Ягодинская таможня (часть 2)

216
5419

Комментарии — страница 88

14.05.2015 21:26

ЦІКАВІСТЬ

ДЛЯ “керовникам: Що Андрюща, є перші результати ротації? Добре що без жмурика. Хто слідуючий?”.
ЩО МАЛИ НА УВАЗІ? ЩО ЗА СИТУАЦІЯ?

14.05.2015 22:00

петрусь

зеник а не пора і тобі чухати яйця мабуть також засмердівся . сам винен за хамство

15.05.2015 7:50

Олексійович

Працюючи на Рава- Руській митниці не так, пане Степане, ви розмовляли з п. Зеником. Як міняються люди.

15.05.2015 18:44

Qwerty

Для Цікавості
Митник після зміни їхав додому, потрапив в аварію. Відстань від роботи до місця проживання приб.150км. Ось такі ротації…

15.05.2015 22:08

ЦІКАВІСТЬ

Хіба це законно? А чого не можна працювати по місцю проживання???

15.05.2015 22:22

Вася

Мы должны бороться коррупцией по всем направлениям !!!!
И зарплату нужно сделать правильной…. хотя бы 2600грн при теперишних 2500 грн иначе коефициент 1,45 не конает!!!!

18.05.2015 23:35

До громади

На Устилузі взяли подружку Андрейківа на хабарі!!! Скоро вас всіх тут передушать як щурів!!! Геть Зеленого гомосексуаліста!!! Корупціонер сраний!!! На палю його)))))!!! Гад паршивий!!!

19.05.2015 13:30

Юрист

Чим ти тішешся бидло …..,що людей підставили….. так як би вони собі брали … ти що незнаєш кому це все йде

19.05.2015 14:54

Юристу

Якщо військовий убиває людину за наказом начальника — він злочинець, а якщо митник дере хабарі для керівника — він жертва , Альо досить тут слинити, не подобається на+++ в народне господарство, бідові митники , смердить слухати

19.05.2015 16:29

Юрист

“дере хабарі” ? ніхто не заставляє давати … іздіть всі по закону і нічого не давайте… ти як на життя заробляеш? чесно все по закону ?? чи жевеш на чесну зарплату 1200 гр.. і на орд сидиш п+здиш ху+ню? скажи як на життя заробляєш краще ?

19.05.2015 19:19

андрій іванович

Так як митники продуктивно працюють на державу -варто руки скотчем перевязати, коли заступають на зміну. Їхній результат роботи можна прирівняти до нуля. Руки їм не потрібні.

20.05.2015 9:45

Хабарник Андрейків підтягнув бригаду збирачів заробітчан

Для хабарника Андрейківа збирають хабарі на Ягодині, Устилузі, та всіх постах Ковель, Луцьк, Володимир, На митному посту «Устилуг» провели обшук, внаслідок чого на робочих місцях посадовців оперативної зміни №3 співробітниками СБУ було вилучено десять тисяч гривень.

В розпорядження журналістів інтернет-видання «Під прицілом» потрапив цікавий документ, в якому оприлюднено факти корупційних діянь керівництва митного поста «Устилуг». Зокрема, на виконання розпорядження ГУ БКОЗ СБУ та Ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва Фролова М.О. «Про дозвіл на обшук», 19 травня на митному посту було проведено низку дій з припинення корупційних діянь. Так зокрема, під час обшуку на робочих місцях посадових осіб оперативної зміни №3 було виявлено та вилучено кошти в сумі близько 10 тисяч гривень.

Разом з тим, на смузі руху «червоний коридор» було затримано транспортний засіб з частиною вантажу, який не оформлений в митному відношенні (будівельні суміші 500 кг). Таким чином, слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури міста Києва на підставі кримінального провадження було висунуто звинувачення головному державному інспектору митного поста «Устилуг» Аллі Наливайко та старшому державному інспектору Ірині Харполі. Їх звинувачують в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 1500 доларів США.

Після завершення обшуку та слідчих дій, старший інспектор Ірина Харпола була затримана працівниками ГУ БКОЗ СБУ та прокуратури. В той же час вантажівку після проведення усіх необхідних слідчих дій і після дооформлення безпосередньо на митному посту усіх необхідних документів було відпущено.

Разом з тим, варто зауважити, що головного державного інспектора митного поста «Устилуг» Аллу Наливайко вважають «людиною» в.о. начальника Волинської митниці ДФС Андрія Андрейківа, яка є його одногрупницею по студентському навчанню.

20.05.2015 9:53

Андрейків хабарі збирає

План по хабарях Андрейків довів всім підрозділам незалежно від виконання плану митних платежів. Касса потрібна для оплати посади при новому керівництві ДФС, та невтручання місцевих правоохоронців, прокуратури, ВБ . Аж з Киева треба рішення судді, ніби на місці в Луцьку не знають про схему Андрейківа по хабарях. Пхає ця паскуда попереду чемодан з хабарями, і всіх купляє. Утриманці, гірші за злодіїв.

20.05.2015 10:03

Хабарник Андрейків купує посаду в ФГИ????

