Ягодинская таможня (часть 3)

13
3772

Комментарии — страница 116

26.07.2015 0:22

:)

На обговоренні в овальній залі за спиною у нього буде сидіти Микитюк, або посадить Діму на коліна, щоб лишнього кроку без свого протеже не зробив.

26.07.2015 12:29

007

Що нового? Чому мовчимо?

27.07.2015 10:30

?

А заступників уже призначили?

27.07.2015 12:54

цікавий

Що на ягодині?

27.07.2015 13:40

Розумаха

Зміна назви митниці не принесла ні процвітання ні платежів, а лише скандали, зменшення надходжень в бюджет. а все через ПРИШЕСТЯ мафії Микитюка і компанії Кутикіної. Вражають кадрові призначення та стиль керівництва. Якобс говорить фразами Микитюка і ставить його коханок-мінієтчиць стажуватись на заступників митниці, відділів, постів. Якобс викликає інспекторів і заставляє вимагати в субєктів гроші, бо він має зобовязання перед турійським ПАХАНОМ-гамновозом. в разі відмови — звільнення!!!! ЯКОБС — слідуючий лист піде туди, де зараз сидить …..КЛАВА….

27.07.2015 13:47

Не байдужий за бюджет

УВАГА податковій, ВБ, прокуратурі, СБУ!!!!!!!!!!!!!! На старті 15 кузовів МАТЧУКА. Будуть оформлятись на м/п “Луцьк”!!!!! Державі платежі не потрібні??????Чому МАТЧУК купує машини в Панамі — ХА-ХА-Ха, в Хелмі розбирає і розмитнює кузовами. Недобори величезні!! ДАЙОШ поповнення бюджету!!!!!!

27.07.2015 13:50

Горелик

Андрій Іванович гамно пре з вас як з гамновоза, і цікаво що зробить брокерські фірма де сидить КЛАВА …

27.07.2015 20:53

Тайное всегда становится…

Ой,а це напевно армія невдоволених обізвалася…Бо ж треба іти за своім королем інтриг і пустих розмов Андрієм Івановичем!А так все гарно починалося..ніхто і подумати не міг, що так можна працювати і ‘заробляти’ …для вас 90-ті повернулися..і яка там Революція Гідності..Головне-хапнути якнайбільше і звалити якнайшвидше)Випадково щоб так не сталося, що прийдеться відповідати і перед народом, і перед компетентними органами!

28.07.2015 9:06

майдан ау

Незалежна Митна Агенція

(to Инспектор) Те, що Яценюк — людина не компетентна і він точно не повинен займати місце прем’єр-міністра, то це і до гадалки не ходи. І так дійсно, він далекий від розуміння того, що кваліфікація інспектора митниці, часом вище за кваліфікацію любого міністра (зовсім не жартую). Чи нам з вами переживати за роботу, яка сьогодні не варта того, щоб за неї триматись. Скажу по-правді, що раніше, я жалкував за втратою розумних людей, яких “попередники” викидали на вулицю бо були несповна розуму, що гроблять службу. Сьогоденна влада піде ще далі (і не сумнівайтесь). Вони, як сказав Саакашвілі, замінять всіх на дітей з гарними посмішками та “компютерцами” (так сказав Саакашвілі — “компютерцы”. Можна посміятись, від дурощів та володіння ситуацією). Є у мене декілька питань (чисто поржать) : 1. На скільки можна скоротити штат нашої митниці сьогодні (щоб збільшити заробітну плату до того рівня, як було до цієї влади)? 2. Враховуючи попередній пункт, питання саме приходить — хто буде працювати чесно за 2400 грн.? Як би я був “компютерцом”, вже давно піщов з цієї “фабрики зірок” 3. Враховуючи спіч Яценюка, роблю висновки, що всі митники і нові хлопчики та дівчата, бажаючи вступити у цю нову “фабрику”, проходитимуть тести. А тепер питання, чому так несправедливо, ставиться Яценюк, до молодих “абітурієнтів”? Враховуючи досвід набутий старими кадрами, у молодих шансів поменше буде… 4. Ну і на кінець. Якщо тести пройдуть старі кадри, що буде говорити про більше знань у них, чому Яценюк вирішив, що всі вони чесні та пухнасті. А може і навпаки, підуть з роботи ті, які більш корисні, а на їх місто прийдуть молоді корупціонери?

