Ягодинская таможня (часть 4)

0
32723

Комментарии — страница 163

7.04.2016 11:30

Lun

Yagogin i Ustilug stop

7.04.2016 11:33

Факт

Збори, які збори — збіговисько на яких буде запущена чергова провокація від імені митників Волині. Саме цікаво хто дав право Бондарчук звертатись від імені всієї Волинської митниці? Відповідь — Микитюк. Рік вони оптимізовували, реструктиризовували, дерибанили як хотіли, звільняли андрейківців і в кінці не справились (програли) . Горелику чомусь хватило розуму і відваги просто піти, а перешпі, якобсу і красотулі це не дано. Пане Микитюк на кого Ви поставили. У Вас знов був шанс і Ви через цих недолугих горе-керівників а-ля Писарський все втратили. Рано в них крила повиростали, а не встигали їм їх підрізати і ставити іх на землю.

7.04.2016 11:44

Армани

Писарський чмо. Латентний гомік

7.04.2016 12:25

Римачі

Але ви сьогодні й дали…нашо простих людей з контори чіпати?! Коли ж буде тут порядок?

7.04.2016 12:44

Бондарук

Ніколи!

7.04.2016 12:59

Спокійно волиняни

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Міністерстві фінансів прискорити вибір іноземних компаній-консультантів, які будуть працювати на чотирьох українських митницях. Про це він повідомив під час засідання уряду, передає кореспондент УНН. “Треба його прискорити, тому що я знаю, що є також політична резистентність, а точніше — неповне прийняття ідеї того, щоб на митниці все було чесно і прозоро”, — сказав він. Міністр фінансів Наталія Яресько додала, що в найближчий місяць ці компанії мають бути визначені. “Ми вже долучили двох донорів з США, та ще одна країна (поки що не вирішено повністю), контракти мають бути вже закінчені з цими донорами протягом наступного місяця. Я сподіваюсь, що за шість тижнів вже будуть консультанти на митницях

7.04.2016 13:52

Чернігів

Свєта,прочитай мені лекцію,будь ласкава,хоч одну годинку.

7.04.2016 14:29

Янкі

Будете тепер бастувати проти американців

7.04.2016 14:35

А тим часом

Минулої доби вночі, у результаті взаємообміну інформацією між прикордонними нарядами Луцького і Львівського прикордонних загонів та підрозділами радіолокаційної бригади сил протиповітряної оборони ЗСУ, вдалось зафіксувати та відстежити політ невідомого легкомоторного літака. Він порушив кордон та заглибився на територію Польщі. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби

Негайно інформація була доведена прикордонникам суміжної держави, аби вони відслідковували літак на своїй території. Оперативно відреагувавши на повідомлення, польські прикордонники відстежили літак та встановити місце скидання вантажу. Згодом там було виявлено 50 ящиків сигарет.

Подальший радіолокаційних та візуальний супровід повітряної цілі встановив її розворот та повернення на територію України. Наразі попередньо встановлено район посадки літака в глибині країни. Тривають оперативні заходи по виявленню повітряного засобу та причетних осіб.

7.04.2016 15:29

Вепр

Зміни пишуть заяви.нікого не звільнЮть. Тепер проти чого будете бастувати

7.04.2016 16:01

Чк

Заяви куда?

7.04.2016 16:07

Бондарчук

Проти усіх.Я сама розумна на митниці и хочу іі очолити,досвід та освіта є,виступати навчилась,язик підвішаний добре,даю слово що справлюсь.

7.04.2016 16:12

Цукерман

В нову штатку

7.04.2016 16:19

Прес сл Облради

Голова облради наголосив, що якщо митники дійсно не виконують свою роботу, як це стверджує тимчасовий очільник структури Олександр Шавлак, діють непрофесійно та зловживають своїм становище, то слід звертатись в правоохоронні органи.
Голова облради запропонував долучити до обговорень підприємців, які ввозять чи вивозять товари через митницю.
«Треба, щоб до обговорення долучились підприємці, а не лише колектив митниці. Ті, які займаються імпортом та експортом. І того керівника будуть контролювати самі підприємці. І він в разі чого – буде сидіти за гратами», — зазначив голова облради.
Депутат Михайло Імберовський поцікавився у митників, як вони ставлять до того, щоб віддати частину своїх повноважень на аутсорсинг англійським компаніям, які за відсоток зможуть контролювати процес і забезпечать кращий рівень послуг за рахунок власного новітнього обладнання. На що ті відповіли, що для цього потрібно змінювати митний кодекс і приймати пакет документів.
У відповідь Ігор Палиця зауважив, що це все можна організувати власними силами — вивчити позитивний іноземний досвід і впровадити його самим. Відтак, завдяки прибуткам «відбити» вартість нового обладнання можна буде у короткі терміни.
Депутат Володимир Яренчук стверджує, що на колектив митниці дійсно тиснуть. Мовляв, у нього вимагали хабар за розмитнення за вказівкою нового керівника:
«Я нещодавно ввозив комбайн, 1,2 мільйона заплатив мита. Простояв 3 доби на внутрішній митниці, і весь час мені говорили: «Дай, дай, дай». Запитав митників, хто дає команду, мені кажуть: «новий бос».
Депутат Святослав Кравчук зачитав проект звернення облради до голови Державної фіскалької служби України Романа Насірова. Йдеться про вжиття заходів щодо призначення постійним керівником митниці людини, яка забезпечить ефективну роботу митниці та знайде компроміс з колективом.
Керівник Форуму сприяння митної справи Волинської області Олександр Таранов упевнений, що більшість проблем Волинської митниці полягає в тому, що вона не має постійного очільника. Відтак, «спитати» за порушення і зловживання просто ні в кого.

7.04.2016 16:19

Дмитро Я

Шановні колеги підтримайте мене на посаду начальника митниці,так як по приїзду з Луцька мені стало відомо що в наших активістів є 3т.бурштину які треба реалізувати за призначенням,прошу вашої підтримки на завтра.

7.04.2016 16:25

Нема слів

http://www.volynnews.com/news/society/volynski-mytnyky-prosiat-pozbavyty-yikh-na chalnykiv-hastroleriv/

7.04.2016 16:28

Бувалий

Їх всіх шо на фото на дальній кордон))) По різні сторони на АТО

7.04.2016 16:46

фотографу

Оце так фоткі!!! Особливо Писарський з Якобчуком :-) Схоже що пора на вихід.

7.04.2016 17:04

123

“Колектив” митників — це банда хабарників. “Підприємці” — це банда контрабасистів.


7.04.2016 17:06

1235

“Колектив” митників — це банда хабарників. “Підприємці” — це банда контрабасистів.