Ягодинская таможня (часть 2)

216
5421

Комментарии — страница 86

26.04.2015 12:36

1212

Ну що пане Андрейків, як селектор на минулому тижні ? Доробився дурень, що за кордон тепер не може поїхати бо там його вже чекають. Хто тепер твоя криша, Шизіку дурний ?

27.04.2015 16:10

сябро

Що по Доманово? ДЕ ПРОПАЛИ ЛЮДИ ?

27.04.2015 19:48

Микола

Далі папіроси оформляли на вантажному в Доманово а поперли з перехода, возхваляйте Андрійківа дальше

29.04.2015 21:43

Митник

Кого вибрали на голову профкому?

29.04.2015 21:43

Митник

Кого вибрали на голову профкому?

29.04.2015 22:23

30

Андрейківа

30.04.2015 6:29

Днепр

Юрія Степановича ”Говоруна”

30.04.2015 6:33

Lviv

А яка різниця хто буде головою профкому? Всерівно це особа не самостійна , і працівникам “Доманово” не допоможе.

30.04.2015 22:29

Ждем-с

http://espreso.tv/news/2015/04/30/obrano_dvokh_kandydativ_na_posadu_holovy_dfs__ __yaresko
Обрано двох кандидатів на посаду голови ДФС, — Яресько
Мінфін відібрав для прем`єр-міністра Арсенія Яценюка двох кандидатів на посаду голови ДФС
Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на Facebook міністра фінансів України Наталії Яресько.
“Рада з відбору кандидатур ухвалила рішення подати на розгляд прем’єр-міністра дві кандидатури на посаду голови ДФС”, — повідомила вона.
Яресько написала, що були відібрані Андрій Коломієць і Роман Насиров.
Виносити на Кабмін кандидатів на посаду глави ДФС будуть на наступному тижні, — повідомляє видання.
Рада з відбору кандидатур прийняла рішення представити на розгляд прем’єр-міністра дві кандидатури на посаду голови ДФС:
Андрій Коломієць
Роман Насіров.
Щиро дякуємо всім 67 кандидатам, які брали участь в конкурсі. Особлива подяка членам Ради.

5.05.2015 10:41

Хабарник Андрейків

хабарі зібрав , щоб оплатити посаду та далі косити бабло. Зелена вулиця контрабасу по Ягодину, дав добро на все, аби тільки платили. Зробив вигляд боротьби з цигарками, тіпа борець з блоком цигарок, а сам відкрив канал фурами мясо, фурами цигарки, і косить, косить. А в столиці безвладдя, вибирають керовника, замість два тижні третій місяць. Конкурс хто більше занесе!!!!! Запровадив культуру хабарництва, тепер доллари мають бути новими і складені рубашка до рубашки, як каже Андрійко, шоб по европейскі!!!

5.05.2015 10:49

Не візьмете , бо криша огогооленамакеева

Андрейків хабарі бере тільки через підставних Гореліків, підставляе весь склад інспекторві, всі команди усні

5.05.2015 14:22

777

Уже есть новый глава и два зама

5.05.2015 17:33

Рома

А що , Андрейків всім говорив ,що він буде замом

5.05.2015 17:41

Микола Михайлович

Все вірно:”…….. він ще буде……..”

5.05.2015 19:18

Альфа і омега

Хіба що в тюрмі!

5.05.2015 19:34

Андрій Іванович

Ніколи!!!

6.05.2015 18:01

людина

від суми і від тюрми…

7.05.2015 9:55

СНН

Вітаєм Костянтина Лікарчука!!! Після 9-го травня будуть нарешті великі зміни в керівництві на обласному та районному рівні)))

7.05.2015 10:02

Інфа

Компромат зливати тут:вул. Богдана Хмельницького 19-21
11 поверх
01030, Київ, Україна
Телефон/факс: +38 044 220-03-35 e-mail: info@avellum.com
Костянтин Лікарчук – партнер Авеллум Партнерс. Основна спеціалізація Костянтина – злиття та поглинання і вирішення спорів. Костянтин також надає консультації з питань загального корпоративного права, антимонопольного регулювання та конкурентного права, нерухомості та податків. Він представляє інтереси міжнародних та національних продавців і покупців у великих угодах зі злиттів та поглинань, та угодах за участю фондів прямих інвестицій, а також інтереси великих міжнародних корпорацій з питань інвестування в Україні. Костянтин представляє клієнтів в українських цивільних, господарських і адміністративних судах всіх інстанцій, і виступає в якості провідного радника в арбітражних розглядах у міжнародних арбітражних судах (зокрема, в Лондоні, Стокгольмі та Парижі). Він також консультує з усіх аспектів стратегії вирішення спорів в юрисдикціях загального права (у тому числі на БВО, Кіпрі, в Англії, Джерсі та Нью-Йорку) і виступає в якості радника для українських компаній та бізнесменів у їхніх іноземних судових розглядах.

До створення Авеллум Партнерс Костянтин Лікарчук керував Юридичною фірмою «Мельниченко та Лікарчук», яку він заснував у 2000 році.

