Ягодинская таможня (часть 3)

22
4338

Комментарии — страница 123

22.08.2015 9:56

Зуб

Пускай будут Винницкий чем такой якобс

22.08.2015 13:29

Винница

Тем более винницкие нормально себя еще при Федыке показали,так что это лучше чем Якобс

22.08.2015 16:16

166

хай буде хто завгодно аби тільки рулетку відмінив!!!

22.08.2015 17:48

Ягодин

Нет рулетку оставить… А то пассажирка поняла что на грузах печаль..пусть будет все по честному. Это справедливо. И сразу видно кто в системе балласт.и руки из жопы и голова пустая. Сокращать никого не надо будет, они сами уйдут.

23.08.2015 10:36

Капітан очевидність

При збереженні діючої системи “баластом” якраз виявиться розумний і думаючий пласт працівників.Маючи зарплатню в 2000 грн,яка не покриває елементарних робочих потреб (доїзд,канцелярія,харчування),не кажучи вже про особиств, в світлі діючого антикорупційного законодавства навряд чи хтось захоче стати черговим об’єктом показової боротьби з корупцією.Молоді і розумні люди знайдуть собі застосування і “за бортом”.Залишаться або дійсно старші,кому вже починати щось з нуля важко і явно безперспективно,або ті,хто перечекає місяць-два-півроку антикорупційної боротьби і далі зриватиме куш

23.08.2015 21:28

Андрейків

То що тепер буде робити Якобчук з Хурсяком???

23.08.2015 21:34

Андрейків

Завтра вихожу на роботу.Зі мною Котигорошко та Кавалер та вся моя бригада!
Хто заплатив гроші Микитюкові ідіть забирайте і несіть мені.
Тоді всіх прощу!

23.08.2015 21:58

Шрек

Якобчук розповідав, що прийшов надовго, носили йому.Одначе тандем Микити та Якобса ставив власні шкурні інтереси вище державницьких, і недолуге керівництво “головного юрисконсульта” призвело до порушення кількох кримінальних справ відносно співробітників митниці Тепер носіть Маціборі, він теж надовго

23.08.2015 23:17

Андрейків

А ви не спішіть Микиту списувати, Мацібора під його керівництвом у Вінниці працював , так що робіть висновки

24.08.2015 0:39

Сталін

Ну нехай объеднуються може ще краще буде!останнім часом жити стало краще,жити стало веселіше!

24.08.2015 10:32

Мацібора

З Днем Незалежності!

24.08.2015 11:25

777

Чому тобі у Вінниці не працюється,тут що медом намазано Мацібора,ще тебе тут не вистачало!

24.08.2015 12:50

ПЕРЕВІЗНИК

ХАЙ КЕРУЄ ХТО МОЖЕ КЕРУВАТИ — КОЛЕСИКА КРУТЯТЬСЯ — ГРОШИКИ КАПАЮТЬ)))

24.08.2015 13:37

124

А де Діма-юрист тепер буде?він казав що це надовго,громадська рада його погодила і Гунчик теж,багато людей перемістив і звільнив,що йому робити, як в очі людям дивитись,печатку і шухлю забрали.

24.08.2015 20:39

Військомат

Де де в армію піде,повістка прийшла вже.

24.08.2015 21:40

Кто знает, поймет

ЭТО СПАРТАААААА!)

25.08.2015 12:10

читай і думай

WWW Думка МВФ чи українські маніпуляції? Костянтин Лікарчук — Неділя, 23 серпня 2015, 16:26

заступник голови Державної фіскальної служби

“Економічна правда” оприлюднила резюме Місії МВФ, яка завершила в липні 2015 року роботу в Києві. Основний висновок: МВФ вимагає втручання на вищому рівні та прояву політичної волі для реформування Державної фіскальної служби.

Також в матеріалі з посиланням на МВФ було зазначено: “Публічні заяви голови Митної служби, які стають дедалі частішими, ясно вказують на недостатню налаштованість на втілення напрямків реформи ДФС. Ця ситуація погіршується. Необхідне втручання на вищому рівні для відновлення довіри”.

Водночас в матеріалі перераховується п’ять основних заходів, запровадження яких допоможе досягнути так званої нової “угоди”, яку мають укласти ДФС, уряд, бізнес та суспільство для завоювання цієї довіри.

Їх перераховувати не буду, про все це можна прочитати тут, але відреагувати на матеріал вважаю за потрібне.

Адже фактично мене було звинувачено в руйнуванні довіри до реформ. Це по-перше.

По-друге, скористаюся нагодою вкотре пояснити, на необхідності яких перетворень наголошую я і які реформи нам хочуть нав’язати.

