Ягодинская таможня (часть 2)

216
5419

Комментарии — страница 93

15.06.2015 17:53

170

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=145839&cat_id=395 74

15.06.2015 23:08

Андрейків опущений

хабарів зібрали мало, купу доган роздав андрійко сьогодні. Істеріка, забирають кусок зеленого , віддають митницю в оренду англійцям, в аутсорсінг, а з ними не покрадешь, от халепа

17.06.2015 18:45

Петро

То шо там з машинами кажуть шо дєло пішло в другу сторону тепер питання не до фірм буде а таможні по ціні на разтаможку

17.06.2015 19:03

опа

Ігор Гузь
Народний депутат України в Верховная рада Украины · 4 631 подписчик · 1 ч. · отредактировано ·
Це просто абзац!!!
За наявною в мене інформацією Роман Насіров, що призначений головою Державної фіскальної служби за пропозицією Блоку Петра Порошенка подав кандидатуру Романа Микитюка на призначення начальником Волинської митниці ДФС.
Того самого Романа Микитюка який обирався до обласної ради в якості члена Партії регіонів та входив до групи колишнього голови ОДА Бориса Клімчука “Рідна Волинь”. Саме Микитюк під час правління Януковича був начальником Ягодинської митниці з жовтня 2011 року по вересень 2013 року. Про керівництво цією структурою паном Микитюком ходять легенди, такого рівня корупції світ не бачив і всі в області про це знають.
Рішення має розглядатися на колегії Державної фіскальної служби у вівторок 23 червня цього року.
Сьогодні-завтра буду мати з цього приводу розмову з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. А вже завтра, разом з Ігор Лапін будемо виступати по цьому питанню у парламенті.
Звертаюся до всіх тих хто був на Майдані з закликом не допустити цього призначення! Не зважаючи на те, по яку сторону барикад Ви сьогодні, адже повернення таких одіозних фігур на ключові посади в області є неприпустимим та злочинним!
p.s. У мене в друзях дві сотні депутатів парламенту, прошу Вас підтримати мою позицію і дати відсіч поверненню до влади регіоналів!
Юрій Луценко, Олег Ляшко, Єгор Соболєв, Сергій Лещенко, Роман Насіров, Ігор Мосійчук, Андрій Парубій, Тетяна Чорновол, Arsen Avakov, Igor Lutsenko, Володимир Парасюк
РЕПОСТ!!!
60 отметок «Нравится» · 3 комментария · 14 перепостов

17.06.2015 20:03

опа жопа

ГУЗЬ вже домігся зарпалати шахтарям, тепер на митниці наведе лад. Ще б хоч один день попрацював на підприємстві, створив бізнес, дав людям роботу от би і базікав. А так БАЛАБОЛ не за що не відповідає

17.06.2015 22:15

Ввб

Ну, якщо вже Микитюка на начальника митниці, це все одно, що повернути хряку посаду президента. Якщо ця очката 000а стане керівником митниці, тоді це кіно під назвою “боротьба з корупцією” перетворюється у захватуючий трилер. Знову дежавю: нові комерційні задачі, підстави, злив кадрів, кайданки на руках підлеглих. Все це вже було, і не раз.

17.06.2015 22:24

Андрушків пішов на йух!!!

При Микитюку хоч порядок був, та й митницю відремонтував, він дійсно хазяйновитий!!! Думаю, що ні один інспектор, який при ньому працював, проти не буде. А Андрейків і в долю йому не падає, такого підара як АІ ще на Волині не було. Шкода, що перенесли колегію!!!

17.06.2015 22:37

Для 22:24

Явно написано хрещеником огородніком чи уркою недосидівшою. Тат-так, дуже хазяйновитий наш свинорилий ромчик. Хай краще фінансово підтримає тих колишніх своіх підлеглих, які мають гімор по мп луцьк із-за нього.

