Ягодинская таможня (часть 3)

13
3785

Комментарии — страница 135

21.12.2015 0:18

Одессса

… Вот вам и Западная Украина! Волынь — это база Кремля. Здесь! Именно здесь всё и начнется. Почему здесь?
1) Трасса Варшава-Киев;
2) Кузнецовск. Это на трассе Ровенская АЭС
3) Граница и с ЕС, и с Россией. Военные базы стоят в 30-40 км от украинско-белорусской границы, до АЭС 75 км от границы по прямой. Сколько времени нужно зеленым человечкам для того, чтобы перекрыть варшавскую трассу, захватить АЭС и закрыть границу с ЕС? Или провозгласить свою бандитскую республику. Я сначала очень удивилась, когда узнала от местных, что Калетник туда на таможню перебрасывает массово своих людей с помощью Микитюка и Насирова. Мне сказали, что его людей там уже больше сотни. Именно на границе они сидят и ждут. Для чего они там нужны сейчас и в таком количестве? У меня есть только один ответ. Это шпионы Калетника или путина, называйте как хотите. И сидят они там для того, чтобы сливать информацию о движении вагонов, машин, людей и конечно же — военной помощи. Если она туда придет, то ее надо будет оформлять, а люди Калетника тут как тут. Когда начнут? Как вариант — президентские выборы в США, но могут и раньше, если будут уверены, что Обама точно не станет перед своим уходом в это влезать…

21.12.2015 8:53

эхо

слишком много букоф в слове Одесса,что курил убогий?

21.12.2015 19:04

Автоімпорту

Не брешіть нам на Волині добре, а ви пане андрейкій запам’ятайте хваміліі людей хто вас вивів в люди

22.12.2015 2:29

Андрій

Сама кончена митниця на якій я бував. Тупо збор грошей. За те щоб віхати на митницю без черги ці уроди вимагають по 400 грн. з машини. І бере не солдат на візді а якийсь хер який постійно біля прикордонника. А що до автобусів то взагалі жах одні сігаретчики ідуть якщо тільки Волинські номера то контробандіст. І вони без проблем перевозять через кордон кількасот блоків цигарок і ніхто з украінськоі сторони іх не бачить чи не хоче бачити. Взяли бабло і сидять як бобіки. А люди в рейсових автобусах просиджують за таких уродів по 9 годин. З чим наше государство бореться? В мене немає слів. У мене є відео як працює ягодинська таможня в частині пропуску автобусів але не знаю куди його викласти щоб якесь керівництво побачило чи хтось хто має вплив на них. Підкажіть будь ласка