P.S.То може пан Яценюк так хоче заробити бали (бо якщо буде краще (що на врядче), то скаже що який молодець, як буде “гопа”, тихо просидить не пікне, а всім хто зголоситься сказати куда він завів країну зі своєю …, видасть за агентів Кремля — завжди є виправдання своїх навіть самих тупих вчинків — суспільство яке недосвідчене у митних справах, все схаває, ще і аплодувати буде). Так що не перейматесь цими … Живіть заради своїх близьких та друзів. І ніколи, чуєте — ніколи не вірте політикам. Чесний політик мовчить і робить добрі справи для інших!

28.07.2015 13:04

Тайному Матчуку

Ой, а це …мабуть Матчук. Він обізвався, бо прийшов його король — МИКИТЮК. Тільки до чого тут Революція Гідності, Рома ж регіонал, кращий друг Калєтніка. Тобою на Майдані і не пахло!!!!! Якщо дійсно вболіваєш за державу — розмитнюй машини, які купив, а не кузова!!! Схема дійсно з 90- х. Це ти мрієш, щоб вони повернулися з сворою Микити!!! Дивись, щоб тебе не взяли на вила і разом з однодумцями (Дмитруком, Клавою, Ромою і Дімою)не передали компетентним органам.

Р.S. А чому мовчить пан Гунчик? Він виступає в пресі проти таких схем, а тепер кузови повним ходом оформляються, а йому заткнули рот доларами? Нам не треба продажні губернатори!!!!!!

28.07.2015 13:09

ФАХІВЕЦЬ

Фірми, які оформляли т/з на Луцьку пішли на Hівне. Платежі зменшились в рази!!!! Всіх луцьких заганяють в нову Клавину фірму. В разі відмови — нестерпні умови. Цікаво — а арештовані машини КУТИКІНОЇ швидко оформляються????

28.07.2015 13:12

Depressed

Смішно і “страшно” звучать погрози Якобса — “Я буду довго!!!!” Самому не смішно? :))) В яку жопу підеш через місяць? Всі твої дії спрямовані, щоб зробити з митниці колгосп ім. МИКИТЮКА…. Не перебивай…… :)))

28.07.2015 13:16

Depressed

Смішно і “страшно” звучать погрози Якобса — “Я буду….ДОВГО!!!!” Самому не смішно? ;))) В яку жопу підеш через місяць? Всі твої дії спрямовані на те, щоб зробити з митниці колгосп ім. МИКИТЮКА!!!!!! Не перебивай….. :))))

28.07.2015 16:39

$

В аэропорту таможенник так долго досматривал девушку, что в конце концов, как честный человек, был вынужден на ней жениться.

28.07.2015 19:10

%

Пункт таможенного контроля в амстердамском аэропорту Схипхол:
— Какова цель вашего визита в Голландию?
— Покурить травы и потрахаться.
— Так и запишем: осмотр достопримечательностей.

28.07.2015 19:23

ук

Ви знаєте, що Якобчук уже починає розставляти на ключові посади та митні пости своїх людей? Чи то б пак — людей Микитюка, якщо вже сам Якобчук є його протеже.

Приходить керівник і, логічно, що він хоче розставити людей, яким довіряє. Заборонити йому це ми не можемо — він просто не буде працювати. А план по зборах Волинська митниця навіть трошки перевиконує. Але питання до Волині ми озвучуємо постійно. Якщо людина не буде справлятися і дійсно підтвердиться інформація щодо його зв’язків — звільнимо.

28.07.2015 19:25

цук

Дивіться: Якобчук, як кажуть, уже вніс подання на заступників начальника митниці, зокрема, на Юрія Терещука — зятя Гіля, прокурора Волині часів Януковича, також на колишню прес-секретарку Микитюка — пані Бондарчук, а митний пост Устилуг начебто має очолити похресник Григорія Калетніка. Це називається — “цементували структуру своїми людьми, щоб у випадку звільнення впливати на митницю”.

Знаєте, у нас пан Ігор Калетнік хрестив ледь не пів-митниці. Вочевидь, і його батько теж виступав в цій ролі. І факт такого родичання балів нікому не додає, але ми повинні розуміти, яка тоді існувала система.

Якщо ви самі визнали, що на тлі перевірок на Закарпатті частина “сірих” вантажів пішла, зокрема, на Волинь, то не просто ж так перевізники туди подалися. Вочевидь, домовилися про “зелене світло”.

