Ягодинская таможня (часть 1)

215
6132

Комментарии — страница 49

2.06.2014 12:56

141

Штанько из Одессы.

2.06.2014 13:30

Василий

Хто має конкретну інформацію (фірми, номери авто, фіо осіб), може нею поділитися: chernovciy@gmail.com

4.06.2014 18:13

Макаренко

У вас працює на мп Ягодин інспектор Філкевич Алла Іванівна хабарниця, збирає гроші з вантажних автомобілів які слідують на фірми в Україну по 50 євро, це що погоджено з керівництвом. Хай нове керівництво фіскальної служби перевірить діяльність хабарниці і майбутнє перебування на посаді!!!

7.06.2014 14:21

4528

За 28 05 14 17 56 Варвара написала може хтось відгукнеться чи п….и будуть обговорювати хто буде начальником і хто скільки бере

7.06.2014 14:24

4528

За 28 05 14 17 56 Варвара написала може хтось відгукнеться чи п….и будуть обговорювати хто буде начальником і хто скільки бере

9.06.2014 9:43

Инспектор

Подскажите, правда что Гоя уходит из Ягодына?? Если да когда и куда?

9.06.2014 11:34

123

Гоя уже неделю как в Одессе.

12.06.2014 12:54

Odessa

Гой уже едет вслед за Войцещуком, а вы упырики одесские и винницкие ублюдки,почитайте на “ветка о Макаренко,что вас ожидает в ближайшее время!

12.06.2014 14:00

Просто інспектор

Макаренко,пора в таможне АТО проводить,полная зачистка Хомутинно-Катлетовско-Дерижоповских холуёв и чепушил,особенно с руководящих должностей и в первую очередь таких блядей как Мостова ,полковника оно получало,дура дебильная,в таможне есть инспектора и советники,так что не знаю где ты полковника получало(верняк в сексотной службе),видать когда в очередного Федыка отчмокивало,он тебя просто обманул,а образования ты свои видать заушно получало,столько ошибок,похоже в лучшем случае ты само только ПТУ закончило

12.06.2014 14:08

Respect інспектору

Те що майже всі фахівці митної справи при Калі Дєрі та Дорі були звільненні це факт. І були звільненні тільки тому що вони розуміли що відбувається в Службі і мали свою думку. А їм всім потрібні були мовчазні тупі виконавці. І якщо зараз хтось скаже що він залишався працювати при ціх недомірках і залишився чесним перед колегами та особливо перед собою то це буде брехнею шакала. Так як неможливо бути фахівцем і підтримувати негідників в їхніх знущаннях над особовим складом, приймати участь в злочинних оформленнях вантажів тим самим підставляючи простого інспектора. І після цього всього казати що Я був єдиним променем світла в темряві, це ханжество.
Анатолій Вікторович недумаючи звільняйте всіх хто тим чи іншим чином сприяли вище зазначеним особам в будь яких незаконних діях тому, що перефарбовані так звані фахівці підведуть Вас під монастир і Ви ж знаєте, що ШАКАЛ ніколи не стане ЛЕВОМ.