22.12.2015 8:36

11

засунь собі те відео в жопу

22.12.2015 10:03

Головний лікар психіатр

Ура Дибіла Андрейківа з дурдому випустили він себе навіть автоімпортом назвав

23.12.2015 17:28

Таврида

Крах системи «сім’я».
І коли свої починають зраджувати, стає зрозуміло, що стан справ приходить в занепад, система починає руйнуватися.
Всі кому потрібно, знають, як та з яких мотивів призначався за ініціативи Кучми пан Назаренко. Але крім боротьби з прокурорськими, сбушниками і міліціантами за надходження грошей із західних наземних пунктів пропуску через державний кордон України та підземних тунелів під ним, Назаренко перед відставкою вирішив, за проханням своєї доньки та її чоловіка, заробити на двох самопідйомних бурових установках В-312 і В-319 та нафтовидобувної платформи “Таврида”, які є власністю України.
Розуміючи, що Автономну Республіку Крим та м.Севастополь продали та не збираються захищати, Назаренко «самостійно» прийняв рішення взяти участь в чергових епізодах широкомасштабного грабежу майна України та нанесення шкоди прибутку держави пов’язаного з видобутком природних ресурсів.
За проханням доньки, а точніше її чоловіка — Диковицького, який очолює Департамент цінової політики НАК «Нафтагаз України» та знаходиться у списках Магнитського (заборонено в’їзд в США та ЄС), Назаренко надав команду «на користь свого зятя» відвести прикордонні катери (в доповідній Президенту вказано: … внаслідок штормового попередження …, а як російськи буксири під час шторму, зайшли, зачепили та взяли на буксир? Кому шторм, а кому не шторм!), які охороняли в нейтральних водах бурові установки В-312 і В-319, чим забезпечив чергове порушення суверенних прав України як прибережної держави на розвідку та розробку природних ресурсів у її територіальному морі та на континентальному шельф.
Черговий етап порушення прав власності України відбувався за участю генерала з клану «Кучми» на фоні ризиків арешту в нетральних водах анексованих установок і платформи за позовом НАК “Нафтогазу України”. Внаслідок чергової домовленості «кумівського» чи точніше «кучмівського» генерала Назаренка, після відведення українських прикордонних катерів охорони — російською стороною змінено розташування у Чорному морі двох самопідйомних бурових установок В-312 і В-319 та нафтовидобувної платформи «Таврида».
Тільки здогадуватися можна, скільки отримала чергова «сім’я».
Як відомо, вартість лише однієї нової установки, під час закупівлі у 2011 році за $400 мільйонів НАК «Нафтогаз України», що продала Україні Норвезька компанія Ferncliff через дочірню компанію Standard Drilling за $220 мільйонів, на етапі розміщення в грудні 2010 року цього замовлення у ведучого сінгапурського виробника Keppel Fels складала $ 179 мільйонів.
Чи поділилася львівсько-кримська «сім’я» Назаренка (починав службу зі Львова потів в АРК та з Криму свого генерал Бляшенко зібрав, якій і досі постачає з АРК морожену рибу та консерви незважаючи на всі блогади) з українськими «сім’ями» Порошенка, Гройсмана чи Яценюка (з яким напевно будує «Стіну») за черговий перерозподіл майна України? Чи винагороду від одних росіян, як завжди, поділили з іншими росіянами? Ще може Кучмі щось заніс? Але, як сказала дружина Назаренка, раніше перебуваючи на посаді головного бухгалтера в офісі на Мечникова, — не рахуйте чужі гроші, заробляйте, як можете…

25.12.2015 15:45

Саганюк.

Народ,а що за двіж був в ночі на Устилузі?

25.12.2015 17:13

Оникійчук О.

Все ок.

28.12.2015 23:05

Ізов

Олені Ягодинські

29.12.2015 22:47

Обршварцбройт

Ізову!
Митний пост “Ізов”, передовий пост не тільки Західної України,
але й усієї митної ситеми нашої Держави.

1.01.2016 23:35

1

Усіх вітаємо з Новим 2016 роком!!!! Нехай цей рік принесе тільки радість, здоров`я та удачу!!!

2.01.2016 23:24

НАРОД

БАЖАЮ МІЦНИХ ПОСАДОК НА НАРИ МИТНИМ ГНИДАМ І ЩУРАМ! ТАМ БРАТВА ВАМ ШВИДЕНЬКО ОПРИДІЛИТЬ МІСЦЕ БІЛЯ ПАРАШІ ТА ПІД ШКОНКАМИ .УРОДИ КОНЧЕНІ .КОЛИ ВИ НАЖЕРЕТЕСЬ КРОВОСОСИ.

3.01.2016 16:07

Народу

То давай до нас. Покажеш усім як ти будеш служити на 2100 зп. Знімати у Народа житло за 3000 тис. Їздити за 60-150 км на роботу їсти сухарі і вдягатись в кульок як в нашій раші. всім вигідно так. І тобі народ в першу чергу. Бо прийде англійський митник і будеш ти зі своєю нормою їздити по колу. То до поляка то до наших. Але ж не підеш на сільмаш робити ланцюги за 2000 грн. Бо западло. Краще цигарок завезу і на митників попииижджу. Всі гавно тільки я Конфетка. Який народ таке й все кругом і нєхєр думати.

