Ягодинская таможня (часть 4)

329
6418

Комментарии — страница 204

1.10.2016 1:48

питання

А що того єврея-хапугу хурсяка ще не вигнали?

1.10.2016 9:02

Контра

ТІRи в Марчука ще від одеситів дуже добре їдуть, при них все гуділо, а зараз просто їдуть з контробасом

1.10.2016 15:17

Перешпа Юра

А мене мають поновити піду до нього замом!

1.10.2016 16:40

мостова

найголовніше не забудьте за перешпу бо він має передаті новому начальнікові тапочки

1.10.2016 23:51

Турійськ

Вже мабуть знов барабанщики будуть востребувані

2.10.2016 9:28

Ого-го!!!

?????? Будемо плакати ще всі за Шавлаком, бо прийде??????

2.10.2016 14:23

Евлампий

Добрый день! Есть вопрос. Кто знает? Если на региональной таможне произошло нарушение и нужно нескольким работникам вынести выговор и лишить премии. Как это делается? Это приказом делает начальник региональной таможни или через Киев эти документы проходят?

2.10.2016 15:41

Для Ого-го!!!

А хто плакати за Шавлаком буде? Хіба що Ткачук, Пінчук, Лончук, Кравець, Ліпич, Гриць, Хурсяк, федонюк та й їм подібні.. Нам інспекторам все одно! Головне, щоб не дибали

2.10.2016 17:11

мостова

дімон і світлана-мінетчіця як ві усіхдістали то вам до Гриценка Федонюка та Пінчука ще дуже далеко.То були і є нормальні керівніки а не ві підстилки Романові

2.10.2016 17:12

мостова

дімон і світлана-мінетчіця як ві усіхдістали то вам до Гриценка Федонюка та Пінчука ще дуже далеко.То були і є нормальні керівніки а не ві підстилки Романові

2.10.2016 18:58

Працівники Ягодина

Ви на Пінчука там не котіть бочку, він один зі тих, що завжди за іспектора стане горою і ми всі нього підтримаєм в любій ситуації

2.10.2016 20:36

Бабам на замітку!!!

аступник голови ДПА Вінниччини і голова фракції БЮТ у міській раді Віктор Кривіцький віддає перевагу вільному стилю одягу і не уявляє свого існування без… комунікатора. Жартома каже, що у тій електронній „штуці” усе його життя, бо надто зараз багато інформації. І, виявляється, мріє про досить земні речі – у найближчій перспективі про сім”ю. У свої 45 років Віктор Кривіцький має статус холостяка. Але якщо кажуть, що найкоротший шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, то у цього вінничанина він не тернистий – Віктор Броніславович любить смажену картоплю і борщ з пампушками.

Яким дівчатам віддаєте перевагу: брюнеткам чи білявкам?

Немає різниці: брюнетки чи білявки. Люблю гарних, комунікабельних дівчат, які мають почуття гумору.

А яких не любите?

Невідвертих, закритих, самовпевнених, хоча впевнених у собі дівчат – люблю.

Яку нерухомість маєте?

Нерухомості у мене немає, хоча я мрію про це. Живу з батьками у їхньому будинку на Кореї.

Як думаєте, ваша мама буде гарною свекрухою?

Можу сказати одне: вона буде любити свою невістку!

На кого або на що витратили перші зароблені гроші?

Перші гроші заробив у „будзагоні” на першому курсі інституту. Ми їздили у Нижньовартовськ. Купив колонки до програвача С-90.

На якому авто їздите?

Взагалі віддаю перевагу японським автомобілям. Їжджу на Honda CR-V. Правда, кредит доводиться виплачувати. Це щоб не виникало ні в кого запитань: а звідки гроші… Гроші з банку. Кредит брав в доларах під 11%.

Які три якості повинен мати справжній чоловік?

Справжній чоловік повинен мати певний рівень кваліфікації. Він має бути чесним, порядним, цілеспрямованим і якщо вже робить помилки, вміти їх визнавати.

А самі часто помиляєтесь?

Буває. Але я завжди аналізую свою вчинки і завжди визнаю помилки.

Ви є заступником голови ДПА. Можете поділитись секретом успішної кар”єри?

Не можу сказати, що посада — це надзвичайно велике досягнення. Мабуть, завдяки наполегливості пройшов шлях від рядового інспектора до заступника голови ДПА, тобто всі щаблі кар”єрної драбини.

А коли пропонували серйозне підвищення, було страшнувато чи навпаки хотілося швидше взятися до нових обо”язків?

