Ягодинская таможня (часть 3)

13
3984

Комментарии — страница 127

15.09.2015 10:24

30 символ

Що коіться на волинський митниці, чому такій потік звільнених зі здачею посвідчень?

15.09.2015 11:56

52016894

Тому що за 50$ в змыну ніхто з приїзджих нехоче працювати.

15.09.2015 13:03

чуха

Та ни нихто не хоче сбирати гроши для чесних н….

15.09.2015 18:20

9774

Зачем собирать возьмите всё себе на….!

16.09.2015 3:41

1010

До чого тут приїжджі? Подивіться хто звільняється — переважно всі волиняки!

16.09.2015 7:18

Мостова

Всім волинякам копняка під зад, бо наше завдання зробити з Волині філіал Вінницькоі митниці. Волинь буде лизати у нас з Свєткою

16.09.2015 7:22

Дядя петя

Не жартуй так друже, дивись побільше різних фільмів

16.09.2015 14:45

Фіскал

Прем’єр Арсеній Яценюк вимагає, щоб Державна фіскальна служба на місцях була розформована з нуля за таким форматом, за яким здійснюється набір нової поліції.
Про це він заявив у середу на засіданні уряду.
“Повинна бути затверджена повністю нова структура Фіскальної служби. Всіх вивести за штат. Набір на керівника області, району – як Фіскальної служби, так і митниці, так і – поки що – податкової міліції, яка повинна бути ліквідована – у такому самому форматі, як набір здійснюється на національну поліцію. Тести, прозорий конкурс”, – сказав він.
Також він закликав керівництво ДФС залучати до цього процесу бізнес-омбудсмена.
Крім того, він доручив керівнику відомства Роману Насірову провести розслідування діяльності митниці за останні три місяці, під час яких, за його словами, на митниці відбувалися непрозорі та корупційні процеси.
Також розслідування, за його словами, буде проведено і стосовно керівництва Фіскальної служби, проти якого останнім часом з’явилися звинувачення у ЗМІ.
Яценюк нагадав, що Кабмін запровадив єдиний підхід і єдину формулу при розмитненні товарів на всіх митницях країни, а в чотирьох областях буде проведено експеримент, у рамках якого половина надлишку прибутку митниці буде залишатися у місцевих бюджетах.
Як відомо, Державна фіскальна служба є основним об’єктом скарг підприємців.

16.09.2015 15:12

Бувалий

За 2000 грн.зарплати будуть працювати нові працівники,чи за щось інше?

16.09.2015 17:08

Вітання

Щиро вітаємо Терещука з призначенням на посаду зама Мацібори!!

16.09.2015 21:10

ТЮВ

На пике своего могущества известный колумбийский наркобарон Пабло Эскобар зарабатывал примерно $420 млн в неделю, что сделало его самым богатым наркоторговцем в истории.
Эскобар, известный как “король кокаина”. Его доходы росли так быстро, что в какой-то момент он вынужден был хранить пачки деньги на сельськохозяйственных полях Колумбии, в полуразрушенных складах и даже прятать наличку в стены домов членов картеля. Об этом рассказал бухгалтер и брат наркобарона Робрто Эскобан в своей книге “История бухгалтера: Внутри жестокого мира Медельинского картеля”.
“Пабло столько зарабатывал, что каждый год приходилось списывать 10% прибыли, потому что их съедали крысы, портила вода в хранилищах или просто теряли”, – писал в своей книге Роберто. Эскобар и сам точно не знал сколько денег у него есть, поэтому списывать деньги, которые, например, покрылись плесенью было не сложно для бухгалтеров.

Единственный сын Пабло Эскобара Хуан Пабло (изменил свое имя на Себастьяна Маррокин) в 2009 году в интервью журналу “Don Juan” рассказал, что как-то отец сжёг $2 млн, просто чтобы согреть семью.

Где хранить деньги это одна проблема, с которой было легче справиться, чем с проблемой сортировки и организации хранения купюр. Картель тратил около $ 2500 в месяц на резинки для денег, чтобы связывать банкноты.

В расцвет своей деятельности Пабло Эскобан поставлял 80% мирового кокаина, только в США каждый день перевозили контрабандой 15 тонн наркотиков.

Не смотря на все грязные и кровавые дела картеля, Пабло Эскобар много вкладывал в развитие страны. Он построил целый район на 450 домов, в котором жили наиболее бедные колумбийцы и они не платили никаких налогов. Более того, Эскобар хотел стать президентом, поэтому много денег выделял на различные продовольственные программы. Интересно то, что наркобарон давал молодежи альтернативу наркотикам и много средств выделял на строительство стадионов и спортивных центров.

