Ягодинская таможня (часть 4)

2649
17311

Комментарии — страница 217

28.12.2016 10:53

HUK

згідно ел.декларацій можна зразу люструвати в нархоз))) хай бізнесом займаються

28.12.2016 12:05

Должнічок

А Шелігадський ще робе на Ягодиньській таможні?

30.12.2016 0:14

123

Працює, бо нормальна Людина!

30.12.2016 9:53

Диду

Де видно вашу роботу((( На Львов треба дивитись- бо там курево беруть на гарячому: в деревнях пелетах,а у вас як?(((

30.12.2016 11:31

Шелигацкий

не працює,а штани тільки протирає на одному місці і в носі ковиряється

30.12.2016 17:21

Волинь

Шелігацький це таке гамно рідке, що ваняє аж до Києва, стукач-стукачом!!!

30.12.2016 18:35

Декрет

Євген Сергійович нормальний керівник. Тільки дуже любить сплєтні розпускати. Але з його орієнтацією це не дивно!

30.12.2016 18:45

Друг

Эта неправда

31.12.2016 23:07

Гол.інспектор

Шановні колеги, усіх з Новим роком. Нехай збувається усе, що ми собі бажаємо.

5.01.2017 23:53

///

На роботу вийшов начальник митного поста Луцьк пан Щуцький. Так що шановні учасники АТО, депутати, преса, у Вас є можливість повторити свій візит до нього . Якраз заколядуєте йому.

8.01.2017 16:12

шухер

Центр Волынской области — город Ковель. Отсюда мы отправимся к государственной границе между Польшей и Украиной и попробуем поговорить с руководством Волынской таможни и получить объяснения о происхождении их имущества.

Это заместитель начальника Волынской таможни — Василий Герман. У него с семьей десять земельных участков, дом и две квартиры в новостройках. Жена Германа задекларировала 113 000 долларов. А какое-то щедрое третье лицо предоставило волынскому таможеннику джип «Тойота Лендкрузер» стоимостью более миллиона гривен.

1

Вот как объяснил происхождение своего состояния сам г-н Герман:

«Что касается средств моей жены … Женой была продана квартира — это средства которые … — В 15 году? — Она скорее была продана, есть все необходимые документы … И это как раз те средства, которые находились на счете в банке, ну, но потом, скажем так, с банковской системой этой, она забрала и эти средства задекларировала … Что касается транспортных средств, это владеет третье лицо, в моем владении не состоит. — Но вы пользуетесь? — Это третье лицо, оно находится, если вы почитаете внимательно декларацию, оно владеет … — Вы пользуетесь этим автомобилем? — Ну, он в собственности третьего лица. То есть, ну иногда я пользуюсь этим транспортным средством. — Это какой-то знакомый, да? — Ну да».

13.01.2017 0:00

ПастерШлаг

Адрес скиньте на форум то сходемо по посiвати)

13.01.2017 21:57

Для»ПастерШлаг»

Ты писать без ошибок научись сначала. 3 класса окончили мля, а тут все герои, активисты…..чтобы ничего не делать, только и можете из-под тежка орать.Зачем работать идти и зарабатывать? Лучше, вот, ходить орать, авось и что-то перепадет от испуганых декларантов….

16.01.2017 10:59

Мостовій

Що чути нового?

18.01.2017 13:18

Ягодин

Оголосіть списки старших змін, щоб знати з ким рішати з призначенням

19.01.2017 12:04

gocul

Бери више…те уже не решают(

20.01.2017 22:27

ДА… УЖ…

На Львівській митниці діяла схема поборів. З працівників брали гроші за посади. І все це при керівництві, яке прислали сюди з благою метою – побороти корупцію.

Чи могла діяти схема без погодження «зверху», за спиною очільника митниці – з’ясовувала журналіст IA ZIK. Як з львівських митників збирали данину

У рамках експерименту ДФС на Львівську митницю у вересні 2016 року прислали тимчасового керівника Віталія Черкунова, який раніше працював керівником Херсонської митниці. Тим часом начальника Львівської митниці Левка Прокіпчука відправили керувати Івано-Франківською митницею. Задум був такий: поміняти місцями керівників, що мало дати ефект у боротьбі з корупцією. Через два місяці – після завершення експерименту – на Львівську митницю повернувся старий керівник Левко Прокіпчук. Однак, на початку грудня на Львівській митниці відбулися чергові кадрові зміни. Відповідно до наказу ДФС, з 7 грудня виконувачем обов’язків начальника митниці вдруге призначено Віталія Черкунова.

Незадовго після цього, 12 грудня 2016 року, виконувачем обов’язків заступника нового керівника Львівської митниці В.Черкунова призначили 41-річного Юрія Борисова – головного інспектора відділу провадження у справах про порушення митних правил управління протидії митним правопорушенням. Термін дії наказу мав завершитися 20 січня.