Якщо ти працюєш в команді однодумців – тобі ніколи не страшно. Тебе завжди зрозуміють, навіть тоді, коли робиш помилки. Страшно стає – коли працюєш з невідомими людьми. Коли піднімався по кар”єрній драбині, в мене практично увесь час були одні і ті ж керівники – тож мені було все зрозуміло.

Ви підете на вибори восени?

Так. Ми підемо разом у команді нашого мера Володимира Гройсмана.

Як тоді буде поєднувати роботу службовця і кандидата?

Законом це не заборонено – під час виборчої кампанії надається відпустка за власний рахунок. Так що тут проблем немає.

Фракція БЮТ у міській раді скандальна. Депутатів то виключали з партії, то сама Тимошенко приїздила мирити, то лякали імперативними мандатами… Поясніть, ви залишаєтесь членом партії „Батьківщина”?

Ні. В зв’язку з тим, що ми були незгодні з тими діями, які відбувались в партійній організації БЮТ, декілька людей було виключено з партії ще у 2006-2007-му році. Але при цьому ми до кінця виконували програму, яку намітили під час тих виборів. Зараз частина людей вийшла з цієї партії, тому що на сьогодні, я вважаю, місцева партійна організація існує, напевне, тільки на папері. Ніяких вчинків чи реальних дій…

Одразу після минулих виборів саме з вами стався такий казус, що начебто за вас хтось написав заяву про виключення зі списку депутатів. Не вбачаєте у цьому жарт долі?

Як з”ясувалось потім ніякої заяви не було. Але і та заява, і виключення з партії виявились ланками одного ланцюга.

Якщо б була пропозиція написати моральний кодекс депутата Вінницької міської ради, які б 5 заповідей ви б обов”язково включили у цей документ?

Є етика державного службовця. Вона застосовується також до депутатського корпусу. Не потрібно щось вигадувати, це вже існує. От зараз наближається до кінця створення Статуту міста. Думаю, що у Статуті депутатський корпус знайде також своє відображення. А головним мірилом для депутата повинні бути мешканці міста.

За фахом ви інженер-констуктор. Це була дитяча мрія? Як взагалі вибрали цю професія?

Взагалі я інженер-конструктор-технолог радіообладнання. Це ще одне моє хобі –радіоелектроніка. Любив сам щось виготовляти, конструювати. Сам спаяв першу світломузику, власноруч зібрав перший приймач. Тоді, у 1980-82-их роках радіопромисловість у Вінниці була надзвичайно розвинута, і я з таким натхненням вступив і закінчив вуз! Правда, за фахом попрацював недовго – три роки. Взагалі, на будь-яку роботу, куди я не приходив, старався починати з найнижчого щабля. Після вишу потрібно було працювати інженером, а я попросився робітником… Мені дозволили працювати майстром. На „Терміналі”, куди я пішов на роботу, на той час виготовлялись дисплеї, які розповсюджувались по усьому Радянському Союзі. Скажімо, так, на виготовлення дисплеїв – була монополія у заводу „Термінал”. Згодом мене навправляють у Лондон на навчання по менеджменту і маркетингу. Я пройшов цей курс і весь окрилений приїхав додому, бажаючи щось змінити на нашому виробництві… Але якраз тоді луснув Радянський Союз, завод розвалився і я пішов на вільні хліба.

А вільні хліба – то що було для вас?

Я й на біржі працював, і потрапив під тодішній шопінг-туризм. Був у Китаї… Пам”ятаю, коли вперше приїхали у Китай, побачили, як робітники вручну риють величезні котловани. У них тоді техніки не було взагалі… Дивишся вниз – там людей, як мурах, ходять з ношами і носять землю з цього котловану… Нам було дуже дивно дивитись на це. А буквально через 10 років бачимо, якого росту досягнув Китай.

-Як думаєте, чи готові наші депутати, образно кажучи, рити котловани вручну – щоб чогось досягти для міста?
-Я б не погодився з цим запитанням. Сьогодні депутатам не потрібно рити котловани. Але якби була така необхідність, якась біда в країні, то наші б усі люди об”єднались і котловани б рили, і все, що завгодно. Ми нація таких людей, яких може об”єднати тільки біда. А поки біди немає – кожен другий це гетьман, і у нього є своє булава… Слава Богу, з депутатським корпусом нам пощастило. Нормальний, здравомислячий депутатський корпус, який чітко і узгоджено працював на місто. І сьогодні ми можемо сказати, що маємо певні досягнення і здобутки.

Яке головне досягнення у житті?
Воно напевне попереду. Я не маю сьогодні такого досягнення, яке б могло мене зупинити в чомусь.

