Ягодинская таможня (часть 4)

329
6864

Комментарии — страница 205

5.10.2016 18:27

чужой

https://www.youtube.com/watch?v=xZEzw3LaTTQ

5.10.2016 18:27

123445

Дійсно, тій шавці пригучій, треба було б з печатокю попрацювати, заповнити в інспекторів всі колонки: дата народження, тип двигуна, рік випуску машини, закрити всі довбані ризики, перевірити документи, опитати водія, оглянути вантаж і не дай Боже пропустити часові нормативи-розстріл, о тоді б ця блоха знала щось про кордон

6.10.2016 19:10

Чернігів

Шо притихли? Обісрались?

6.10.2016 20:46

Ягодин

Да будемо звертатись до Красулі,хай розтавляє своїх артистів,та починає акції в Римачах.

7.10.2016 0:41

опять 25

То що, де усі умнікі подівалися? Чого мовчимо? А може хтось заікнеться, що уже третій день усі рядові митники пишуть заяви на звільнення за згодою сторін!!! Відшуковують по домівка навіть тих хто у відпустках. Плакалися, що вас давили “данецкие”, а от, що беспідєльнічають “вінницькі” мовчите. Цікаво, що скаже з цього приводу прокуратура і чи стоїть вона на сторожі закону? Не мішало б послухати депутатів, що вони скажуть про дотримання демократії та законності новим начальником Волинської митниці, вінничанином Кривицькім і його земляками у нашій області? Факти попирання ними законодавства уже накопичуються. Мені цікаво, а чи не закінчиться ця вся мура підняттям прапора? Усім давно відомо для чого почали вінницькі закручувати удавку на шиї волиняк. В Києві бракує хабарів з митниці? Дивіться щоб не подавилися…

7.10.2016 0:57

Та що це робиться!!!

Всіх пресують і заставляють писати заяви на звільнення за згодою сторін, всіх без виключення простих інспекторів, без ніяких підстав

7.10.2016 7:21

Чужому

Грн купить и сколько стоит

7.10.2016 7:47

БІЙТЕСЯ

А що страшно, побути на місці старших змін та інших керівників, які вже тих заяв попериписували і були звільнені

7.10.2016 8:12

……….

А що страшно, побути на місці старших змін та інших керівників, які вже тих заяв попериписували при кожному новому начальнику і були звільнені

7.10.2016 8:17

…………

Да, таки страшно, побути на місці старших змін та інших керівників, які вже тих заяв попериписували при кожному новому начальнику і були звільнені

7.10.2016 8:46

Мы не пуганые, нас бойтесь!

Нэля Саган сказала: ” Всё это херня, я уже на самом Ягодине 25 лет роботаю и уже ни одного такого умного начальника пережила, не Кривицкий брал на роботу и не ему увольнять, а Мишанька нашу смену подстрахует, сколько раз его Марчук из всякого дерьма вытаскивал.” (брокер)

7.10.2016 8:55

……………………..

Річ не в тім, страшно чи ні, річ в тім, що це кричуще знущання над засадами будь-якого законодавства. В тому числі трудового. А де громадські організації — профспілки, спілка ветеранів? Видно, вони там де й усі члени цього митного колективу. А якщо взагалом — там де усі прості громадяни нашої України: в задньому проході порошенків та гройсманів. В даному випадку в жопі їх ставленика, КОМУНІКАТОРА-КРИВИЦЬКОГО. Ще такого чуда не було. Не пропрацювавши і дня в системі, не маючи зеленого (а може “зелене” є???)поняття керувати і повчати!!!

7.10.2016 10:48

Кадри

Будут звільнені усі але поступово до Нового року,готуйтесь шукати роботу!

7.10.2016 12:12

Шавлак

Ну что козлы взвыли?Я же такой хуевый для вас был!При всех раскладах я до такого бы не додумался!!!!!А теперь целуйте в жопу этого жида пархатого!

7.10.2016 12:32

для профспілок

А чому ж не має профспілкових зборів які збиралися із під палки в березні, чому Аллуня не збирає підписи,вона ж кричала що так переживає за долю працівників,що мовчать наші востановлені? Де Красуля,начальник то приїхав не місцевий? Що вже все,намітингувалися,наїздилися в Облраду, ото-то це вам не Шавлак.

7.10.2016 12:55

432

Не Шавлак, це точно. Той сам поїхав, а цього видно повезуть. Козел срочно проси жида-гройсмена і визивай охоронців

7.10.2016 14:42

кадри

ТЕРМІНОВО!!! на понеділок всім заяви.

