Ягодинская таможня (часть 2)

216
5419

Комментарии — страница 68

22.01.2015 21:40

Правді

цьому аферисту зеленому підлизуе. наш запроданець засранець Рибак. Рідкостний виявився педрило, бігае в шестірках як крот-поліцай, де що почуе про. Свого хазяіна біжить докладувати

23.01.2015 0:04

Доведеться відповідати

Профільний комітет ВРУ висловив недовіру голові митниці
Четвер, 22 січня 2015, 20:07

В Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики пройшли слухання на тему реалізації державної митної політики

В Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики пройшли слухання на тему реалізації державної митної політики.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Комітету податкової та митної політики.

Як зазначається, на зустрічі депутати Комітету заслухали заступника голови Державної фіскальної служби України Анатолія Макаренка.

Він доповів про підсумки своєї роботи на займаній посаді та плани щодо удосконалення цієї роботи на 2015 рік.

Депутати вважають, що результати невтішні і наголосили, що керівництво митниці не робить достатньо кроків задля викорінення корупції та боротьби з контрабандою. Про це свідчать масові звернення і скарги від бізнесу, що отримують депутати.

“Під час слухань було наведено, в яких саме регіонах рівень хабарництва за останні місяці тільки зріс, в результаті чого Державному бюджету України було завдано серйозних збитків”, — йдеться у повідомленні.

Окрему увагу заступника Державної фіскальної служби звернули на існування контрабандних схем. За даними депутатів, цигарки, що документально переміщуються транзитом через територію України, сьогодні масово залишаються в країні без сплати будь-яких податків.

Голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Роман Насіров повідомив, що усі факти хабарництва будуть передані до керівництва Державної фіскальної служби України.

“Також за результатами слухань було прийнято рішення звернутися до уряду з питанням щодо посилення кадрового потенціалу митниці”, — повідомляє прес-служба.

23.01.2015 12:08

не доведеться

читал я протокол заседания. комитет ВРУ преданно отсосал у главы таможни. пару истеричек пытались изобразить обеспокоенность да и все.

23.01.2015 13:22

товариш

Хрен вам, а не службове розслідування проти Андрейківа, волиняки кончені! Сосали і сосати будете у Андрія Івановича.

23.01.2015 17:28

123

Не зелений а космонавт

23.01.2015 19:32

доскакався зелений

На комитете по противодействию коррупции был заслушан и.о. начальника Волынской таможни Андрейкив Андрей Иванович. Ему грозит увольнение. После того, как он клеймил всех и вся, а потом рассказал о своей “героической” деятельности ему задали вопросы. Отвечает…уклончиво. Но! Предложил уменьшить разрешенные законом перевоз товара на одного человека в размере 500 евро или 50 кг. И совсем загрустил после того, когда его попросили предоставить декларацию о доходах которую мы хотим сравнить с его реальной собственностью. Ещё больше грусти в его глазах появилось после того, как Дмитро Добродомов сообщил ему, что такая информация у нас уже есть.

Контрабанду коррупцию за один день мы не пресечем. Но работаем в этом направлении.

23.01.2015 19:38

Волинь

Щось “товариш” з попереднього поста роззосався,мабуть і зализував особисто андрейківу.

23.01.2015 19:55

СалоГор

Ну,що розвів вас зелений гандрейко,видно зразу ж було,хто заплатив за посади і перевівся,а у самих інтелект,нижче ніж у горелика. Зато зелений з грошима тепер знову відкупиться.

23.01.2015 20:36

Лісовик

Добрі люди повідали, що так цей підарок Андрюша Зелений пітнів сьогодні, обливаючи всіх брудом, що і на себе сернув, пора підлизам рибаку і компані облизати і пососати. А то скоро за наслідками коміссіі виженуть клоуна , шукай знову, кому вислужуватись. Хоча на рабів завжди е попит. От правда як вивезуть хлопці в ліс де у всьому зізнаеться, запишуть відео діевого каяття Леши Рибака скільки збирае з фірм, де віддавав Зеленому і скільки, як бредовий одяг Иван Петровича, задокументований в пятницю оформляли в ніч на вівторок за 15 хвилин без огляду за новими деклараціями по старих інвойсах на 5 фур ото буде. І киівський брокер на білий ренушці дасть покази. А Леша здасть, не сумнівайся Зелений Андрейків, він наш, волинський зрадник, засланий козачок. Просто трошки помогти треба згадати, дорога з луцького поста довга, народних месників ходить багато, і всі таки любопитні, все ім цікаво, з ким, кого, за які гроші. І дізнаються ж, чортяки!!! А там і прокурору стане почитати та кіно подивитись

23.01.2015 21:05

Товариш Берія

Так розвалити роботу митниці за 4 місяці як це зробив Андрейків треба вміти. Сепаратисти с донецька як малі діти проти цього акдеміка розвалу! За часів товариша Беріі пора до стінки. Замаскований диверсант і агент іноземноі розвідки. Начальників постів Луцьк, Ковель на робочих місцях немае, інспектора поза штатом ходять без печаток, як прокажені, молодь, яка вивчилась за фахом роботу у ФС отримати не може за понаіхавшими хапугами заробітчанами, які ,як мухи на мед, злітаються на заклик Андрейківа збирати взятки, ой хабарі. В Римачах валиться будівля митниці, скрізь тече, спортзал , душові в грибку, керівників на посадах нікого, контабандист поза штатом підписуе папери, профспілкових зборів не проводили рік, план надходжень до бюджету січня навіть не збираються виконувати, з цоьго приводу не проводиться ніяких заходів, мобілізація резервів відсутня, порозуміння з субьектами митниці не намічаеться. Крах і розвал. А в краіні війна,в людей біда, і місцю особистих амбіцій не повинно бути.Не повинеен такий придурок навіть перебувати в митних підрозділах, геть його з митниці!!!