12.06.2014 14:49

Привіт керівникам типу іллюшик

За результатами розгляду подання Генеральної прокуратури України 19 посадовцям митниць та митних постів оголошено догани, ще трьом керівникам винесено попередження за численні порушення конституційних засад підприємницької діяльності.
Такими є результати перевірки діяльності Міністерства доходів і зборів України при здійсненні митного контролю, правильності класифікації та визначення країни походження товарів, дотримання порядку взяття проб (зразків) товарів та проведення митних експертиз.
Так, встановлені численні порушення прав підприємців з боку посадових осіб митниць Міністерства доходів. Зокрема, поширеними є випадки безпідставного прийняття посадовцями митниць рішень про взяття проб товарів та проведення їх досліджень. При цьому витрати на взяття цих зразків несуть суб’єкти господарювання, а оплата їх досліджень здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
Так, упродовж 2013-2014 років керівниками митниць прийнято 7,5 тис. рішень про взяття проб (зразків) товарів, що переміщуються через митний кордон України суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. За результатами їх дослідження лише у 1300 випадках було змінено код товару (тобто результативність цього заходу контролю склала 17%). В інших 83% за результатами досліджень спеціалізованими лабораторіями та досліджень Міндоходів, у повному обсязі підтверджено заявлені підприємствами коди товарів, а митне оформлення завершено на підставі документів, які з самого початку були надані декларантами.
Наприклад, посадовцями Вінницької митниці з метою підтвердження коду товару прийнято рішення про відбір проб товару, що надійшов на адресу ТОВ «Вінагротрейд». Однак, всупереч вимогам Митного кодексу України, після отримання висновку експертизи, яким підтверджено показники товару, посадові особи митниці своєчасно не прийняли рішення щодо митного оформлення товару або відмови у його оформленні. Як наслідок, сплив термін придатності товару, а товариству було заподіяно матеріальну шкоду на суму 466 тис. гривень. За вказаним фактом прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.
Поширеними також є факти неправильного визначення керівниками митниць коду товару та неправомірного стягнення додаткових митних платежів із суб’єктів ЗЕД. Так, посадовці Сумської митниці, незаконно відмовили АТ «НВАТ ВНДІ компресормаш» у митному оформленні та винесли протиправне рішення про визначення коду товару, а також зобов’язали сплатити додаткові митні платежі до державного бюджету. Вказані дії митників суд визнав неправомірними та скасував незаконне рішення.
За результатами проведених перевірок, Генпрокуратурою в квітні поточного року до Міндоходів внесено подання, за результатами розгляду якого 22 посадовців митниць притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Загалом, у січні-травні цього року органи прокуратури розпочали 19 кримінальних проваджень стосовно посадових осіб Міндоходів, внесли 77 документів прокурорського реагування, до відповідальності притягнули 127 посадовців.
Нагадаємо, що у Генеральній прокуратурі України діє телефон «гарячої лінії» щодо захисту прав суб’єктів господарювання. Про факти порушень прав підприємців просимо повідомляти у робочі дні з 09:00 до 18:00 за тел.: 0(800) 507 001.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

12.06.2014 16:56

лев

хто все таки буде начальником, а ?

12.06.2014 17:06

Батя

Микитюк будет, он невино пострадал от прошлой власти и герой майдана, и это не шутка

12.06.2014 17:16

Митник

Микита скоро буде давати покази в прокуратурі,що він там набудував клембівському агроному-упирьку на Світязі,та скільки назавозив без мита будматеріалів через Ягодин та інші пости.

12.06.2014 20:35

один

Ну и что, он себе свое заработал

13.06.2014 0:47

кадри за грати

Чому Митною службою не виконуються рішення судів.

Те, що на протязі останніх років з митної служби незаконно звільнено безліч посадових осіб, апріорі є об’єктивною реальністю.
Проаналізувавши Єдиний реєстр судових рішень навіть юридично непідкована особа здатна зрозуміти нікчемність та безглуздість доводів до яких апелювали представники як ДМСУ так пізніше і Міндоходів обгрунтовуючи начебто законність прийняття таких рішень.

Фактично по всіх митницях в переважній більшості випадків людей звільняли по принципу: маєш свою думку- на звільнення; незгідний з вимогами які тільки міг нафантазувати шизофрєнік в період загострення хвороби — на звільнення; доводиш помилковість деякіх тверджень та дій — на звільнення; нехочеш оформляти ВМД із завідомо неправдивими відомостями — на звільнення; не закриваєш очі на тупість керівників — на звільнення і т.д. і т.п.
І якщо посадовець відмовлявся звільнятися за власним бажанням ( хоча і такіх було вдосталь) знаходили будь який привід для звільнення по статті, і такі рішення невитримували жодної критики.

Авжеж некоректно казати,що всі звільнення були незаконні. Існували і інші підстави для цілком законних звільнень, це звільнення митників які зарвались і клали до кишені більше ніж їм дозволено і звільнення як результати проведення спец. заходів суміжними службами ( СБУ, МВС), хоча проведення будь яких спецоперацій це було фактично боротьба за кришування контрабандних потоків де розмінною монетою ставали деякі митарі.
Хоча в особливо цікавих випадках, де в справах про хабарництво фігурували високопосадовці ( згадайте хоч би Одессу коли в керівника митниці в кабінеті та в помешканні правоохоронцями було знайдено майже мільйон доларів США) то їх ……. ні не саджали за грати а…….. вірно, переводили на інші посади. Як кажуть в цьому випадку ” і вовки ситі і вівці цілі”.