4.01.2016 6:40

12345

Який же ти нещасний і як ти сильно бідуєш .А для чого знімати житло за 150 км від роботи? Ти ще б з Києва чи Вінниці спробував іздити то народ би тебе пожалів і платив по двойному тарифу. А ти спобуй зняти квартиру в селі Ягодин чи в Устилузі -по місці роботи ,чи там нема де поставити свого Х5? Або кидай таку погану роботу-тебе ж насильно відправили на митницю пахати. ТИ ТАКИЙ ДОБРИЙ І ПУСКАЄШ КОНТРОБАС БО ЖИВЕШ З ЦЬОГО —З КОЖНОГО АВТОБУСА -МАЄШ 200ЗЕЛЕНИХ ЗА ЦИГАРКИ, З КОЖНОГО ПАСАЖИРА АВТО-ПО 10 ГРИВЕНЬ З БЛОКУ,КРІМ ЦЬОГО-З РОЗМИТНЕННЯ ТОВАРІВ ДЕРЕШ МІНІМУМ 100БАКСІВ З ДЕКЛАРАЦІІ. А З ПЕРЕКИДУ ТОВАРУ ПО “нормі” ЯКИЙ САМ І ОРГАНІЗОВУЄШ—ПІСЛЯ ЗМІНИ ПІДРАХУВАВШИ СКІЛЬКИ КУБІВ ПЕРЕКИНУТО БРИЄШ ВЛАСНИКА ТОВАРУ.КРІМ ЦОГО ПО 200ЗЕЛЕНИХ МАЄШ З МАШИН ЯКІ ВВОЗЯТЬ ПОЛЯКИ ПІД РОЗБІРКУ. А ЗГАДАЙ СВОІ ВЛАСНІ АВТОБУСИ .ФУРИ,БУСИ —ПЕРЕРОБЛЕНІ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ СИГАРОК НА ПОЛЬЩУ . ДЛЯ ТЕБЕ Ж КАТАСТРОФА, ЯКЩО ЛЮДИНА ПРИІХАЛА З ТОВАРОМ І ХОЧЕ ЧЕСНО ЙОГО РОЗМИТНИТИ НЕ ЗАПЛАТИВШИ ТОБІ “ЗВЕРХУ”.ТИ ЦЕ СПРИЙМАЄШ ЯК ОСОБИСТУ ОБРАЗУ І СКАЖЕШ УСІМ ДЕКЛАРАНТАМ ЩОБ ЦЬОГО ПАСАЖИРА НЕ ВЗДУМАЛИ ВЗЯТИ В РОБОТУ. БО ТИ КАЛЕТНІКОВСЬКО-МИКИТЮКОВСЬКИЙ ВИБЛЯДОК –-НЕ ДЛЯ ТОГО ІШОВ НА МИТНИЦЮ. ЗАРАЗ МИТНИКИ БОЯТЬСЯ У ФОРМІ ХОДИТИ ПО МІСТУ ,А ЩЕ ТРОШКИ І ІХ НАРОД ВИТЯГНЕ ЗА НОГИ З ІХНІХ ВІЛЛ.

4.01.2016 7:04

НАРОД

НЕ БУДУ Я ІЗДИТИ ПО КОЛУ- КОЛИ ПРИЙДЕ АНГЛІЙСЬКИЙ МИТНИК —Я ТОДІ ЧЕСНО ЗА 30ХВИЛИН РОЗМИТНЮ ТОВАР І ПОІДУ В УКРАІНУ,І УСІ ТАК ЗРОБЛЯТЬ.БО ПЕРШ НІЖ ВВЕЗТИ ТОВАР Я В АНГЛІЙСЬКОГО МИТНИКА ВЗНАЮ ВАРТІСЬ РОЗМИТНЕННЯ. А ОТ ВАМ -САРАПІНИМ, ГОРЕЛИКАМ,САГАНЮКАМ ,КАЛЯПУХАМ,ГОРИКАМ ТА І УСІМ ТАРИФАМ КОНЧЕНИМ НАСТАНЕ КРАЙ—БО НІЧОГО БІЛЬШЕ ЯК ВОЗИТИ КОНТРОБАС ТА ДЕРТИ З ЛЮДЕЙ ГРОШІ — ВИ НЕ ВМІЄТЕ!

4.01.2016 7:24

луцьк

Добав до списку Кутикіну іК.

5.01.2016 14:33

12

Може щось не знаю а до чого Кутикіна ? Вона сто років на митниці не робить

19.01.2016 17:50

ветка «Ягодинська митниця» закрывается


19.01.2016 17:51

администрация

13 КОММЕНТАРИИ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!