17.06.2015 23:16

хабарник андрейків

з глухого села під Чортковом Тернопільщини збирайся на ферму бикам хвости крутити, там будешь їм лизати трьома мовами на ніч. Що Зелене падло, вже знаєшь, що тебе ніде не хочуть по всій системі, і всираєшся від люті. Ти від суми не так далеко, вали чмошнік з Волині, копня тобі під зад. І це тільки початок твого кінця

17.06.2015 23:31

Імпотенту Зеленому

а де таблиця ризиків бізнесу, обіцяна Андрейківим на сходняку на Модерні? Казали ніч не спатиме, а на понеділок буде висіти. Чи то як в оптіміста: зато як висить!!! Імпотент херов, тільки пиль пускав, а і сам не поняв, що ляпнув

17.06.2015 23:32

модерн

шо за таблиця?

17.06.2015 23:42

покращення вже вчора

сумми хабарів буде систематизовано для різних видів бізнесу

18.06.2015 0:57

Волинська правда

Тим часом по Волині активно ширяться чутки, що Романа Микитюка затримали правоохоронні органи. Одні кажуть, нібито його взяли на хабарі, інші стверджують, що він, мовляв, віз валізу з грішми до Києва, і по дорозі його затримали чи то співробітники СБУ, чи то працівники Генпрокуратури. «Волинська правда» спробувала з’ясувати, що ж відбулося насправді.
Спочатку ми зателефонували Роману Володимировичу на мобільний. Але начальник митниці і віднедавна депутат обласної ради від Партії регіонів слухавку не підняв. Чи не вперше нам не вдалося додзвонитися й до найвищих посадових осіб області, а нижчі за рангом чиновники навідріз відмовилися розмовляти на цю тему. Тому редакція змушена була звернутися в нещодавно створене Міністерство доходів і зборів України, якому підпорядкована Ягодинська митниця. І тут нам пощастило більше. Ми поспілкувалися з людиною, яка володіє достовірною інформацією, але просила не називати її прізвища.
Отож, офіційна версія: Романа Микитюка відсторонено від займаної посади на час проведення комплексної міністерської перевірки. А в неофіційній розмові наше джерело в міністерстві зазначило: команда міністра доходів і зборів Олександра Клименка «зачищає» стару гвардію Ігоря Калєтніка. Мовляв, хлопці, наближені до нинішнього першого віце-спікера Верховної Ради України, який до парламентських виборів 2012 року працював головою Державної митної служби, до сьогодні плутають, куди переказувати гроші – чи в держскарбницю, чи на рахунки, вказані старим покровителем, членом Компартії Калєтніком.
А ще наше джерело повідомило: приблизно 10-12 серпня комплексна перевірка на Ягодинській митниці завершиться, і Роман Микитюк позбудеться займаної посади. Цього разу йому не вдасться вийти сухим із води, як це вже не раз бувало за час служби Романа Володимировича в митних органах. Нагадаємо, в лютому 2011-го, коли Роман Микитюк працював начальником Львівської митниці, на хабарах в особливо великих розмірах «погоріла» його заступник Клавдія Кутикіна, яку Роман Володимирович привіз до Львова з Волині. Щойно розпочався скандал із її затриманням, Романа Микитюка перевели начальником Вінницької митниці. Кутикіній же, незважаючи на те, що оперативники зафіксували на камеру, як до неї в кабінет митники зносили доларові купюри, суд призначив три роки умовно.
Тоді Роману Микитюку також пощастило уникнути відповідальності. Проте, аналізуючи факти цьогорічної кампанії боротьби із корупцією і хабарництвом, доходимо висновку, що Роману Микитюку втриматися на плаву тепер буде важко.
Чи врятує партійна приналежність Романа Микитюка? Навряд. Залагодити справу може хіба що голова ОДА Борис Клімчук. «Волинська правда» припускає: якщо до 12 липня не буде оприлюднено офіційних результатів комплексної міністерської перевірки Ягодинської митниці, то ситуація затягнеться, і губернатор матиме змогу напередодні Дня Незалежності під час особистої зустрічі з Президентом Віктором Януковичем, користуючись своїм високим авторитетом у Віктора Федоровича, відстояти добре ім’я волинського митника.
Цю версію непрямо підтверджує факт перебування Бориса Петровича з минулого понеділка у столиці. Офіційно він працював у Кабміні, «вибиваючи» кошти на завершення програм будівництва на Волині соціально значимих об’єктів. Проте «Волинська правда» не виключає, що під час зустрічей із міністрами та впливовими людьми з Адміністрації Президента губернатор порушував тему збереження на посаді або переведення на іншу, не менш відповідальну ділянку роботи Романа Микитюка.
Тим часом наше джерело в Міністерстві доходів і зборів України на пряме запитання, чи залишиться Роман Микитюк на посаді начальника Ягодинської митниці після завершення комплексної міністерської перевірки, повідомило: «Швидше за все, його на посаді не буде».