Досьє „МІСТА”
Віктор Кривіцький – народився 8 травня 1965 року, має три вищих освіти: закінчив Вінницький політехнічний інститут, Київський торговельно-економічний університет і Академію управління при Призединті України.
Улюблене місце відпочинку – Крим і Буковель. Любить активний відпочинок, а не смажитись під сонцем.
Хобі – фотографія.
Улюблена страва: смажена картопля, смажена риба, борщ з пампушками
Улюблена книга/письменник: „12 стільців” і „Золоте теля” Ільфа і Петрова, детективи Артура Хейлі, Ярослава Гашек „Пригоди бравого вояки Швейка”.
Улюблений фільм – „Якось в Америці” Серджо Леоне, „Афера Томаса Крауна” Джона МакТірнана, „За двома зайцями” та „Собаче серце”.
Улюблена тварина – собака, мріє завести вдома Швейцарського Зенненхунда

2.10.2016 20:42

чоп

Резонансне затримання на кордоні у Закарпатті: СБУ провела спецоперацію на КПП ”ТИСА”
http://prozak.info/Suspil-stvo/Derzhkordon-na-KPP-Tisa-v-CHopi-zakriti j-cherez-specoperaciyu-SBU
http://zak-kor.net/nadzvichayn-podyi/23758-rezonan sne-zatrimannya-na-kordon-u-zakarpatt-sbu-provela-specoperacyu-na-kpp-foto-vdeo. html
http://chas-z.com.ua/news/40915 http://zak-insider.com/?p=44056

2.10.2016 20:57

Евлампий

Кто-то скажет или нет, нужно в Киеве погоджувать наказ на догану в региональной таможне или это начальник региональной самостоятельно выдает?

4.10.2016 4:11

Шавлак

Ну що,волиняки!!! Зустріли нового керівника???

5.10.2016 10:04

1234

Ох блін, вже всім вставляє добре пістони новий шеф

5.10.2016 10:10

чужой

Ура, наконец то.

5.10.2016 10:59

для 1234

Всем вставлять не надо. Надо только Кравчихе,перевести на Ягодин и дать печатку,пусть часовые нормативы выполняет))))

5.10.2016 14:00

суб»єкт

краще на оформлення на внутрішній пост , там її знання пригодяться


5.10.2016 16:59

123445

Дійсно, тій шавці пригучій, треба було б з печатокю попрацювати, заповнити в інспекторів всі колонки: дата народження, тип двигуна, рік випуску машини, закрити всі довбані ризики, перевірити документи, опитати водія, оглянути вантаж і не дай Боже пропустити часові нормативи-розстріл, о тоді б ця блоха знала щось про кордон

329 КОММЕНТАРИИ

 1. lumen мечта

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless really really worth taking a search, whoa did one particular understand about Mid East has got extra problerms also […]

 2. Tory Burch

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nevertheless seriously worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms also […]

 3. #Rap

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless truly worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got a lot more problerms also […]

 4. 안전공원

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did 1 learn about Mid East has got a lot more problerms as well […]

 5. sex restraints

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nonetheless truly really worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms too […]

 6. 먹튀그램

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a look, whoa did one understand about Mid East has got much more problerms as well […]

 7. teen sex

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless actually worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms as well […]

 8. fbv cursos grátis

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a appear, whoa did one learn about Mid East has got a lot more problerms too […]

 9. frågor

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one find out about Mid East has got more problerms also […]

 10. curso online

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really worth taking a search, whoa did one particular discover about Mid East has got extra problerms as well […]

 11. Pornhub

  […]although internet sites we backlink to beneath are considerably not related to ours, we feel they may be really really worth a go as a result of, so have a look[…]

 12. 188bet

  […]although internet websites we backlink to below are considerably not related to ours, we really feel they are basically really worth a go by, so possess a look[…]

 13. игристый

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did a single learn about Mid East has got extra problerms also […]

 14. g gasm vibrator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless actually really worth taking a search, whoa did a single understand about Mid East has got more problerms also […]

 15. porn

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 16. bdsm toys

  […]we like to honor a lot of other online web pages around the web, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 17. pornland

  […]we like to honor many other online web-sites on the net, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages really worth checking out[…]

 18. butterfly vibe

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really really worth taking a look, whoa did 1 study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 19. real feel dildo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless really really worth taking a look, whoa did one particular find out about Mid East has got additional problerms also […]

 20. bullet sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless definitely worth taking a search, whoa did one learn about Mid East has got much more problerms as well […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!