Ягодинская таможня (часть 2)

216
5421

Комментарии — страница 94

18.06.2015 10:52

Народ

Це, мабуть, перше і останнє депутатство цього Гуся. Після того як він за копійку продався Андрейківу, щоб вилити весь бруд на Микитюка, навряд чи за нього люди проголосують.

18.06.2015 11:13

Со стороны

Собаки лают, караван идет…..!!!!!!!!!

18.06.2015 13:15

Справедливість

Гузь продався Андрейківу!

18.06.2015 13:53

читай

http://www.pravda.com.ua/news/2015/06/18/7071641/

18.06.2015 15:44

8888

Ну и что что кум? Все нардепуки, которые сейчас в коалиции, раньше были в партии регионов и жопу рвали за Яныка, и все между собой кумы, сваты, браты. Заеб… уже заглядывать каждому в рот. Соображающих всех нахер послали, поставили одну быдлоту и идиотов. Посмотрите, что в регионах твориться, жах. Раньше было херово, но было какое то понимание, как работать, а сейчас каждый хер царем себя считает и думает и хочет все в одни руки. Адекватной сейчас еденици.

18.06.2015 17:44

Всім небайдужим

Годі вже майданом прикриватися. Гузь що ти зробив за час дупутатства, мовчав коли потрібно було відстояти принципове питання ховав голову в пісок немов страус, а як тільки зачіпали твої питання або те на чому ти міг заробити то одразу брав гучномовець і біг кричати прикриваючись майданом. Пройшло занадто багато часу, тепер шановний говори мовою своїх справ, яких в тебе немає, а отже й немає авторитету. Гузь ти соромиш молоде покоління, сліпий народ який віддав тобі свій голос знову обдурений

18.06.2015 17:50

Чорний спісьок

Анрєян спасибо што дал всем понять что твердой рукой можно дописівать фамилию Гузь в список тех кому ти отстегиваєш лаве!!!!!!!
Рєбятки за ето придется отвечать, только наетот раз перед настоящим народом а не перед продажними тварями которие називали себя народом и борцами за справедливость
Вам всем будет очень очень гарече

18.06.2015 20:26

Підар на підарі

Гузь такий же підар, як і Андрейків, вона мабуть разом трахаються!!!

18.06.2015 21:25

На прохання!

Всі видаленні коментарі, що до неправільлої орієнтації Андрейківа оновлюються

18.06.2015 21:26

Андрейків гомік

Та Андрейків голубий педік, він закривається в кабінеті з своїми приближеними по черзі і трахаються там. Це вже не раз було замічено, що на постах то в адмін. приміщенні в Римачах

18.06.2015 21:32

…….

Це точно, вони з Колівером там сутками шпіляться, раніше Андрюша і ночував в кабінеті у Андрейківа

18.06.2015 21:35

Кодло гомосєків

Та вони вже там всі між собою перетрахались! Вони ж живуть всі разом,
Вернигора рівнує Беха до Колівера, але ж Андрійко не зраджує Андрейківу

18.06.2015 22:06

журналісти

Зараз суспільство більш зріле і більш обізнане. З розвитком інформаційних технологій ми отримуємо все більше інформації. В інтернеті постійно читаємо критичні матеріали про зловживання чиновників. Тепер їх можуть трактувати як наклеп. Хоча його довести дуже важко, але ніхто цього й не робитиме. Просто оголосять критичну статтю наклепом і все. Адже судова система нині повністю підпорядкована виконавчій владі. Причому судити можуть навіть блогерів чи користувачів, які мають власні сторінки в соціальних мережах і поширюють через них якісь відомості про чиновників або депутатів.

Звичайно, існує проблема замовних матеріалів. Але для захисту честі і гідності громадян цілком достатньо нинішніх норм законодавства, які передбачають штрафи і матеріальне відшкодування моральної шкоди. По наклепниках треба бити грошима, саджати до в’язниці за таке не варто.

18.06.2015 22:10

експерт

«Що стосується європейських інституцій, то це – чіткий месидж, що українська влада має намір посилити свій контроль над ЗМІ», – заявив голова делегації Європарламенту в зв’язках з Україною.

Як повідомлялося, 18 вересня український парламент схвалив у першому читанні проект закону, який передбачає криміналізацію наклепу.

Новий проект передбачає, що наклеп може каратися ув’язненням на термін до 3 років.

18.06.2015 22:16

очорнення

Очорнення — це найбільший і найтяжчий гріх з усіх гріхів язика. Вже саме слово вказує на те, що щось чисте чи біле ми робимо чорним. Очорнення полягає в тому, що хтось свідомо приписує комусь такі провини чи гріхи, які він сам видумав з наміром пошкодити йому на славі. Очорнення вчинила жінка Путифара, звинувачуючи Йосифа в тому, що він хотів її згвалтувати, а це було очевидною неправдою. Подібно й євреї очорнили Христа перед Пилатом, бо Він бунтує народ і каже не платити податків кесареві, а це теж було неправдою. Очорнення — гріх проти правди, справедливості і любові до ближнього.

