Ягодинская таможня (часть 2)

216
5422

Комментарии — страница 75

20.02.2015 16:08

ехо)

Це що за тиша перед бурею…

20.02.2015 18:03

1212

появилась інфа шо Білоуса знімуть, якщо так то один мужик в Ягодині получить по соаці мішалкою

22.02.2015 13:13

???

то правда,що не буде 50 кг і 500є з 1го березня?

22.02.2015 22:22

росс

не правда

22.02.2015 22:51

сумління

Люди добрі давайте перекривати дороги…ПОЛЯКИ ПЕРЕЇЛИ… ЗА ПАРУ БЛОКІВ ДЕПОРТ..МИХАЙВАЛЕН НЕ ГІРШІ)))

24.02.2015 13:14

!!

Пане Андрейків, Яценюк вже звільнив для Вас місце Білоуса, так що валіть в столицю, Ви ж всім говорите що Сєня Ваш кориш

24.02.2015 13:16

ПОЧАТОК

Арсеній Яценюк прийняв рішення про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб ДФС. Керівництво відсторонено від виконання обов’язку
24.02.2015 | 12:33
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв рішення про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби. На час проведення розслідування керівник ДФС та двоє його заступників відсторонюються від виконання обов’язків.

Про це Глава Уряду заявив під час селекторної наради в Державній фіскальній службі України у вівторок, 24 лютого.

«Миритися з тим, що я прочитав в листах і в публічній інформації в ЗМІ про зловживання в Державній фіскальній службі, на митниці і в податковій міліції, я не буду», — наголосив він.

«На основі матеріалів, які подали ДФС, всій Державній фіскальній службі, податковій міліції і митникам треба присвоїти звання героя. Але якщо почитати інтерв’ю реальних людей, які знаходяться в бізнесі, можу вам чітко сказати: перші півроку Державна фіскальна служба почала працювати так, як очікували українці після Майдану, другі півроку – як завжди», — підкреслив Арсеній Яценюк.

Він повідомив, що прийняв рішення про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби: «Це стосується керівника Державної фіскальної служби, заступника керівника , начальника податкової міліції і заступника керівника, начальника митниці».

На час проведення службового розслідування Уряд України відсторонює керівництво Державної фіскальної служби від виконання обов’язків.

Глава Уряду повідомив, що протягом усіх двох тижнів службового розслідування Кабінет Міністрів у щоденному режимі «працюватиме з українським бізнесом, щоб встановити конкретні факти зловживань в Державній фіскальній службі, на митниці і в податковій міліції — що стосується хабарів за акти, відмивання коштів, покриття «лівого» імпорту та інших зловживань, які сьогодні існують в системі».

Арсеній Яценюк звернувся до підприємців та представників бізнесу допомогти Уряду в проведенні цього службового розслідування.

Він також повідомив, що мав розмову з Президентом України «і переконаний, що Глава держави, якому підконтрольна Служба безпеки України, проведе аналогічні кадрові чистки в СБУ»: «Так само переконаний, що будуть проведені аналогічні кадрові чистки в Генеральній прокуратурі України. А то у нас ті, які повинні охороняти закон, охороняються від закону».

Окрім того, Арсеній Яценюк повідомив, що сьогодні дав доручення Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, аби управління внутрішньої безпеки МВС провело внутрішнє розслідування і кадрові чистки в системі Міністерства: «Організоване злочинне угрупування, в яке входять в першу чергу правоохоронці, повинно бути знесено».

24.02.2015 13:26

ВСІ волають про хабарі на митниці

Вчора на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики депутати наголосили, що за результатами слухань в Комітеті «Про підсумки роботи Державної фіскальної служби України щодо реалізації державної митної політики у 2014 році та завдання по удосконаленню цієї роботи на 2015 рік» керівництвом митниці так і не було вжито жодних заходів щодо поліпшення своєї роботи.

Нагадаємо, що за зазначеним питанням під час слухань інформував заступник Голови Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко.
Депутати тоді виокремили перелік проблемних питань і звернулися до прем’єр-міністра України з проханням надати відповідні доручення щодо наведення порядку на митницях, безумовного виконання норм митного законодавства та посилення кадрового складу фіскальних органів.
По-перше, бюджетні надходження, акумульовані органами Державної фіскальної служби від зовнішньоекономічних операцій не відповідають рівню надходжень з урахуванням економічних макропоказників, у тому числі суттєвого зниження курсу національної валюти відносно іноземних валют.
По-друге, проблеми на митницях, які були притаманні попередній владі, не тільки не викоренені, але й мають стійку тенденцію до їх загострення.
По-третє, у керівництва митної служби ДФС України немає антикорупційної стратегії і концепції очищення особового складу митниць від осіб з неоднозначним минулим.
Також, не вбачається суттєвого прогресу і в питань боротьби з контрабандою.

