Ягодинская таможня (часть 3)

22
4341

Комментарии — страница 146

28.03.2016 0:05

Писарський

Неля Саган — а ти що ж, сука, то вже побігла до Мушки. Що ти там жалієшся на життя. Язик твій кругом вспіває? Дивись бо не вседиш на всіх кріслах….

28.03.2016 10:22

ху из мистер шавлак

Однако в феврале этого года отработанная Шавлаком схема дала сбой. Белорусские таможенные инспекторы обнаружили в автомобиле, прошедшем так называемый «осмотр» в Чернигове, более 800 кг янтаря! Просто так замять это дело, видимо, уже не было никакой возможности – и потому ГФС начала расследование. Однако Александр Шавлак не стал его героем. Не понес наказания. Судьба его сложилась интереснее – приказом ГФС № 811-о от 14 марта Шавлак назначен… начальником таможни Волынской области! Пока с приставкой «и.о.» ? в таком статусе он должен проработать до 12 апреля. Ну а что будет дальше – и представить страшно. Учитывая, что Волынская область не только обладает впечатляющими залежами еще не разграбленного янтаря, но и граничит с Польшей. Тем самым максимально облегчая мытарства контрабандистов по экспорту в Европу.
Чтобы противостоять нежелательному развитию событий, редакция уже направила в центральный аппарат ГФС просьбу разъяснить, что делает в Волынской области человек, который явно должен был бы подвергнуться, как минимум, люстрации. А как максимум – стать объектом интереса правоохранительных органов. В ожидании ответа мы обращаемся к волынским активистам, борющимся с незаконной добычей января: будьте особо бдительны! В наши широты попала крупная хищная птица, аппетитам которой мы должны противостоять сообща. Иначе американские гангстерские разборки времен «сухого закона» покажутся детскими играми по сравнению с методами нашей янтарной мафии…

28.03.2016 15:40

просто ШОК

Ну як вам Олександр Вячеславович волинсько-вінницьке бидлоття. Оце так показали виставу!!! Перед своїм кінцем як вужі на пательні заскакали, та ще й перед сторонньою публікою — ПОЗОРИСЬКО!!! Не можуть повірити що закінчився їхній “безпрідел” по оббиранню інспекторського складу та вивозу з валютки товарів на тисячі євро. Проявили себе з “найкращої сторони”. А голосування, оце прикол, як стадо баранів — ОДОНОГОЛОСНО — тьфу бл”дь, загнали тих інспекторів нище плінтуса, ніякого почуття гідності. 100% треба щось міняти, перед людьми стидно а перед “Небесною сотнею” взагалі мовчу!

28.03.2016 16:20

Всі Ягодинські митники

Чемодан-вокзал-Чернігів… Волинь без Шавлака… Ту-ту…

28.03.2016 16:41

Для ‘атошніка’

Ти, оселедець ..обаний, ..бало закрий своє і вали за Шавлаком, співай йому, на Волині тобі уже не жити, ти кончене чмо, Господь тебе покарає!

28.03.2016 17:58

для «просто ШОК»

Значить буде толк зі зборів та нового голови профспілки….раз так заспівали перебіжчики. Будете бігти за хмари…..Ще совість маєш згадувати “Небесну Сотню”…Ти , падло, знаєш що Волинські митники теж стояли на МАЙДАНІ? Ти знаєш скільки Волинські митники, а не заробітчани хуєві, зробили для АТО? Починаючи з уніформи, медикаментів, та закінчуючи автомобілями, тепловізорами і нічниками. Тільки Волиняни мають совість і не кричать про це на кожному кроці, на відміну від тебе, підстилки зсученої. Той самий Терещук своє особисте авто передав на АТО. Ти що зробив крім того, що ходив заробітчанам вилизував, та жалівся на життя…., ти що зробив? Те, що Шавлак перекромсає пів митниці, та викине надвір ні в чому не винних інспекторів це нормально по-твоєму, бидло ти тупе? Зате ти будеш на коні? Ні не будеш, бо тебе згноять Волиняни….. Терещук — рви їх всіх на куски, тих заробітчан….,ми всі за тебе горою.

