Ягодинская таможня (часть 3)

22
4341

Комментарии — страница 117

28.07.2015 22:21

Мучак

Це точно… ніколи немае ані мила ані бумАги в їхніх туалетах… Срач повний… Обличчя держави називаеться….

28.07.2015 23:43

До фахівця

А кого загнали до кутикіної і в кого нестерпні умови? Напишіть конкретно. Чого ви причепились до неї? Так скільки бувших митників насьодні є брокерами і все добре. Ну хіба її вина в тому є що працювала на митниці і знає багатьох старіших працівників митників? Скільки ж тої Волині? Оформляюсь давно на посту в Луцьку, не скажу в яких брокерів. Часто приходжу до Миколаївни на консультацію і зараз, бо були такі питання що і митники не знали. Завжди отримував компетентну відповідь, і ніколи не було якихсь умов щодо переходу до її брокерів. Ніколи не почув від неї якоїсь злості на писак . Якась жовч в людей пре через верх, то ж то не похристиянськи якщо ви віруючі українці. А як міщук лєни чоловік має брокерську контору і мав її в той час коли олена анатолівна була навіть начальником? І все і всім було безразлічно. То й тут будьте такими. А чомусь ні . То цікаво кому і чим саме вона так заважає ? Бо щось тою дурною писаниною ви вже всіх заграли як тут так і в Пащенка на Волиньпості. А виявляється що Пащенко ше є й кумом миколаївни і так назойливо полощить мізки людям про її хабарництво. А сам Пащенко чи його дружина брокерша лєна лєонова ніколи нікому не давали хабарів як на митниці, при отриманні землі під олімпію, при постройці ресторану і його запуску до роботи? Якщо скажете ні, то думаю неправда, бо ми всі комусь щось за шось давали. І ще ніхто не знає що кого попереду з нас чи наших дітей чекає. Народ, чого ви такі злі і недобрі? Хватить вам всім роботи, будьте добрішими один до одного, то може скоріше і лад якийсь настане в Україні.

29.07.2015 6:11

:-)

Раньше таможня давала добро, а теперь только отбирает..)

29.07.2015 9:53

Мани мани мани

Добрішими дійсно потрібно бути, але про хабарі Кутикіної та інших персонажів бачила вся країна. Звичайно, вона є маленьким гвинтиком великої системи, але це її вибір. А система ця збудована для грабунку державного бюджету, а отже і держави і кожного громадянина зокрема. І зараз вона в системі, адже хабарі за оформлення передаються через брокерів. І це також її вибір. Правда і пишуть про неї люди, які також далекі від чеснот, а звичайні конкуренти і заздрісники. Мабуть таки правда, що гроші велика спокуса для людини, а там, де великі гроші, всі хороші людські якості взагалі щезають.

29.07.2015 12:02

?

Сколько людей уклоняются от налогов, когда так называемые “ФИРМЫ” импортируют в Украину купленные этими людьми заграницей автомобили. При всём при этом остается один налог “башлять таможенникам” чтобы они закрывали на это действие глаза.

29.07.2015 14:00

не понял вопроса

https://www.youtube.com/watch?v=tMz78YU1_gk

29.07.2015 14:00

не понял вопроса

https://www.youtube.com/watch?v=tMz78YU1_gk

29.07.2015 14:26

н-да, до чого котимось(

Навіть сам Паша не поняв, що стрельнув..щось хотів запитати, а що??Треба було Андрейківу дослівно написати запитання, а то з цим тугоо))))

29.07.2015 16:17

сам по собі

він мав всьо написано на листочку і довго то вивчав, як гандрейків написав. тілько халепа, що треба було спитати своїми словами, а чуть не вср..в! во кумедний випадок. коли то скурво гандрейськівське заспокоїться. шем не видів, шо так не мєсний вболівав за чужий край, за людей, за службу. добре тобі гандрюшо в тому кабінеті мастаки релакс робили і валізки носили, шо ти не можеж уїб..ти з тої волині і дати всім спокій. будь хлопом, га????

29.07.2015 17:36

Петро 1

Указ:
-Таможенникам зарплату не платить, ибо племя воровское само себя прокормит!

29.07.2015 20:01

ОСТАП БЕНДЕР

Боже, дай мне силы изменить то, что можно изменить, дай мне терпение принять то, что изменить нельзя, и дай разум, чтобы отличить одно от другого.

29.07.2015 20:22

%

Пессимист — это хорошо информированный оптимист !
Пессимист — считает, что хуже не будет, оптимист – будет, будет!

