Ягодинская таможня (часть 2)

219
6994

Комментарии — страница 54

15.10.2014 22:07

Злим дебілам

Матчук то ти?

15.10.2014 22:11

Злим дебілам

То ти Матчук?

16.10.2014 9:24

Для від підприємця та волонтерам Волині

Андрій, не соромно маскуватись під чужими іменами та писати про себе різну хуйню? керівник ти хороший але ще кращий мудак та криса. Ти думаєш в Чернівецькій області вже забули про твої розводи з грошима? Ти ж гамно, зібрав касу з митниці і увалив на Киів, а людям нічого не лишив, козляра, ти сучасний та чесний керівник разом із своїм товаришем Гоєю для кого бабки збирали на початку року? Ти в грудні 2013 року завдяки кому із старої влади повернувся на митницю? Ягодин женіть цю підлу суку в три руки, на ньому немає де клеймо ставити, а 7 мов знають багато студентів, так це не показник.

17.10.2014 10:10

ЛЮСТРАТОР

Коли “Люструють” Шубу, Єленич, Петруся, Шайду та інших кому на 10 років заборонено працювати в державних органах відповідно до пункту 2 прикінцевих положень закону “Про очищення влади”.

17.10.2014 10:55

Люстратору

Після тебе

17.10.2014 18:50

Земляк

Що мовчиш “Зелений”(для тих хто не знає- клікуха Андрейківа на чернівецькій митні )

17.10.2014 20:57

Люстратор

Мразь готовся

17.10.2014 21:59

Человек

Судя по коментах цей Андрійко вже добре насрав на Ягодині

17.10.2014 22:32

клим

чув що в “к” СБУ новий начальник. Із закарпаття, кажуть що любить бабло, їздить на ауді Q 7.
Так що, на митниці буде новий доїло….

20.10.2014 15:27

Нострадамус для ягодинських митників

Не давайте памороку з трьома освітами гроші, його з понеділка поженуть

20.10.2014 20:24

1234567

И кто будет? Или опять будем без начальника 3 месяца ?

20.10.2014 21:09

академическим образованием

А у вас что был начальник, дибилоид с академическим образованием — всего лишь транзитный пасажир, который считает себя пупом земли, хотя по жизни полное гамно

20.10.2014 21:44

ШАЙДА В.В.

Люстратору!!! Ти спочатку закон почитай, якщо освіта та хоч якийсь мізер ізвілін під шапкою є. У законодавстві ти видно повний нуль, бо не було тобі колись часу його вивчати, бо ти із шапкою напевне ходив поміж пасажирів на посту та попрошайнічав. Якщо не віриш, що це я, то перезвони — поговоримо.

20.10.2014 22:12

Ко

Шайда, ти дебіл та алкаш, кому ти потрібен щоби тобі звонити. Тебе треба просто люструвати

21.10.2014 9:11

Для Шайди В.В.

ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Встановити, що впродовж десяти днів з дня набрання чинності цим Законом керівник органу (орган), до повноважень якого належить звільнення та/або ініціювання звільнення з посади осіб, до яких застосовується заборона, зазначена в частині третій статті 1 цього Закону, на основі критеріїв, визначених частиною першою статті 3 цього Закону, на підставі відомостей, наявних в особових справах цих осіб:
1) звільняє цих осіб з посад або надсилає керівнику органу (органу), до повноважень якого належить звільнення з посади таких осіб, відповідні документи для їх звільнення не пізніше ніж на 10 робочий день з дня отримання таких документів;

А тепер по тексту:
ст. 3. Протягом десяти років з дня набрання чинності цим Законом посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація), не можуть обіймати особи, зазначені у частинах першій, другій, четвертій та восьмій статті 3 цього Закону, а також особи, які не подали у строк, визначений цим Законом, заяви, передбачені частиною першою статті 4 цього Закону.

Уточнюю -> Перелык посад,щодо яких здійснюються заходи з очищення влади (люстрації) визначено ст.2 Закону. Для особу заторможених пропоную перечитати пункти 6 та 10 даноъ статті:
6) начальницького складу органів внутрішніх справ, центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та/або митну політику, податкової міліції, центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту;
10) інших посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів державної влади, органів місцевого самоврядування;

Отже всі митники підпадають під очищення і всхіп перевіряють на обмеження.