Розумієте, я ж не можу подзвонити і сказати про це без доказів. Бо мені просто скажуть: “Хіба? У нас все чисто”. Але ми збираємо інформацію, аналізуємо її, фотографуємо пункти пропуску. І тоді я вже кажу про конкретні проблеми. А керівники митниць починають працювати над усуненням недоліків.

28.07.2015 20:16

Ось так

Москаль: за останні 10 днів контрабанда через держкордон фактично зупинилася Вівторок, 28 липня 2015, 17:11 Версія для друку Коментарі3
Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль зазначає, що за даними угорців і румунів, за останні десять днів контрабанда через держкордон уздовж Закарпаття фактично зупинилася.
Про це йшлося на зустрічі Москаля з представниками митної, прикордонної та поліцейської служби суміжних із Україною областей Угорщини, Румунії й Словаччини у вівторок, інформує прес-служба губернатора.
“Такої ситуації, як за останні десять днів, не було вже багато років. Контрабанда фактично зупинилася, це майже ідеальний стан, — заявив представник Північно-Альфелдської митної та фінансової варти Угорщини.
“За останні півтори тижні в нас на кордоні, що межує із Закарпаттям, не було затримано жодного блоку контрабандних сигарет”, — повідомив представник прикордонної поліції Румунії повіту Сігетул Мармацієй.
Силовики Словаччини дані щодо руху контрабанди за останні півтори тижні назвати поки не можуть, оскільки підбивають статистику після закінчення кожного місяця.
Зустріч проводилася в режимі закритості, без ЗМІ, оскільки йшов обмін службовою та оперативною інформацією, — зазначив Москаль.
“Головне питання – як перекрити переправку з України через зелений кордон і контрольно-пропускні пункти сигарет і нелегалів, а в зворотному напрямку – наркотиків. Мова не про дрібні випадки, коли людина бере пару блоків сигарет і ховає в одязі, щоб прогодувати сім’ю, а про організований нелегальний бізнес із багатомільйонними прибутками”, — наголосив він.
Сторони домовилися про запровадження спільних патрулювань кордону та щоденний обмін інформацією про порушення.
“Повністю ліквідувати контрабанду ми не в змозі, але мінімізувати її цілком у наших силах”, — зазначив Москаль.

28.07.2015 20:53

***

Форум в клубе любителей американских машин. Обсуждается вопрос непомерно
дорогой таможни вообще и запретительных пошлин в частности.
xGhost: Сегодня узнал, что при императоре Павле I был запрещен ввоз
карет из-за границы. Похоже, проблема старше, чем я думал… (c)
Lutzow: Так вот за что ему голову табакеркой проломили… Занавес.


28.07.2015 22:07

Володя

Відбулися громадські слухання щодо кандидатури Дмитра Якобчука на посаду начальника Волинської митниці. Нині він виконує обов’язки керівника.

Слухання провели у вівторок, 28 липня.

На початку Якобчук розповів про себе: Народився в Ковелі, 41 рік, працював на митниці 15,5 року. Починав на посаді інспектора і «дослужився» до посади виконувача обов’язків керівника Волинської митниці 22 червня. В активістів він попросив розуміння та підтримки. Він розповів про свої досягнення в наповненні бюджету,а також боротьбі з контрабандою та корупцією.

Якобчук «похвалився», що у червні 2015 року на Волинській митниці вдалося зібрати для бюджету 407 мільйонів гривень. Також розповів, що наразі передача Волинської митниці під керівництво британців ? лише на стадії обговорення. Громадські активісти запитували Якобчука про те, чим він займався на посадах раніше, та яка нині ситуація на митниці.

Зокрема Оксана Ярош запитала, як на митниці борються із чергами, у яких водії можуть стояти довгий час. За словами Якобчука, затримують лише нечесних водіїв, а люди, які нічого не приховують, в довгих чергах не стоять. Також проблеми виникають через «малий прикордонний рух»: люди масово їдуть у Польщу в певний час, коли на польському боці «правильна» зміна.

Петро Гоцалюк відзначив, що із пунктів пропуску, через які він їздив, «Ягодин» ? найбільш непередбачуваний, тобто ніколи не знаєш, скільки часу треба простояти в черзі. Тому він запитав, що робити бізнесменам, які запізнюються на зустріч через черги на кордоні.

