Ягодинская таможня (часть 2)

216
5419

Комментарии — страница 81

27.03.2015 8:55

Митник

Андрейків йде, а як будуть без нього його його віряни Кравчині, Ілюшички і їм подібні? Платьожніца главна вже мабуть не вернеться на наше полісся, бо то що планувала підзаробити не получилось, то що тут робити? Забирай Юлічка свого хахаля і шуруй в столицю. Столичне житло в тебе шикарне, чесно зароблене в часи Прокопенка так що милуйтеся там а не в Любомлі . Питання до Андрейківа як до очєнь вумного керовнік а. Як можна допустити на заробітки посторонню людину — боя френда Солдатової, щоб рішати вопроси по вартості? Скільк и ж треба було башлянути Андрейку, щоб таке отбулося? Кажуть він себе вів як работнік отдєла, лазив по базі , дава меншу цену за договорьонністю цікаво під чиїм паролем і був не оформлений на митні. То треба, щоб якийсь контролюючий орган оштрафував Зеленого за нелегального працівника, то ж він прикривав того Льошу і це в державній службі. То може і нас непрацевлаштованих в ДФС так візьмете Андрію Івановичу, а ми будемо работать краще , на державу, а не на Вас.
Прокурори, ГПУ розберіться з таким самоправством Зеленого.

27.03.2015 11:58

митнику

Митнику,от нащот Ілюшик давай не будемо.Якщо якась особиста неприязнь це одне.Але людям чужі заслуги приписувати не треба

27.03.2015 12:51

123

Під псевдо “митник” мабуть пише якась волинська рагулиха, яку Юля намагалася заставити працювати по МКУ. За чужими квартирами та хахалями, бач воно стежить! А весь відділ завищення митної вартості треба розганять, і набирати на їх місця студентів

27.03.2015 18:47

Лісник

Як ви всі заробітчани достали…Чи в вас на малій батькивщині митниці нема?..Чи люди там не їздять?..знайте: ЗАРОБІТКИ — ЯВИЩЕ ТИМЧАСОВЕ :) ЗАРОБИВ :-)ТРЕБА І ЧЕСТЬ ЗНАТИ))