Освіта та допуск до адвокатської діяльності

Магістр міжнародного права (з відзнакою), 2000, Київський інститут міжнародних відносин, Україна
Магістр права, 2005, юридичний факультет Колумбійського університету, Нью-Йорк, США
Має право займатися юридичною практикою в Україні з 2000 року
Член Київської міської колегії адвокатів з 2003 року


7.05.2015 12:45

News

Начальник Волинської митниці антикорупційному комітету Верховної Ради не розкрив список майна, яким володіє.
Ситуація на Волинській митниці – плачевна, вважає депутат Верховної Ради України Дмитро Добродомов. А очільник Волинської митниці Андрій Андрейків не виконав обіцянок, які дав членам Антикорупційного комітету Верховної Ради.
Про це народний депутат Дмитро Добродомов повідомив під час брифінгу сьогодні, 27 квітня.
Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції заслухав виконувача обов’язків керівника Волинської митниці Андрія Андрейківа під час засідання робочої групи комітету 23 січня 2015 року. Тоді ж інформувалося, що стосовно керівника Волинської митниці (колишня Ягодинська) Андрія Андрейківа буде проведено службове розслідування і прийнято кадрове рішення. Отож, у результаті роботи антикорупційного комітету вирішили наступне:
1. Пан Андрейків надає Комітетові свої декларації про майно і доходи за попередні роки, які будуть проаналізовані на предмет відповідності їх способу життя чиновника.
2. Після проведеного компетентними органами службового розслідування, Комітет зробить свої висновки щодо доцільності перебування на своїх посадах керівництва Волинської митниці.
Однак, відповідаючи на запитання кореспондента Інформаційного агентства Волинські Новини, Дмитро Добродомов повідомив, що Андрій Андрейків не виконав свою обіцянку.
«Ситуація на митницях плачевна. Корупційні схеми існують і надалі. Ми домовилися публічно з Андрейківим, що він надасть добровільно декларації про доходи, розкриє майно і його походження. І він запевняв, що готовий бути прозорим. Андрейків пообіцяв надати декларації, поклавши руку на серце. Я на них чекаю третій місяць», — пояснив він.
Додамо, що керівника ДФС звільнили разом із заступниками із займаних посад. Днями має завершитися конкурс на заміщення цих вакансій. Наступний крок, каже Дмитро Добродомов, — призначення керівників митниць на конкурсній, відкритій основі.
Перед новим керівництвом ДФС, розповідає нардеп, будуть поставлені завдання здійснити аудит митниць, та провести розслідування наявних матеріалів щодо конкретних корупційних схем.
«Ягодин — найбільший митний пост, там найбільше контрабандних зловживань. Дивують випадки, коли не могла пройти волонтерська допомога, зате контрабандні автомобілі – без проблем», — зауважив він.
Депутат навів приклад однієї з таких схем, висвітленої телеканалом ТСН. В сюжеті розповідалося про те, як можна фактично без мита придбати за кордоном авто і ввезти його в Україну. Зокрема, була розкрита схема, коли покупець проходить польський кордон з документами, виписаними на юридичну фірму, а український – з документами, оформленими на фізичну особу. А за додаткову плату митники можуть врахувати дефекти, щоб зменшити митну вартість. Натомість очільник Волинської митниці Андрій Андрейків звинуватив журналістів у необ’єктивності.
Власне, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Андрейківа звинуватили у «подвійних стандартах». Мовляв, з одного боку митники декларують чесність та порядність, зміни до законодавства, а з іншого – неугодних підприємців, які не погоджуються платити хабарі, заносять до «чорних списків», а як помста — процедуру оформлення штучно затягують.
Натомість сам Андрій Андрейків переконував, що його аргументи були почуті вищим керівництвом, що дисонує зі словами Дмитра Добродомова. Більш того, очільник Волинської митниці говорив, що його не звільняти мають, а дослухатися до його пропозицій.
До слова, нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що Андрія Андрейківа намагалися призначити керівником Дермитслужби України. Крім того, його називають довіреною особою нардепа з Волині та співвласника одного з найбільших паливних операторів країни мережі WOG Ігоря Єремеєва.

http://www.volynnews.com/news/society/sytuatsiia-na-volynskiy-mytny tsi-plachevna-nardep/

216 КОММЕНТАРИИ

 1. enhancer sleeve

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless genuinely worth taking a appear, whoa did one particular learn about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. detroit seo

  […]we prefer to honor numerous other internet websites around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 3. fun88

  […]that could be the finish of this post. Here you will come across some internet sites that we assume you’ll appreciate, just click the hyperlinks over[…]

 4. cameras ao vivo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 master about Mid East has got extra problerms as well […]

 5. anal dildo

  […]we like to honor quite a few other net websites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out[…]

 6. pocket masturbator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did a single discover about Mid East has got much more problerms also […]

 7. big boy dildo

  […]we like to honor numerous other world-wide-web web sites on the internet, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages worth checking out[…]

 8. penis sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms also […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!