП поінформував вище керівництво про те, що вантажівка з тим самим цукром,який нібито вже за межами України, насправді до Росії не потрапила: в зв’язку із перевищенням осьового навантаження.

Оскільки Російська Федерація до характеристик таких машин та ваги переміщуваних ними вантажів має свої вимоги, транспортний засіб після зважування митники МАПП «Погар» повернули за межі пункту пропуску. Сталося це обідньої пори, якщо бути точним о 13.33 10 червня 2015 року. Станом на дату написання цієї службової, тобто 19 червня 2015 року, фура з цукром, як висловився т.в.о. начальника митного поста «Гремяче», розташовується між пунктами пропуску МАПП «Погар» та МАПП «Гремяче».

Тобто, перебувала вона в такому «підвішеному стані» як мінімум 9 днів. Саме цього часу чернігівським митникам мало вистачити на те, щоб перевірити достовірність поданих для митного контролю документів, оглянути вантаж та зясувати, що фактичним отримувачем цукру насправді є російська компаня з Ростова на Дону, а не якийсь там пан Мамедов в Республіці Азербайджан, як свідчили подані для митного контролю документи.

Саме про це – спільний переогляд цього транспортного засобу тоді в.о. начальника Чернігівської митниці Олександра Шавлака, просили прикордонники листом від 18.06.2015 року, який у вхідній кореспонденції Чернігівської митниці зареєстровано за номером 2607/25-70-25.

А вже під номером 2613/25-7-25 цього ж дня у Чернігівській митниці зареєстрували аналогічне прохання УСБУ у Чернігівській області. Співробітники спецслужби теж поінформували Олександра Шавлака про наявну інформацію щодо подання недостовірних документів для розмитнення цього вантажу і просили про здійснення комплексу заходів, спрямованих на документування можливого факту порушення митних правил в межах чинного законодавства на підставі статті 18 Закону України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю».

Цілком логічно припустити, що відповідь за підписом О.Шавлака, яку отримали в УСБУ у Чернігівській області, навряд чи відрізнялася від інформації, яку дуже оперативно, цього ж дня надіслали прикордонникам: підстав – немає, товар – за кордоном.

З чим пов’язана така цікавість прикордонників та співробітників СБУ до цієї партії цукру? Справа в тому, що цукор-пісок експортувала фірма з міста Попасна Луганської області. Так, це саме те місто, яке в інформаційних повідомленнях РНБО і Міноборони у червні 2015 року звучало як пункт розмежування на Сході країни в зоні протистояння між українськими захисниками та бойовиками самопроголошених республік та місце особливо запеклих боїв.

Як тоді, так і досі діє особливий режим пропуску і розмитнення вантажів із зони бойових дій. А це означає, що митний контроль у таких ситуаціях повинен бути винятково ретельним. Тобто чернігівські митники мали б вжити всіх заходів для того, щоб зясувати походження вантажу, його реальне місце призначення і тим більше на вимогу СБУ і прикордонної служби забезпечити додатковий переогляд і документування порушень.

Позиція в.о. начальника Чернігівської митниці Олександра Шавлака – підстав немає? Тобто, в той час, як українські військові гинуть від рук найманців із сусідньої держави, треба підсолодити життя агресору? Можливо хтось скаже, що не Шавлак заварив цю кашу. Однак цей цукор із Попасної до чаю росіян – величезна ложка дьогтю до іміджу країни, що проголосила реформи.

Р.S. На офіційному сайті ДФС України відомство як могло, так і пояснило ситуацію з кадровим призначенням на Волинь – проводимо перевірки,боремося зі зловживаннями. А заяви щодо недоцільності кадрової політики, в тому числі у ЗМІ , розцінюватимемо як дискредитацію курсу на боротьбу з корупцією. Тобто, причетність до «бурштинової» мафії Шавлака, про що відразу ж написали національні Інтернет-ЗМІ та приховування доходів, про яке йдеться в нашій публікації, сприяння контрабанді та загалом «обтяжений» багатьма не надто привабливими фактами професійний шлях не мають значення? За таких обставин складається враження, що і реформа митниця у нашій країні – вже не пріоритетна мета.

12.04.2016 12:27

Михо

Михаил Саакашвили в эфире телеканала 112 Украина пояснил свое сегодняшнее заявление касательно требований к президенту и действий если они не будут выполнены.

Саакашвили сказал, что он не на Марс уйдет, а поедет по городам Украины поднимет народ и эта народная волна сметет власть.

Кроме того, Саакашвили несколько раз назвал главного налоговика Украины Романа Насирова вором. А также резко раскритиковал замглавы АП Ковальчука, которого нынче вместо Ложкина навязывают Гройсману в первые вице-премьеры. Саакашвили заявил, что именно Ковальчук пролобировал на должность мэра Одессы Труханова.

Уход Яценюка не считает решением кризиса. Более того, одним из условий ухода Арсения Петровича он назвал то, что во главе МВД остается Аваков, плюс он якобы получит должность замгенпрокурора, чтобы обезопасить себя от преследований закона.

Саакашвили сказал, что все это накануне он сказал Петру Порошенко. Президент с некоторыми вещами согласился и пообещал вмешаться. Однако, подчеркнул Михо, он поверит только действиям, а не обещаниям.

12.04.2016 12:28

гфс

Несмотря на позицию коллектива Волынской таможни, нынешний и.о. начальника Александр Шавлак провел на должности своих заместителей двух назначенцев из Черниговской области. В частности, Татьяна Кравец и Виталий Пахута с Черниговщины приступили к выполнению своих обязанностей.

