Ягодинская таможня (часть 3)

22
4341

Комментарии — страница 125

28.08.2015 16:47

спостерігач

Все вірно, на позашляховики по 100 тис. зелених можуть накопити з зарплати в 1700 грн. лише місцеві чесні волинські митники. вони все життя живуть лише з вирощування картоплі на городах

28.08.2015 19:03

бандера

Список всіх в кого машини по 1оо тисяч зелених.

28.08.2015 19:19

ВМ

Мацібора переводить вінницьких уйобків катлєти на Волинь. Треба діяти колеги.

28.08.2015 19:29

Ого-го

Як ти будеш діяти???!! Це система , і ти або в системі або нє.

28.08.2015 19:30

Ого-го

Як ти будеш діяти???!! Це система , і ти або в системі або нє.

28.08.2015 23:31

Дима Якобчук

ну че долбоебы, местный вам не то, имеете Винницкого — тоже не то, скорее он вас имеет. А может хорош треньдеть борцы с контрабандой. молча теперь хуярьте как батраки и сопите в две дыры

29.08.2015 13:06

Попередньому оратору

Андрейків, іди на+++. Скільки вже можна різну +++ню видумувати!?

29.08.2015 16:08

Якобчук

Кадри Романенка! Хто насправді керує українською митницею, та чому першим особам держави вигідна політика ”страуса”?
Після гучних заяв заступника голови ДФС Костянтина Лікарчука, щодо ручного керування митними органами, кришування контрабанди, перенаправлення вантажів з одних митниць на інші, гра з різною вартістю в різних митницях, ні прем’єру, ні президенту зробити “хорошую мину при плохой игре”, вже не вийде, їм однозначно прийдеться приймати кадрові рішення щодо пана Насірова. Або він депутат, або ж керівник відомства, і якщо він керівник відомства, то повинен нести відповідальність за свої дії, а не прикриватися мандатом нардепа.
Крім того, озвучені Лікарчуком факти співпраці керівника фіскального відомства зі старим режимом, в особі Генадія Романенка, під час здійснення регіональної кадрової політики в митних органах України, промовляє сама за себе…, “Я служу не народу України, а Януковичу та донецько-вінницькому клану імені Хомута-Калєтніка-Романенка”, що саме по собі, взагалі не піддається розумінню та здоровому глузду.
За потуранням Насірова, Rоманенко фактично неофіційний керівник митного відомства. Котрий сам на свій розсуд розставляє, як шахи на шахівниці, своїх людей по всій країні. Більше того, Rоманенко має в своєму розпорядженні факсимільну печатку ДФСУ, та вирішує всі питання (від кадрових до організаційних по митницях) особисто. І ви розумієте, що це він робить не для блага держави, а лише через те, що злочинні клани і надалі бажають збирати мзду, у свої кишені, і за державу вони зовсім не турбуються.
Приведу лише деякі приклади. Для контролю та збору надходжень (і це не до бюджету), після співбесід та настанов, і отриманням таблиць та списків фірм які треба охороняти, паном Rоманенко були здійсненні наступні кадрові призначення: 1. начальника Київської митниці ДФС – Рудченка Сергія Вікторовича 2. першого заступника Київської митниці ДФС – Кузьменка Руслана Валентиновича 3. в.о. начальника Одеської митниці ДФС- Ракши Владислава Вікторовича 4. в.о. начальника Херсонської митниці ДФС- Гордієнкка Сергія Миколайовича 5. в.о. начальника Волинської митниці ДФС — Якобчука Дмитра Михайловича 6. в.о. начальника Запорізької митниці ДФС — Суршка Олега Володимировича 7. в.о. начальника Львівської митниці ДФС — Прокіпчука Левка Ігоровича 8. державного службовця Полтавської митниці ДФС- Курка Олександра 9. державного службовця Київської митниці ДФС — Каращенко Андрій 10. державного службовця Київської митниці ДФС — Костітіс Альгіманто 11. державного службовця Київської митниці ДФС — Суслінський Олександр
Правда деякі з цих панів були переведені на інші посади, а деякі (які не увійшли у попередній список), були призначені нещодавно, це: — на посаду в.о. керівника Волинської митниці, призначено Вінничанина Юрія Мацібору (за наявною інформацією, направлено подання на ім’я Міністра фінансів Наталії Яресько, щодо його призначення на керівника Волинської митниці без приставки в.о., таємно від усіх, поки Якобчук проводив псевдо громадські слухання в Волинській ОДА). — та стажується на посаді заступника начальника Львівської митниці — Дробович Микола (за інформацією брат правой руки Калетника — Віталія Лисого). І це далеко не весь список людей, які призначаються на посади з певною умовою та метою, та далеко не весь список посад, який тягнеться від керівника митниці до керівників та їх замів підрозділів митного оформлення.