Тепер щодо заборон:
За рішенняи суду в трудову внесено що звільнення не було і тому позаштатом хтось бовтавсь як начальник неіснуючої митниц. В даному випадку ключовим є — НАЧАЛЬНИК тому відповідно до ст. 3 пункту 1 підпункту 8 маємо заборону обіймати посади визначені ст. 2 на 10 років ->

Стаття 3. Критерії здійснення очищення влади (люстрації)

Заборона, передбачена частиною третьою статті 1 цього Закону, застосовується до осіб, які обіймали сукупно не менше одного року посаду (посади) у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року:

8) керівника, заступника керівника територіального (регіонального) органу прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та/або митну політику, податкової міліції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі;

21.10.2014 11:00

Макаренку

http://www.volynnews.com/news/society/vymahaiut-vidstavky-nachalnyka-yahodynskoy i-mytnytsi/#comment_num_385225
Особо понравился этот коммент)Матчук,пи*дло еще то

до автора відкритого Сьогодні 10:46 відповісти +2-0
Шановний Пане Ю. Матчук, по манері Вашого написання листа видно всю Вашу культуру. Що там вже говорити про чесний бізнес. Домовилися з Гунчиком, щоб турнути Андрейківа, щоб свою людину поставити, яка буде “Все чесно розмитнювати”….))))все і так зрозуміло)всі аідприємці Волині і так знають, який ви “ЧЕСНИЙ БІЗНЕСМЕН”, а Андрейків Вас трохи хоч на місце поставив. Браво Макаренку!!!Тепер я бачу, що система таки почала працювати проти таких корупціонерів, як Юрій степанович!

21.10.2014 11:02

Ржу не могу, матчук чесний бизнесмен))))

“Окремо звертаюсь з проханням невідкладного,термінового особистог оприйому з вирішення ситуації, яка склалась.” ггг порішайте мені тіпа , а то я знов майданом буду прикриватися. Блін давайте хай ще підприємців будуть люструвати, Матчук, ти ще й за грати полетиш

21.10.2014 11:40

Шайда для «ВУМНОГО»

Для особливо тупих. Почитай п2 статті 1 Закону.Основні засади очищення влади
Очищення влади (люстрація) здійснюється з метою недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини, і ґрунтується на принципах: Як посадовець, не будучи при виконанню міг видавати якісь рішення чи здійснювати будь які дії спрямовані на узурпацію влади.
А тепер щодо твоєї обізнаності у законодавстві;
Відповідно до п2.прикінцевих положень:
Встановити, що впродовж десяти днів з дня набрання чинності цим Законом керівник органу (орган), до повноважень якого належить звільнення та/або ініціювання звільнення з посади осіб, до яких застосовується заборона, зазначена в частині третій статті 1 цього Закону, на основі критеріїв, визначених частиною першою статті 3 цього Закону, на підставі відомостей, наявних в особових справах цих осіб:

1) звільняє цих осіб з посад або надсилає керівнику органу (органу), до повноважень якого належить звільнення з посади таких осіб, відповідні документи для їх звільнення не пізніше ніж на 10 робочий день з дня отримання таких документів;

Причому тут перелік посад визначених статею 2 Закону коли зазначено — визначених частиною першою статті 3 цього Закону, на підставі відомостей, наявних в особових справах цих осіб:

І ще раз для “вумного” — наявних в особових справах, а не запису у трудовій книжці. Рішенням суду завжди період звільнення визнається як вимушений прогул, за який виплачується компенсація.

22.10.2014 10:48

АСТРОНАВТ

Вундеркінд отримав достойного противника в особі Матчука Ю.С. Два одєночества зустрілись Андрейків — заслужений лунатік, і Юрій Степанович, котрий всі свої фірми називає на космічний мотив. Андрій Іванович, помиріться з Матчуком бо він вдягне повязку правого сектора , а ви злякаєтесь і забудите свою академічну освіту ЛУНАТІЧЕСКІХ НАУК


23.10.2014 0:19

Гость

Свято де !??????????