23.01.2015 21:21

Беріі товаришу

Ви, шановний сильно відстали від сьогодення.Це Ви думали про план , а зелений рахуе бюджет тільки у своій кишені в баксах. Для Вас пояснюю, що це американські доллари, за які він потім купуе все: правоохоронні органи, інтим, нерухомість, шикарне життя.А продае совість, долі людей, шкура одним словом. Сьогодні такі негідники змінили іньших негідників за классичними канонами революціі.А вже після них прийдуть порядні люди. Швидше би цей час прийшов.

23.01.2015 21:35

Слава Украине

Вместе с АТО надо наводить порядок и В Украине!!!1Всех этих сук линчевать , деньги в казну Украины!!!!Иначе зря гибнут хлопцы.У нас в тылу сидят враги и мы ничего не можем сделать . А.Макаренко , надо чистить ряды , надо избавляться от этой опухоли. У нас нет незаменимых !!! И сколько еще терпеть этих ублюдков Андрейкивых, Гореликов?????

23.01.2015 21:43

123

Прохання хто знає розклади по збору грошей цим підером викласти інформацію
Для комісії яка буде працювати!!!

23.01.2015 22:27

Гуру митниці

Пару заяв в прокуратуру,про те,що заставляв писати заяви наперед,за згодою сторін,щоб отримати посаду,та прийом на роботу,без працевлаштування діючих працівників-це кримінал!

23.01.2015 22:37

киев

Собственно каких решений Вы все ждете?На что надеятесь?К кому взываете?Калетника кадры в основных таможнях умело расставленны-оставленны-припрятанны и продолжают набивать свои карманы и карманы своих хозяев.Люстрация даже и не думала начинаться,видимо отыграются на инспекторском составе и доложат Боевому Кролю цифры,которые он очень мужественно озвучит.Таблицы,схемы,крыши,откаты,ямы как работали на Западе и Востоке,так и работают в Одессе,Херсоне,Киеве и Чернигове.Просто ни у кого нет желания промониторить оформления одних и тех-же товаров в разных регионах,точнее их мониторят с одной целью:чтобы каждую заработанную копеечку привезли в Киев(не на АТО,а деткам ихним и кралям на магазины и АВТО).С помощью базы пограничников очень легко промониторить,где и кто встречали Новый Год,Рождество и прочие зимнии праздники.А это кому-то надо?Кадров реальных и подготовленных у них все равно нет!Вот и косят бабло,пока Украина занята АТО,антикоррупционным бюро(прямо смешно),реформами и переговорами на всяческих саммитах…Одним словом:не до Вас им,китайский новый год на носу и погода на мальдиво-сейшелах установилась шикарная!Не мешайте им наслаждаться жизнью-защищайте ИХНЕЮ Украину и сопите в две дырочки!Награда Вам и членам Вашей семьи не заставит себя долго ждать:аванс-1258 и зарплата со всеми надбавками и выслугами-2200…Живите долго,не скучно,счастливо и никому не завидуйте-это грешно.Просто мы-лохи,а они что-то совсем другое,ну например:умные и начитанные,богобоязненные и справедливые:-)))))

23.01.2015 22:42

про зеленого и Ко

В точку!

23.01.2015 23:26

Радник

Відстороніть андрейківа і нехай Кравець виконує обовязки і тоді андрюху всі пошлють на х.й!ще до кінця перевірки….

23.01.2015 23:53

777

Де Горелик дінеться після уходу Андрейківа??? Хатинку вже в Ковелі прикупив за кілька сотень доларів!!!)))

24.01.2015 0:16

?

Андрюша ти мабуть плотно зажав комусь яйця бо судячи по коментах панос льеться з одного роту, да такий вонючий


24.01.2015 0:44

Borislav Berjoza

На комитете по противодействию коррупции был заслушан и.о. начальника Волынской таможни Андрейкив Андрей Иванович. Ему грозит увольнение. После того, как он клеймил всех и вся, а потом рассказал о своей “героической” деятельности ему задали вопросы. Отвечает…уклончиво. Но! Предложил уменьшить разрешенные законом перевоз товара на одного человека в размере 500 евро или 50 кг. И совсем загрустил после того, когда его попросили предоставить декларацию о доходах которую мы хотим сравнить с его реальной собственностью. Ещё больше грусти в его глазах появилось после того, как Дмитро Добродомов сообщил ему, что такая информация у нас уже есть.

Контрабанду коррупцию за один день мы не пресечем. Но работаем в этом направлении.

216 КОММЕНТАРИИ

 1. enhancer sleeve

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless genuinely worth taking a appear, whoa did one particular learn about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. detroit seo

  […]we prefer to honor numerous other internet websites around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

 3. fun88

  […]that could be the finish of this post. Here you will come across some internet sites that we assume you’ll appreciate, just click the hyperlinks over[…]

 4. cameras ao vivo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nevertheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 master about Mid East has got extra problerms as well […]

 5. anal dildo

  […]we like to honor quite a few other net websites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out[…]

 6. pocket masturbator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did a single discover about Mid East has got much more problerms also […]

 7. big boy dildo

  […]we like to honor numerous other world-wide-web web sites on the internet, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages worth checking out[…]

 8. penis sex toy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nevertheless really worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got far more problerms also […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!