28.03.2016 18:13

Член профспілки

Аж капає…

28.03.2016 18:56

ми всі за тебе горою

Не сміши людей “ні в чому не винний”. Голова профспілки тим більше відсторонений мало що вирішує.

28.03.2016 19:00

Опа

А скільки терещук вкрав? І як на горбу інспекторського складу іздять?

28.03.2016 19:20

ДЛЯ ОСОБЛИВИХ

А ХА ХА….ТЕТЯНА ІВАНІВНА ВИДІЛЕНА ЯК СПЕЦІАЛІСТ ПІДЛИЗУВАННЯ/ВІДЛИЗУВАННЯ???
ООО, ТАК ЇЙ ВСЕОДНО ЧИ АНДРЕЙКІВУ ЧИ ШАВЛАКУ ЗДАВАТИ ЛЮДЕЙ… ШЕЗАФРЕНІЧНА НЕРУХАНА ПРОКЛЯТА ЛЮДЬМИ ШАВКА!!!!

28.03.2016 19:22

Люстратор

Ну що, Ілаши, Андрейківи, Кравці, Горелики, Мушки і Костіни… Не судьба вернутись назад на хлібні місця… Вже напевно гроші Сашкові занесли…? Сидіть дальше по жопах… Шавлак вас не спасе… Він сам думає як додому доїхати… Бо автомайдан вже його жде з мусорним баком під хатою!!! Сашкоооооо, ти деееее???

28.03.2016 19:22

Люстратор

Ну що, Ілаши, Андрейківи, Кравці, Горелики, Мушки і Костіни… Не судьба вернутись назад на хлібні місця… Вже напевно гроші Сашкові занесли…? Сидіть дальше по жопах… Шавлак вас не спасе… Він сам думає як додому доїхати… Бо автомайдан вже його жде з мусорним баком під хатою!!! Сашкоооооо, ти деееее???

28.03.2016 19:35

ФУ

Сцикуни!!!! за спинами обсираете Терещука, Якобса, а в залі як стадо піднімали руки і хлопали. Наївні люди, вони ж вашою масовкою свої жопи прикривають!!!

28.03.2016 21:24

Уважний

Хто був в масивів просвітіть

28.03.2016 21:37

Андрейків

Пане Шавлак пока ви не звільните Мостову та Бондарчук Вам не буде спокою на Волині!

28.03.2016 21:39

Офіційне повідомлення ДФС щодо ситуації на Волинській митниці

Державна фіскальна служба України, відповідно до покладених на неї завдань по боротьбі з контрабандою та незаконним вивезенням та ввезенням товарів на митну територію України, вживає низку заходів, зокрема, регулярні перевірки та кадрові ротації на митницях.

Нещодавно завершилися перевірки 24 митниць ДФС з питань здійснення митного оформлення товарів за деклараціями типу ІМ 40 ЕА. Крім того, постійну роботу щодо викриття корупційних схем та причетності до них працівників митниць здійснюють підрозділи Головного управління внутрішньої безпеки ДФС.

Зокрема, наразі проводиться службове розслідування на Волинській митниці за фактом затримання партій товарів, які незаконно потрапили на територію України. Тому керівництво митниці було відсторонено від виконання службових обов’язків.

Зараз пріоритетне завдання нового керівника – стабілізувати роботу регіональної митниці та посилити дії щодо запобігання контрабанді та порушенню митних правил.

Всі публічні закиди та обвинувачення, у тому числі в медіа, на адресу нового керівництва митниці Державна фіскальна служба вважає навмисною дискредитацією та небажанням певного кола осіб відмовлятися від налагоджених незаконних схем та корупційних діянь.

Незважаючи на спротив, Державна фіскальна служба і надалі вестиме жорстку боротьбу з будь-якими махінаціями на Волинській митниці та взагалі у митній сфері.