А що ж дивуватися…, якщо Rоманенко Геннадій Васильович, майже офіційно, бере участь у засіданнях кадрових комісій ДФС, проводить співбесіди з кандидатами на керівні посади в органи ДФС та, як не безпідставно підозрюють, формує тіньові надходження від схем контрабанди. І при цьому, і досі, ні за що не відповідає, як вам…, вигідний бізнес на плечах держави, отож бо…
Крім цього чинить тиск на підприємства — імпортерів, шляхом не оформлення їх вантажів та безпідставно тримає у пунктах пропуску або у митних постах транспортні засоби з вантажем, не даючи працювати відповідно до законодавства, схиляють їх до щомісячної плати хабарів ( http://www.rbc.ua/ukr/news/sovetnik-glavy-gfs-prichasten-kryshevaniyu-14377225 21.html із сюжету «Радник глави ДФС може бути причетний до “кришування” контрабанди).
Тобто йому надана повна свобода дій, як для мздоїмства, так і для просування на керівні посади своїх людей, та блокування призначення або зняття з посад тих, хто не належить до їх злочинного клану.
Хто з керівників митниць не хоче плясати під дуду, ново-старих митних пройдисвітів, та бажає працювати згідно чинного…, до них відразу виїжджають ГопСтоп команди, та фактично блокують діяльність митного органу необгрунтованими перевірками.
Наприклад, факти які наведені в статі від 27.08.2015 — Рівненські підприємці — “Дайте нам працювати по-чесному” ( http://ogo.ua/articles/view/2015-08-27/66424.html#.VeBfTqNhiSM), та “Як у Рівному просили залишити у спокої очільника місцевої митниці ( http://4vlada.com/rivne/44746), про крик рівненських підприємців, котрі хочуть працювати чесно, і які захищають керівника Рівненської митниці, від необгрунтованих перевірок та намагання зняти його з посади. І хто хоче зняти…, саме так, пан Rоманенко, який по суті не повинен мати жодних повноважень, а по факту, має всі. Погодьтесь, це не пересічний випадок, не так часто суб’єкти висловлюють свою підтримку керівнику певної митної установи. Навіть підприємцям вже остогидла така політика керівництва центрального апарату ДФС…, так би мовити, відчувши смак свободи та законності, бажання повернення до ярма беззаконня, не буде ні в кого. І це далеко не єдиний випадок тиску на керівників митниць, котрі не згідні брати участь у протиправних схемах.
Є ще одне питання, чому і досі не перевірено факти, які стосуються пана Романенка, а саме: — Чому і досі не розслідується справа та не перевіряється інформація яка була оприлюднена в ЗМІ (www.ru.tsn.ua, www.ru.golos.ua, www.rbc.ua.ukr.news ), про законність ввезення в Україну наприкінці 2013 року спецзасобів з РФ таких як Факел –С, Зоря-2, Пламя – М, які застосовувались для нанесення ушкоджень людям на майдані під час революції «Гідності, де фігурував Rоманенко
Чому Rоманенко Г.В., не внесенний до списку осіб, як такі які підлягають люстрації, якщо протягом 2010 – 2014 років він займав керівні посади в податкових і митних органах України (начальник УПМ ДПА у Херсонській області, начальник Київської регіональної митниці, начальник Полтавської митниці) і відповідно до норм Закону України «Про очищення влади» підлягає люстрації.
Чи перебував Rоманенко Геннадій Васильович на військовій службі як мобілізований, або на посаді державного службовця, або як допоміжний персонал у Державній прикордонній службі України у період з 2014-2015 роки? Та чи є в нього статус учасника АТО?
Взагалі, по діяльності керівника ДФС та його радника, більше питань чим відповідей. І розставити крапкі над “і”, повинні правоохоронні органи, та перші особи держави своїєю чіткою позицією. З ким вони, з ними, чи з народом.
І чому і досі за цим безладом та бездіяльністю вони (Президент з Прем’єром), лише спостерігають, нічого при цьому не роблячи (продукуючи політику Страуса), не зрозуміло. Невже їм наразі більш вигідно прикривати оборудки Насірова and Романенка, ніж втратити довіру громади до себе, як до державних мужів, та стати при цьому “політичними мерцями”. Авжеж, вибір робити, їм самим, але щоб згодом не стало занадто пізно, коли схаменуться, та згадають про державні інтереси країни яка знаходиться в стані війни не тільки через загарбників які прийшли із зовні, але і внутрішніх сепаратистів, які саботують проведення реформ в країні.
П.В. and INSIDER

