Ягодинская таможня (часть 3)

13
3771

Комментарии — страница 161

5.04.2016 22:01

Меценат

Єдине приємне з усіх відео — це присутність молодої прес-секретаря Ірини.Ну дуже красива дівчина,шкода,що змушена слухати тих всіх виродків.Іринка,ти красуня,не варті усі вони твоєї уваги.

5.04.2016 22:29

Праведний Семен

Шановні запам’ятайте одну істину що оце чудо з випуклими очима і тупою жестикуляцією руками яке себе називає патріотом захищає тільки свої інтереси на цьому збіговиська, і оці проплачені мітенгувальники це все водевіль під назвою кРАСУЛЯ, і контрабанда. Воно захищає свої інтереси. Бо новий начальник нові причуди нові витрати для цих бариг які тупо наживаються не платять податків!!!! Думайте люди!!!!

5.04.2016 22:49

полішук

На відео Волинь пост “активісти3” відомий автомобільний контрабандист Пікута який хвилюється, що його “кАнал” перекриють!

5.04.2016 23:31

До праведного Семена

Шановний,для початку писати навчіться грамотно.Міт”Е”нгувальники…Рагуль

6.04.2016 9:30

Кореш Насірова

В.О. НАЧАЛЬНИКА ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ СПІВПРАЦЮВАВ ІЗ РФ?

Низка офіційних внутрішніх документів із листування Чернігівської митниці у червні 2015 року переконливо свідчить про цілком ймовірне незаконне розмитнення понад 20 тонн цукру, який «підтримав» росіян у той час, коли цивілізований світ оголосив державі-агресору майже економічну блокаду.

Відповідно до інформації автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор-2006», 10 червня 2015 року о 00.17 транспортний засіб комерційного призначення з вантажем «цукор», який переміщувався в митному режимі експорт …. виїхав із зони митного контролю пункту пропуску «Грем’яч-Погар» за кордон.

Це майже дослівна цитата із листа до начальника Чернігівського прикордонного загону за №51/2086 від 18 червня 2015 року за підписом тоді в.о. начальника Чернігівської митниці О.В.Шавлака. Цим же документом керівник чернігівських митників переконував прикордонників у відсутності правових підстав для здійснення митного контролю товару і машини, що вже нібито за межами компетенції українських митників.

Однак, вже наступного дня т.в.о. начальника митного поста «Гремяче» службовою запискою №1903/25-70-64-ЕП поінформував вище керівництво про те, що вантажівка з тим самим цукром,який нібито вже за межами України, насправді до Росії не потрапила: в зв’язку із перевищенням осьового навантаження.

Оскільки Російська Федерація до характеристик таких машин та ваги переміщуваних ними вантажів має свої вимоги, транспортний засіб після зважування митники МАПП «Погар» повернули за межі пункту пропуску. Сталося це обідньої пори, якщо бути точним о 13.33 10 червня 2015 року. Станом на дату написання цієї службової, тобто 19 червня 2015 року, фура з цукром, як висловився т.в.о. начальника митного поста «Гремяче», розташовується між пунктами пропуску МАПП «Погар» та МАПП «Гремяче».

Тобто, перебувала вона в такому «підвішеному стані» як мінімум 9 днів. Саме цього часу чернігівським митникам мало вистачити на те, щоб перевірити достовірність поданих для митного контролю документів, оглянути вантаж та зясувати, що фактичним отримувачем цукру насправді є російська компаня з Ростова на Дону, а не якийсь там пан Мамедов в Республіці Азербайджан, як свідчили подані для митного контролю документи.

Саме про це – спільний переогляд цього транспортного засобу тоді в.о. начальника Чернігівської митниці Олександра Шавлака, просили прикордонники листом від 18.06.2015 року, який у вхідній кореспонденції Чернігівської митниці зареєстровано за номером 2607/25-70-25.

А вже під номером 2613/25-7-25 цього ж дня у Чернігівській митниці зареєстрували аналогічне прохання УСБУ у Чернігівській області. Співробітники спецслужби теж поінформували Олександра Шавлака про наявну інформацію щодо подання недостовірних документів для розмитнення цього вантажу і просили про здійснення комплексу заходів, спрямованих на документування можливого факту порушення митних правил в межах чинного законодавства на підставі статті 18 Закону України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю».

Цілком логічно припустити, що відповідь за підписом О.Шавлака, яку отримали в УСБУ у Чернігівській області, навряд чи відрізнялася від інформації, яку дуже оперативно, цього ж дня надіслали прикордонникам: підстав – немає, товар – за кордоном.

З чим пов’язана така цікавість прикордонників та співробітників СБУ до цієї партії цукру? Справа в тому, що цукор-пісок експортувала фірма з міста Попасна Луганської області. Так, це саме те місто, яке в інформаційних повідомленнях РНБО і Міноборони у червні 2015 року звучало як пункт розмежування на Сході країни в зоні протистояння між українськими захисниками та бойовиками самопроголошених республік та місце особливо запеклих боїв.

Як тоді, так і досі діє особливий режим пропуску і розмитнення вантажів із зони бойових дій. А це означає, що митний контроль у таких ситуаціях повинен бути винятково ретельним. Тобто чернігівські митники мали б вжити всіх заходів для того, щоб зясувати походження вантажу, його реальне місце призначення і тим більше на вимогу СБУ і прикордонної служби забезпечити додатковий переогляд і документування порушень.