Але ж наразі питання стоїть не про це, а в тому чому і досі ніхто не піднімав питання поновлення посадових осіб які були незаконно звільненні і відносно яких судами винесено рішення, щодо поновлення.

І от такій спадок залишився нинішньому керуючому митною службою пану Макаренку від попередників. Але саме йому прийдеться вирішувати дану проблему як першочергову. Тому, що затягування процессу поновлення тягне за собою додаткові витрати коштів з бюджету а саме за відшкодування зарплатні за вимушений прогул і можливо додаткові судові позови щодо невиконнання судових рішень так як в кожному такому рішенні в резулятивній частині зазначено “Допустити негайне виконання рішення в частині поновлення на роботі” тобто до негайного виконання.

13.06.2014 12:58

Строитель

Мостова сцука На вила

14.06.2014 17:12

Spilka Veteraniv

У нас Є Президент!! У нас є Президент? А давайте переконаємося! Шановні Митники — чесні колишні і сьогоднішні! А ну же згадаймо наше славне Митне Братство і об”єднаймося для свого Відродження!!! Давайте підготовимо колективне відкрите звернення до Президента і розкажемо йому за той геноцид, який нам влаштували тупі, брехливі і злодюжні податківці!! І якщо Президент справді хоче відродити і побудувати сильну державу — Україна, він повинен почати відновлювати знищені “попєрєдніками”, і основні атрибути Держави — Митницю!!! Згадаймо — перше рішення початку утворення Незалежної України — рішення Верховної Ради 25 червня 1991 року! В день ухвалення Верховною Радою України Закону про Митну Справу в Україні!!!. Відповідний Указ Президента України про празднечні і пам’ятні дати № 353/92 був підписаний 22 червня 1992 року, свято носить назву «День митної служби України».
” Митна служба — один з основних атрибутів держави. Проголошення державного суверенітету і незалежності України в 1991 році зумовило нагальну потребу в забезпеченні належного захисту економічних інтересів країни.
У спадок від Радянського Союзу Україна отримала 25 митниць, 49 митних постів із чисельністю особового складу в 1991 році 2 тис. осіб. Функціонувало 29 автомобільних пунктів пропуску, 14 залізничних, 4 авіаційних та 17 морських і річкових пунктів пропуску. Вони були зосереджені переважно на заході та півдні країни.
Закони України «Про митну справу в Україні» (прийнятий 25 червня 1991 року), «Про Єдиний митний тариф» і Митний кодекс (введені в дію протягом 1991-1992 років) стали законодавчою основою організації митної справи в державі, створення митної системи України.
Сучасні взаємовідносини між державами характеризуються посиленням економічних і торгових зв’язків, модернізацією і введенням нових транспортних коридорів з напруженим ритмом роботи, небачений розвитком туризму та активізацією представників ділових, суспільних, спортивних та багатьох інших сфер. Саме тому сьогодні зростає роль митниці, високопрофесійна робота якої гарантує стабільність міждержавних зв’язків, стає своєрідною «візиткою» держави.”
Це розуміли тоді, у вже далекому 1991 році!! Чи зрозуміють зараз? Отже, Патріоти Митної Системи, Шановні — досить мовчати і терпіти! Настав час повстати і вголос говорити ВСЮ правду! (як з нас, простих виконавців, старались робити тупих виконавців, які в більшості своїй не ламались і покидали любиму справу, як боліли душа і серце від розпуки і безпомічності, коли ми знали що за всіма оборудками обкрадання держави стоять “державні мужі”. І як продовжують це робити ті “великі проффесіонили” податківці, які навіть за роки свого існування не виховали своєї податкової еліти, а всю свою діяльність супроводжували непрофесійним, зверхнім і цинічним відношенням до платників податків, та й не тільки до них, а й до своїх колег — тільки, правда, нижчим за рангом! Розвинули в своїй системі справжню жорстоку дідівщину, в яку затягують і нас — Митників!!) І Якщо ЇМ (Уряду)не потрібно мати ту, минулу, систему з кімнатами-сейфами під які об”єднали вужа і йожика (митників і податківців), то нехай на ділі покажуть роботу — створення такої вертикалі і управління в державі, які будуть давати державний ефект, а не наживи окремих кланів і задоволення їхніх амбіцій! Ми — НЕ ФЕКАЛИ!!! МИ — МИТНИКИ, які стоять на Кордоні і здійснюють контроль за переміщенням товарів, робіт і послуг!!! А податківці хай собі будуть фіскалами. Це дійсно їх прямий обов”язок! Але ми різні! І функції наші різні! То давайте — нехай кожен робить якісно свою справу!! Давайте почнемо зараз! Давайте боротися за справу! І почнемо з колективного звернення до Президента!!! Давайте повіримо в себе!! 25 червня на носі! СТАРТ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ!
Коли ти бережеш залізний спокій Всупір загальній паніці й клятьбі, Коли наперекір хулі жорстокій Між невірі ти віриш сам собі! Коли ти вмієш ждати без утоми, Обмовлений, не станеш брехуном, Ошуканий, не піддаєшся злому І власним не хизуєшся добром. Коли тебе не порабують мрії, В кормигу дум твій дух себе не дасть, Коли ти знаєш, що за лицедії – Облуда щастя й машкара нещасть. Коли ти годен правди пильнувати, З якої вже зискують махлярі, Розбитий витвір знову доробляти, Хоча начиння геть уже старі. Коли ти можеш всі свої надбання Поставити на кін, аби за мить Проциндрити без жалю й дорікання – Адже тебе поразка не страшить. Коли змертвілі нерви, думи, тіло Ти можеш знову кидати у бій, Коли триматися немає сили І тільки воля владно каже: стій! Коли в юрбі шляхетності не губиш, А бувши з королями – простоти, Коли ні враг, ні друг, котрого любиш, Нічим тобі не можуть дорікти. Коли ти знаєш ціну щохвилини, Коли від неї геть усе береш, Тоді я певен: ти ЄСИ ЛЮДИНА І землю всю своєю назовеш.