В одній парафії злобна жінка тяжко очорнила доброго й невинного священика. Її очорнення так на нього подіяло, що він дістав напад серця і лежав смертельно хворий. Жінка, що його невинно очорнила, маючи докори сумління, приходить до нього і просить прощення за свій гріх. «Жалую за все і перепрошую, — каже вона, — і хочу завдану кривду виправити». Священик витягнув подушку з-під голови, дав їй, промовивши: «Візьми цю подушку, йди на церковну вежу і висип з неї пір’я». Вона так зробила і знову прийшла до нього. А він до неї: «Тепер іди й позбирай пір’я знову до подушки». А тоді вона: «Цього не можу зробити, бо вітер уже розніс пір’я на всі сторони». Тоді вона, з умираючих уст, почула: «Це правда, що розсипане пір’я вже не можна позбирати, так також неможливо, щоб ти повернула мою добру честь і славу. Гріх очорнення твого язика зруйнував моє життя. Я вмираю, а тобі хай Бог простить. Нехай моя смерть буде пересторогою для інших, яким великим злом є гріх очорнення». Це справді глибоко повчальний приклад!

18.06.2015 22:39

чорному

ГРІХИ ПРОТИ 8-ої БОЖОЇ ЗАПОВІДІ Восьма Божа заповідь стоїть не тільки на сторожі доброго імені, честі й слави, але вона також забороняє все те, що шкодить доброму імені, честі й славі нашій і наших ближніх. Головне джерело гріхів проти 8-ої Божої заповіді — це гріхи язика. Св. апостол Яків говорить про шкоду та гріхи, що їх вчиняє людський язик: «Язик — член маленький, а хвалиться великим! Глядіть, який вогонь малий, а запалює величезний ліс! І язик — вогонь, світ неправди… Усякі роди диких звірів та птахів, гадів та морських потвор були приборкані й приборкуються людським хистом. Язика ж ніхто з людей не може вгамувати: він — зло, що спокою не знає, наповнений смертельною отрутою» (Як. 3, 5-8). Два найбільші та найчастіші гріхи язика — обмова й очорнення.

18.06.2015 22:51

Кракадил Гена

http://www.pravda.com.ua/news/2015/06/18/7071641/

18.06.2015 22:52

Геша

Бля народ яку шмаль курите і в кого брали бульбулятор

18.06.2015 23:04

продовження

Як стосовно 7-ої і 10-ої Божих заповідей треба виконати обов’язок реституції, так само й 8-ма Божа заповідь за очорнення накладає обов’язок реституції, тобто обов’язок відкликати вчинене очорнення і повернути добру славу ближньому, а також надолужити за матеріальні шкоди, що їх він, може, зазнав внаслідок обмови або очорнення.

Нехай нашим правилом стане таке: про інших говорити, як би ми бажали, щоб інші про нас говорили, а тоді уникнемо обмови й очорнення та Божого Суду, бо: «Не судіте, щоб вас не судили» (Мт. 7, 1).

У Св. Письмі Старого Завіту книзі Приповідок стосовно брехні читаємо такі слова: «Осоружні Господові уста брехливі» (12, 22). Як Господь Бог гидує брехнею найкраще бачимо зі сумної, зворушливої події про смерть Ананії і Сафіри (з Діянь Апостолів). Там йдеться про перших християн: «Громада вірних мала одне серце й одну душу, і ні один не називав своїм щось з того, що кому належало, але все в них було спільне… Тому ніхто з них не був у злиднях, бо ті, що були власниками земель або мали доми, їх продавали, приносили гроші за продане та й клали в ноги Апостолів, — і роздавалось це кожному за його потребою» (Ді. 4, 32-35).

Ананія і Сафіра, чоловік з жінкою, також продали свій маєток і принесли гроші до Апостолів, але затаїли перед ними, що частину грошей приховали. На запит св. Петра, чи вони дають увесь маєток, чоловік заявив, що так, а це було брехнею. І Божа кара не забарилась. За явну брехню Господь Бог негайно покарав наглою смертю спочатку Ананію, а потім і його жінку Сафіру: «Великий страх обняв усю Церкву і всіх, що чули про те» (Ді. 5, 11).

З цієї події ясно бачимо, що сам Господь став в обороні правди і показав, як Він гидує брехнею. Тому Він поставив 8-му Заповідь на сторожі правди. Тут візьмемо під увагу гріхи проти 8-ої Божої заповіді, якими є брехня, облуда й підхлібство.


18.06.2015 23:18

ПРАВДА

А эти гомики убирают коменты из за правды! Правда глаза режет!!! Вы посмотрите действительно какое окружение у Андрейкива одни гомосеки и любит он очень близко только Андреев и Андреевичев, все что связано с его именем и фамилией, а так же молодых сотрудников ( но и сотрудницами не брезгует), может часами проводить время у себя в кабинете под предлогом “ собеседование”

216 КОММЕНТАРИИ

 1. enhancer sleeve

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless genuinely worth taking a appear, whoa did one particular learn about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. detroit seo

  […]we prefer to honor numerous other internet websites around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 3. fun88

  […]that could be the finish of this post. Here you will come across some internet sites that we assume you’ll appreciate, just click the hyperlinks over[…]

 4. cameras ao vivo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 master about Mid East has got extra problerms as well […]

 5. anal dildo

  […]we like to honor quite a few other net websites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out[…]

 6. pocket masturbator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did a single discover about Mid East has got much more problerms also […]

 7. big boy dildo

  […]we like to honor numerous other world-wide-web web sites on the internet, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages worth checking out[…]

 8. penis sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms also […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!