Ягодинская таможня (часть 3)

22
4341

Комментарии — страница 104

4.07.2015 7:06

Турійське подвірря Волинської Митниці ДФС

Ркальна адміністрація Турійського подвірря Волинської Митниці ДФС приймае закази та заказуху за будь яким столиком та хоч в мотелі на ростаможку будь чого любого рябого хоть кузовів чи кубів також проводяться торги за що огодно за опт пригощає варениками пацює цілодобово голова то тут шия в рим….

4.07.2015 9:03

Чернівецькі

Андрейків Андрій.
В 2008 році керівником Держмитслужби Валерієм Хорошковським було ліквідовано Вадул-Сіретську митницю яка працювала понад 60 років і створено Чернівецьку митницю з центром у Чернівцях.
Тодішнє керівництво Держмитслужби на чолі з Валерієм Хорошковським вішало на керівника Вадул-Сіретської митниці Миколу Салагора «всіх собак» з єдиною метою – скомпрометувати і відправити у відставку, давши дорогу на цій ділянці кордону молодому, покірному і перспективному керівникові, який мав би закрити очі на безчинства, відкривши нові контрабандні потоки.
Цим молодим і перспективним виявився Андрейків Андрій.
Але після відставки свого протеже — Валерія Хорошковського з посади голови Держмитслужби — Андрейків теж отримав службові проблеми. Наказом нового начальника Держмитслужби його переведено в.о. керівника однієї митниць на Львівщині, а там і начальником відділу в Києві. Як кажуть у таких випадках, за що боровся, на те і напоровся… Ще й до того ж влаштував істерику журналістам на останній зустрічі з ними. Забороняв фото і відеозйомку.
Як же працює Андрейків, який робить вигляд боротьби з корупцією?
Андрейків, ще керівником на Чернівецькій митниці тих хто не хотів платити данину звільняв або переводив на самі низи, залишаючи тільки вірних і хто боявся звільнень. Це його правило. Схема збору хабарів на Чернівецькій митниці складалася з АНДРЕЙКІВ начальник, ПОБЕРЕЖНИК Сергій Анатолійович — заступник по збору хабарів, КАЗАК збиральник хабарів, Федорчук — напрягальщик. Всі знають систему яку створив перспективнейший Андрейків, збирав всі до копійки хабарі. Ніхто пікнути не смів бо всі боялися звільнення . І до слова, цей грошелюб отримав друге ім’я у Чернівцях — ЗЕЛЕНИЙ, надто сильно він любить валюту.
В 2014 році Андрейків випливає на Рівненській митниці. Знову схема стара. З допомогою митних тарифів примушувати підприємців сплачувати хабарі, для тих хто не згоден більша ставка мита, хто заплатить хабар — відповідно нижча. Андрейків дуже розумний щоб брати хабарі у свої руки. Для цьго у нього є Панчук Сергій Євгенович — начальник ВМО1 , Остапенко — тарифи , кілька довірених брокерів та ще якась кучка негідників які взагалі не мають відношення до Рівненської митниці. Самий надійний спосіб вирішити всі проблеми через Панчука.
Андрейків створює справжні проблеми для розмитнення товарів за які суб’єкти відмовляються платити налічні. Він повністю заблокував роботу Льонокомбінату та ще декількох підприємств Рівного, після чого відбувся масовий пікет.
Після таких подій Андрій Андрейків відчувши, що у Рівному йому нічого не світить перебирається на Ягодинську митницю.
Ось декілька свіжих відгуків про Андрейківа можна глянути тут —
https://ord-ua.info/2012/04/30/yagodinska-mitnitsya/?page=53&lpage=1
http://o rd-ua.com/2013/10/25/koruptsiya-v-chernivetskij-mitnitsi/?page=48
Використані джерела:

4.07.2015 9:17

7777

Андрейкив, успокойся ты уже. Надо уметь красиво проигрывать, а из тебя дерьмо все лезет и лезет. Не смеши людей этими заказными статьишками и постами, люди , которые работали с тобой, видели тебя во всей красоте. Успокойся и успокой своих 6-рок. –- жизнь продолжается, а от количества вылитого дерьма счастливее не станеш. Мудрости тебе!!!

4.07.2015 9:37

Мюлер

Готовий видати факти задокументовані щодо діяльності зеленого.

4.07.2015 10:48

Кунаки Никтиты

https://www.youtube.com/watch?v=DqHL2F37umU Мыкита на правильном пути, купил с потрохами Гунчикса, Нахирова, осталось еще 47 депутатов. Ничего будем ждать, будем ждать……

4.07.2015 11:01

Следак из ГПУ

Ігоре Володимировичу, давіть це ригівське бидло, громада Волині Вас підтримує! Очевидно, що Насиров з такими розкладами довго не накерує, винесуть на вилах. По зерновій держкорпорації ще справи не закриті, а тут кролики пухнасті, як же їх не розвести

4.07.2015 11:19

ВОЛИНЬ

ДМИТРУ ЯКОБЧУКУ РЕСПЕКТ)))- ДАВІТЬ ГОЛОВИ ГОРГОНИ “АНДРЕЙКІВИХ” — МИ З ВАМИ!!!МИ ЗА ВАС!!!

4.07.2015 11:50

Микита + Нахиров два близнеца братья

Насиров уволен с должности заместителя председателя правления Государственной продовольственно-зерновой корпорации 25 апреля 2014 года Министерством агрополитики и продовольствия без объяснения причин. В министерстве уволили Насирова, не успев даже найти преемника.
«Освобождение должностного лица выполнено на основании приказа Министерства аграрной политики и продовольствия Украины от 25.04.2014 № 62-п», — сказано в сообщении.