29.07.2015 20:24

Добра тобі — КЛАВО!!!!! :)))))

Хто до тебе вчепився? Кому ти треба — блядь стала…. (якщо хочеш, можем викласти в інеті відео ваших з Микитюком сек-оргій). Сидиш за нього в тюрмі — і сиди собі тихенько, бо не дай Боже строк набавлять за погану поведінку і переведуть на нари. Про що в тебе консультуватись, як хабарі брати? (знову ж таки — і таке відео є….) Дивний збіг обставин: прийшов Ромин ставленик — відкривають твою зону прибуття (“ЗОНА” — як символічно!!!!), заст.нач.поста Луцьк ставлять твою кращу подругу, яка багато років працювала під твоїм керівництвом, ходила на всі суди по твоій справі, віддана тобі до безтями і готова виконувати всі твої забаганки — ДЕМИДЕНКО С.Г. А на рахунок, кого заганяють під тебе, то — ВСІХ!!! Кому цікаво — можуть легко перевірити всі фірми, що розмитнюють машини оформляються на Рівному, бо щей їм знімають мінімальні відсотки і вимагають по 250 баксів за одиницю…………

29.07.2015 20:28

невдоволенні(((((

Цікаво — в чому професіоналізм пані Бондар? Вище інспектора ніколи не піднімалась…. Носила за Микитюком портфель, спить з ним…. То, мабуть, і все, що вона вміє робити…. Пропоную влаштувати їй публічну атестацію, щоб приймали незалежні спеціалісти. Тоді і побачимо, чи знає щось крім Кама-Сутри!!!!! А то дуже круто — з секретутки — в заступники начальника митниці…..

29.07.2015 21:08

Львів

Вам до Кудикіної, як до Бога. Людина з великої букви. Скотиняка, яка засунула в кондиціонер камеру найде своє. І не тільки… Памятаємо, шануємо, переживаємо ваші негаразди, пані Клава. Нехай заздрість людська здохне під плотом, а кроти гинуть під чужим плотом. Є “герой” ваших непорозумінь на Львівщині.

29.07.2015 21:46

Гандрюші і всім прибічникам

Андрій Іванович, ви якщо наймаєте тролів-писак-виступак, то надавайте ім хоча б точну інформацію..а то ні сказати не можуть навіть з написаноі ВАМИ бумаги прочитати, уявлення не мають про що і про кого вони пишуть і говорять…одне добре-хоч люди зароблять..

30.07.2015 16:43

прибічнику

йди на +++ прибічник кутикінський, при цьому кутикинській пишемо з маленкої букви!

30.07.2015 17:21

ВВВ

Іди сам туди, здохлятино. Об…рати легше всього, а бути кристально чистою людиною потрібно народитися.

30.07.2015 22:40

тра ля ля

Про це свідчать результати моніторингового опитування, предає УНІАН.

Лідерм електоральної підтримки є “Блок Петра Порошенка” — за нього готові проголосувати 23,7% респондентів, на другому місці — ВО “Батьківщина” з 11,9%. За “Опозиційний блок” проголосували б 11,2%, за “Самопоміч” — 10,5%, за Радикальну партію Олега Ляшка — 9,3%, за ВО “Свобода” — 7,4%.

Не долають прохідний бар’єр “Правий сектор”, за якого готові віддати свій голос 4,6% опитаних, “Громадянська позиція” — 3,6%, “Народний фронт” — 3,2%, “Сильна Україна” — 2,4%, “УДАР” — 1,8%, “УКРОП” — 1,4%. Решта політичних сил мають менше 1% підтримки.

При цьому 13,3% не змогли відповісти, за кого голосуватимуть.

Моніторингове опитування населення України проводилось центром “Соціальний моніторинг” та Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка спільно з відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Опитування проводилось з 4 по 14 липня у 24 областях України та в Києві. Не проводилось опитування у Криму та на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Загалом опитано 3924 респонденти. Метод отримання інформації — інтерв’ю віч-на-віч за місцем проживання респондента.
Парламент призначив місцеві вибори на 25 жовтня 2015 року


30.07.2015 22:43

тра ля ля

На Волині план п’ятої хвилі мобілізації виконали лише на 61%. Це 14-ий показник серед усіх регіонів України.

Про це свідчать дані опитування воєнкомів і місцевої влади, проведеного «Новым временем», – передає Волинське агентство розслідувань.

Загалом під час п’ятої хвилі мобілізації по Україні призвали тільки 70% від запланованої кількості мобілізованих.

Нагадаємо, нині триває шоста хвиля мобілізації. За словами в.о. Волинського обласного військового комісара Романа Кулика, до виконання планових показників ще далеко – оповіщено лише 46% військовозобов’язаних, до центрів навчання та підготовки доставлено 28% військовозобов’язаних та 13% техніки.