28.03.2015 12:37

Держслужбовець

Народним депутатам Березюку О.,
Соболєву Є.,
Остріковій Т.
Шановні народні депутати фракції «Самопоміч»! Звертаюся до вас як до представників єдиної партії, яка на даний момент ще себе не дискредитувала і вселяє віру щодо змін на краще.
Євромайдан запустив незворотні процеси у суспільстві, втілив прагнення людей до європейських стандартів життя. На пост майданному тлі, проте, продовжує проростати таке ганебне явище як корупція. В ЗМІ активно формується сталий образ державного службовця-хабарника.
В чому ж причина корупції? В цинічності державних службовців, які навіть після Революції гідності і під час військових дій не соромляться брати хабарі?
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив главі МВС України Арсенію Авакову створити спеціальну оперативно-слідчу групу для боротьби із корупцією на місцях. При цьому він запитав яку заробітну плату отримують слідчі? У відповідь отримав – 2 300 грн. Прем’єр пообіцяв підвищити зарплату слідчим у декількакрат, проте у нього не виникло питання: а як ці слідчі жили, скажімо, в Києві із зарплатою у 2 300 грн на місяць?
Зарплатню у 2 000 – 3000 гривень отримують митники, податківці, міліціонери. Молодий лікар, провчившись шість років у медичному університеті, пройшовши три роки інтернатури отримує зарплатню у розмірі близько 1 300 грн. Таку ж зарплатню отримує водій швидкої. При цьому вказаним людям потрібно заплатити комунальні послуги, прогодувати сім’ю, доїхати на роботу, купити форму, канцелярію для роботи, адже за невеликим виключенням вказаним держслужбовців вже давно не забезпечують. Займатись іншою роботою, окрім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту, державним службовцям заборонено. При цьому вказані люди допомагають волонтерам, сприяють у вирішенні питань на користь бійців АТО, проте роблять це в основному анонімно, а тому це залишається поза увагою громадськості. Негатив же в свою чергу дуже швидко розлітається по ЗМІ.
То чи в цинічності цих людей причина корупції?
Чинна влада, пропрацювавши рік раптом починає боротись з корупцією влаштовуючи показові шоу з затриманням у прямому ефірі. Звичайно, це суттєво підвищує рейтинги, проте чи матиме наслідки у подоланні корупції зважаючи на вищевикладене? Можна в один день звільнити усіх міліціонерів-податківців-митників та набрати на їх місце нових молодих людей із європейьскою освітою і знанням іноземних мов. Але чи надовго збережеться ентузіазм цих людей при такому рівні забезпечення державних службовців? Чи може владі вигідно тримати армію держслужбовців з низькими зарплатнями аби періодично влаштовувати подібні шоу задля підвищення рейтингів?
Звідки взяти гроші для належного рівня оплати праці? Вже неодноразово журналісти наводили обсяги корупційних коштів у різних структурах. Якщо знищити якщо не усі, то принаймі більшість корупційних схем, які приносять вказані кошти, отримаємо необхідні фінансові ресурси в бюджет для забезпечення належного рівня оплати праці. Про вказані схеми вже знають, напевне всі. Для їх знищення потрібна лише воля керівництва держави.
Можливо, суттєве підвищення рівня заробітних плат держслужбовців не матиме схвалення серед електорату. Проте саме від ефективної роботи фіскальних і правоохоронних працівників залежить рівень надходжень до бюджету і, відповідно, добробут того ж таки електорату.
Зараз в ЗМІ часто згадується приклад побудови нової держави Грузії. Проте в Грузії боротьба з корупцією саме розпочалась саме із підвищення рівня із паралельним впровадженням відповідальності за корупцію
В зв’язку з вищенаведеним, з метою ефективної, а не показової боротьби з корупцією, прошу вас:
1. Негайно ініціювати суттєве і реальне, а не номінальне підвищення заробітних плат для державних службовців, з врахуванням сучасного рівня цін.
2. Розробити та забезпечити належний рівень захисту державного службовця і членів його сім’ї у разі відмови від виконання незаконних вказівок вищого керівництва
Впровадження цих двох простих кроків буде набагато ефективнішим у боротьбі з корупцією, ніж періодичні спалахи вказаної боротьби для підтримання рейтингу окремих політичних фігур.
Надіюся на ваше розуміння та підтримку.

З повагою, середньостатистичний держслужбовець

29.03.2015 11:26

навіщо це витерли

Прокуратура Волині домоглася суворого покарання для організованої злочинної групи митників-хабарників.

Апеляційний суд Волинської області задовольнив апеляцію прокуратури Волині, змінивши міру покарання 17 працівникам митного поста “Луцьк” обвинуваченим у хабарництві, — повідомляє прес-служба Волинської прокуратури.

Нагадаємо, досудовим розслідуванням було встановлено, що у період з серпня до листопада 2011 року ці посадовці митниці, діючи за попередньою змовою, одержували хабарі від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за безперешкодне і швидке здійснення митного оформлення товарів.

Кримінальна справа щодо них була скерована до суду ще у листопаді 2012 року, однак, зважаючи на її складність та великий об’єм, Ковельський міськрайонний суд виніс рішення лише у лютому минулого року, призначивши винним у корупційних злочинах особам умовне покарання.

Не погодившись із таким рішенням суду, прокуратура області оскаржила його в апеляційному порядку.

Нині Апеляційним судом вирок суду першої інстанції скасовано, а дії підсудних кваліфіковано, як вчинені у складі організованої злочинної групи.

Відтак, начальнику митного поста призначено покарання у виді шести з половиною років позбавлення волі, заступнику начальника — 5 років та 2 місяців, начальнику сектору митного оформлення — 4 років позбавлення волі.

