Ягодинская таможня (часть 4)

329
6946

Комментарии — страница 173

21.04.2016 14:37

09

“18.03.2016 20:21 Не бійтеся
Мені цікаво — чи довго митники в Україні будуть стадом баранів завжди готовими під ніж? До тих пір поки ви будете шибати на кордоні з людей і з відчуттям виконаго обов’язку передавати на верх (колись говорили “у верховну раду”), до тих пір ви будете рабами микитюків, андрейкінів та їм подібних. Кінець-кінців майте людську гідність! Об’єднутеся, працюйте чесно, посилайте хабарників усіх рівнів подалі, про факти непорядного відношення до справи керівників любих рівнів інформуйте одночасно в декілька адрес (антикорупційний комітет, СБУ, генпрокуратуру, місцеві органи влади…) саме високе начальство в Києві (прем’єра, президента) — лише тоді вас будуть вважати людьми. І лише після цього піднімайте питання про матеріальне забезпечення митниць та підвищення зарплат. Впевнений, що після цього прийдуть переміни, яких чекають усі порядні люди і митники України.”

КААААйффффффффффффффффффффф это был мой начальник Ш.О.В.))))))))))))))))
Благодарю за крошки хлеба на дорожке :* Скорее возвращайтесь на черниговскую обласную таможню

21.04.2016 14:41

09

Я с Вас угараю) Вы все дебилы

21.04.2016 14:41

09

Я с Вас угараю) Вы все дебилы ))))ахахаха

21.04.2016 15:03

09

ща я тут проучу тоже всех сонячных украънцыв . чем думаем? за компьтером сидимо? вырублены мозги ? карманы тоже будут зашиты Цьомики) В начальство бы) Эх копали бы все лопатами)

21.04.2016 15:09

09

А панораму из наших копальников снимал бы спутник Земли, с Вас бы вся Планета смеялась ))))

21.04.2016 15:11

шановний

Дуже багато діючих офицерів які зраджуюсь постійно нану неньку Україну!!!!!!Увага-Дячук Ігор Михайлович та його дружина Оксана Іванівна працюють в Державних погранічних війсках України……Дуже тісно спілкуються з сепарами з Лугандоніі та передають інформації, яка є таемною. Такіх офіцерів нажаль дуже багато…..Мі зверталися во всі інстанції…Але даремно….Дячок Игорь и на тепер являється офіцером ДСПВ Україні.

21.04.2016 15:36

Оперчерг

На дпсу гілку перейди і пиши тут митна

21.04.2016 17:16

03

“На дпсу гілку перейди і пиши тут митна”

на свободу захотел, сука)))))))))))))

21.04.2016 17:19

09

“21.04.2016 15:36 Оперчерг
На дпсу гілку перейди і пиши тут митна”
На свободу захотел,сука!!!))))АХАХАХАХА

21.04.2016 17:31

Пані головний інспектор

Шавлак гавнюк, МИТНИЦІ бережіть лікті і коліна, голову бережіть, людина гуляє по чужим головам, вампір. Чернігів постраждав.

21.04.2016 18:54

ОблГФС

Скоро жопи порвуть вам всім і правим і лівим і модним..

21.04.2016 20:17

Сторож гаража

Телефон Дьячука-0503460222.

21.04.2016 20:46

ЗЕД

От цікаво, скільки реальних суб’єктів ЗЕД підтримує команду Микитки і Перешпи. Відповідь ноль, а тепер скажіть скільки разів при Шавлакові сказали бізнесу на внутрішніх постах по білих контрактах дай хабаря — ноль. Висновки ….

21.04.2016 21:12

Таки да

Вот и стало всем понятно: на таможне будет “учтена каждая гривня”!!! И под самым строгим контролем все будет направляться ему — новому премьер-министру Украины Вассерману-Гройсману. Это же он пообещал навести порядок с теневыми потоками на таможне. Вдумайтесь в сказаное: “На таможне, я считаю (он считает!), сегодня ситуация не является нормальной”, — сказал Гройсман на заседании Национального совета реформ. “И мы знаем, что в ГФС, на таможне, есть теневые потоки, которые должны идти в центральные бюджеты (читай — центральные карманы), но не доходят – это вызов для всех нас, чтобы мы навели порядок в этой сфере, и была учтена каждая гривня”, – подчеркнул Гройсман. И для пущей важности заручился премьер Изя полной поддержкой Президента и парламента. “Мы быстро наведем там порядок и сделаем учет таким образом, чтобы людям было совершенно понятно: какие товары перемещаются, какая их таможенная стоимость, как необходимо реагировать на контрабанду, недоплаты и другое”, — сказал Гройсман. (Т.е. как, сколько и за что нужно платить! Даже за контрабанду!) Так что проценты их доходов уже определены, распределены и утверждены Президентом!!! СОБИРАЙ БАБЛО ТАМОЖНЯ — НА СМЕНУ КРОЛИКАМ, ЛЮБИТЕЛЯМ КАПУСТЫ, ПРИШЛИ ЕВРЕИ, ДА НЕ ЭЛИТНЫЕ, ПОРОДИСТЫЕ ОДЕССКИЕ, А ПОМЕСИ ДВОРНЯГ — ВИННИЦКИЕ… Первые дают (кто как сможет) жить, вторые совсем (очень быстро) не дадут дышать… И не только таможне.
В яблочко,только и умеют новые пиндосы спекулировать на таможне,чтобы отвлекать народ сказками во время деребана.