14.06.2014 17:23

ПС

Список тих, хто на Ягодинській митниці “тупі, брехливі і злодюжні податківці” в студію!!!


14.06.2014 20:29

бувший митник

Меня не нужно возвращать на службу. Ушёл по собственному желанию. Я занимаюсь своим делом. Кстати не связан с таможней. Мой путь был от забытого богом поста на таможне до начальника отдела в центральном аппарате. И ничего сложного ещё раз повторюсь нет в этой работе. Не нужно ребята так за неё держаться, не та зарплата, что бы так “меха рвать” и беспокоиться за державу и набивать себе цену. Моё мнение всех лучше уволить а лучше посадить главных фигурантов — для примера будущему поколению таможенников. Дать новым работникам достойную зарплату (1,5 — 2 тыс.дол.), сократить штат, реформировать подход к оформлению груза, и делать перемены быстро, уже пол года прошло а воз и нынче там, делят посады. Предложите свой вариант решения коррупции в Укранской таможне. Я никого не оскорблял, будьте конструктивны, по делу.

215 КОММЕНТАРИИ

 1. 사설토토

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nonetheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 understand about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. Giraffe birth

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless definitely really worth taking a appear, whoa did one study about Mid East has got extra problerms at the same time […]

 3. Realistic vibrator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless seriously really worth taking a search, whoa did 1 find out about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 4. bondage toys

  […]we prefer to honor numerous other world-wide-web web pages around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages worth checking out[…]

 5. Google

  Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless actually really worth taking a look, whoa did one master about Mid East has got more problerms too.

 6. free sex

  […]we prefer to honor quite a few other web web sites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Below are some webpages really worth checking out[…]

 7. post an ad

  […]although internet websites we backlink to beneath are considerably not associated to ours, we really feel they are basically really worth a go as a result of, so possess a look[…]

 8. dildo with balls

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless really worth taking a appear, whoa did 1 learn about Mid East has got more problerms at the same time […]

 9. gay male dildo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine some unrelated information, nonetheless definitely worth taking a look, whoa did 1 understand about Mid East has got additional problerms too […]

 10. kegel balls

  […]we prefer to honor several other net sites around the internet, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages really worth checking out[…]

 11. hire a skip bin

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless seriously really worth taking a appear, whoa did one find out about Mid East has got extra problerms as well […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!