Позиція в.о. начальника Чернігівської митниці Олександра Шавлака – підстав немає? Тобто, в той час, як українські військові гинуть від рук найманців із сусідньої держави, треба підсолодити життя агресору? Можливо хтось скаже, що не Шавлак заварив цю кашу. Однак цей цукор із Попасної до чаю росіян – величезна ложка дьогтю до іміджу країни, що проголосила реформи.

Р.S. На офіційному сайті ДФС України відомство як могло, так і пояснило ситуацію з кадровим призначенням на Волинь – проводимо перевірки,боремося зі зловживаннями. А заяви щодо недоцільності кадрової політики, в тому числі у ЗМІ , розцінюватимемо як дискредитацію курсу на боротьбу з корупцією. Тобто, причетність до «бурштинової» мафії Шавлака, про що відразу ж написали національні Інтернет-ЗМІ та приховування доходів, про яке йдеться в нашій публікації, сприяння контрабанді та загалом «обтяжений» багатьма не надто привабливими фактами професійний шлях не мають значення? За таких обставин складається враження, що і реформа митниця у нашій країні – вже не пріоритетна мета.

6.04.2016 9:50

радник

Насіров,як і інші чекає призначення нового премьєра,і до того Шавлака ніхто не буде трогати. Поки буде переформатування. А там вже буде не до того.Так,що прийдеться прийняти і чернігівських,як і “попєрєдніків”,розслабтесь і отримайте задоволення.

6.04.2016 10:02

для кореша

Ну і ну ото якобси,бондарчучки,терещуки,шумихи і виживають нового начальника,на все здатні,любий компромат,який завгодно, ото кодло,ЖАХ!

6.04.2016 10:27

Якобс

Якобс — це ж як ти всіх дістав на Ягодині, що в твій захист жодна людина не стала? Ще й Бондарчук на свій лад перевиховав, маніпулюєш нею як хочеш. Світлана — не ведись на того “рогоносця”, це він так самовиражається, бо сам по собі він чмо боязливе.

6.04.2016 11:20

Красулі

Ну Красуля і добарабанешся,ой добарабанешся зі своїми тірами скоро,почекай,почекай!

6.04.2016 13:44

Для активістів

Згідно якого конкурсу призначили на посаду- Волинь -центральний не із Волині Бондарчук Св. — конкурс який проходив Якобчук,Шум?

6.04.2016 14:10

однозначно

Кастинг на керівні посади проводив Микитюк. Хто УСНО а хто ЗАДНІМ числом, в залежності від статі конкурсанта, а хто й по стандартній схемі, тобто за бабло.

6.04.2016 14:28

Бігом

Тепер зрозуміло,Шавлаку треба було пройти усний конкурс у Микитюка заднім числом.

6.04.2016 14:34

крыша

на канале 24 цру вышла программа про шавлака

6.04.2016 14:37

Для ДФС

На пункті пропуску заступник начальника митного посту “Волинь-центральний” Світлана Бондарчук пояснила ВолиньPost: черги тому, що митники почали працювати безініціативно. Мовляв таким чином колектив висловлює свою незгоду з призначення виконувачем обов’язків начальника Волинської митниці Олександра Шавлака.
“Колектив ввів так зване “тихе” оформлення. Не перевищуючи встановлених законодавством часових нормативів, але оскільки раніше ми підходили ініціативно до виконання завдань, робили більше, ніж ми могли, то тепер наша ініціативність під питанням,” – пояснила Бондарчук.От і виходить, що в результаті такого собі внутрішньомитного протистояння страждають прості українці. ГНАТИ ТРЕБА ЦЮ БОНДАРЧУК З МИТНИХ ОРГАНІВ ЧИМ СКОРІШЕ,із-за їхніх превілегій страждають люди, а їй би зберегти посаду і гроші.

6.04.2016 14:38

Бизон

Смотрите в интернете канал 24 ЦРУ передачу про Шавлака

6.04.2016 14:39

Свєта а на дворі було лєто

Ти откуда,Свєта?

6.04.2016 14:49

шанс

А як себе ведуть варяги з Чернігова?Теж за тихе оформлення згідно нормативів?

6.04.2016 14:56

Всі це знають

Насправді оформлюється не менше автомобілів, аніж раніше. А вантажних навіть більше — місяць назад за зміну до Польщі пропускали в середньому 170 тірів, а останні кілька днів за зміну оформляється близько 230 машин. Те саме стосується і легкових. Просто останнім часом зросла кількість автомобілів, які їдуть через Ягодин, натомість на пунктах пропуску Львівської митниці їх кількість зменшилася. Та і білоруси через нові заборони не пускають вантажні т/з, тому вони ідуть в обхід через Ягодин. Та й прикордонники як завжди за гроші пускають без черги, тому тим, хто чесно стоїть в колейці здається, що стали менше оформляти. Достатньо подивитись довідки за останній тиждень і все зрозумієте самі, а дехто просто намагається використати цю ситуацію собі на руку.

6.04.2016 15:00

варяг

БОМБА НА КАНАЛЕ 24 цру шавлак-насиров


6.04.2016 15:01

варяг

БОМБА ПРО шавлака-насирова на канале24 цру в интернете

13 КОММЕНТАРИИ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!