Висловлена думка про те, що начебто Міжнародний валютний фонд констатує відсутність політичної волі для реформування ДФС виглядає, м’яко кажучи, як шантаж.

Очевидно, автори саме таким чином характеризують позицію патріотично налаштованих народних депутатів України, які не захотіли приймати законопроект про знищення територіальних обласних митниць, запропонований новим керівництвом ДФС начебто! при підтримці експертів МВФ, та натомість внесли проект Закону України про національну митницю.

Насправді ж це і є прояв справжньої політичної волі окремих народних депутатів із фракцій, що входять до більшості в ВРУ, які розібралися в суті питання. І я щиро сподіваюся, що такої справжньої політичної волі на вересневій сесії вистачить у більшості депутатів.

1.Політичної волі повинно вистачити для розуміння, що не фіскальна функція, покладена в основу штучного поглинання митниці податковою, є основною для митних органів України. А безпекова функція митниці і функція протидії суспільно-небезпечній контрабанді!
Також набагато важливішими за фіскальну є функції

•щодо спрощення процедур міжнародної торгівлі

•уніфікації митних процедур на національному та міжнародному рівнях

•контролю заходів тарифного і нетарифного регулювання

•захисту прав інтелектуальної власності

•інтергрованого управління кордонами

•міжнародного митного співробітництва на всіх рівнях та у багатьох аспектах

•контролю транзитних перевезень

•експортного контролю…

і багато інших функцій, які НІЧОГО СПІЛЬНОГО НЕ МАЮТЬ З ПОДАТКАМИ. В Україні більше 5 000 кілометрів державного кордону та біля 200 пунктів пропуску, на яких працюють більше 50 % українських митників!

1.Політичної волі повинно вистачити, щоб пригадати, що Україна має Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом, де суто митні питання є одними з важливих для її реалізації.
Хочу підкреслити: Україна має угоду з Європейським Союзом, а не з МВФ. Тому саме думка експертів Європейського Союзу повинна бути визначальною щодо реформування митної системи України, враховуючи географічне та геополітичне розташування нашої Держави та її європейське майбутнє.

Позицію ЄС, до речі, озвучив в інтерв’ю ЄП у липні екс-очільник місії ЄС з прикордонної допомоги Україні та Молдові (EUBAM) Франческо Бастальї: “Так, поповнення бюджету є важливою частиною роботи митниць в ЄС, але це не означає, що треба закрити очі на виконання інших завдань. Є правоохоронна функція, просування торгівлі на користь бізнесу”.

3.Політичної волі повинно вистачити, щоб усвідомити, що на сьогодні митниця в міжнародному аспекті — це об’єднуючий міст, а не ворота для міжнародної торгівлі та її розвитку та спрощення.

Митниця є невід’ємною частиною світової митної системи, а Україна — повноправним членом Всесвітньої митної організації. На сьогодні чинними в державі є більше десяти Митних конвенцій, а ГАТТ СОТ містить дуже багато ключових базових положень, пов’язаних з митницею.

Цього не зрозуміти чиновникам з МВФ, які представляють бюджетні та податкові підрозділи організації, але не досвідчені в митній проблематиці. Я не звинувачую, а констатую, виходячи з декількох робочих зустрічей з ними.

1.Політичної волі повинно вистачити для того, щоб переконатися, що для України найкращим досвідом повинен бути не досвід острівних та африканських держав, держав, що не мають зовнішніх кордонів і змушені перепрофілювати своїх митників у податківців, щоб не звільняти їх з роботи, а також держав, що мають зовсім інше географічне положення і геополітичне значення, а ДОСВІД таких держав ЄС, як Польща, Німеччина, Італія.

2.Політичної волі повинно вистачити щоб повірити, що Україна може і повинна мати свою модель будівництва української національної митниці, а не просто сліпо та бездумно копіювати чийсь досвід, який у багатьох випадках не є повністю позитивним, зважаючи на результати. У неофіційному спілкуванні в цьому зізнаються митники з ЄС.

3.Політичної волі повинно вистачити для того, щоб зважити на те, що реформування, зокрема, структурне та функціональне повинно реалізовуватися виключно під об’єктивно існуючі функції та завдання, які стоять зараз перед митницею України! І в жодному разі не навпаки! І жодному разі реформи заради реформ!

4.Політичної волі повинно вистачити, щоб зрозуміти, що реформам повинна передувати чітка постановка цілей та завдань, об’єктивний аналіз обставин, способів та механізмів, і найголовніше — глибинний та всебічний аналіз прогнозованих наслідків. В іншому випадку – це відвертий популізм та блюзнірство.