22.04.2016 7:54

12345

Да, все четко и доходчиво!!!!! Наверно по-этому не могут решить, даже депутаты, вопрос об уголовном производстве относительно Насирова — хорошо жидов кормит! Вопрос: еще долго будем слушать сказки о безвизовой Европе, если жрать нечего? Ох і терплячий ви народ українці… Чи надовго???

22.04.2016 9:39

ВБ

http://volyninfo.com/volinski-prikordonniki-viluchili-6-kilogramiv-burshtinu/
Б урштин знайшли після митників, які вже оформили машину.
Шлапак поставив на пост контролерам потоків Петю Федонюка і потроху починає працювати по своїй бурштиновій темі.
А крайніми зараз зроблять інспекторів на каналі.
Шавлак, ти дограєшся!

22.04.2016 14:45

Шавлак знову засцяв

НОВИЙ КЕРІВНИК ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ ПРОІГНОРУВАВ ГРОМАДСЬКІСТЬ
Виконувач обов’язків керівника Волинської митниці Олександр Шавлак не приїхав на зустріч з громадськістю краю та вкотре проігнорував вимогу керівника області з’явитися на засідання. Його дії назвали неповагою.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло раніше, що на Волинській митниці виникла криза через псевдореформи нового керівника-«гастролера». Трудовий колектив виступив проти нового виконувача обов’язків з Чернігова й заявив про адміністративний тиск на працівників. Невдоволення висловлює й громадськість, яка організувала безстроковий пікет.

Багатьох працівників митниці обурив той факт, що з Чернігова Шавлак привіз свою команду, а спеціалістів з Волині попередили про скорочення. Водночас сам Шавлак пояснює своє рішення тим, що не може покластися на місцевих спеціалістів і згадує бурштинову проблему, актуальну на Волині.

Але видання «Стоп Откат» у своїй публікації писало, що Олександр Шавлак може бути причетним до оборудок з контрабандою, зокрема, бурштину. Свого часу через пропускний пункт «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці, яку він очолює дотепер, поставки бурштину могли безперешкодно проникати в Білорусь, звідки далі йшли замовникам у Європі.
Аби врегулювати конфлікт, колектив вирішив зустрітися з губернатором та Швалаком для пошуку компромісу.
Втім, призначений тимчасовий очільник митниці не прийшов на зустріч. Тому, присутні вирішили запросити Швалака на засідання Громадської ради при ОДА, яка відбувається сьогодні, 22-го квітня, в приміщенні облради. Крім того, голова облдержадміністрації проводив перед зустріччю з громадськістю засідання ради оборони, куди запросив одіозного керівника.
Окрім того, що чернігівський митник проігнорував запрошення, Олександр Швалак ще й висловив недовіру Громадській раді та повідомив, що приїхати на неї зможе лише після детального вивчення положення про Громадську раду.
Лист від Швалака зачитав голова Громадської ради при ОДА Ігор Дильов.
«Сьогодні ми мали обговорити кандидатуру на посаду очільника Волинської митниці, зокрема був повідомлений претендент на посаду пан Шавлак. Втім, сталося так, що вчора, наприкінці робочого дня, прийшов лист від Державної фіскальної служби, за підписом Шавлака, де йшлося про те, що за результатами нашого запрошення, у зв’язку зі складною оперативною ситуацією на митниці, приїхати на засідання громадської ради він не може. А також попросив надати детальну документацію про склад та повноваження Громадської ради й додав, що після вивчення цих документів дасть інформацію, чи взагалі зможе приїхати до нас», — інформував Дильов.
Такий лист присутні назвали знущанням, мовляв, положення про Громадську раду можна побачити на сайті облдержадміністрації, а такі прохання – прояв неповаги до громадських активістів.
«Тут зібралася сотня людей, представники різних громадських організацій, які хотіли почути план дій керівника. Втім, він проігнорував. Ігнорував Швалак і зустріч з губернатором та трудовим колективом. Це неповага! Більше того, заступник Шавлака говорив про надходження від митниці та успіхи в роботі, але це не свої гроші вони поклали, а підприємці, та з ними виконувач обов’язків не хоче зустрічатися. То про який порядок на митниці можна говорити?! », — наголосив представник Громадської організації «Форум щодо сприяння митній справі та інвестиціям на Волині», адвокат Олександр Таран.
Цікаво відзначити й те, що під час засідання представник об’єднання спілки АТОшників Юрій Степанюк інформував, що Шавлак має за собою вагомий «дах».
«На митниці робиться бардак, кожна нова влада, коли приходить, то до «корита» приставляє своїх. Так трапилося і щодо Шавлака. Щодо цього кандидата, одразу видно, що його тягнуть із юних років, бо вже в 21 рік цю персону призначили на високу директорську посаду», — інформував Степанюк.
Зауважимо, що біля облдержадміністрації зібралися волиняни з плакатами, щоб висловити недовіру чернігівському митнику.

