Ягодинская таможня (часть 3)

22
4415

Комментарии — страница 149

30.03.2016 8:23

Hunter

Так самий головний підставляльщик — Рома Микитюк. Спочатку всі всі ведуться на його обіцянки та теми, а потім вигрібають… Достатньо згадати Львів, Вінницю, Рівне, Луцьк. Всюди, де ця очкаста товстосрака потвора керувала — там завжди страждали його підлеглі. Не дивно, що коли його креатур мацібору, якобчука та терещука прибрали від корит, він почав організовувати такі східняки та дійства. Коли ще приблизно 2-1.5 роки назад митницею керували інші іногородні Микитюк сидів у себе на маєтку та тремтів від страху експропріації награбованого, а тут урвалось…

30.03.2016 11:50

Факт

Фахівці Волинської митниці ДФС вилучили 3 тисячі пачок білоруських цигарок

Цей незаконний вантаж смугою руху «червоний коридор» переміщував у своїй вантажівці громадянин України з Республіки Білорусь до України через митний пост «Доманово».
Фахівці Волинської митниці ДФС надали подорожуючому митну декларацію для заповнення. Однак, для митного контролю він подав цей документ, не зазначивши жодної позиції щодо переміщуваних товарів.
Під час поглибленого митного огляду під оббивкою салону та вантажного відсіку волинські митники виявили 3 тисячі пачок цигарок марки «ФЕСТ», які громадянин свідомо приховав від письмового декларування.
Оскільки такі дії громадянина мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст.483 ч.1 Митного кодексу України, то незаконний вантаж та автомобіль вилучено.

30.03.2016 12:42

Сміх

Слава та шана фахівцям !Усім медалі та ордена!

30.03.2016 12:56

вОПРОС

Чи може ефективно протистояти контрабанді бурштину з Волині до ЄВРОПИ ЛЮДИНА, КОТРА лише МІСЯЧЬ ТОМУ СТАЛА ПРИЧИНОЮ КОНТРБАНДНОГО СКАНДАЛУ на Чернігівщині.

30.03.2016 12:58

Відповідь

Може та здатна!

30.03.2016 13:11

Ждем Сытника

Директор Национального антикоррупционного бюро (НАБУ) Артем Сытник заявил, что поехать в “янтарные регионы” без БТРа нельзя. Об этом сказал в интервью Gazeta.ua, отвечая на вопрос журналистов, зачем НАБУ БТР с комплексом ракет.

30.03.2016 13:37

Для відповіді

*уй там!

30.03.2016 16:09

Андрейків і КО

ВОЛИНСЬКУ МИТНИЦЮ ОЧОЛИВ «БУРШТИНОВИЙ» МИТНИК ІЗ ВТРАТОЮ ПАМ’ЯТІ НА 1,5 МІЛЬЙОНА?

Сьогодні Волинь – це «рай» у конкретному грошовому вимірі для особливо наближених. Звичайно, що зовсім не випадково до переліку таких обраних нині додалася вельми неоднозначна та суперечлива постать – новий в.о. начальника Волинської митниці Олександр Шавлак. З якою метою відбулося це кадрове призначення? На це запитання низкою подібних версій вибухнули не лише регіональні інтернет-видання.

Національні інтернет-медіа у цій ситуції задають тон. І саме з цього випливає, що Шавлак – постать «корупійного» світу далеко не провінційного масштабу. Волинь для таких гравців цікава вже тому, що тут видобувають бурштин. Спираючись на інформацію, що активно поширюється інтернет-простором та у вигляді коментарів і чуток владними кабінетами, спробуємо дати відповідь на наше ще одне запитання: чи може ефективно протистояти контрабанді бурштину з Волині до ЄВРОПИ ЛЮДИНА, КОТРА лише МІСЯЦЬ ТОМУ СТАЛА ПРИЧИНОЮ КОНТРБАНДНОГО СКАНДАЛУ на Чернігівщині?

Автори усіх без винятку викривальних публікацій на цю тему констатують: понад 800 кілограмів бурштину, який виявили і затримали білоруські митники, аж ніяк не могли виїхати з України без «особливого погляду» на це питання та особистої зацікавленості тоді ще керівника Чернігівської митниці Олександра Шавлака.