7.10.2016 15:28

ГПУ чекає

Стаття 172. Грубе порушення законодавства про працю

Незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів, а також інше грубе порушення законодавства про працю —
караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.
Ті самі дії, вчинені щодо неповнолітнього, вагітної жінки чи матері, яка має дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда, —
караються штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.
Особи, що мають спеціальні звання, військовослужбовці, працівники міліції тощо не можуть бути потерпілими від даного злочину. Порушення щодо них законодавства, яке регулює проходження ними служби, має розглядатися як службові зловживання і за наявності до того підстав кваліфікуватися за статтями 364, 365, 423, 424 КК.
Об’єктивна сторона цього злочину передбачає дію чи бездіяльність, що по­лягають у: а) незаконному звільненні працівника з роботи або б) іншому грубому порушенні законодавства про працю.
Звільнення з роботи працівника вважається незаконним, якщо воно здійснене з порушенням установленого порядку або без законних підстав до цього.
Під іншим «грубим порушенням законодавства про працю» слід розуміти випад­ки обмеження трудових прав громадян або зневажливого до них ставлення. Поняття «грубе порушення» має оціночний характер, і у кожному конкретному випадку воно має встановлюватися виходячи з кількості потерпілих, тяжкості можливих наслідків, тривалості, систематичності порушень, злісності мотивів тощо.
Грубий характер порушення законодавства про працю свідчить про серйозність та високий ступінь суспільної небезпечності цього діяння і виступає основною розмежу­вальною ознакою злочину, передбаченого ст. 172 КК, й адміністративного делікту, пе­редбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП («Порушення вимог законодавства про працю…»).
Наприклад, використання найманої праці без укладення з працівником трудового договору у письмовій формі, а також невиконання фізичною особою — підприємцем вимог ст. 24 [9] КЗпПУ, хоча і є порушенням вимог законодавства про працю, однак не впливає на можливість реалізації працівником його конституційного права на працю і не завдає істотної шкоди трудовим відносинам, а тому «грубим порушенням» вва­жатися не може. Указані дії за наявністю до того інших підстав слід розглядати як адміністративний делікт, передбачений в ч. 1 ст. 41 КУпАП.
Разом з тим порушення роботодавцем вимог законодавства, що формують зміст права на працю і його гарантії, наприклад, передбачених у таких статтях КЗпПУ, як: ст. 50 «Норма тривалості робочого часу», ст. 66 «Перерва для відпочинку і харчуван­ня», ст. 74 «Щорічні відпустки», ст. 94 «Заробітна плата», ст. 106 «Оплата роботи в надурочний час», а саме: ненадання протягом тривалого часу щорічної чи додатко­вої відпустки, на яку працівник має право; систематичне порушення тривалості ро­бочого часу, систематичне ненадання вихідних днів або перерви для відпочинку і харчування; незаконне накладення на працівника матеріальної відповідальності, незаконне переведення на іншу роботу чи істотна зміна умов праці за наявності до того підстав може розглядатися як «грубе порушення законодавства про працю» і ква­ліфікуватися за ст. 172 КК.
Грубе порушення угоди про працю, яке вчинене шляхом обману, або зловжи­вання довірою містить самостійний (спеціальний) склад злочину, що передбачений у ст. 173 КК. Порушення угоди про працю іншими способами, за наявності підстав, містить склад злочину, передбаченого ст. 172 КК.
Даний злочин вважається закінченим з моменту порушення трудових прав гро­мадян, наприклад, при незаконному звільненні з роботи — з моменту фактичного при­пинення трудових відносин з конкретним працівником; а при іншому грубому пору­шенні законодавства про працю — з моменту фактичного вчинення такого діяння.
Суб’єктивна сторона даного злочину виражається у прямому умислі. При цьому незаконне звільнення передбачає як обов’ язкову ознаку наявність особистих мотивів (наприклад, помста за критику тощо). Інше грубе порушення законодавства про працю може здійснюватися за будь-якими мотивами.
Суб’єкт даного злочину — спеціальний — особа, на яку покладений обов’язок дотримання трудового законодавства: службові особи, наділені правом прийняття та звільнення, керівники підприємств, установ, організацій, власники, уповноважені ними особи, незалежно від форми власності.
Частина 2 ст. 172 КК встановлює відповідальність за ті самі дії, вчинені щодо неповнолітнього, вагітної жінки чи матері, яка має дитину віком до 14-ти років або дитину-інваліда.
Під неповнолітнім слід розуміти особу, яка не досягла вісімнадцятирічного віку.
Про поняття «вагітна жінка» див. коментар до ст. 115 КК.
Дитина-інвалід — це дитина, яка має стійкий розлад функцій організму, викликаний вродженими вадами розумового чи фізичного розвитку, травмами, іншим захворю­ванням, що обмежують її нормальну життєдіяльність.
Стосовно вказаних осіб даний злочин може виявлятися у відмові у прийнятті їх на роботу, звільненні з роботи з мотивів вагітності або неповноліття, залученні не­повнолітніх осіб до важких робіт і до робіт із шкідливими умовами праці, до робіт у нічну зміну, надурочних робіт тощо.
7.10.2016 16:34

