Ягодинская таможня (часть 1)

215
6086

Комментарии — страница 45

6.04.2014 22:38

Ягоди ну

Ти будеш. А потім рубаки тебе опустять

6.04.2014 22:40

Підару

О марюсік -це ти? Ти ж підар)

6.04.2014 23:21

Рок

Цей марусик вже давно співпрацює з органами має своє поганяло і пише доносм на своїх товаришів і колег, тепер це опущене оголосило себе революціонером бо його трахає сектор. За все гнида будеш відповідати

6.04.2014 23:54

Інформація

Прикордонники Луцького загону спільно з працівниками митниці в пункті пропуску «Ягодин» виявили понад 7 кілограмів «сонячного» каміння. Прикордонно-митна оглядова група знайшла товар в автомобілі «Мерседес». Каміння було розфасоване в поліетиленові пакети і приховане у нішах бокових дверей, під сидінням та декоративною обшивкою авто. До Польщі, окрім водія, прямував ще й пасажир — обидва жителі Волині. Виявлене каміння загальною вагою 7,1 кг вилучене. Зараз з’ясовуються деталі правопорушення, зокрема, те, де волиняни взяли бурштин. Найвірогідніше, що це каміння видобули саме на Рівненщині.

7.04.2014 7:25

вопрос

а разве не упразднили совместный досмотр???

7.04.2014 8:43

ответ

Митний контроль автомобільних транспортних засобів і товарів здійснюється виключно митними органами відповідно до законодавства, вибірково, у формах та обсязі, що визначені на підставі результатів системи управління ризиками. (ПКМУ N451 від 21.05.12)
7.04.2014 9:32

вопрос

тогда что это за “прикордонно-оглядовi групи”??? Кто в них включается и какова роль пограничников? Непонятно.

7.04.2014 19:44

Matterhorn

Ай молодца! А за что в Керчи возбудили дело против таможенников? Как проехали ТС ВМФ РФ? А где Указы и ПКМУ О ПОРЯДКЕ ПЕРЕМЕЩЕНИЯ…….. и т. п.? Слабо было пограницам записаться? Кесарю — кесарево, забыли, что такое ТАМОЖНЯ? ТО-ТО ЖЕ. ТАМОЖЕННИКИ РАБОТАЮТ И НЕ СКУЛЯТ ИЛИ ЖЕ УХОДЯТ, не хлопая при этом дверью, ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ НА ФОРУМЕ — прост боязливые шакалы, которые к ТАМОЖНЕ И ГОСУДАРСТВУ не имели и не смогут иметь отношения. Ягодин — ПОСТАВЬТЕ СВЕЧКИ, ОТНЕСИ ДЕНЬГИ В ДЕТСКИЕ ДОМА, В НЕДОСТРОЕННУЮ ИНФРАСТРУКТУРУ, В ЦЕРКОВЬ. БОГ вам СУДЬЯ. В ГРОБУ КАРМАНОВ НЕТ. ГОТОВЬТЕСЬ К ПРАЗДНИКАМ И ПОКЛОНЕНИЯМ.

7.04.2014 20:00

Matter horn

Что молчим, пожиратели ежиков? Забыли про КАРМУ И ПРО ГОСПОДА.!!!???
ТО — ТО ЖЕ!!! Как спать будете? Кошмарики не снятся? Забрали деньги у пенсионеров, учителей, врачей. ЗАБЫЛИ ПРО КУЛЬТУРУ И О БУДУЮЩЕМ. вас ДАЖЕ НЕ ЖАЛКО С вашими УКРАДЕННЫМИ ДЕНЬГАМИ. В ГРОБУ КАРМАНОВ НЕТ. В РАЮ НА ВХОДЕ ЕСТЬ ОХРАНА. ДУМАЙТЕ О ДЕТЯХ ( пусть не болеют) И О ТОМ, ЧТО вы СДЕЛАЛИ ХОРОШЕГО В ЖИЗНИ. …

8.04.2014 6:57

@

Спросите у погожего томченко шубы проходы лиманского !!!!!

8.04.2014 10:36

перепост

Наприкінці червня у повіті Сучава, що межує із Буковиною, румунські митники виявили майже 100 тисяч пачок контрабандних сигарет, ввезених з України. Зловмисники приховали їх у стовбурах дерев. Румунські ЗМІ назвали цей сховок одним із найвинахідливіших, а в прикордонній поліції Сігету-Мармацієй визнали: за останні роки це рекордна партія контрабандного курива.