18.06.2015 2:25

МАЙДАН

Ситуація з призначенням колишнього регіонала Романа Микитюка начальником Волинської митниці ДФС має своє продовження.
Після публікації попереднього допису до мене зателефонував сам пан Микитюк, який перебуває в Києві з пропозицією зустрітися. Зустріч відбулася, але безрезультатно для претендента на цю посаду) Я підтвердив свої аргументи і сказав, що від них не відступлю.
А тепер ще декілька фактів та аргументів по суті справи:
1. Прикро, що за цією схемою стоїть голова Волинської ОДА Володимир Гунчик який спочатку оформив своїм штатним радником пана Микитюка, а далі лобіює його призначення в кабінетах Адміністрації Президента. Як показує ситуація, до останнього моменту достатньо успішно.
2. Моя ж позиція проста. Всі одіозні персони епохи Януковича не мають права працювати на ключових посадах в області та країні. Це стосувалося і начальника СБУ Мельниковича, начальника обласної міліції Терещука, керівника обласної прокуратури Параки. Ну і звичайно їхніх одіозних заступників. Те ж саме стосується спроб колишнього начальника Волинського обласного управління лісового господарства Богдана Колісника поновитися на своїй посаді, а такі спроби дійсно є. Ситуація з Микитюком тотожна, він є представником системи Януковича/Кучми яку ми маємо зламати. Крапка.
3. Якщо ж будуть закиди, що я відстоюю нинішнього в.о. керівника Волинської митниці Андрія Андрейківа то скажу наступне. Я не був причетний до його призначення. Я мав з ним єдину десятихвилинну зустріч під час виборчої кампанії, а надалі цей чиновник свідомо уникав зустрічі зі мною. Тому якщо є реальні зауваги до Андрейківа, питань немає, нехай Насіров звільняє його. Але не змінює на регіонала!
4. Переконаний, що всі здорові політичні та громадські сил на Волині повинні об’єднатися і не допустити цього призначення. Це плювок в обличчя всім тим хто стояв на Майдані. Так у нас ще є десятки і сотні чиновників чи правоохоронців яких треба звільнити і яких ще не звільнили, але це призначення — виклик волинянам. Якщо проковтнемо, то далі буде гірше!
5. Мої подальші дії однозначні. І Арсеній Яценюк і Петро Порошенко і депутатський корпус парламенту повинен бути в курсі цієї ситуації та зупинити її. Сподіваюся трибуни парламенту вистачить для того аби донести інформацію до тих хто приймає рішення!
6. Знаю, що наступив на мозоль дуже багатьом тим, хто вже потирав руки та готувався до задіяння “старих та звичних схем”. Тому готовий до зливи чорного піару, спалених машин, погроз чи спроб “порішати” і домовитися.
7. Прошу всіх тих хто в темі, подати всю інформацію, щодо “ефективної роботи” пана Микитюка на посаді начальника Ягодинської (Волинської) та Львівської митниці. Потрібні факти! Пишіть на guz.igor@gmail.com
8. Прошу журналістів підняти цю тему на регіональний та всеукраїнський рівень. Потрібна Ваша позиція, розслідування та правдива інформація!
Далі буде) РЕПОСТ!!!