29.08.2015 23:39

Жмеринка

А де подівся кадровик часів ГАНДРЕЙКІВА???

31.08.2015 11:17

Насіров провалив завдання реформувати ДФС за 90 днів — ЗМІ

За три місяці в ДФС не було виконано простого, здавалося б, завдання, як призначення нового керівництва ДФС на рівні областей і районів.
Про це пише DT.UA.
Як пише видання, навесні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк дав новопризначеному главі Держфіскальної служби Роману Насірову три місяці на реформування відомства, однозначно заявивши, що часу на розгойдування немає. Три місяці минули, у ДФС мир і спокій.
“Не посперечаєшся, ніхто не розраховував, що за 90 днів реально буде проведено реформу податкової. Проте були надії, що зміни в роботі фіскальної служби хоча б розпочнуться. Особливо з урахуванням того, що, на відміну від свого попередника Білоуса, Насіров не переймається реформою податкового законодавства і може 100% сил і ресурсів вкласти в реформу самого відомства. Може, але не буде”, — пише видання.
Як зазначається, було складено план реформи, і якось відразу вона з бліцкригу трансформувалася на мляву бюрократичну роботу.
На найближчі дати було заплановано такі найважливіші заходи, як перепідпорядкування ДФС Мінфіну, узгодження повноважень і сфери компетенції служби, розширення кількості заступників глави відомства з трьох до п’яти. Більш-менш конструктивні пункти, наприклад, перегляд ефективності організації управління, умілою чиновницькою рукою було перенесено “на потім”, десь і на середину вже 2016 року.
“Жодних змін я особисто не помітив. От як працювала податкова рік тому, з тими самими підходами, з тим самим рівнем сервісів, з тими самими некваліфікованими кадрами, так і працює”, — розповів виданню президент Спілки податкових консультантів Леонід Рубаненко.
За його словами, бізнес, з яким спілкується спілка, жодних змін не помітив, та й не сподівається особливо.
“Щоб були зміни, потрібно хоча б щось робити, а нічого поки що не відбувається. Ходять чутки, що збільшать кількість офісів великих платників, поки це все, що нам відомо про реформу податкової”, — зазначив Рубаненко.
Очікуване скорочення штату, про яке казав ще попередник Насірова Білоус, теж відкладене в довгу шафу, пише видання.
“Навпаки, замість скорочення в ДФС з’являться нові структурні одиниці — виконавчий комітет із власним секретаріатом, спеціальний підрозділ із управління структурними змінами, координатор відомчих реформ, консультативна рада для надання підтримки в здійсненні реформування ДФС”, — йдеться у матеріалі.