У контексті цієї інформації поінформовані ЗМІ стверджують, що трикратне зростання контрабандних потоків на Чернігівщині відбулося за часи керування Шавлаком місцевими митниками. Як пише автор однієї публікації, «в течение последних двух лет объемы контрабандных партий украинского янтаря стали потихоньку увеличиваться с десятков килограммов до тонн. И если курируют нелегальную добычу, обычно, коррупционеры в местных правоохранительных органах, то переправка за границу является уже делом «правильных» таможенников».

Отож, на Волинь призначили «правильного митника». Можливо, це кадрове призначення пов’язане з благими намірами побороти корупцію у лавах волинських митників і зробити процес митного обслуговування більш прозорим та чесним. Однак як ці наміри буде втілювати людина, котра майже злидар — згідно з декларацією за 2014 рік. Але… лише тому, що цілком свідомо приховує свої надбані статки.

Днями на поштові адреси різних інформаційних служб хтось очевидно не байдужий до долі Волині надіслав коротку, але влучну інформацію про реальний добробут чернігівського митника. Подаємо мовою оригіналу: «бедный, как «церковная мышь», но при этом у жены собственности на миллионы: 5 земельных участков, 2 дома общей площадью 1000 кв. м., 2 квартиры на 100 м.кв, Джипы Мицубиси и Субару новые, ВАЗ один, акций на 1,5 миллиона, денег на 1 млн почти и прочее. Повезло, выходит бедному таможеннику и госслужащему с женой!!!!!!! Он бедняга с 1998 корячится, а жена, раз и все заработала. Если по Станиславскому: «Не верю!!!» Позор Насирову за такие назначения!!!!»

До речі, після скандального звільнення з митної служби в 2011 році цей пан деякий час працював у бізнесі. Ця сторінка біографії виявилася не менш цікавою: факти низки журналістських розслідувань у авторитетному «Дзеркалі тижня» щодо конфлікту бізнесменів-будівельників з «Чернігівоблбуд» – справжнє визнання корупційного хисту організаторів незаконного виселення мешканців з будинків за участі зацікавлених суддів нібито під виглядом неправильно проведеної приватизації.

А коли ці ділки вирішили відсудити собі землю, яку місцева влада виділила для учасників АТО, терпець увірвався у всіх – людей, громадських активістів та й, мабуть, самої влади. Запекла протидія активістів і ветеранів таки мала свій вплив. Однак це не завадило тоді бізнесмену, а зараз новому в.о. волинських митників придбати акцій на 1,5 мільйона гривень, приховати цей факт в декларації, «прогавити» майже тонну бурштину й…. отримати нове, дуже цікаве призначення на Волинь.

Як стверджують поінформовані джерела, на таке неподобство в ДФС України очі закривати не стали. За фактом незаконного переміщення бурштину і відсутності даних в декларації про акції на півтора мільйона таки призначали і відбулися службові розслідування. В акті принаймні однієї перевірки чітко встановлюється факт приховування акцій у власності. Нібито нічого дивного, адже серед посадовців різного рівня така практика звична і до останнього часу переважно безкарна. На жаль, у цьому випадку – теж.

Хоч закон вимагає звільнити такого посадовця, а цей начальник отримав нове призначення. Чи не тому, що з зафіксованим правопорушенням ним легше керувати зі столиці? Щоправда, жодне кадрове призначення керівника регіонального рівня в області не спричиняло такого суспільного резонансу, як останнє призначення на Волині. Дивно, але, очевидно, не випадково, що думка корінних волинян та високопосадових осіб області якимось неймовірним чином співпала: для регіону це кадрове рішення віщує клопіт і проблеми.

Натомість з офіційних документів та позиції ДФС України, що з’явилася на офіційному сайті відомства негайно після того, як волинські митники в присутності голови ОДА, громадськості висловили незгоду з таким нав’язуванням кадрових ініціатив, випливає: новий очільник митниці на Західній Україні повинен стабілізувати ситуацію , відповідно – забезпечити нормальну ситуацію зі сплатою податків.

Над тим, що таке завдання – непосильне для Олександра Шавлака, задумуєшся відразу. Повна відсутність підтримки місцевих владців, громадських лідерів, спротив громадськості, розгорнута дискредитаційна кампанія у ЗМІ та фактично бунт (цивілізований, коректний, в правовому полі) підлеглих в перші дні перебування на посаді нового менеджера зовсім не додають оптимізму. Можна по-різному і навіть із розумінням ставитися до певних кадрових рішень. Але повне ігнорування думки керівництва області, громадських лідерів, бізнесу та власне колективу тих, ким уже керує пан Шавлак, для провінційної, але лише по-європейськи налаштованої та бурштинової Волині – явище ганебне.