18.06.2015 2:26

МАЙДАН

Ситуація з призначенням колишнього регіонала Романа Микитюка начальником Волинської митниці ДФС має своє продовження.
Після публікації попереднього допису до мене зателефонував сам пан Микитюк, який перебуває в Києві з пропозицією зустрітися. Зустріч відбулася, але безрезультатно для претендента на цю посаду) Я підтвердив свої аргументи і сказав, що від них не відступлю.
А тепер ще декілька фактів та аргументів по суті справи:
1. Прикро, що за цією схемою стоїть голова Волинської ОДА Володимир Гунчик який спочатку оформив своїм штатним радником пана Микитюка, а далі лобіює його призначення в кабінетах Адміністрації Президента. Як показує ситуація, до останнього моменту достатньо успішно.
2. Моя ж позиція проста. Всі одіозні персони епохи Януковича не мають права працювати на ключових посадах в області та країні. Це стосувалося і начальника СБУ Мельниковича, начальника обласної міліції Терещука, керівника обласної прокуратури Параки. Ну і звичайно їхніх одіозних заступників. Те ж саме стосується спроб колишнього начальника Волинського обласного управління лісового господарства Богдана Колісника поновитися на своїй посаді, а такі спроби дійсно є. Ситуація з Микитюком тотожна, він є представником системи Януковича/Кучми яку ми маємо зламати. Крапка.
3. Якщо ж будуть закиди, що я відстоюю нинішнього в.о. керівника Волинської митниці Андрія Андрейківа то скажу наступне. Я не був причетний до його призначення. Я мав з ним єдину десятихвилинну зустріч під час виборчої кампанії, а надалі цей чиновник свідомо уникав зустрічі зі мною. Тому якщо є реальні зауваги до Андрейківа, питань немає, нехай Насіров звільняє його. Але не змінює на регіонала!
4. Переконаний, що всі здорові політичні та громадські сил на Волині повинні об’єднатися і не допустити цього призначення. Це плювок в обличчя всім тим хто стояв на Майдані. Так у нас ще є десятки і сотні чиновників чи правоохоронців яких треба звільнити і яких ще не звільнили, але це призначення — виклик волинянам. Якщо проковтнемо, то далі буде гірше!
5. Мої подальші дії однозначні. І Арсеній Яценюк і Петро Порошенко і депутатський корпус парламенту повинен бути в курсі цієї ситуації та зупинити її. Сподіваюся трибуни парламенту вистачить для того аби донести інформацію до тих хто приймає рішення!
6. Знаю, що наступив на мозоль дуже багатьом тим, хто вже потирав руки та готувався до задіяння “старих та звичних схем”. Тому готовий до зливи чорного піару, спалених машин, погроз чи спроб “порішати” і домовитися.
7. Прошу всіх тих хто в темі, подати всю інформацію, щодо “ефективної роботи” пана Микитюка на посаді начальника Ягодинської (Волинської) та Львівської митниці. Потрібні факти! Пишіть на guz.igor@gmail.com
8. Прошу журналістів підняти цю тему на регіональний та всеукраїнський рівень. Потрібна Ваша позиція, розслідування та правдива інформація!
Далі буде) РЕПОСТ!!!

