Ягодинская таможня (часть 3)

22
4341

Комментарии — страница 105

6.07.2015 19:57

Юрик

Так Якобс дав добро на ввезення кузовів чи не дав?

6.07.2015 20:01

Правда

Народ! Верніть записи про співмешканку і шлюху Якобса Власова Альону. Це ж цікавіше!!!!

6.07.2015 20:09

мудиле гандрейкиву

Тебя чучело гнали как безбожного взяточника, аферюгу, разводилу, лапшевешателя-революционера, ворюгу и подлинного коррупционера. Все в отдельности подходит на все 100%, а вместе создает твой собирательный, жалкий облик — англичанин ты наш недоделаный. Сиди и не тявкай пока к шлагбауму в Ягодине не привязали!

6.07.2015 20:10

сводня

Имеешь деньги — будешь иметь Власову, как пожелаешь.

6.07.2015 20:18

?

А кто имел Власову за деньги?

6.07.2015 20:29

Власов

Та она нормальная симпатичная дивчина нахрена Вы гоните, просто как на этого повелась

6.07.2015 20:37

Истина

Это не она как повелась, а как он повелся на такую проститутку всей таможни!

6.07.2015 20:40

до рагулів

посідалим підараси в дома біля ЕОМів і строчать всяку хєрню, сруть на людей без кінця. як на мене, просто вам андрюшівським приходить п..ц і тому така реакція. майте хоч якесь лице — наробили з зеленим підарастії, а тепер ще й виправдовуєтеся і наговорюєте на людей.

6.07.2015 20:40

Надоело

Черти, кого вы гнали ?)))))) вы гнать можете только беса ))) . Бесконечно льете грязь на всех, кто вам неугоден! А в данном случае ваши коррупционные схемы прищучил Андрей Иванович! Подождите твари, он еще вернется и авто ваши будете завозить на помойку максимум

6.07.2015 21:14

до зеленого

а в кого така ностальгія за зеленим????? забули як посади продавали, які такси ходили!!!! а може то ви п.ЗЕЛЕНИЙ тут про своэ повернення виписуэте!!!! точно, сам за собы оди випмсуєш!

6.07.2015 21:17

Дімі

Не звертай уваги на агонію деяких особей перед логічним кінцем!Безпрєдєл завжди має свій кінець, що б ти Андрюша там не писав..і будеш відповідати за все!А за такі методи Андрейківу і всім прибічникам ГАНЬБА!

6.07.2015 21:50

Почитателям банды микити

Всем почитателям Димы Якобса посвящается: вы не думайте , сто за ваши писанины тут вам таксу уменьшат)))). Разве что только он вам бабло сейчас дает за писульки, ему видать некогда))) . Хотя думаю, что и он пишет тут , особых то дел и повноважень у него всё равно нет, керуе то Микита! Так что угомонитесь!!! Не пылите, здесь и так одна грязь

6.07.2015 22:47

****

Горелик — крыса, хватит гнать на Терещука и Якобчука, ты сука, если бы не Терещук, ты бы еще при Шубе 3 раза был бы уволен. Юра по просьбе Шубы спасал тебя, а знал что не надо, но он ценит друзей, в отличие от тебя -утырок. Ты же, мудила, кроме бабла ничего не ценишь. Жаль что Шуба поздно понял кто ты есть такой на самом деле. Шуба тебя вывел в люди, а ты его предал за грош, ты думаешь он тебя простит? А.И. Андрейкив — поверьте у Вас проблемы на Ягодыне по-большей части из-за Горелика, который и вас уже сдал и продал, лишь бы не уволили, он и сейчас сливает инфу про Вас……но ему это уже не поможет. Юра и Дима порядочные и честные парни, не сродни крысе Горелику………

6.07.2015 23:09

… ла ла ла ла ла ла ла ла

В перший день “відпустки” Шуби, гомнелик здав його і сів у його крісло. Криса, ти впав в очах багатьох!!!

6.07.2015 23:47

Кушниренко…..

Да жаль, уволит меня Дима, теперь не будет мне Аленка в обед делать “минет”…….А как хорошо было то, пообедал, позвал к себе под стол, или на диванчик — и вперед, а она такая заводная и озорная…..любит это дело аж жуть. Прости меня Димасик, я больше не буду.