24.02.2015 13:39

почали здавати

Хомутиннік розповів Шокіну, як митники беруть хабарі за експорт
Вівторок, 24 лютого 2015, 12:42

Депутат від групи “Економічний розвиток” Віталій Хомутиннік надіслав листа генпрокурору Віктору Шокіну, у якому розповів про деякі схеми поборів на митниці.
Відповідний документ є у розпорядженні “Української правди”.

За словами Хомутинніка, організаторів таких поборів є заступник голови Державної фіскальної служби Анатолій Макаренко, директор департаменту аналізу ринків і протидії митним правопорушенням Олександр Мухін та співробітники інших правоохоронних органів.

Він також згадав про свою переписку з одеським губернатором Ігорем Палицею і запевнив, що у ній якраз повідомляв про такі правопорушення.

В якості прикладу Хомутиннік розповів про експортерів горіхів, яким, за його словами, доводиться платити $10 тис. хабара за вчасне оформлення та випуск машини лущеного горіху та $5 тис. – за машину нелущеного.

“Тільки з початку року українські підприємці експортували 5 574 тонн горіхів на загальну суму 404 201 тис. грн. Експортерами є ті компанії, які працюють на відповідних умовах та сплачують вищезазначені хабарі”, – запевнив він.

Хомутиннік навів перелік компаній та митниці, на яких вони, за його словами, платять ці гроші, зокрема:

– на Херсонській митниці це ПП “Шлях контракт”, ТОВ “Імперія Торг”, ТОВ “Оріон ЛТД”, ПП ”Спельта”;

– на Чернівецькій ТОВ “Проект”, ТОВ “Лакіленд”, ТОВ “Гатем Джевіз Експорт”, ПП “Шлях Контракт”, ТОВ “Кім Інвест Груп”,

– на Одеській ТОВ “Спрантек”, ТОВ “Укркернел”, ТОВ “Паперо”, ТОВ “Чайка Груп”, ТОВ ”Лампочка”;

– на Вінницькій ТОВ “Леко Трейд”, ТОВ ”Люмікс”;

– на Київській ТОВ “Фортекс Імпекс”, ПП “Шлях Контракт”, ТОВ ”Примед”.

За його словами, проти тих, хто відмовляються платити хабарі, податкова міліція на чолі з заступником голови Державної фіскальної служби Володимиром Хоменком відкриває кримінальні справи.

Він також надав додаткову інформацію щодо цих фактів на 95 сторінках.

Як вияснила “Українська правда”, частина названих Хомутинніком підприємств дійсно займаються експортом горіхів. У той же про іншу частину компаній немає або взагалі жодних відомостей, або тих, які б пов’язували їх з горіхами. Також помітно, що назви частини компаній наведені з помилками.

Як відомо, у понеділок прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження щодо можливої корупції на митниці, озвученої у переписці Хомутинніка з Палицею.

У вівторок прем’єр Арсеній Яценюк відсторонив керівництво Фіскальної служби від виконання обов’язків і розпорядився розпочати проти нього службове розслідування.

Українська правда

24.02.2015 13:51

Трохи знаю

Білоус на минулому тижні оголосив догану Андрейківу, щоб спробувати захистити його на посаді. Ніби вже покараний. А коміссію, що поіхала Андрейків купив зразу з начальством Юрченко, Бондарем, напишуть все ок.

І тепер мочать Макара з Мухою, Білоусу буде теж догана, навіть відома кандидатура начальника Волинськоі митниці. Генадій Васильвич Р..ко. Киівська, Глухівська митниці. Кум Калетніка.

24.02.2015 13:54

Люстратор

Не дамо хабарнику Андрейківу уникнути покарання, саме час гнати в три шиі здирника хапугу

24.02.2015 14:04

Пора на нари

Хомутинник про горіхи на 95 сторінок, а по Волинській митниці будуть тисячи!!!!!
Починаючи з брендовим одягом 0рестам, бусам, кузовам, мясу, яблокам, шинам, ферросплавам, оліям, митним вартостям, угодним фірмам, список буде величезний.
І все з прізвищами Андрейкових подельників.Як сказав премьер, злочинне угрупування на Волинській митниці буде знесене, а генпрокурор Шокин потурбуеться про реальний строк, камера поряд з Ефремовим і Чечетовим вільна. На парашу Андрейківа!!!