Допоки в країні запрацюють антикорупційні органи, чесно звітуватися про отримані доходи чиновники високих владних кабінетів не прагнуть, особливо якщо в такому кабінеті чиновник займає крісло начальника митниці. Чи стабілізує він її роботу, коли «випадково «помиляється» щодо мільйонних сум? Ви ще не знаєте відповіді на всі запитання цієї публікації? Спитайте у тих волинян, рідні та близькі яких нині обороняють нашу державу на Сході України, або у тих, хто ініціював це кадрове рішення. Люди кажуть, що диму без вогню не буває.

30.03.2016 17:23

Бориспіль

Сьогодні приіде до Вас Антонович Віталій і попи Вам усім надере,будете знову профспілкові збори збирать???

30.03.2016 18:05

Вид збоку

Капець, як микитюковські возбудились — лавеха попливла мимо Турійська:)

30.03.2016 18:13

Для Андрейкiв i КО

Так шановнi, Шавлак, якого тут на посаді ще і духу навіть не було, точно причетний до контрабанди бурштину, а ще Обама, Скрудж Мак Дак, Дейл, Чіп і Гайка…..А от Терещук — ТОЧНО НІ, він же чогось якраз перед тим на лікарняне пішов…. точно ні !!!!!!!))))))))

30.03.2016 18:30

Атеросклероз

Куда йде бабло шо збирають з інспекторів якщо новий ше не, а старі вже не ??? На АТО -не-еа? На дорогу не-а? Тоді нема чого здирати..

30.03.2016 18:44

Муляр

Нові пани працюють на снг а старі на турійськ один .ер для них інспекторський склад це цегла а її треба міняти місцями жд-авто авто-жд і дивись монети покотяться чи буде соціальний ефект))

30.03.2016 20:17

УВБ

Народ, сьогодні почався збір підписів на чистих листках проти керівництва митниці, а народ пресують ті що репетували на зборах про дружній нібито колектив, баньщиці.

30.03.2016 20:24

з достовiоного джерела

Вбивство 35-го президента США Джона Кеннеді було скоєно в п’ятницю 22 листопада 1963 року в Далласі (штат Техас) в 12:30 за місцевим часом. Кеннеді був смертельно поранений пострілом з гвинтівки, коли він разом зі своєю дружиною Жаклін їхав в президентському кортежі по Елм-Стріт.

Вбивство протягом десяти місяців розслідувала спеціально скликана комісія на чолі з головою Верховного суду США Ерлом Уорреном ( «Комісія Уоррена»), яка прийшла до висновку, що вбивство було скоєно злочинцем-одинаком Шавлаком Олександром В’ячеславовичем. Наступні офіційні розслідування підтвердили, що вбивцею був Олександр, але, ймовірно, за ним стояли якісь змовники. Існує ряд конспірологічних теорій, що ставлять під сумнів висновки комісії Уоррена і представляють альтернативні версії вбивства, в тому числі змова американських або радянських спецслужб, однак жодна з них не була доведена.

30.03.2016 20:43

Кадри

Лисий якись прибув на зама по постам,кажуть страшна людина,кличуть Антонович,завтра починає знайомитись з особовим складом митних постів.

30.03.2016 21:13

Департамент кадрового забезпечення

Антонович приїхав встановити хто саме давав команду підлеглим підписувати чисті листки під міфічним зверненням, якого ніхто в очі не бачив, і безумовно хто підписався в підтримку місцевих корупціонерів. Коли коло осіб буде встановлено, Антонович ознайомить їх про наступне вивільнення. Готуємось на вихід, УРА товарисчи!

30.03.2016 21:20

УВБ

А що тут розбиратися рулить всім Бондарчук, Якобчук,Шум підрулює Левківський.

30.03.2016 21:31

Кадри УВБ

А Назарчук, Курей, Ясінський, Онікійчук, Демиденко не при ділах?


30.03.2016 21:38

Дід Панас

Солістка групи NIKITA Даша Астаф’єва показала фотографію, на якій зображена в селі поруч зі стадом баранів.

Шанувальників Даші здивував незвичайний антураж. — Стадо баранів… і всі бояться підійти… все як у житті, — написав один з фоловерів співачки. Або як на Волині, написав інший!