18.06.2015 2:26

МАЙДАН

Ситуація з призначенням колишнього регіонала Романа Микитюка начальником Волинської митниці ДФС має своє продовження.
Після публікації попереднього допису до мене зателефонував сам пан Микитюк, який перебуває в Києві з пропозицією зустрітися. Зустріч відбулася, але безрезультатно для претендента на цю посаду) Я підтвердив свої аргументи і сказав, що від них не відступлю.
А тепер ще декілька фактів та аргументів по суті справи:
1. Прикро, що за цією схемою стоїть голова Волинської ОДА Володимир Гунчик який спочатку оформив своїм штатним радником пана Микитюка, а далі лобіює його призначення в кабінетах Адміністрації Президента. Як показує ситуація, до останнього моменту достатньо успішно.
2. Моя ж позиція проста. Всі одіозні персони епохи Януковича не мають права працювати на ключових посадах в області та країні. Це стосувалося і начальника СБУ Мельниковича, начальника обласної міліції Терещука, керівника обласної прокуратури Параки. Ну і звичайно їхніх одіозних заступників. Те ж саме стосується спроб колишнього начальника Волинського обласного управління лісового господарства Богдана Колісника поновитися на своїй посаді, а такі спроби дійсно є. Ситуація з Микитюком тотожна, він є представником системи Януковича/Кучми яку ми маємо зламати. Крапка.
3. Якщо ж будуть закиди, що я відстоюю нинішнього в.о. керівника Волинської митниці Андрія Андрейківа то скажу наступне. Я не був причетний до його призначення. Я мав з ним єдину десятихвилинну зустріч під час виборчої кампанії, а надалі цей чиновник свідомо уникав зустрічі зі мною. Тому якщо є реальні зауваги до Андрейківа, питань немає, нехай Насіров звільняє його. Але не змінює на регіонала!
4. Переконаний, що всі здорові політичні та громадські сил на Волині повинні об’єднатися і не допустити цього призначення. Це плювок в обличчя всім тим хто стояв на Майдані. Так у нас ще є десятки і сотні чиновників чи правоохоронців яких треба звільнити і яких ще не звільнили, але це призначення — виклик волинянам. Якщо проковтнемо, то далі буде гірше!
5. Мої подальші дії однозначні. І Арсеній Яценюк і Петро Порошенко і депутатський корпус парламенту повинен бути в курсі цієї ситуації та зупинити її. Сподіваюся трибуни парламенту вистачить для того аби донести інформацію до тих хто приймає рішення!
6. Знаю, що наступив на мозоль дуже багатьом тим, хто вже потирав руки та готувався до задіяння “старих та звичних схем”. Тому готовий до зливи чорного піару, спалених машин, погроз чи спроб “порішати” і домовитися.
7. Прошу всіх тих хто в темі, подати всю інформацію, щодо “ефективної роботи” пана Микитюка на посаді начальника Ягодинської (Волинської) та Львівської митниці. Потрібні факти! Пишіть на guz.igor@gmail.com
8. Прошу журналістів підняти цю тему на регіональний та всеукраїнський рівень. Потрібна Ваша позиція, розслідування та правдива інформація!
Далі буде) РЕПОСТ!!!