22.04.2016 15:00

Суспільство

А скажіть,пане Шавлак, хто ці два накачаних бройлера мордовороти, що сидять у Вас в кабінеті… Кажуть це ваша особиста охорона… Цікаво на яких підставах і за які кошти ці люди перебувають у приймальні і охороняють вас??? Хто платить їм за це? Чи ви з ними бурштином розраховуєтесь? Де хто у цивілізованому світі бачив щоб начальник митниці ходив з охоронцями?

22.04.2016 15:13

Нік

Це його коханці… Шавлак гей і це його таємниця… :-)))))


22.04.2016 16:18

Турійським прихвосням

Ви не по громадським радам їздить, а краще подбабайте про здоров’я людей, яких назганяли під управу в римачах, а то у деяких мітингарів-протестувальників вже приступи епілепсії почали траплятися. Чи пан микитюк не може більш-менш якісним алкоголем розраховуватись з тими горе-пікетувальниками. Але це турійське бидлоття завжди славилося надмірною жадібністю та цинізмом.
Пане Шавлак, гоніть ту микитюковську нечисть подалі від митниці, най йдуть попробують жити, як прості люди,-на 2-3 тисячі грн. Присосались до митниці, як пиявки до тіла. Були б чесними, порядними та принциповими — не питання, можна розглядати можливість нормальної співпраці, але ж у них всіх та в кожного рило в пуху, за кожним кримінал на кілька десятків років… Побоялися б Бога, “місцеві волинські спеціалісти”…

329 КОММЕНТАРИИ

 1. lumen мечта

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless really really worth taking a search, whoa did one particular understand about Mid East has got extra problerms also […]

 2. Tory Burch

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nevertheless seriously worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms also […]

 3. #Rap

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless truly worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got a lot more problerms also […]

 4. 안전공원

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did 1 learn about Mid East has got a lot more problerms as well […]

 5. sex restraints

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nonetheless truly really worth taking a look, whoa did a single master about Mid East has got extra problerms too […]

 6. 먹튀그램

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a look, whoa did one understand about Mid East has got much more problerms as well […]

 7. teen sex

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless actually worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms as well […]

 8. fbv cursos grátis

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a appear, whoa did one learn about Mid East has got a lot more problerms too […]

 9. frågor

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one find out about Mid East has got more problerms also […]

 10. curso online

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really worth taking a search, whoa did one particular discover about Mid East has got extra problerms as well […]

 11. Pornhub

  […]although internet sites we backlink to beneath are considerably not related to ours, we feel they may be really really worth a go as a result of, so have a look[…]

 12. 188bet

  […]although internet websites we backlink to below are considerably not related to ours, we really feel they are basically really worth a go by, so possess a look[…]

 13. игристый

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did a single learn about Mid East has got extra problerms also […]

 14. g gasm vibrator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless actually really worth taking a search, whoa did a single understand about Mid East has got more problerms also […]

 15. porn

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated data, nonetheless genuinely really worth taking a search, whoa did one study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 16. bdsm toys

  […]we like to honor a lot of other online web pages around the web, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 17. pornland

  […]we like to honor many other online web-sites on the net, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages really worth checking out[…]

 18. butterfly vibe

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really really worth taking a look, whoa did 1 study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 19. real feel dildo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless really really worth taking a look, whoa did one particular find out about Mid East has got additional problerms also […]

 20. bullet sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless definitely worth taking a search, whoa did one learn about Mid East has got much more problerms as well […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!