Напередодні, 19 січня, пана Борисова взяли «на гарячому» під час одержання неправомірної вигоди – 15 тис. доларів США. Посадовець вимагав гроші від підлеглих за «нестворення їм перешкод під час проходження служби та непереміщення їх із займаних посад». Іншими словами – збирав данину за посади. Суми коливалися від 4 тис. грн до 2 тис. доларів. Заступник діяв досить зухвало: не побоявся взяти гроші від посередника, теж працівника митниці, прямо у службовому кабінеті у приміщенні Львівської митниці на вул. Костюшка у центрі Львова. Спецоперацію із затримання провели працівники прокуратури Львівського гарнізону та управління захисту економіки у Львівській області.

У прокуратурі Львівського гарнізону зазначають: зміна керівництва на Львівській митниці, яка мала на меті побороти корупцію, насправді дала протилежний ефект.

«На Львівській митниці була проведена ротація керівного складу, щоби зменшити ризики корупції, але прийшли «заробітчани», місяць попрацювали і відразу почали систематично одержувати неправомірну вигоду, – каже прокурор Львівського гарнізону Владислав Савинець та зазначає: «Термін виконання обов’язків (Юрія Борисова, – ZIK) завершувався, але його планували продовжити. Вони (керівники митниці, – ZIK) цього, можливо, ще не знали, саме тому почали так зухвало і швидко вимагати від своїх підлеглих грошові кошти. Як ми розуміємо, вони мали намір робити це системно – щомісячно отримувати гроші. Слава Богу, на митниці залишилися свідомі люди, більшість із них дали покази».

Затриманому високопосадовцю повідомлено підозру за ч. 3 ст. 368 (Одержання хабара) ККУ. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Натомість сам затриманий зовсім нічого не пояснює і не дає покази слідчим. Як зазначає прокурор, пан Борисов відмовився свідчити, посилаючись на ст. 63 Конституції України.

Тим часом слідчі перевіряють причетність до схеми поборів на Львівській митниці самого керівника митниці Віталія Черкунова.

«Перевіряємо безпосередньо в.о. начальника Львівської митниці. Якщо він причетний – будуть застосовані заходи кримінально-правового реагування», – каже прокурор Владислав Савинець. Фото: vpzhr.gp.gov.ua Фото: vpzhr.gp.gov.ua

Посередник, який передавав гроші, розказав правоохоронцям усю схему – як збирав та передавав гроші «наверх». Він проходить у справі як свідок. Окрім того, є свідчення працівників Львівської митниці, які давали гроші. Цілком імовірно, справа може отримати продовження. Фото: vpzhr.gp.gov.ua Фото: vpzhr.gp.gov.ua

Чи могла діяти на Львівській митниці схема поборів без відома її керівника, журналіст IA ZIK поцікавилася у голови ЛОДА Олега Синютки та голови Громадської ради при ГУ ДФС Львівщини Віктора Горбача. Голова Львівської ОДА Олег Синютка:

«Перше: я би хотів подякувати правоохоронним органам за їх роботу. Вже цього року викрили другий десяток хабарників, які обов’язково постануть перед судом. Друге: хотів би підкреслити, що до усіх чиновників, людей, які працюють на державній службі, є абсолютно однакове ставлення – незалежно від їх посад, статків і так далі. Вони повинні бути законослухняними та давати приклад у виконанні завдань держави. Третє: затримання цих людей демонструє ще раз, що митний експеримент, який впроваджений Президентом України і за рахунок якого ми за 1,5 року вклали у дороги Львівщини понад 1 млрд грн, буде тривати і, незважаючи на будь-які особисті речі, підтримуватись органами влади.

Мені дуже приємно, що на Львівщині діє системна боротьба з будь-якими проявами корупції, незалежно від того, скільки часу і де людина працює і який у неї послужний список.

Я вітав і вітаю експеримент, коли людей з одних регіонів переміщають в інші для того, щоб вони свіжим оком подивилися на ті чи інші речі. Очевидно, не всі люди є чесними і чистими на руку. Тому, з одного боку, погоджень з боку ЛОДА жодних не було на зміну керівника, з іншого боку – можливо, люди, які аналогічні схеми впроваджували в інших регіонах і їм це сходило з рук, то на Львівщині таке присікається миттєво, і в цьому є велика заслуга правоохоронців і людей, які довіряють правоохоронній системі.

(Чи могла діяти схема без відома керівника митниці? – ZIK). Цього я не можу судити. Це питання правоохоронних і судових органів. Але, однозначно, я з цього приводу буду мати розмову з керівником Львівської митниці». Голова Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області Віктор Горбач:

«За півтора року роботи до Громадської ради були лише два звернення про порушення законодавства на Львівській митниці при розмитненні товарів. Я вважаю, що це непогано. А те, що затримали пана Борисова, теж добре.

Ми всі прекрасно усвідомлюємо, що на кордоні йде потік сірої дрібної контрабанди. Люди пхають митникам гроші у кишені за те, щоби ті не помічали переміщення певних товарів. Але це біда людей. Половина митників, яким пхають у кишені гроші, звичайно, будуть закривати на це очі.

Щодо цього випадку – це прекрасно, що підлеглі не побоялися і звернулися у правоохоронні органи, а ті зреагували.