18.09.2015 18:31

Ода

Громадська рада при Волинській ОДА влаштувала кадрові слухання щодо кандидатури на посаду начальника Волинської митниці. 17 вересня члени громадської ради обговорювали Віталія Миранюка і Юрія Мацібору, який нині виконує обов’язки начальника.
Юрій Мацібора, який з 25 серпня очолює Волинську митницю похвалився показниками роботи. Так, у серпні і вересні планові показники виконані в повному обсязі. Тільки за 15 банківських днів Волинська митниця спрямувала до бюджету 258,4 мільйона гривень.
До цього Мацібора перебував у складі комісії з перевірки роботи Волинської митниці, тож назвав і проблеми, які планує вирішити.
«Практично зупинено так звану сіру чи чорну схему вивозу металобрухту з України», – зауважив він і додав, що такі схеми створені для обходження сплати мита.
Крім того, посадовець узявся за припинення незаконного переміщення великих партій цигарок і на польському, і на білоруському кордоні.
Мацібора виступає за чіткий контроль за роботою митниці: встановлення камер відеоспостереження, відповідну обробку даних.
Також він планує реорганізувати структуру митниці. Адже при великому штаті – недостатня кількість працівників на пунктах пропуску.
«Мої методи, швидше за все, будуть непопулярними. Вони не всім сподобаються. Але інакше в наш час не можна», – заявив він.
Натомість Віталій Миранюк розповів, що його зільнили за часів Януковича. Мовляв, за те, що був незгодний із тодішньою політикою.

Миранюк вважає, що митниця потребує кардинальних змін у роботі. Він обіцяв боротися з контрабандою та зробити все можливе для доброчесної конкуренції.

Обоє кандидатів наголошували, що вони відкриті до спілкування та співпраці з громадськими організаціями. Зокрема, це стосується й кадрової політики.

Після запитань від членів громадської ради про статки та люстрацію своє слово сказали і представники від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Вони наголошували, що кадрові рішення повинні ухвалювати фахівці, а не просто представники громади, які не бачать роботу митниці зсередини.

Вони зазначили, що останнім часом працювати з митницею стало легше і пов’язали це з новим керівником. «За півтора місяця спілкування з Маціборою бізнес зітхнув з полегшенням. Не все просто, але не все зразу й відбувається», – зауважив підприємець Юрій Матчук. Утім після тривалих обговорень члени громадської ради все ж віддали перевагу Віталієві Миранюку.

19.09.2015 6:42

Демон

Ура поздравляем Волынь! Получите еще одного альтернативно одаренныйаста-алкаша Миранюка! Не везет Волыни. Миранюк всю жизнь работал на Луценка, Катлету и их команду. Это реальный синяк с пропитыми мозгами. Будет весело.

19.09.2015 10:48

2745

ВСЮ …доту во главе с НАСИРОВЫМ и POMАНENKО геть З ТАМОЖНИ !!! .уки продажные !НИКАК МЫ НЕ ОТТЯНЕМ КАЛЕТНИКОВСКОЕ РЫЛО ОТ ТАМОЖНИ. ЭТО РЫЛО ВЫГЛЯДЫВАЕТ ИЗ-ЗА СПИНЫ ПРЕЗИДЕНТА и ИЗ-ЗА СПИНЫ ГРОЙСМАНА ! ЧТО ,ТЕПЕРЬ РУЛИТ ВИННИЦА ???

19.09.2015 12:17

ДПСУ

Керівник Волинської митниці Мацібора, домовився щодо підтримки його на цій посаді з місцевими “господарями життя”!
17 вересня, в.о. Начальника Волинської митниці Мацібора Ю.І., призначив на посаду заступника начальника митного поста — начальника відділу митного оформлення номер 6, м/п “Ягодин”, Дмитра Якобчука (до недавнього, екс в.о. Начальника Волинської митниці).
До того, в кінці серпня, було ще одне цікаве призначення, начальником митного поста “Устилуг”, було поставлено такого собі Олександра Оникійчука.
Довідково: Оникійчук та Якобчук обійняли ті ж посади, на яких збирали кеш при Калетнику-Клименку, і яких безпосередньо пов’язують з Микитюком, неофіційним керівником Волинської митниці.
“Интересно девки пляшут”, чи не так?!

Пійшли договорняки, і ці хлопці швидше за все сподіваються на досить плідне та тривале співробітництво, якщо ще врахувати той факт, що заступником начальника м/п “Устилуг”, є Богатирчук М., в минулому водій Генадія Луценка, з ким від і досі на постійному, прямому зв’язку.
Розуміючи чиїми людьми є Якобчук та Оникійчук, цілком зрозуміло, що корупціонери з Волині, у відкриту, увійшли в спілку з корупціонерами з Вінничини, за підтримки ще одного одіозного хабарника та негідника Степана Дериволкова.
Так як, за останньою інформацією, сьогоднішнього керівника Волинської митниці Мацібору, пов’язують саме з ним.