28.03.2016 21:49

Небайдужі волиняни

Таня Кравець держись ми з тобою!
Якщо маєш вплив на нового керівника підскажи що пока він не звільнить
Мостової ( бо це та курва яка тільки і вносить смуту) яка зараз так перейнялась долею
Волинян хай спомнить як при Степанові кривому привела на Волинь 30 Вінницьких долбойобів
Также треба розігнати все Романове кодло!
Ти думаю знаєш про кого мова!

28.03.2016 21:55

Спостерігач

Питання заробітчан в Ягодині не нове. Кого тут тільки не було і кого тільки тут не має. Але де раніш були Терещуки Якобчуки і інша гоп-компанія. Хто ж як не Якобчук брав зобов’язання скоротити 20% особового складу і тільки завдячуючи Маціборі Ви всі вціліли. А що сталось тепер? А нічого- просто команда Микитюка і Мацібора пересварились між собою, не змогли поділити награбоване і визначитись хто головний і з Києва прислали ліву людину їм не підконтрольну. І тут почався бунт. Позбиралися вся родина Микитина і організували цей позор. Все просто щоб зробити революцію треба маси, а не дай бог ця бригада вернеться корита — в той же день все забудуть.

28.03.2016 22:24

Кочегар

Людину двічі керувати до корита не можна впускати бо привикає і втрачає реальність


29.03.2016 0:11

http://4vlada.com/rivne/43929

Новий керівник Волинської митниці повертає на роботу людей Януковича-Калєтніка, — луцький депутат
На керівні посади новий виконувач обовязків начальника Волинської митниці Дмитро Якобчук пропонує людей «минулої епохи», родичів осіб, які підтримували режим Віктора Януковича, та близьких друзів колишнього голови Державної митної служби Ігоря Калєтніка.
Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» заявив депутат Луцької міської ради, координатор волинського осередку громадського руху «Народний контроль» Павло Данильчук.
«На посаду заступника начальника митниці по правоохоронній роботі проходить стажування Терещук Юрій, який є зятем скандально відомого прокурора Волині часів диктатури Гіля. Терещук в особистих розмовах стверджує що протекцію йому особисто здійснює Генеральний прокурор Шокін, який перебуває з Гілем в особистих дружніх відносинах. На посаду начальника митного поста Устилуг пропонується особистий хрещеник Калєтніка Григорія та друг Гройсмана — Онікійчук Олександр. Є знаковим що Онікійчук який є уродженцями Вінничини в найгірші часи розквіту корупціі 2010-2014 років працював на керівних посадах митниць західної України», — пише Павло Данильчук.
«На посаду начальника кадрів пропонується Мостова Наталія, уродженка Вінничини яка була підлеглою Микитюка Романа та ставленицею першого заступника Міндоходів Дереволкова Степана, який втік після революції Гідності і знаходиться в Москві. На посаду заступника начальника митного поста Луцьк призначено Демиденко Світлану, яка є близькою людиною Клавдіі Кутикіної, заступниці Микитюка, яка засуджена за хабар», — продовжує депутат.
На митний пост Доманово направлений Вашук Андрій, який в часи Януковича очолював митний пост Ковель де здійснювались масові оформлення автомобілів. Незгодні з кадровою політикою посадовці зазнають тиску, погроз звільнення та насильно відправляються у відпустки. Фактично митницею управляє Микитюк Роман з свого ресторану «Турійське подвіря», де він приймає бізнесменів з цілої України для налагодження контрабандних оборудок», — йдеться на сторінці Павла Данильчука.
З огляду на це, громадські організації Волині підписали звернення до начальника Державної фіскальної служби Романа Насірова з вимогою проведення відкритого конкурсу на керівні посади на митниці на структурах ДФС.

Контреволюція в дії! На Волинській митниці йде повний відкат назад до часів Януковича-Калєтніка. На керівні посади новим…