Андрейкив шестерка у Белоуса, которого назначили на фонд госимущества. Глава АП в заподлянку Яценюку протянул назначение, который получил взамен Антимонополку. Что круче гадать тяжело. Все решит скорость. Кто быстрее будет продавать или кто ловче будет блокировать эти продажи. Скорее всего договорятся и все будет тип-топ. Вопрос в другом. Какие изменения это назначение вызовет в ДФС? Первый вопрос как быть с недоликвидировпнной ДПС? Да, да! Ликвидация начатая Клименко еще не закончена. Еще за ней числится куча людей, которые получают зарплату, как будто ходят на работу, хотя чем занимаются не знает даже ГРУ России. Тайна однако. Второй вопрос. Кто и как будет завершать ликвидацию Минсдоха? Главы ликвидкомиссии уже нет, хотя нет и соответствующего распоряжения Кабмина. Часть глав обл комиссий люстрировали и пока никого не назначили на из место. Есть даже случаи, когда эти функции выполняют на общественных началах люди не работающие нигде, просто безработные. Также, как и в ДПС за Минсдохом числятся тысячи сотрудников, которые получают зарплату и нихрена не делают. Это я к тому, куда расходуется фонд зарплаты ДФС. Третий вопрос — кадровый. Кого теперь за собой заберет Белоус? И кто захочет идти за ним с хлебного места? И кого отпусти Насиров? Пока он своих хачеков (а их пол Ирпеня) заведет, какое-то время пройдет и бабки кому-то рубить надо будет. С одной стороны люди Белоуса не чужды Насирову, с другой очередь образовалась не хилая. Еще вопрос — как рассредоточить людей Хомутинника, Косюка, Ложкина…. Короче, прав был отец народов Сталин — вся проблема в кадрах, хоть они и решают все. Поскольку Насиров заявил, что первый месяц он будет заниматься только этим сталинским вопросом (деньги на дороге прям лежат), о реформаторских начинаниях поговорим позже.

20.05.2015 10:09

Хабарник Андрейків повинен сидіти в тюрьмі

Хабарі збирає Андрейків???? Особисто????? Він наймає продажних дебілоідів, які за долю малую беруть все на себе і косять для нього бабло. Підтягує готових на все іногородніх, продажних і наглих. Всі сядете суки, прийде час, фіксація іде, матеріали збирають, папери не горять!!!!!

20.05.2015 12:32

Андрій

Собака гавкає, а караван іде. Поговори собі, шановний.

20.05.2015 20:32

11111

Для хабарника Андрейківа збирають хабарі на Ягодині, Устилузі, та всіх постах Ковель, Луцьк, Володимир, На митному посту «Устилуг» провели обшук, внаслідок чого на робочих місцях посадовців оперативної зміни №3 співробітниками СБУ було вилучено десять тисяч гривень. В розпорядження журналістів інтернет-видання «Під прицілом» потрапив цікавий документ, в якому оприлюднено факти корупційних діянь керівництва митного поста «Устилуг». Зокрема, на виконання розпорядження ГУ БКОЗ СБУ та Ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва Фролова М.О. «Про дозвіл на обшук», 19 травня на митному посту було проведено низку дій з припинення корупційних діянь. Так зокрема, під час обшуку на робочих місцях посадових осіб оперативної зміни №3 було виявлено та вилучено кошти в сумі близько 10 тисяч гривень. Разом з тим, на смузі руху «червоний коридор» було затримано транспортний засіб з частиною вантажу, який не оформлений в митному відношенні (будівельні суміші 500 кг). Таким чином, слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури міста Києва на підставі кримінального провадження було висунуто звинувачення головному державному інспектору митного поста «Устилуг» Аллі Наливайко та старшому державному інспектору Ірині Харполі. Їх звинувачують в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 1500 доларів США. Після завершення обшуку та слідчих дій, старший інспектор Ірина Харпола була затримана працівниками ГУ БКОЗ СБУ та прокуратури. В той же час вантажівку після проведення усіх необхідних слідчих дій і після дооформлення безпосередньо на митному посту усіх необхідних документів було відпущено. Разом з тим, варто зауважити, що головного державного інспектора митного поста «Устилуг» Аллу Наливайко вважають «людиною» в.о. начальника Волинської митниці ДФС Андрія Андрейківа, яка є його одногрупницею по студентському навчанню.

20.05.2015 20:41

громадянин

Какой би начальник не пришел все недовольни, предедущие тоже хреновие били, новий тож хненовий будет і т.д…

20.05.2015 22:44

Спів

А шо Ілаш? Де він?


20.05.2015 23:08

Рехформа

Пока всех нач. И зам.нач. Всех таможен и всех постов и всех смен на всех постах и всех таможнях не поменяют на немцев по контракту))) ничего не поменяеться. Парадокс? Нет. Факт — немцы дешевле)))

216 КОММЕНТАРИИ

 1. enhancer sleeve

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless genuinely worth taking a appear, whoa did one particular learn about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. detroit seo

  […]we prefer to honor numerous other internet websites around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 3. fun88

  […]that could be the finish of this post. Here you will come across some internet sites that we assume you’ll appreciate, just click the hyperlinks over[…]

 4. cameras ao vivo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 master about Mid East has got extra problerms as well […]

 5. anal dildo

  […]we like to honor quite a few other net websites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out[…]

 6. pocket masturbator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did a single discover about Mid East has got much more problerms also […]

 7. big boy dildo

  […]we like to honor numerous other world-wide-web web sites on the internet, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages worth checking out[…]

 8. penis sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms also […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!