Повідомляючи про початок розслідування, телеканали сусідньої держави безкінечно прокручували сюжет: на залізничній станції Дорнешти розвантажені букові колоди скраєчку розрізають бензопилами і витягують звідти довгі вервечки старанно упакованих блоків сигарет. А по наш бік кордону – неначе у рот води набрали. Анічичирк, жодних офіційних пояснень. Мовчала Чернівецька митниця, хоча саме через її пункт пропускання («Вадул-Сірет-Вікшани») благополучно проїхав товарний поїзд з тими «фаршированими» колодами.

Отож депутат облради Микола Салагор, який свого часу обіймав високі посади у митній службі, ініціював звернення до начальника головного управління Міністерства доходів і зборів України у Чернівецькій області О.Тімарцева та керівника Чернівецької митниці Ю.Черниша, аби ті невідкладно і детально поінформували про скандальну подію.

«Відкіля дровенята?», зацікавився і народний депутат України Геннадій Москаль. Як професійний міліціонер зв’язався із румунською поліцією. Довідався, що «контейнерні» отвори всередині стовбурів висвердлили високотехнологічно. Іншими словами, на спеціальному обладнанні, яким у Чернівецькій області можуть похвалитися лише два великі промислові підприємства. І з’ясував, що фактично весь експорт деревини з Буковини здійснює одна фізична особа – підприємець Кузенко. «Пристосований» контрабандистами кругляк замовила австрійська фірма, що переробляє деревину неподалік румунсько-українського кордону. За останні півтора місяці це вже восьме відвантаження на її адресу.

Як стверджують українські паломники, котрі відвідують румунські монастирі, на станції Дорнешти постійно під розвантаженням стоїть 20–30 вагонів з лісом-кругляком. Чи скрізь була контрабандна начинка? Є підозра, що отой «підприємець Кузенко» – лише підставна особа у великій грі. Власне, тому українським митникам «не вдалося» виявити схованку. «Без відома наших можновладців і правоохоронців така схема ніколи б не працювала», – не сумнівається Геннадій Москаль.

Обласна влада поспішила відхреститися від резонансної оборудки. Мовляв, експорт товарів і послуг тепер не потребує будь-яких спецдозволів ОДА, а «постійні лісокористувачі мають виключне право на використання лісосічного фонду». Але хто цей «фонд» пристосував під контрабанду? На швидку, а тим паче вичерпну відповідь сподіватися годі. Нинішньої весни Г. Москаль уже оприлюднив одну з контрабандних схем, яка застосовувалася на митниці. Із румунського боку прибули 14 вантажівок – начебто мали доставити одяг і взуття до Росії. Насправді ж товар залишився в Україні, а російський кордон перетнули порожні автомобілі. Чийсь недогляд чи добре оплачена «послуга»? Про результати розслідування (якщо таке було) досі невідомо.

Генерал митної служби у відставці Микола Салагор запевняє: якби контрабандні потоки, «засвічені» Г. Москалем, перекрили, то Чернівецька область мала б додатково ще один бюджет. А вона, наприклад, у 2011 році втратила понад півтора мільярда гривень потенційних прибутків через те, що мито не було сплачене в повному обсязі. Натомість «контрабандні товари заполонили наші ринки, а гроші осіли у кишенях злодіїв».

Досвідчений митник розкрив деякі секрети контрабандистів. Скажімо, їде до нашого кордону дорогий товар: віскі, текстиль, взуття, шуби…На українському боці підмінюють документи – шуби вже значаться як гіпсові плити. Відповідно податок з кожної фури – 30 тисяч гривень, а мали б заплатити 500–700 тисяч. Такі оборудки без відома високопосадовців митниці та надійного прикриття «органів» не робляться. За словами Миколи Салагора, ці афери розслідувати неважко: є однотипні митні декларації, заповнені в інших країнах, акти огляду машин і товарів, а також угода про співпрацю з румунськими митниками. Бракує лише «благословення» з Києва і рішучих дій правоохоронців. Але хто ж собі ворог: душити курку, яка несе такі золоті яйця?