Думаю, схема могла діяти без відома керівника митниці. Керівник митниці, звичайно, з далеким минулим – працював при всіх (владах, – ZIK). Але на сьогодні його риторика і поведінка, принаймні, на нарадах вказує на те, що він став на боротьбу з такими речами. Думаю, він не останню роль зіграв у цьому затриманні. Тут є свої нюанси – керівники правоохоронних органів між собою дружать. Якщо в когось в «городі» трапляється така річ, це більш-менш погоджено між керівниками. Думаю, керівник не був проти затримання, а навіть «за» те, щоб цю схему поламати. Хоча…».

P. S.Поки готувався матеріал, на сайті ДФС з’явилося повідомлення про те, що усе керівництво Львівської митниці відсторонено від роботи на час службового розслідування. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/01/20/shchob_poboroty_koruptsiyu__treba_ii_ocholyty_1029 011

21.01.2017 10:51

Вуйко

Ага,без відома керівника митниці!Чєркунов і Борісов,два старих подєльніка,хто би повірив!Добре відомо,що йшли вони на Львів з подачі Продана,Калєтніковська бригада!

21.01.2017 11:37

Катлета

У меня таких дебилов в стаде небыло


21.01.2017 13:03

Есбека

Тривалий час працював Борисов на Рівненській митниці. Дуже колоритна особа. Майже кожного дня був бухий, або можливо і під більш гарячишим кайфом. Коли добряче переберав оковитої, то міг прямо при виході з адмінбудівлі митниці, не зважаючи на ні що, просто помочитись. Такий собі мачо з блатними прикідами. На одній із п’янок з’їздив по мармизі колишньому керівнику вантажного відділу, генеральському синку Боровському Віталіку. За що в деякій мірі отримав від колективу респект, адже Боровський на митниці входив до касти недоторканих, його ненавиділи як колеги по роботі, так і представники підприємств. Колектив УБК та МП Рівненськоі митниці бажає Борисову Ю.О. якнайшвидшого залагодження цієі ганебної та незрозумілої проблеми…

2649 КОММЕНТАРИИ

 1. lumen мечта

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless really really worth taking a search, whoa did one particular understand about Mid East has got extra problerms also […]

 2. Tory Burch

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nevertheless seriously worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms also […]

 3. #Rap

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless truly worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got a lot more problerms also […]

 4. 안전공원

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did 1 learn about Mid East has got a lot more problerms as well […]

 5. sex restraints

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nonetheless truly really worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms too […]

 6. 먹튀그램

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a look, whoa did one understand about Mid East has got much more problerms as well […]

 7. teen sex

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless actually worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms as well […]

 8. fbv cursos grátis

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a appear, whoa did one learn about Mid East has got a lot more problerms too […]

 9. frågor

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one find out about Mid East has got more problerms also […]

 10. curso online

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really worth taking a search, whoa did one particular discover about Mid East has got extra problerms as well […]

 11. Pornhub

  […]although internet sites we backlink to beneath are considerably not related to ours, we feel they may be really really worth a go as a result of, so have a look[…]

 12. 188bet

  […]although internet websites we backlink to below are considerably not related to ours, we really feel they are basically really worth a go by, so possess a look[…]

 13. игристый

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did a single learn about Mid East has got extra problerms also […]

 14. g gasm vibrator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless actually really worth taking a search, whoa did a single understand about Mid East has got more problerms also […]

 15. porn

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 16. bdsm toys

  […]we like to honor a lot of other online web pages around the web, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 17. pornland

  […]we like to honor many other online web-sites on the net, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages really worth checking out[…]

 18. butterfly vibe

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really really worth taking a look, whoa did 1 study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 19. real feel dildo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless really really worth taking a look, whoa did one particular find out about Mid East has got additional problerms also […]

 20. bullet sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless definitely worth taking a search, whoa did one learn about Mid East has got much more problerms as well […]

 21. RoyalCBD

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless truly worth taking a search, whoa did 1 study about Mid East has got extra problerms as well […]

 22. Royal CBD

  […]we prefer to honor a lot of other web internet sites on the internet, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages really worth checking out[…]

 23. cbd new york

  […]we like to honor many other world wide web web sites on the net, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 24. montana cbd

  […]we like to honor many other world-wide-web internet sites around the internet, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Below are some webpages worth checking out[…]

 25. cbd georgia

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless genuinely really worth taking a look, whoa did one discover about Mid East has got far more problerms also […]

 26. RoyalCBD.com

  […]we prefer to honor quite a few other web web pages around the internet, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages worth checking out[…]

 27. RoyalCBD

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did a single learn about Mid East has got a lot more problerms as well […]

 28. Buy Marijuana Online

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless genuinely really worth taking a appear, whoa did 1 study about Mid East has got much more problerms as well […]

 29. Recurrence Iatrogenic with hemolysis and dread with the plan for of maintaining andor generic cialis online pharmacy extension profit by and supervision thoracic surgeries. casino games Thmwax dwxfgz

 30. Credit Sweep scam

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nevertheless genuinely really worth taking a look, whoa did one particular find out about Mid East has got far more problerms at the same time […]

 31. apps download for pc

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a look, whoa did one particular understand about Mid East has got extra problerms at the same time […]