Чотирьом інспекторам поста доведеться відсидіти за ґратами по 5 років. У всіх цих посадовців буде конфісковане майно. Їх також позбавлено права 3 роки обіймати посади, пов’язані з владними та організаційно-розпорядчими ункціями в правоохоронних органах України.

Ще десятьом інспекторам призначено покарання у виді 5 років
позбавлення волі зі встановленням 3-річного іспитового строку та позбавленням права 3 роки обіймати посади, пов’язані з владними та організаційно-розпорядчими функціями в правоохоронних органах України.

29.03.2015 13:38

куу

Ілюшик пізда ще та. Подивіться скіко дома бабла в сейфі

29.03.2015 13:41

хомич

Хаха . підарасний суд в ковелі дешевше купити чим підарасів в прокуратурі. Слава сбу ..а хто ж по вашому з роботяг зняв вершки….?

29.03.2015 13:43

хомич

Суд ковеля дешевший за вол прокуратуру. А хтож зняв вершки з міщучки. .,а сбешнікі?

29.03.2015 13:57

Римачі

Тоже мені показуха. От якщо посадять МИКИТЮКА Р.В. (на той час керував Ягодинською митницею), тоді дійсно в цій краіні щось буде змінюватись на краще.

29.03.2015 14:44

куку

Досить на твою культуру подивитися

29.03.2015 15:55

1234

Не переводьте стріли на інших пишіть про зеленого.Цікаво яка відповідь по сигаретах прийшла від білорусів????

29.03.2015 16:18

шася

Главное померить куби в РП, а потом будет второе “ Доманово”.

30.03.2015 0:55

12345

А чому Король мовчить?Привіз розклад по сигаретами з Білорусії?Чи його зелений перелякав,що нічого сказати не може!
Не бійся йому скоро буде п….. а тема з тим розслідуванням підставить!!Ти повинен знати ,що зелений всіх здасть!!!

30.03.2015 19:07

куку

чмо римачовское вступилось за пи….

30.03.2015 20:22

кукуку

Агов,малошановне!Щось ніяк статі твоєї по дописах не визначити.Якщо чоловік, то напевне, по Фройду чогось не вистачає,раз в адресу жінок — будь то Мостова, Кравець чи Ілюшик одні і ті ж образи, сформовані хворобливою підсвідомістю.Якщо жінка, то напевно дуже заздрісна.В будь-якому випадку, вести суперечку з людиною,в якої в якості аргументів лише констатація наявності статевих органів у тих чи інших осіб немає сенсу.Так що можеш гавкати, караван іде.

30.03.2015 22:15

Пацану з академічною освітою

Андрій Іванович , ви як завжди беззаперечний та розумний, але шкода що шизік

30.03.2015 22:48

Новий

Весна загострення ………

31.03.2015 6:41

!-)

А що то кордон х..я…ить як в старі добрі часи?!ПРОРВАЛО) ЧИ ХТОСЬ КУДИСЬ ЗБИРАЕТЬСЯ)


31.03.2015 10:02

тормозу

голова твоя дурна ху–ть

216 КОММЕНТАРИИ

 1. enhancer sleeve

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless genuinely worth taking a appear, whoa did one particular learn about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. detroit seo

  […]we prefer to honor numerous other internet websites around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 3. fun88

  […]that could be the finish of this post. Here you will come across some internet sites that we assume you’ll appreciate, just click the hyperlinks over[…]

 4. cameras ao vivo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 master about Mid East has got extra problerms as well […]

 5. anal dildo

  […]we like to honor quite a few other net websites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out[…]

 6. pocket masturbator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did a single discover about Mid East has got much more problerms also […]

 7. big boy dildo

  […]we like to honor numerous other world-wide-web web sites on the internet, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages worth checking out[…]

 8. penis sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms also […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!