Позже всплыла мутная история с бывшим главным бухгалтером Государственной продовольственно-зерновой корпорации Украины (ГПЗКУ) Татьяной Коптенко: прокуратура сначала выдвинула, а потом сняла с нее уголовные обвинения. Претензии следователей были связаны с многомиллионными махинациями вокруг так называемого «китайского контракта», который во время работы в этой госкорпорации курировал как раз новый глава Государственной фискальной службы. К Насирову могли бы возникнуть не самые приятные вопросы, но все решилось само собой после того, как бывший бухгалтер просто взяла и оплатила многомиллионный ущерб государству из своего кармана.
В данное время, Министерство внутренних дел ведёт досудебное расследование по 34 уголовным процессам, которые касаются Государственной продовольственно-зерновой корпорации.
Об этом ведомство сообщило в ответе на запрос “Экономической правды”.
“По информации Главного следственного управления ведомства сообщает, что в настоящее время осуществляется досудебное расследование по 34 уголовным производствам, касающихся ПАО “Государственная продовольственно-зерновая корпорация”, — говорится в ответе.
В Министерстве не предоставили информации о том, какого периода касаются открытые уголовные производства, ссылаясь на недопустимость разглашения сведений досудебного расследования.
Как писала ранее ЕП, в течение 2013-2014 годов из государственной корпорации было выведено около 250 млн долларов.

4.07.2015 13:17

Для 2015

Не обижай Димаса, у него получается, важно дует щеки, .уйня, что по Доманово в Канторе за яйца подвешан, херовник херов

4.07.2015 13:29

Брехунам

Може хватить вже брехні..
Гроші за посади збирав і в 90-ті вернувся тільки ваш зелений і ви разом з ним…і на людей наплювали, і про бюджет забули, і революцією прикривались…тяжко визнавати поразку, згідний..але не позортесь і ведіть себе достойно!

4.07.2015 13:40

Борцю з брехунами

Вгадай з трьох разів, хто є головною дійовою особою по контрабанді цигарок через Доманово, хто видаляв інформацію з серверів та камер спостереження, хто підробляв супровідні листи з білорусами, хто був і в темі і в долі, а потім всіх здав?

4.07.2015 17:23

Гораций

Carpe diem, carpe viam

4.07.2015 17:25

Гораций

Carpe diem, carpe viam

5.07.2015 11:23

КАМРАД

Приходит домой пьяный таможенник:
Жена ему говорит: Пил?
Он: Нет
Жена: Ну, тогда скажи — нетарифное регулирование!
Он: Ладно, пил)))

6.07.2015 12:48

цікавий

Вже є нові старші?

6.07.2015 18:14

Правда

При цьому громадськість на Волині вважає Якобчука людиною саме Микитюка…

Можна говорити виключно на підставі фактів, які мають документальне підтвердження. Микитюк дійсно вносив на Якобчука подання на призначення заступником начальника митного поста Ягодин. Це дуже серйозна посада. З одного боку, це звичайна кадрова практика: хтось когось призначає, вносить подання. Але якщо громадські організації чи народні депутати, які знають місцеві особливості краще за мене, щось стверджують, значить, вони мають на це підстави. До речі, сам Микитюк, як і Якобчук, були призначені на посади Ігорем Калетніком.

6.07.2015 18:34

Правда

На керівні посади у Волинській митниці призначили людей, які працювали митарями в часи президентства Януковича.

Про це йдеться в зверненні, яке активісти озвучили під час прес-конференції 3 липня.

Депутат Луцькради, очільник «Народного Контролю» Волині Павло Данильчук повідомив, що новопризначений виконувач обов’язків начальника Волинської митниці Дмитро Якобчук має намір попризначати людей старого режиму.

Зокрема, за інформацією Павла Данильчука, кадрові призначення плануються такі:

– на посаду заступника начальника Волинської митниці по правоохоронній роботі пропонується Юрій Терещук (зять скандально відомого прокурора Волині часів диктатури Гіля);
– на посаду начальника митного посту Устилуг хочуть призначити Олександра Онікійчук (похресника Григорія Калєтніка);
– на посаду начальника кадрів пропонується Мостова Наталія (уродженка Вінничини, яка була підлеглою Романа Микитюка та ставленицею першого заступника Міндоходів Степана Дереволкова, який втік після революції Гідності і знаходиться в Москві);
– на посаду заступника начальника митного поста Луцьк призначено Демиденко Світлану (є близькою людиною Клавдіі Кутикіної, заступниці Микитюка, яка засуджена за хабар);
– на митний пост Домоново направлений Вашук Андрій ( він в часи Януковича очолював митний пост Ковель, де здійснювались масові оформлення автомобілів).

6.07.2015 19:25

2015

ЛЮДИ!!!!! Выходите и гоните этих КОТЛЕТОВСКИХ крахоборов !!!! А,то если укрепятся , спокойно жить не дадут никому!!!! БАНДУ ГЕТЬ!!!!!

6.07.2015 19:47

Луцьк

Підтримую!!! Якщо дамо слабину, то буде як за часів Яника та Катлети! І далі їх вже не вижинешь!!! То буде катастрофа! Не для того майдан піднімався, що зараз ті самі до влади приходили


6.07.2015 19:50

микитюк

а ви гнали андрія івановича ну і……