http://www.epravda.com.ua/news/2015/08/31/557 731/

2.09.2015 20:59

адесса

Кто же из них более коррумпирован? Был составлен рейтинг украинских чиновников, наиболее падких к незаконной подработке. Лидерствуют в этом списке, как бы это не показалось странным и противоестественным, те, кто должен являть собой образец честности и принципиальности, как борец за соблюдение норм закона — госслужащие и сотрудники МВД. Третье место заняли пограничники и таможенники, четвертое – налоговики. Закрывает первую пятерку взяточников офицеры военкоматов и ВСУ.Может уже пора забыть про таможню и заняться остальными?А то квартиры Президент раздает пограничникам,а на таможню все шишки валятся!Хотя,кого не спросишь:на границе,в пунктах пропуска и непосредственно на “зеленке” главные вымогатели и взяточники именно пограничники!Показательно и то,что непосредственно на взятке не пойман не один таможенник!Почему?Да потому,что они помагают бизнесу не платить налоги в полном объеме и благодарный бизнес очень доволен этим!Ни Киеву,ни предпринимателям не нужен честный,сытый и независимый таможенник!Всем им нужен тупой и голодный,запуганный и бедный раб!Вот и вся правда!

2.09.2015 22:32

Не боїться

Кажуть, що Мацібора повертає родичів Калєтніка в штат митниці. Зрозуміло що за гроші.

2.09.2015 23:10

Маца

У Маци часу мало а план дуже великий нарізали,так що браму не просто так відкрили

4.09.2015 11:50

Флінт

Мацибара тільки прийшов і все їде,нормальний керівник,називається після мене хоч потоп.Якщо хтось думає що все з рук зійде,дуже помиляється,злодіяння Мацібори будуть досліджені під мікроскопом,і живі будуть заздрити мертвим як сказав класик організованої злочинності.

4.09.2015 13:41

Критик

Письменників розвелося … Реально ситуацію не знають, а пишуть. Кнопки все стерплять…

4.09.2015 14:14

Васьок

А що буде з Ілюшик Л.В.??? Вона незмінна при всіх начальниках. Вийшла знову суха з води в історії з яблуками. Звільнили всіх: нач.постів, замів, інспекторів, нач. управління митних платежів. А зам. начальника митних платежів відповідальна за вартість Ілюшик — сидить, як вкопана. Знову всіх здала з потрохами, розказала Дімі, який був поганий Андрейків. Тепер буде лизати новому начальнику і розказувати, як було важко при Якубчуку……

4.09.2015 14:19

клієнт

А на Луцьку всіх дістала Демиденко. Такі цифпи називає (1000-1500 $) машина, автобус. Відробляє Ромі за посаду і хоче до Клави в тюрму???? Поможем!!!!

6.09.2015 16:00

Народная мудрость

Раз на орд тишина и нет комментариев, значит на Ягодине вновь все хорошо

6.09.2015 16:01

Народная мудрость

Раз на орд тишина и нет комментариев, значит на Ягодине вновь все хорошо


6.09.2015 17:45

умникам ученикам Берии

Що ти несеш — “все хорошо”. Сидимо всі по нірках, мов миші — не відомо, що візьметься “реалізовувати” цей фрукт. Як правило кожен з наступних був винахідливишим в дурі від попередника. В нелогічних, придуркуватих діях також. І так з часів другого пришестя Кучмана. А калейдоскоп зміни особистостей в кабінеті з приймальнею набрав темпу державного дурдому. Може цей традицію поламає і не буде слухати падлюк, провокаторів-шіптунів (вони відводячи увагу від своїх дій вказують на інших), а матиме свій розум? Дай то Господи.