Інспектор

Ні на одній митниці західного регіону немає таких цирків.Ніхто не пише подібні заяви за згодою сторін на Львівський митниці або на Закарпатті,або на Чернівецький!Бо там нормальні та адекватні керівники!А тут пес смердючий!Що не повезло то не повезло!Немав особливої ейфорії від Шавлака,але краще б він був начальником митниці,а не це чудовисько!


7.10.2016 20:06

РАЗОМ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Що чекаємо? Чи кожен думає, мене пронесе, не звільнить я дисциплінований і слухняний. Сьогодні пронесе — завтра може не пронести. ГОТУЄМО ВІДКРИТОГО ЛИСТА НА ІМ”Я ПРЕЗИДЕНТА, ПРЕМ”ЄРА, ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА, ДАЄМО ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ МИТНИМ ОРГАНАМ СУМІЖНОЇ ДЕРЖАВИ, А ТАКОЖ В ПРЕСУ, НА ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІО. ВКАЗУЄМО КОНКРЕТНИХ ВИМАГАЧІВ НЕЗАКОННИХ ЗАЯВ, ПІДКЛЮЧАЄМО ВІДПОВІДНІ КОМІСІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ, НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ ВІД ОБЛАСТІ І Т.Д. Ти сьогодні написав заяву про звільнення за згодою сторін, поставив свій підпис і не вказав дати? Іди і відразу став підпис під згаданим відкритим листом! Проводимо збори в підрозділах, даємо повноваження представникам із своїх підрозділів, вимагаємо підтримки в профкому, спілки ветеранів, кінець-кінців проводимо “тихе митне оформлення”. Діємо відповідно до законодавства, подібно так, як поступали наші польські колеги. Хватить боятися якщо хочемо позитивних перемін!!! ОРГКОМІТЕТ.

329 КОММЕНТАРИИ

 1. lumen мечта

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless really really worth taking a search, whoa did one particular understand about Mid East has got extra problerms also […]

 2. Tory Burch

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nevertheless seriously worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms also […]

 3. #Rap

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless truly worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got a lot more problerms also […]

 4. 안전공원

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did 1 learn about Mid East has got a lot more problerms as well […]

 5. sex restraints

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nonetheless truly really worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms too […]

 6. 먹튀그램

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a look, whoa did one understand about Mid East has got much more problerms as well […]

 7. teen sex

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless actually worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms as well […]

 8. fbv cursos grátis

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a appear, whoa did one learn about Mid East has got a lot more problerms too […]

 9. frågor

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one find out about Mid East has got more problerms also […]

 10. curso online

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really worth taking a search, whoa did one particular discover about Mid East has got extra problerms as well […]

 11. Pornhub

  […]although internet sites we backlink to beneath are considerably not related to ours, we feel they may be really really worth a go as a result of, so have a look[…]

 12. 188bet

  […]although internet websites we backlink to below are considerably not related to ours, we really feel they are basically really worth a go by, so possess a look[…]

 13. игристый

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did a single learn about Mid East has got extra problerms also […]

 14. g gasm vibrator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless actually really worth taking a search, whoa did a single understand about Mid East has got more problerms also […]

 15. porn

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 16. bdsm toys

  […]we like to honor a lot of other online web pages around the web, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 17. pornland

  […]we like to honor many other online web-sites on the net, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages really worth checking out[…]

 18. butterfly vibe

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really really worth taking a look, whoa did 1 study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 19. real feel dildo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless really really worth taking a look, whoa did one particular find out about Mid East has got additional problerms also […]

 20. bullet sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless definitely worth taking a search, whoa did one learn about Mid East has got much more problerms as well […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!