24.02.2015 14:22

Пинок под зад взяточникам

Люди, все, что есть про взяточника Андрейкова и его подельников, готовте, скоро дадим адрес гарячей линии в КАБМИНЕ, уже есть контакт с о старшим в этой комиссии, настроен разобраться в системе взяток и поборов, а не получить катлету из грязных лап таможенников , орудующих на Волынской таможне, прикрываясь кодексом. И “заробитчан киевлян” не забудте.
И на переходе 50 баксов в паспорт. Даже сдачу дают с сотки. Если в разных валютах, то считают по драконовскому курсу покупки. Т.е если дать долларами, евро и злотыми, то возьмет в 12 окошке все, даже под камеру, мол не себе же беру, а Андрейкив заставляет. Диспетчер пересчитает и даст добро. Все сняли, камера покажет. Ха,ха, хапуги прокололись

24.02.2015 14:27

Палица мараться не станет

а вот Гунчик при делах по назначению Андрейкива хабарника, видно котлета подошла голодному. а ведь предупреждали…

24.02.2015 22:39

юмор

Если сейчас украинцы засучат рукава и начнут работать по 16 часов в сутки, то всего через каких-то 15-20 лет они заживут как при Януковиче.

24.02.2015 23:32

волынь посту

головне щоб Зеленого лишили, він же проти Кутикіної воює, та різне гамно комбінує а ві його в ранг сенсації возводите

25.02.2015 0:42

добродій

андрейків,буть мужнім,піди-втічи сам!і нехай все в тебе буде добре,будь здоров!(а якщо взнаю що починаєш в свої останні деньочки вимагати бабло за кадрові призначення на посади-придушу як гниду!)маю факти за декілька останніх днів.І не спасе тебе шифрування-пересядання з авто в авто,з таксі в таксі..повір це рєбячество..веди себе достойно і будь(постарайся прошу тебе)чесним і їдь за кордон з торбинкою капусти….

25.02.2015 4:35

Від 3 до 5

Службові особи ( інспектори поста згідно списку) Ковельського МП Волинської митниці ДФС ( в.о.нач Рибак, Седов), зловживаючи службовим становищем, діючи умисно, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, не здійснюють митне оформлення (ПД)кузовів на загальну суму 1.4 млн грн, протягом 4х місяців, наносять збитки держбюджету у вигляді недоотримання акцизу 870 євро за одиницю, передбаченного податковим кодексом на 2015 рік, мита та пдв.

Генеральною прокуратурою України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальнє правопорушення — зловживання владою або службовим становищем.

25.02.2015 4:43

Пора по андрюшке зеленому статью КК

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 лютого 2015 р. № 123-р

Київ Про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Державної фіскальної служби України на Мокляка М. В. У зв’язку з відстороненням Голови Державної фіскальної служби України від виконання повноважень за посадою до завершення службового розслідування покласти тимчасово, на час проведення службового розслідування, виконання обов’язків Голови Державної фіскальної служби України на директора Координаційно-моніторингового департаменту цієї Служби Мокляка Максима Володимировича.

Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК


25.02.2015 4:53

!!!

Хабарник Андрейків готуйся здавати підлеглих, на подході антикоррупційне бюро,всіх не купиш. Згадай, як злив в Чернівцях митників, тебе там піджидають віддячити

216 КОММЕНТАРИИ

 1. enhancer sleeve

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless genuinely worth taking a appear, whoa did one particular learn about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. detroit seo

  […]we prefer to honor numerous other internet websites around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 3. fun88

  […]that could be the finish of this post. Here you will come across some internet sites that we assume you’ll appreciate, just click the hyperlinks over[…]

 4. cameras ao vivo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 master about Mid East has got extra problerms as well […]

 5. anal dildo

  […]we like to honor quite a few other net websites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out[…]

 6. pocket masturbator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did a single discover about Mid East has got much more problerms also […]

 7. big boy dildo

  […]we like to honor numerous other world-wide-web web sites on the internet, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages worth checking out[…]

 8. penis sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms also […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!