Ягодинская таможня (часть 3)

13
3984

Комментарии — страница 147

29.03.2016 0:20

Петрусю

Стьопік-оселедець, не позорся…вже мозолі списав разом зі своїм неадекватом-кумом Андрюшою.Від тебе сьогодні і від твоєї ‘ностальгіі’ за керівництвом того придуркуватого можна було ригнути, вали куди хочеш і не смерди тут більше

29.03.2016 0:25

Андрейкову і КО

Андрейків, розумію, крепко потратився на Данильчука і інших крикунів…треба ще хоч пару раз викинути їхні надруковані брєдні, щоб не так обідно було)))Начальником ж ти всеодно НІКОЛИ тут не станеш

29.03.2016 0:28

Підлеглий

На ягодині не місце Якобчуку,в якого то підіймається планочка на керівних посадах і який себе веде,наче Бог….а коли переводять на посади інспектора,то бистро попускається і ходить,чуть не в ж..у всіх цілує,ніби товариш,який перед тим інспекторів мав нізащо….просто моральний урод!!!

29.03.2016 0:30

Dimi

На ягодині не місце Якобчуку,в якого то підіймається планочка на керівних посадах і який себе веде,наче Бог….а коли переводять на посади інспектора,то бистро попускається і ходить,чуть не в ж..у всіх цілує,ніби товариш,який перед тим інспекторів мав нізащо….просто моральний урод!!!

29.03.2016 0:34

….

Терещук був би нормальним начальником!!!

29.03.2016 0:51

Сторона

Для кого нормальним? Він інспекторів за людей не рахує. І кому як не вам це знати. Гризеться з якобсом і тільки перед небезпекою об” єдналися. Відкрийте очі вони не вас а себе захищали. Чи не бачите якими царями себе несуть. Пошлітб і тих і тих і виберіть достойного. Є ще дійсно люди які заслуговують…… Одні злодіі воюють з іншими а народ розводять. Так і в краіні………

29.03.2016 6:45

ВОЛИНЬ

ВОЛИНСЬКІ МИТНИКИ ВИСТУПИЛИ ПРОТИ НОВОГО КЕРІВНИКА
28 Березня 2016
Волинські митники висловили незгоду із політикою призначеного два тижні тому на посаду виконуючого обов’язки начальника Волинської митниці ДФС Олександра Шавлака. Одна з причин – кадрова політика Шавлака.
Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
Вперше за останні кілька років волинські митники – працівники МП «Волинь. Центральний» зібрали профспілкові збори. Одноголосно й швидко обрали нового голову профспілки – Юрія Терещука, заступника начальника митниці. Натомість доволі довго й не без емоцій обговорювали проблемні питання, позаяк колектив, а це і МП «Луцьк», МП «Ковель», МП «Володимир-Волинська» та МП «Доманове».
«Два роки профспілкова конференція взагалі не збиралася, – зазначив у виступі Юрій Терещук. – Але на митниці є нагальні питання, які потребують вирішення. Утретє за рік проводиться реорганізація. 50 чоловік – поза штатом. На їхні місця приходять люди з інших областей»
Зрештою, чергові скорочення (а штатну чисельність обіцяють довести до кількості 625 осіб, тоді як зараз працює 637) й при цьому поява фахівців із інших регіонів – найбільше бентежить колектив МП «Волинь. Центральний».
«Новий в.о., пропрацювавши лише 10 днів на посаді, знову береться за реорганізацію. Уже є накази про переведення людей з чернігівської митниці, звідкіля призначили Олександра Шавлака. Двоє навіть проходять стажування на керівні посади» – повідомила заступник начальника митниці Світлана Бондарчук.
У відповідь пан Шавлак запевнив: звільняти людей, які вміють працювати, не буде. Разом із тим не заперечив факту переведення працівників із іншої області й зауважив, що нову штатну чисельність неодмінно підпише.
Окрім того, своє бачення ситуації висловили також і представники громадськості Волині, зокрема, голова громадської ради Ігор Дильов. Останній наголосив: на теренах області є хороша практика проведення публічних громадських слухань із кадрових питань. Мовляв, їх проходили попередні керівники митниці.
У підсумку профспілкових зборів ухвалили звернення до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика та керівника Державної фіскальної служби України Романа Насірова. У документі – кілька пунктів: не призначати керівником митниці людей з інших областей, не здійснювати чергову реорганізацію та погоджувати відповідні зміни з профспілкою волинських митників.
Голова облдержадміністрації попрохав обидві сторони спробувати знайти порозуміння, поки він детально розбиратиметься у ситуації. Зокрема, запланував за кілька днів зустрітися з керівництвом митниці і з діючими заступниками. Разом із тим зауважив: якщо новопризначений керівник так і не піде на контакт із колективом, не погодить його кандидатури й ініціюватиме питання про кадрові зміни на рівні керівництва держави.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, новий виконувач обов’язків начальника Волинської митниці Олександр Шавлак може бути причетним до оборудок з контрабандою, зокрема, бурштину. Свого часу через пропускний пункт “Нові Яриловичі” Чернігівської митниці, яку він очолював, поставки бурштину могли безперешкодно проникати в Білорусь, звідки далі йшли замовникам у Європі.

