Ягодинская таможня (часть 2)

0
32949

Комментарии — страница 53

13.10.2014 13:08

Автобіографіст

Андрейкив В.А — авантюрист, алчний до грошей (отбирает все, а потом строит из себя благодетеля, выделяя денюшку на топливо, шоб инспектор до работы добраться), презирает всех людей, считая их недоразвитым стадом, падок до молоденьких девушек, желание быть Цезарем и иметь золотой батон, не покидают его днем и ночью — в общем гавно-гавном

13.10.2014 13:34

Знаючий

Андрейків — скотина, що мнить з себе генія, насправді ноль геніальності, тільки горе без ума, Рівне бережи вас БОГ, та моліться щоб його якимось лихо змело чи може змило.

13.10.2014 13:39

Знаючому

Цей дебіл Андрейків вже розводить людей всЯгодині а не в Рівному

13.10.2014 13:58

Буг

Андрейкив, Алексеев, Гуцал, Иванов, Василенко вот это команда у Мака. Полний пиз-ц! Все спецы на х-й, ворюги к корыту. Даже при Катлеле такого не было. Но самый крутой шедевр-это честный офицер Деня Пудрик.

13.10.2014 13:58

АЙДАР

Для “Автобиографист”: Что-то я не припомню такого начальника, чтобы был щедр к подчиренным, и не считал себя “царем”. Тут, видать кто-то из отлученных от кормушки, хочет нагнать пурги на нинешнее руководсто,думая что при нем все жили счастливо. Фиг там “товарисч автобиогафист”, и при вас простым работникам было не сладко, так-как вы забирали 95% для себя, а 5% кидали тем, кто на вас работал. Только с Гореликом вы дерибанили по-человечески,но вы же не знали что он вас жестко наебывал. Теперь же Горелик готов вылизывать новому хазяину, и сольет вас с патрохами.

13.10.2014 14:00

АЙДАР

Для “Автобиографист”: Что-то я не припомню такого начальника, чтобы был щедр к подчиренным, и не считал себя “царем”. Тут, видать кто-то из отлученных от кормушки, хочет нагнать пурги на нинешнее руководсто,думая что при нем все жили счастливо. Фиг там “товарисч автобиогафист”, и при вас простым работникам было не сладко, так-как вы забирали 95% для себя, а 5% кидали тем, кто на вас работал. Только с Гореликом вы дерибанили по-человечески,но вы же не знали что он вас жестко наебывал. Теперь же Горелик готов вылизывать новому хазяину, и сольет вас с патрохами.

13.10.2014 14:03

Кадровик

Буг! А Булюка, Дворака забыл?

13.10.2014 14:52

Правий Сектор

Для “АЙДАР”: Андрій Іванович навіщо пишете під псевдонімом бойового підрозділу, який кров за нас проливає, а ви кармани державними грошима набиваєте.

13.10.2014 15:30

Випадково

Ото пішла жара , напевно Андрійко бабок роботягам не спустив на низи, того й дивись люстрація для ІДІОТА відбудеться

14.10.2014 10:20

Недоразвитому автобиографисту

Кому нужны твои рассуждения автобиографичного авантюризма и алчности, в общем о своем дерьме рассказывай собственным детям, недоразвитый

14.10.2014 17:40

Знаючий

Андрій Іванович, все таки не утримались , почали виправдовуватись, це чітко видно із почерку, адже російську мову в Ягодині досконало знаєте лише Ви

14.10.2014 22:02

Автобіографіст

Друзі ви вже забули як ваш дорогий Андрейків разом з молодими інспекторами впроваджував реорганізацію Вадул-Сіретської митниці .Так ми вам нагадаемо керівництво тіеї митниці ,Чернівецької АНДРЕЙКІВ начальник, Побережник -заступник по збору хабарів ,КАЗАК збиральник хабарів,Федорчук син небрачний Салагора -напрягальщик .Всі знають систему яку створив перспективнейший Андрейків ,збирав всі до копійки хабарі і втік через півтора місяця в Київ.І ніхто із особового складу митниці не пікнув бо всі боялися звільнення .

15.10.2014 6:38

випадковий, що зайшов на сайт

Від всього можна втекти, но від совісті,,ні

15.10.2014 8:53

Чернівецький автобіографісту

Будь-ласка не чіпай Побережника Сергія…Сергій загинув позавчора в зоні АТО під Луганськом..земля йому пухом і Вічна Память..