19.09.2015 12:18

Погранец

Інсайдер повідомляє!
17.09.15., на митному посту “Ягодин”, Волинської митниці ДФС, позашляховик Субару (реєстраційні номера Волині), який прямував з України в республіку Польща, був зупинений для поглибленого догляду.
Під час перенаправлення автомобіля із загального потоку в оглядовий бокс, його керманич дав по газах, зніс шлагбаум та втік з місця події.

За наявною інформацією, власник данного транспортного засобу намагався перевести до Польщі велику партію бурштину.

І за всім цим дійством, як Бурштинове Субару тікає від погоні, спостерігали підлеглі Юрія Терещука, працівники УПР ПМП, в той час коли їх шеф (зять прокурора Волинської області часів Януковича, кращий друг Любомльських контрабандистів та їх тютюново-сбушних “криш”, та Микитюковський похресник на контрабанду), виставляв магарич Турійсько-Вінницькій бригаді, також, саме на Ягодині.
Цікаво чи відреагують на це відповідні органи, чи тесть поклопоче, а вінницький прокурор та керівник спецпідрозділу “К” Волині прикриє, вінницького начальника Волинської митниці.

Даний факт на Ягодині хочуть приховати, та офіційно не оприлюднювати!

19.09.2015 12:19

Погранец

Інсайдер повідомляє!
17.09.15., на митному посту “Ягодин”, Волинської митниці ДФС, позашляховик Субару (реєстраційні номера Волині), який прямував з України в республіку Польща, був зупинений для поглибленого догляду.
Під час перенаправлення автомобіля із загального потоку в оглядовий бокс, його керманич дав по газах, зніс шлагбаум та втік з місця події.

За наявною інформацією, власник данного транспортного засобу намагався перевести до Польщі велику партію бурштину.

І за всім цим дійством, як Бурштинове Субару тікає від погоні, спостерігали підлеглі Юрія Терещука, працівники УПР ПМП, в той час коли їх шеф (зять прокурора Волинської області часів Януковича, кращий друг Любомльських контрабандистів та їх тютюново-сбушних “криш”, та Микитюковський похресник на контрабанду), виставляв магарич Турійсько-Вінницькій бригаді, також, саме на Ягодині.
Цікаво чи відреагують на це відповідні органи, чи тесть поклопоче, а вінницький прокурор та керівник спецпідрозділу “К” Волині прикриє, вінницького начальника Волинської митниці.

Даний факт на Ягодині хочуть приховати, та офіційно не оприлюднювати!

19.09.2015 12:20

Погранец

Інсайдер повідомляє!
17.09.15., на митному посту “Ягодин”, Волинської митниці ДФС, позашляховик Субару (реєстраційні номера Волині), який прямував з України в республіку Польща, був зупинений для поглибленого догляду.
Під час перенаправлення автомобіля із загального потоку в оглядовий бокс, його керманич дав по газах, зніс шлагбаум та втік з місця події.

За наявною інформацією, власник данного транспортного засобу намагався перевести до Польщі велику партію бурштину.

І за всім цим дійством, як Бурштинове Субару тікає від погоні, спостерігали підлеглі Юрія Терещука, працівники УПР ПМП, в той час коли їх шеф (зять прокурора Волинської області часів Януковича, кращий друг Любомльських контрабандистів та їх тютюново-сбушних “криш”, та Микитюковський похресник на контрабанду), виставляв магарич Турійсько-Вінницькій бригаді, також, саме на Ягодині.
Цікаво чи відреагують на це відповідні органи, чи тесть поклопоче, а вінницький прокурор та керівник спецпідрозділу “К” Волині прикриє, вінницького начальника Волинської митниці.

Даний факт на Ягодині хочуть приховати, та офіційно не оприлюднювати!

19.09.2015 12:44

Все ми знаємо

Погранец, а куди дивився ти? Шлагбауми, то твоя зона відповідальності. Як міг автомобіль виїхати по зустрічному каналу, а ти навіть не почухався!? Мабуть дивився не за своїми прямими обов’язками, а за набитим карманом!!! У вас кілька машин стоїть, а ти навіть не спробував наздогнати втікача. Ось такі у нас охоронці кордону — нічого не роблять, а все зо трапляється валять на митників!!! Ви перші кого треба порозганяти і набрати нових чесних людей!!!


19.09.2015 13:45

Тому, що ніяк не заспокоіться

Андрій Іванович, ти не відволікай увагу народу і краще розкажи про своі теми і тємуськи… Звичайно, за твого керівницва на такі машини ніхто і уваги не звертав..там були набагато цікавіші справи)тому, не рий комусь яму…і не мели дурню!

13 КОММЕНТАРИИ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!