Об этом KV узнала из сообщения Волынского информационного портала.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть» в Facebook
“В отношении двух новых заместителей чиновника информация практически отсутствует, однако в сети интернет живой интерес вызывает видео, на котором лицо, похожее на Татьяну Кравец, находится в состоянии, которое не только не подходит, а просто противоречит званию государственного служащего в Украине”, — говорится в сообщении.

Также отмечается, что согласно выводам служебной проверки она подлежит увольнению из-за откровенной служебной халатности из-за чего государство потеряло почти 2,5 миллиона гривен.

Напомним, в конце марта работники таможни обратились к руководителю Государственной фискальной службы Украины Роману Насирову с просьбой не назначать на руководящие должности людей из других областей.

Волынские таможенники выразили несогласие с политикой назначенного две недели назад на должность исполняющего обязанности начальника Волынской таможни ДФС Александра Шавлака. В итоге профсоюзного собрания приняли обращение к председателю облгосадминистрации Владимира Гунчика и руководителя Государственной фискальной службы Украины Романа Насирова. В документе было указано несколько пунктов: не назначать руководителем таможни людей из других областей, не совершать очередную реорганизацию и согласовывать соответствующие изменения с профсоюзом волынских таможенников. Председатель облгосадминистрации попросил обе стороны попытаться найти взаимопонимание, пока он подробно разбираться в ситуации.

12.04.2016 13:27

Киів

Сьогодні буде наказ ДФС про Призначення!

12.04.2016 13:42

Римачі

Вітаємо з призначенням,бажаємо плідноі праці та успіхів!

12.04.2016 15:57

Вопрос

Кого куда призначили?

12.04.2016 16:40

Вопросу

Андрейківа Прем’єр міністром

12.04.2016 16:49

Львів

Начальника Вам призначили!

12.04.2016 16:57

ВАЛИНЬ

КОГО????

12.04.2016 17:41

Джошик

Терещука!!!

12.04.2016 17:46

Терещук

Підтверджую! Гаф-Гаф-Гав

12.04.2016 17:54

Кадри

Дурні перевели з В.О з 12 квітня.

12.04.2016 18:33

Грицик

Тремтіть Поліщуки !

12.04.2016 18:39

Грицик

Тремтіть Поліщуки

12.04.2016 19:06

Ін-р

Антонович друже покажи їм усім де їх місце,а то профспілкові збори вони збирають начебто щось вони вирішують, сміх да і годі.

12.04.2016 19:22

От тобі і Волинська громада.

Сцена із кінофільму Бабло.”Сосати в мене всі будете”,і не вистачає пострілу з берданки в потолок.


12.04.2016 20:20

тошиба

Деякі з офіційних представництв відомих європейських брендів закінчили свою зовнішньоекономічну діяльність в зоні діяльності Волинської митниці.

Про це повідомляє сайт 0332.ua.

Зокрема, відома компанія «Тошиба», яка близько півроку оформляла товари у митному відношенні на митному посту «Волинь-центральний», мігрувала до іншої області.

Видання припускає, посилаючись на власні джерела, що основні бюджетоформуючі суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності тікають з Волині. Мовляв, випадок із «Тошибою» — непоодинокий.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, на Волинській митниці триває конфлікт навколо призначення нового керівника — як його ще називають, «гастролера» з Чернігівщини, котрому, до того ж, закидають «бурштинове» минуле. Працівники ДФС обурені змінами у штатному розписі, колектив переконує: хоче спокійно працювати. Тут вимагають звільнення Шавлака та подального прозорого призначення на посаду керівника митниці — людини з Волині

329 КОММЕНТАРИИ

 1. lumen мечта

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless really really worth taking a search, whoa did one particular understand about Mid East has got extra problerms also […]

 2. Tory Burch

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nevertheless seriously worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms also […]

 3. #Rap

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless truly worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got a lot more problerms also […]

 4. 안전공원

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did 1 learn about Mid East has got a lot more problerms as well […]

 5. sex restraints

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nonetheless truly really worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms too […]

 6. 먹튀그램

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a look, whoa did one understand about Mid East has got much more problerms as well […]

 7. teen sex

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless actually worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms as well […]

 8. fbv cursos grátis

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a appear, whoa did one learn about Mid East has got a lot more problerms too […]

 9. frågor

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one find out about Mid East has got more problerms also […]

 10. curso online

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really worth taking a search, whoa did one particular discover about Mid East has got extra problerms as well […]

 11. Pornhub

  […]although internet sites we backlink to beneath are considerably not related to ours, we feel they may be really really worth a go as a result of, so have a look[…]

 12. 188bet

  […]although internet websites we backlink to below are considerably not related to ours, we really feel they are basically really worth a go by, so possess a look[…]

 13. игристый

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did a single learn about Mid East has got extra problerms also […]

 14. g gasm vibrator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless actually really worth taking a search, whoa did a single understand about Mid East has got more problerms also […]

 15. porn

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 16. bdsm toys

  […]we like to honor a lot of other online web pages around the web, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 17. pornland

  […]we like to honor many other online web-sites on the net, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages really worth checking out[…]

 18. butterfly vibe

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really really worth taking a look, whoa did 1 study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 19. real feel dildo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless really really worth taking a look, whoa did one particular find out about Mid East has got additional problerms also […]

 20. bullet sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless definitely worth taking a search, whoa did one learn about Mid East has got much more problerms as well […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!