Микола Салагор не вперше розвінчує оборудки митників. Пригадую, як на сесії обласної ради він оприлюднив «чорні тарифи», за якими сплачують данину на митницях у різних регіонах України. Після того шокуючого виступу не прозвучало жодного спростування. А реагування? Подейкують, що загадкова загибель сина генерала не була випадковою… Нажив генерал немало ворогів. Особливо, коли 2005 року, перебуваючи на посаді першого заступника голови Держмитслужби України, розробив і очолив спецоперацію «Контрабанда – стоп!». Тоді державна скарбниця одразу розбагатіла на ще один річний бюджет! Втім, дуже скоро Віктор Ющенко змінив милість на гнів: прислухався до нашіптувачів, і непоступливого митника «пішли» у відставку. Натомість Микола Салагор, посилаючись на дані митних органів Бельгії і Німеччини, назвав контрабандистом тодішнього керівника Держмитслужби Володимира Скомаровського. Наголосивши: щомісяця 500–700 ввезених з-за кордону автомобілів розмитнюють близькі родичі головного митника – через організовані ним підприємства на Вінниччині. Згодом, коли Митну службу очолив Валерій Хорошковський, Миколі Салагору довірили керівництво колишньою Вадул-Сіретською митницею на Буковині. Але генерал знов узявся за своє: зруйнував геть усі нелегальні схеми переміщення товарів на митну територію України: підпільні товарні потоки вимушено перемістилися до Одеси. Не добилися від Салагора «толку» ні держслужбовці дуже високих рангів, котрі хотіли примусити його дати «зелене світло» арабським автомобілям, ні круті бізнесмени-нардепи, яким доконче треба було ввезти в Україну латиноамериканське м’ясо.

Аби позбутися «українського Верещагіна» (пригадуєте: «Я мзду не беру, мені за державу прикро»?), навіть реорганізували Вадул-Сіретську митницю, створивши на її базі нову – Чернівецьку. Тоді Микола Салагор попереджував: «Згадаєте мої слова – вона стане ще одним пунктом накопичення контрабандного товару, який розпорошуватиметься країною чи йтиме транзитом далі». Як у воду дивився. До його честі, він і нині займає безкомпромісну позицію, безстрашно і прилюдно розвінчує ділків-контрабандистів. А державі з її латаним бюджетом все бракує волі на новий клич: «Контрабанда – стоп!».

Утім, кинути клич – діло нехитре. А кому ту контрабанду зупиняти? Минулого літа 56 звільнених (а потім поновлених судами) працівників Чернівецької митниці у колективному зверненні до найвищих осіб держави прямо заявили: «Кожного дня нас примушують порушувати закон». Тобто вимагати з клієнтів данину. Зібраний «оброк» через старшого зміни кожного поста доставляють на обласну митницю у Чернівці. Щоденна сума збору коливається від 65 тисяч до 100 тисяч гривень. «Ці факти та епізоди роботи можуть бути доведені з повною інформацією про транспортні засоби, прізвища водіїв і перелік товарів», – запевнили митники. Додавши: такі суми збираються навіть тоді, коли не виявлено особливих порушень у перевізників. Проте є «транспортні засоби, що належать олігархам і високим посадовцям, котрі вчиняють контрабанду Інспектори, які відмовлялися пропускати такі вантажі, потрапили у список на звільнення.

Зазначимо, що інформація, викладена в цьому зверненні, – лише 5% того, що нині відбувається у митній службі». Воістину, на тлі такого розмаху нашої «індустрії контрабанди» навіть отой «нафарширований» мільйонами «лівих» сигарет кругляк можна назвати «дрібницею», «дровенятами».

8.04.2014 10:42

до того ж

Усе вірно написано. Хоча проглядається певний її характер. І тут немає нічого дивного. Незгідні? Якщо хтось сумнівається в дописі, допоможу розібратися — як при цьому назвати організоване, незаконне звільнення з митних органів працівників зі стажем та відповідним фахом і досвідом роботи? І де в той час були, так звані, працівники правоохоронних органів? Не буду розповідати — хто працював той знає. Ось це і є “заказухою” на державному рівні. А були “правоохоронці” СБУ, прокурори, різного роду і чину слідчі там де й зараз: в портах, терміналах, пунктах пропуску — там не б’ють, не стіляють і не плюють в обличчя. Тут є можливість акуратно, проявивши добродушність, товариськість і зверхність змусити переляканого митника принести йому купюру з портретом покійного американського президента. Що не так??? А тепер відносно Миколи Салагора. Доводилося з ним працювати у Волинській митниці. Не проста це людина: часом був жорстким, різким, колючим але зі своїми переконаннями, зі своїм стержнем у характері та відношенні до підлеглих, оточення і керівництва. Це людина пряма, в міру відверта але не підла. Таким він згадується багатьом митникам волинянам і ягодинцям. І дай Бог йому здоров’я, благополуччя і удачі. Переконаний — лише люди такого розуміння і відношення до життя сьогодні здатні і можуть виправити становище в митних органах і як наслідок — в нашій державі: неподільній, соборній ненці Україні. Якби Салагор взнав хто це написав — впав би. Але йому Волинь вірить (говорив і буду говорити з багатьма). Якщо хочете я і мої друзі “ЗА”, хоча, повторюся — не у всіх нас були прості з ним відносини. Зараз настав час саме таких. Повірте. З повагою до всіх порядних митників України.