18.06.2015 2:27

МАЙДАН

Ситуація з призначенням колишнього регіонала Романа Микитюка начальником Волинської митниці ДФС має своє продовження.
Після публікації попереднього допису до мене зателефонував сам пан Микитюк, який перебуває в Києві з пропозицією зустрітися. Зустріч відбулася, але безрезультатно для претендента на цю посаду) Я підтвердив свої аргументи і сказав, що від них не відступлю.
А тепер ще декілька фактів та аргументів по суті справи:
1. Прикро, що за цією схемою стоїть голова Волинської ОДА Володимир Гунчик який спочатку оформив своїм штатним радником пана Микитюка, а далі лобіює його призначення в кабінетах Адміністрації Президента. Як показує ситуація, до останнього моменту достатньо успішно.
2. Моя ж позиція проста. Всі одіозні персони епохи Януковича не мають права працювати на ключових посадах в області та країні. Це стосувалося і начальника СБУ Мельниковича, начальника обласної міліції Терещука, керівника обласної прокуратури Параки. Ну і звичайно їхніх одіозних заступників. Те ж саме стосується спроб колишнього начальника Волинського обласного управління лісового господарства Богдана Колісника поновитися на своїй посаді, а такі спроби дійсно є. Ситуація з Микитюком тотожна, він є представником системи Януковича/Кучми яку ми маємо зламати. Крапка.
3. Якщо ж будуть закиди, що я відстоюю нинішнього в.о. керівника Волинської митниці Андрія Андрейківа то скажу наступне. Я не був причетний до його призначення. Я мав з ним єдину десятихвилинну зустріч під час виборчої кампанії, а надалі цей чиновник свідомо уникав зустрічі зі мною. Тому якщо є реальні зауваги до Андрейківа, питань немає, нехай Насіров звільняє його. Але не змінює на регіонала!
4. Переконаний, що всі здорові політичні та громадські сил на Волині повинні об’єднатися і не допустити цього призначення. Це плювок в обличчя всім тим хто стояв на Майдані. Так у нас ще є десятки і сотні чиновників чи правоохоронців яких треба звільнити і яких ще не звільнили, але це призначення — виклик волинянам. Якщо проковтнемо, то далі буде гірше!
5. Мої подальші дії однозначні. І Арсеній Яценюк і Петро Порошенко і депутатський корпус парламенту повинен бути в курсі цієї ситуації та зупинити її. Сподіваюся трибуни парламенту вистачить для того аби донести інформацію до тих хто приймає рішення!
6. Знаю, що наступив на мозоль дуже багатьом тим, хто вже потирав руки та готувався до задіяння “старих та звичних схем”. Тому готовий до зливи чорного піару, спалених машин, погроз чи спроб “порішати” і домовитися.
7. Прошу всіх тих хто в темі, подати всю інформацію, щодо “ефективної роботи” пана Микитюка на посаді начальника Ягодинської (Волинської) та Львівської митниці. Потрібні факти! Пишіть на guz.igor@gmail.com
8. Прошу журналістів підняти цю тему на регіональний та всеукраїнський рівень. Потрібна Ваша позиція, розслідування та правдива інформація!
Далі буде) РЕПОСТ!!!

18.06.2015 2:28

МАЙДАН

Ситуація з призначенням колишнього регіонала Романа Микитюка начальником Волинської митниці ДФС має своє продовження.
Після публікації попереднього допису до мене зателефонував сам пан Микитюк, який перебуває в Києві з пропозицією зустрітися. Зустріч відбулася, але безрезультатно для претендента на цю посаду) Я підтвердив свої аргументи і сказав, що від них не відступлю.
А тепер ще декілька фактів та аргументів по суті справи:
1. Прикро, що за цією схемою стоїть голова Волинської ОДА Володимир Гунчик який спочатку оформив своїм штатним радником пана Микитюка, а далі лобіює його призначення в кабінетах Адміністрації Президента. Як показує ситуація, до останнього моменту достатньо успішно.
2. Моя ж позиція проста. Всі одіозні персони епохи Януковича не мають права працювати на ключових посадах в області та країні. Це стосувалося і начальника СБУ Мельниковича, начальника обласної міліції Терещука, керівника обласної прокуратури Параки. Ну і звичайно їхніх одіозних заступників. Те ж саме стосується спроб колишнього начальника Волинського обласного управління лісового господарства Богдана Колісника поновитися на своїй посаді, а такі спроби дійсно є. Ситуація з Микитюком тотожна, він є представником системи Януковича/Кучми яку ми маємо зламати. Крапка.
3. Якщо ж будуть закиди, що я відстоюю нинішнього в.о. керівника Волинської митниці Андрія Андрейківа то скажу наступне. Я не був причетний до його призначення. Я мав з ним єдину десятихвилинну зустріч під час виборчої кампанії, а надалі цей чиновник свідомо уникав зустрічі зі мною. Тому якщо є реальні зауваги до Андрейківа, питань немає, нехай Насіров звільняє його. Але не змінює на регіонала!
4. Переконаний, що всі здорові політичні та громадські сил на Волині повинні об’єднатися і не допустити цього призначення. Це плювок в обличчя всім тим хто стояв на Майдані. Так у нас ще є десятки і сотні чиновників чи правоохоронців яких треба звільнити і яких ще не звільнили, але це призначення — виклик волинянам. Якщо проковтнемо, то далі буде гірше!
5. Мої подальші дії однозначні. І Арсеній Яценюк і Петро Порошенко і депутатський корпус парламенту повинен бути в курсі цієї ситуації та зупинити її. Сподіваюся трибуни парламенту вистачить для того аби донести інформацію до тих хто приймає рішення!
6. Знаю, що наступив на мозоль дуже багатьом тим, хто вже потирав руки та готувався до задіяння “старих та звичних схем”. Тому готовий до зливи чорного піару, спалених машин, погроз чи спроб “порішати” і домовитися.
7. Прошу всіх тих хто в темі, подати всю інформацію, щодо “ефективної роботи” пана Микитюка на посаді начальника Ягодинської (Волинської) та Львівської митниці. Потрібні факти! Пишіть на guz.igor@gmail.com
8. Прошу журналістів підняти цю тему на регіональний та всеукраїнський рівень. Потрібна Ваша позиція, розслідування та правдива інформація!
Далі буде) РЕПОСТ!!!