Богдан Рущинський запитав, що заважало Якобчуку 15,5 року ефективно боротися із контрабандою та корупцією. Кандидат відповів, що найбільше його досягнення: затримання контрабанди однією із луцьких фірм на 3,5 мільйона гривень.

Павло Данильчук натомість назвав Якобчука людиною Микитюка та відзначив, що нині відбувається повернення на митницю «старих кадрів», зокрема призначення людей за «квотами» впливових осіб. Керівник митниці натомість відзначив, що призначення відбуваються на основі професійності, а не родинних зв’язків.

Олег Бондарук запропонував Якобчуку написати заяву на звільнення із посади виконувача обов’язків та взяти участь в конкурсі на посаду керівника. Проте посадовець відзначив, що не бачить сенсу проходити перевірку, яку вже проходив перед призначенням у червні.

Волонтер Олексій Панасюк розповів, що на Волині, як і раніше, «ганяють» машини», зокрема під виглядом автомобілів на фронт ввозять дорогі іномарки. І керівництво митниці дуже легко може виявити такі факти, просто треба захотіти.

Представник «Народного Фронту» Андрій Бокоч запропонував звільнити всіх працівників Волинської митниці. Він відзначив, що нещодавно його дружина в автобусі стояла на митниці 3 години. Він вважає, що результат буде лише тоді, коли на Волинську митницю прийдуть британці, бо Якобчук «у цій системі погряз по вуха».

Самооборонівець Сергій Чуріков заявив, що Дмиро Якобчук поставлений з Києва не для того, щоб ламати нинішню корупційну систему. Він запитав, яких показників має досягнути керівництво Волинської митниці, щоб вважати свою роботу успішною. Якобчук відзначив, що йому «поставили задачу» із наповнення бюджету, яку він має виконати. Проте конкретних цифр він не назвав, адже показники ставлять кожного місяця.

Також Якобчук заявив, що «для чесного бізнесу не створюють перепони, не ставлять палки в колеса».

Богдан Климчук розповів, що кілька місяців тому особисто «гнав» машину із Німеччини, а за її розмитнення йому запропонували дати 50 доларів хабара, проте активіст відмовився.

Представники фірми «Прай-сервіс» натомість відзначили, що за місяць керівництва Якобчука вони помітили певні позитивні зміни, хоча остаточно корупцію ще не побороли. Тому вони поцікавились, чи у Якобчука хватить сили викорінити корупцію на Волинській митниці, зокрема вести жорстку кадрову політику. Якобчук відповів, що на сьогодні проводять 3 службових розслідування та 9 службових перевірок, але звільняти людей будуть тільки після доведення вини.

Підприємець Юрій Гупало зазначив, що митники сьогодні досі вимагають у водіїв гроші за безперешкодне проходження митних процедур. Він запитав, куди водії можуть поскаржитися на таких інспекторів-хабарників. Якобчук закликав записувати прізвища та номери інспекторів із бейджиків.

Адвокат Олександр Таран нагадав, що місяць тому звертався до Якобчука щодо незаконних дій інспектора Лілії Шкутової, яка прийняла 50 рішень щодо незаконного завищення митної вартості. Вже набули законної сили рішення судів щодо незаконності її дій. Тому він поцікавився, чому її не притягають до відповідальності. За словами Якобчука, Шкутову вже покарали та перевели на роботу, не пов’язану із визначенням митної вартості та запропонував Тарану зустрітися особисто з цього приводу. Проте звільнити Шкутову він відмовився, бо наслідки, мовляв, незначні. Хоча, за словами адвоката, сума завищення вартості становить до 500 000 гривень.

Адвокат Богдан Ульчак запропонував, щоб «перезмінки» на Волинській митниці тривали не годину, а 15-20 хвилин, а також звернув увагу на поганий стан туалетів на Волинській митниці, бо це важливі показники сервісу. Ще він запропонував, щоб конкретні працівники Волинської митниці несли матеріальну відповідальність за неправомірні рішення. Якобчук відзначив, що з 23 липня особовий склад не знає, де конкретно буде працювати на зміні, тому через це, можливо, є черги, бо людина, яка довго працювала на «вантажному» розмитненні, не завжди може швидко обслуговувати легкові автомобілі. Він також пообіцяв вирішити проблему поганого стану туалетів.

13 КОММЕНТАРИИ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!