15.10.2014 9:12

Автобиографисту-вафлисту и случайно заблудившемуся

Хочешь кому-то о чем-то рассказать — приди и расскажи. Не стой с открытым ртом и приспущеными штанами долбя попусту клавиатуру, петух недорезанный.

А случайным прохожим, любителям в 6 — 7 утра покомментировать совет — сначала в туалет сходи, а потом комментируй, а то смотри в штаны наложишь

15.10.2014 18:27

Активісти ВО «Свобода» та підприємці Рівного

Близько двох десятків активістів ВО «Свобода» та підприємців прийшли сьогодні до будівлі рівненської митниці. Вони вимагали звільнення керівника установи Андрія Андрейкова. Мовляв, з його приходом на цю посаду рівненська митниця стала більш корумпованою і почала тиснути на підприємців.
Майже годину активісти з обурливими плакатами в руках простояли біля будівлі митниці. У цей час В’ячеслав Чайка розповідав про корупційні схеми, які, за його словами використовує керівництво митниці для тиску на підприємців.
— Сьогодні до стін митниці прийшли підприємці області, які задіяні у доставці товарів із-за кордону. Вони обурені тим, що митниця з часу приходу на посаду нового керівника Андрія Андрейкова встановила їм вищі відсотки на розмитнення цих товарів та через підставних осіб які прийшли разом з ним вимагає гроші цим самим, спонукавши підприємців до дачі хабарів. Зараз як відбувається – ті, хто заплатив хабар керівництву митниці сплачують меншу ставку за розмитнення товарів, а ті, хто ні – у рази завищену. Ми вважаємо це неприпустимим і тому вимагаємо, щоб начальник митниці звільнився. Адже його призначення не було погоджено з громадськістю і він просто був присланий нам з Києва та прикривається вищим керівництвом. Після Революції Гідності, яка відбулася в Україні ми вважаємо це неприпустимим. Адже у нас є місцеві спеціалісти, які могли очолити митницю і не чинити такого тиску на бізнес.
Згодом активісти разом із журналістами вирушили до кабінету начальника рівненської митниці з приводу того, що відбувається.
Сам ж Андрій Андрейко спочатку обурився, що журналісти без дозволу проводять фото-відеозйомку в його кабінеті. Проте представники ЗМІ нагадали керівнику установи, що він посадова особа, яка перебуває при виконанні своїх службових обов’язків і тому вони мають право проводити зйомку.
Після цього начальник митниці зазначив, що ніяких корупційних схем щодо підприємців не застосовує. Проте, що робити підприємцям, ставка на розмитнення товарів для яких зросла з 1,5% до 4,5%, він не відповів. Тим часом самі підприємці заявляють, що їм в таких умовах доведеться закривати свій бізнес.
Але замість того щоб змістити Андрейківа з посади начальника Рівненськоі митниці його призначили на посаду керівника Ягодинськоі минтниці де він продовжує корупційні схеми, для тиску на підприємців.

15.10.2014 19:43

Від підприємця

Да, можна подумати в нас підприємці всі такі чесні!Придурку, якщо попереднє керівництво занижувало митну вартість, то не треба тут пі*діти!Підприємці в нас такі чесні, йомайо….теж ви вже задрали, прийшла би до вас податкова, перевірила ЧЕСНИХ!!!Всі вам не такі,во прийшов і за місяць має порядок навести, зламати корупційні схеми і так далі!Почни з себе, вези легально розмитнюй, а то хочеш державу наламати, ще й на когось насрати!І не кажи що пише митник, я підприємець, і працюю чесно.Тому, по правді, скажу і керівникам в Києві і тут на місці, голові Гучику, скільки б не лаяли собаки, Андрейко хороший керівник, мєсного бидла ми не хочем!всіх знаєм- надоїли вже!!!!!

15.10.2014 19:56

Волонтери Волині

Був на зустрічі з волонтерами, Андрій Іванович, розумний чоловік!треба дати час,на мою думку,при теперешньому часі підтримав нас і хлопців з АТО.дав надію. Нам такі люди потрібні!

15.10.2014 19:59

Йому-вченому дятлу.

Своє гімно не смердить?Андрєйків. Тиж сука самий перший корупціонер. Знай падло ми тебе до станемо.


15.10.2014 20:07

Андрєйкеву

Своє гімно не смердить? Це тобі питання Андрєйків головний Ягодинський корупціонер.