29.03.2016 7:30

Митник

прийняв участь в профспілкових зборах,
Прочитав офіційний коментар того що сталось ( Волинь)
і зрозумів як на Сході створили ЛНР-ДНР.
Микитюк випустив свою злодійкувату бригаду в люди щоб зберегти вплив на митницю не з метою наведення порядку, а щоб і далі безнаказано КРАСТИ. В загальному поки саме його і його молоду бригаду влаштовували призначення з Києва все було добре. І ніхто не виступав проти дурнуватої оптимізації і реструктуризації за часів Мацібори, їм було начхати на проблеми людей, головне вони лишились на потоках. Колеги, нас в черговий “поимели” Терещуки, Якобчуки та Микитюк.

29.03.2016 10:27

шавлак

А звідки ця “шановна”, чи бува не з Тернополя? Приписала себе до Волинян?!? То може очистимо Волинь?

29.03.2016 10:39

…….

Влаштуйте екзамени, якщо митник визначить код товару без допомоги літератури та митного брокера значить відповідає займаній посаді.

29.03.2016 10:53

Конченому Андрейківу і його прихвостням

Андрюша, ти сука 8 місяців вже хворієш, голову лікуєш, а результату ніякого-як була в голові буба, так і залишилась!Про одного Микитюка виписуєш, мозолі понатирав, за..бав ти вже всіх своїми комплексами

29.03.2016 11:08

11

якби Микитюку, з його позицією, толкову команду, було б діло. А ці…тільки підставляють його…

29.03.2016 11:23

Неугомонним

Весь народ дурний тут на Волині, і люди які вчора зібрались теж-повний зал….всі глупі…один ти зелений розумний з своїм оселедцем!Ти ж своїх не підставив ні разу, ні ні))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

29.03.2016 11:39

…..

Неугомонному
Не зібрались, а зібрали всіх приближених, наближених до Микитюка та тих кого вдалось залякати Терещуку , Якобчуку та Бондарчук. Люди на Волині не дурні але дають можливість всяким пройдисвітам ними керувати.

29.03.2016 12:39

Борисполь

Да борьба за денежные потоки на Ягодине обостряется,осталось только братве туда влесть и будет все пучком-а говорили про реформы,отдать в концессию западу-смех да и только!

29.03.2016 12:44

Доманове

Батьківські збори висловлюють недовіру директору–—не смішно панове заступники начальника митниці?Профсоюзи це школа комунізму,помятайте панове!

29.03.2016 13:11

Всім

Якобчуку
Забув як ти хотів тих Волиняк 30% під ніж пустити, а тепер як припекло смаженим то згадав за людей. Чи може всім нагадати як Микитюк 70 щирих Волиняк звільнив, а потім набрав з всієї України . Про кого тоді думали Терещук, Якобчук і Світлана . Їм тоді було добре, тоді вони десь бачили простих людей, які були неугодні Микитюку.
Шановні митники які вчора так опладували вже всі підписались на чистих листах для якобчука і терещука.
Кидати репліки з-за чиєїсь спини не треба бути героєм, а поставити підпис під завідомо завідомо неправовим документом то інше. Читайте кодекс там все написано.

29.03.2016 16:06

Андрейківу Андрію Івановичу-знавцю законодавства

Якобс після твого ‘керівництва’ приймав на роботу 70, як ти кажеш, позаштатників, бо саме ТИ понабирав людей з інших структур…і не помогли тоді твої розсилки з посиланнями на норми КзПП!Ти тільки появись тут, сука, хоч на один день…тобі розкажуть і про законодавство, і про чесність, і про людяність навіть ті люди, яких ти змусив пройти 7 кругів пекла

29.03.2016 16:13

Гуцул

От тобі й маєш….
Недавно завершились проверки 24 таможен ГФС по вопросам осуществления таможенного оформления товаров по декларациям типа ИМ 40 ЕА.

“Кроме того, постоянную работу по разоблачению коррупционных схем и причастности к ним работников таможен осуществляют подразделения Главного управления внутренней безопасности ГФС”, — говорится в сообщении.

В настоящее время проводится служебное расследование на Волынской таможне по факту задержания партий товаров, которые незаконно попали на территорию Украины. Поэтому руководство таможни было отстранено от выполнения служебных обязанностей.

“Сейчас приоритетная задача нового руководителя — стабилизировать работу региональной таможни и усилить действия по предотвращению контрабанды и нарушению таможенных правил”, — заявили в ГФС.

Ранее сообщалось, что по инициативе службы внутренней безопасности Государственной фискальной службы в январе-феврале 2016 года было открыто 84 уголовных производств против сотрудников ГФС.


29.03.2016 17:45

Так буде

Начальником Волинськоі митниці буде авторитетна, фахова, розумна, чесна , порядна людина. Треба підбирати кадри керівництву ДФС , вчитись робити це якісно, а не призначати шарлатанів-хабарників Андрейківих, чи темну лошадку з неприглядним минулим, як Шавлак.
Волинська митниця заслуговуе на краще, так буде!

13 КОММЕНТАРИИ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!