18.06.2015 6:49

Андрейків

так Андрейків ще ніколи на гамно не стикав, як казали в одному кіні беги дядь міть ой беги


18.06.2015 9:38

Чесному Гузю

Гузь дякуємо за те що в тобі зараз тільки прокинувся майданівець ти до цього не бачив що робиться хто керує в області і країні і все тебе задовольняло. А тут напевно з призначенням Микитюка зачіпили твій особистий інтерес і ти вирішив зайнятися цим питанням. Шкода що ти не вкурсі всіх подій які були на митниці протягом всього післямайданного часу, що тебе мало цікавили ті скандали які були тут , що інспектор використовують як м’ясо , що фірми не оформляють, що контрабанде ллється через Ягодин широким руслом річки. І ти пишеш про Андрейківа А.І. як про щось нове і більш менш прийнятне. Скажу тобі чесно думку народу нехай краще будуть всі регіонали країни правити митницею але цю гниду заберуть з Волині. Він як ти говориш на таких — “новий” , але такої шкоди нашій рідній Волині приніс найбільше. Прикро що ти цього не розумієш і не хочеш зрозуміти. Роблю висновок що тобі це не дуже болить. Так що не роби будь ласка із себе щирого патріота Волинського краю, якщо ти навіть не володієш справжньою ситуацією яка склалася на Ягодинській митниці. Соромно має тобі бути. Насіров не просто має звільнити Андрейківа а й зробити так щоб імпорт був через бюджет а не через кармани Андрейківа і не хотіло ся б у це вірити іале й твої можливо також. Так що якщо ти за Волинь, то долучайся до проблем пов’язаних із присутністю упиря Андрейківа на Волині і висловлюй свою громадську позицію, матеріали збирай. Тому що всі вже знають про його роботу на Волині а ти тільки приділив цьому 10 хв. трошки замало, як для такої проблеми

216 КОММЕНТАРИИ

 1. enhancer sleeve

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless genuinely worth taking a appear, whoa did one particular learn about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. detroit seo

  […]we prefer to honor numerous other internet websites around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 3. fun88

  […]that could be the finish of this post. Here you will come across some internet sites that we assume you’ll appreciate, just click the hyperlinks over[…]

 4. cameras ao vivo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 master about Mid East has got extra problerms as well […]

 5. anal dildo

  […]we like to honor quite a few other net websites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out[…]

 6. pocket masturbator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did a single discover about Mid East has got much more problerms also […]

 7. big boy dildo

  […]we like to honor numerous other world-wide-web web sites on the internet, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages worth checking out[…]

 8. penis sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms also […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!