5.Політичної волі та сміливості повинно вистачити для того, щоб почути думку суспільства про такі реформи, прочитати підсумковий документ 1-го Всеукраїнського митного форуму та вивчити позицію Громадської ради при ДФС щодо цих псевдореформ. Реформи потрібні суспільству та бізнесу, а не горереформаторам. Реформи робляться за гроші бізнесу!

6.Політичної волі і сміливості повинно вистачити, щоб зізнатися відверто, що за три роки невдалих та надуманих реформ українська митниця практично зникла, митники втратили свою професійну ідентифікацію та індивідуальність, мотивацію та гордість за свою професію. А нове керівництво ДФС з усієї сили намагається завершити процес повного знищення митниці, розпочатий попередньою владою з огляду на необхідність збереження впливу на бізнес-проект під назвою ”митниця”.

7.Політичної волі повинно вистачити, щоб пам”ятати, що митниця як і прикордонна служба є невід’ємним атрибутом суверенної держави, що має свої повноцінні державні кордони.

8.Політичної волі і сміливості повинно вистачити, щоб дорости до розуміння, що Україна може і повинна мати своє суверенне право на визначення найбільш ефективної системи захисту своїх митних інтересів, побудови найбільш ефективної системи для реалізації митної політики та здійснення митної справи, виходячи виключно із об’єктивної ситуації.

Навіть якщо хто-небудь із горереформаторів залучає експертів МВФ до лав своїх союзників і робить спроби натякати на можливість проблем з отриманням наступних траншів кредитних ресурсів у разі відсутності так званої політичної волі на проведення їх псевдореформ, домінуючими при цьому повинні бути тільки ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ НАШОЇ ДЕРЖАВИ.

PS. Водночас думки в звіті викладені в правильному руслі і стосуються податковго блоку служби, а самі рекомендації мвф жодним чином не стосуються знецінення митного блоку і об”єднання митного та податковго напрямів.

Загалом викликає подив публічна публікація звіту такої поважної організації як МВФ. Раніше подібної практики не спостерігалося, аби звіти місії для службого користування викладалися в пресі.

Тому матеріал походить на відверте маніпулювання та шантаж під ефемерною парасолькою МВФ та межує з намаганням досягти своїх непрозорих та хибних цілей шляхом нехтування інтересами держави.

А це вже з іншої сфери.

25.08.2015 12:27

одним абзацом

Пояснено доступно, суттєво і детально — для людей, які мають тяму в державному будівництві, головних критеріях започаткування та розвитку держави. Рівно, як державний кордон так і митний кордон України повинні витримуватися і неухильно оберігатися окремими нормативними актами і документами та відповідними структурними підрозділами держави Україна — прикордонним та митним. Котрі, в свою чергу, дотримуються міждержавних конвенцій та правил. Адже це найважливіша сутність повноцінного існування кожної суверенної держави. Це повинні, в першу чергу, розуміти ті, хто знаходиться при владі, аналізує та планує головні напрямки її розвитку. А коли з вуст найвищих посадовців останнім часом (при виявленому на кордоні ящику цигарок і т.п.) лунає слово “контрабанда!!!”, мені стидно за таких керівників і страшно за долю такої держави. ПАНОВЕ ВИ НЕ ТЯМИТЕ ЕЛЕМЕНТАРНОГО, НІ В ЧОМУ НЕ МОЖЕТЕ РОЗІБРАТИСЯ НЕ ТІЛЬКИ САМОСТІЙНО (МАЄТЕ Ж РАДНИКІВ), ВИ ПЛУТАЄТЕ ЯЙЦЯ З ЛЕГЕНЯМИ !!! Практично ви уже знищили митницю, залишається прибрати прикордонників і в той час залишиться останнє — ПОСТАВИТИ ХРЕСТА НА ДЕРЖАВІ УКРАЇНА.
Цікаво, куди ж тоді дінетеся ви зі своїм хвіс калом, шановні Прем’єре з Президентом і СРАНИМИ НАРОДНИМИ ОБРАНЦЯМИ, “ДІЯЧАМИ” ВЕРХОВНОЇ РАДИ??? Взагалі, тут одним абзацом обійтися важко, легше одним кулеметом.

25.08.2015 14:02

Андрейків

Андрію тебе вже виписали з дурдому в Шаргороді ?


25.08.2015 21:06

!!!!!!!!

Розумний чоловік і правду каже!!! А ви з тих: хто хоче вкрасти і лягти на дно, а решта не цікавить!!!!