7.07.2015 0:01

Бех

Андрейків Андрій.
В 2008 році керівником Держмитслужби Валерієм Хорошковським було ліквідовано Вадул-Сіретську митницю яка працювала понад 60 років і створено Чернівецьку митницю з центром у Чернівцях.
Тодішнє керівництво Держмитслужби на чолі з Валерієм Хорошковським вішало на керівника Вадул-Сіретської митниці Миколу Салагора «всіх собак» з єдиною метою – скомпрометувати і відправити у відставку, давши дорогу на цій ділянці кордону молодому, покірному і перспективному керівникові, який мав би закрити очі на безчинства, відкривши нові контрабандні потоки.
Цим молодим і перспективним виявився Андрейків Андрій.
Але після відставки свого протеже — Валерія Хорошковського з посади голови Держмитслужби — Андрейків теж отримав службові проблеми. Наказом нового начальника Держмитслужби його переведено в.о. керівника однієї митниць на Львівщині, а там і начальником відділу в Києві. Як кажуть у таких випадках, за що боровся, на те і напоровся… Ще й до того ж влаштував істерику журналістам на останній зустрічі з ними. Забороняв фото і відеозйомку.
Як же працює Андрейків, який робить вигляд боротьби з корупцією?
Андрейків, ще керівником на Чернівецькій митниці тих хто не хотів платити данину звільняв або переводив на самі низи, залишаючи тільки вірних і хто боявся звільнень. Це його правило. Схема збору хабарів на Чернівецькій митниці складалася з АНДРЕЙКІВ начальник, ПОБЕРЕЖНИК Сергій Анатолійович — заступник по збору хабарів, КАЗАК збиральник хабарів, Федорчук — напрягальщик. Всі знають систему яку створив перспективнейший Андрейків, збирав всі до копійки хабарі. Ніхто пікнути не смів бо всі боялися звільнення . І до слова, цей грошелюб отримав друге ім’я у Чернівцях — ЗЕЛЕНИЙ, надто сильно він любить валюту.
В 2014 році Андрейків випливає на Рівненській митниці. Знову схема стара. З допомогою митних тарифів примушувати підприємців сплачувати хабарі, для тих хто не згоден більша ставка мита, хто заплатить хабар — відповідно нижча. Андрейків дуже розумний щоб брати хабарі у свої руки. Для цьго у нього є Панчук Сергій Євгенович — начальник ВМО1 , Остапенко — тарифи , кілька довірених брокерів та ще якась кучка негідників які взагалі не мають відношення до Рівненської митниці. Самий надійний спосіб вирішити всі проблеми через Панчука.
Андрейків створює справжні проблеми для розмитнення товарів за які суб’єкти відмовляються платити налічні. Він повністю заблокував роботу Льонокомбінату та ще декількох підприємств Рівного, після чого відбувся масовий пікет.
Після таких подій Андрій Андрейків відчувши, що у Рівному йому нічого не світить перебирається на ягодинську митницю і тут почав торгувати посадами, приймати на роботу безконкурсу за гроші !

7.07.2015 0:15

1212

http://www.volynpost.com/walls/2959-andrij-andrejkiv-kadry-kaletnika-povertayuts ia-na-mytnycyu#comments
http://lb.ua/news/2015/07/06/309970_andriy_andreykiv_ka dri_kaletnika.html

совпадєніє ? не думав ? а автори різні

7.07.2015 0:21

клоун Андрейків

так захопився зелений мудило роздавати інтервью, хвалити себе за набутий колосальний досвід по збиранню хабарів, що проморгав, кому дав підписати своі писульки!!! А вийшов прикол, як з газовим терміналом каськіва і лижним інструктором!!! Андрюшка теж дав своі домисли СПОРТИВНОМУ ОГЛЯДАЧУ лівого берега. Ото вийшла розмова фахова, сміх і годі, те саме, що і завжди. Одним словом — Андрейків клоун!!!!

7.07.2015 0:26

Інтервью Гандрейківа

в рубриці спорт!!! Поц став на низький старт, готуеться рвонути з митниці в партнерську компанію, буде там пасівним педіком-партнером


7.07.2015 0:31

скатертью дорожка

а там и кайданки для андрошки подоспеют. Лешенька рыбачока , продажная шкуренка на дорожку ему подставит задик и на пару спортивные интервью дадут