8.04.2014 13:35

Список порядних в студію

Оголосіть буд-ласка критерії порядного митника і зразу список таких порядних, хоча б по одній митниці. Думаю це не дуже складне завдання — бодай пару прізвищ зможете назвати?

8.04.2014 13:56

очень достойная смена

Вижу пиарщики гандона салагора подсуетились. Кому вы втираете, когда етот беспредельщик успел проявить свое гнилое нутро на многих регионах страны? Кроме как самодурствовать и злоупотреблять властью, он руководить просто не умеет. Да и понтов намного больше чем умения, такие настроят.

9.04.2014 1:40

Крах для-@

Ну ти і членосос безграмотний, тобі ж говорять для пожирателів йожиків дебіл!!!

10.04.2014 9:48

для ерудитів від неерудитів

підкажіть будь ласка ссилку про те що митні органи Чехії мають ставити печатку на комерційних документах при експорті зі своєї країни???

10.04.2014 19:48

запитальнику

Любі комерційні документи між юридичними особами/сторонами договору/контракту отримують завершеність коли відносини супроводжуються певними засвідченнями/забезпеченнями. Тобто, перелік/пакет документів (забезпечений певними фірмовими бланками юридичних сторін) завірений відповідними, передбаченими згідно договору/контракту, мокрими відтисками печаток та штампів. В іншому випадку — це просто папір. Електронне супроводження — окрема тема.

10.04.2014 22:49

Варвара

На мою думку, відповідь дана не правильно. Питання стояло чи повинні митні органи ставити печатку на комерційних документах, а не чи повинні засвідчуватись печаткою експортера. Митні органи Польші
не ставлять печаток ні на комерційних документах, ні на ЕХ, ні на CMR, за винятком Carnet TIR і сертифіката походження. А так як Чехія входить до Європейського союзу, то по логіці, там повинно бути спільне законодавство. Професіонали митної служби відгукніться, бо це питання саме до Вас і напевно, саме Ви вимагаєте у перевізника чи суб”єкта цю печатку………………………..і як варіант електронне декларування, яке, апріорі, виключає печатки на вищевказаних документах.

10.04.2014 23:25

Матроскину)

…Бисмарку пренадлежат много умных высказываний и как не парадоксально, спустя много лет они актуальны…
…и кстати, Матроскин один из моих любимых персонажей и его высказывание тоже розошлись по цитатам:
“Взял Матроскин поздравительную открытку с цветочками и котятами и написал:
«Шарик, ты — балбес!»
Печкин возражает:
— Неправильно это. Если открытка поздравительная, сначала адресата поздравить полагается.
Матроскин дописал:
«Поздравляю тебя, Шарик, ты — балбес!»……….зачастую, количество текста — смысла не меняет….


11.04.2014 9:18

для ерудитів від неерудитів

Дякую Варвара, ти права. я не те мав на увазі. я питаю конкретно про Чехію. і хоча це ЄС, однак митне законодавство там відрізняється (по такій логіці офіційна валюта в чехії має бути євро, хоча це не так). якщо хтось має конкретні дані по цьому питанню — поділіться. вдячний.

215 КОММЕНТАРИИ

 1. 사설토토

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nonetheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 understand about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. Giraffe birth

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless definitely really worth taking a appear, whoa did one study about Mid East has got extra problerms at the same time […]

 3. Realistic vibrator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless seriously really worth taking a search, whoa did 1 find out about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 4. bondage toys

  […]we prefer to honor numerous other world-wide-web web pages around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages worth checking out[…]

 5. Google

  Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless actually really worth taking a look, whoa did one master about Mid East has got more problerms too.

 6. free sex

  […]we prefer to honor quite a few other web web sites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Below are some webpages really worth checking out[…]

 7. post an ad

  […]although internet websites we backlink to beneath are considerably not associated to ours, we really feel they are basically really worth a go as a result of, so possess a look[…]

 8. dildo with balls

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless really worth taking a appear, whoa did 1 learn about Mid East has got more problerms at the same time […]

 9. gay male dildo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine some unrelated information, nonetheless definitely worth taking a look, whoa did 1 understand about Mid East has got additional problerms too […]

 10. kegel balls

  […]we prefer to honor several other net sites around the internet, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages really worth checking out[…]

 11. hire a skip bin

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless seriously really worth taking a appear, whoa did one find out about Mid East has got extra problerms as well […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!