Ягодинская таможня (часть 1)

215
6092

Комментарии — страница 41

22.03.2014 20:28

Варвара

…Перестаньте собачиться, показывая свое меркантильное нутро. Пересматываю: Черный день академии ВМС
http://www.youtube.com/watch?v=AOjw_hR00oI…слезы на глазах. Вот это геройство! Вот это понятие чести, достоинства и мужества. Задумайтесь!!!!!!!!!!! Один раз живете. Какой пример вы подаете? Какой след после себя оставите?…..

22.03.2014 23:08

Варварі

Нема чого тут по москальські писати,пиши рідною мовою!

23.03.2014 11:50

Варвара

…яка різниця, якою мовою ми розмовляємо чи пишемо, якщо її добре всі розуміють? (тим більше, що в нашій місцевості рідко почуєш чисту українську мову…здебільшу суржик)…Чому брудна лайка на сайті не викликає обурення, а російська так? Висловлюватись рідною мовою — це не патріотизм, звертаюсь до опонента, це набагато більше…і жаль, що так мало ви вкладаєм в значення цього слова…Ми живемо в країні, де дозволено те, що прямо не заборонено законом…так що жодних протиправних дій, пишучи російською, я не чиню…как мне нравится — так и пишу)))

23.03.2014 17:11

для тпф

закиньте,будь ласка, цю статтю на орд сторінка “львівська митниця”.Дякую.

24.03.2014 19:04

?

Ягодин що чути хто буде начальником?

24.03.2014 19:42

старий

половина з вас -точно у.бки

25.03.2014 8:50

Варвара

Перед початком штурму “Костянтина Ольшанського” команда великого десантного корабля встигла зіпсувати машину та електроніку БДК.

Джерело “Думської” у Військово-морських силах України стверджує, що двигуни корабля українські моряки залили цементним розчином (за іншою інформацією — засипали піском).

Навігаційне обладнання та прилади управління вогнем просто розбили.

У підсумку росіянам довелося тягнути захоплений “Ольшанський” в базу на буксирі. Ремонт обійдеться Чорноморському флоту в круглу суму — простіше розпиляти корабель на метал, пише видання.

“Команду БДК, в тому числі командира Дмитра Коваленка, доставили до Сімферополя. Не виключено, що їх чекають репресії”, — повідомляє ”Думська”.

25.03.2014 15:28

піонер

Які взагалі варіанти на посаду начальника митниці?
І цікаво чи повернуться взагалі Микитюк, Курило?(вони вроді були нічо)

25.03.2014 16:55

Бувший

Федик і Микитюк, це Калетніка прихвостні. Нормальних працівників, які мають свою думку і тримають свою позицію вони просто позвільняли, попероводили, позаганяли за хмари( в декрет)

25.03.2014 17:56

бувшому

марюсик тебе забагато!!!!здрисни!

25.03.2014 19:46

Не про Марюсика

Серед тих, хто при попередній владі відійшов в сторону дійсно є досить порядні люди і потужні організатори

25.03.2014 19:49

Точно не про Марюсика

Серед тих, хто при попередній владі відійшов в сторону дійсно є досить порядні люди і потужні організатори

25.03.2014 20:51

Потужним

потужні організатори чого? збору макулатури і металолому? Де ти бачив таких, такі мали б свою думку і позицію. саме позицію, а не позу. Таких з минулих начальничків не було взагалі. то були потужні організатори збору бабла. Потрібні нові люди, які відповідатимуть вимогам часу і в першу чергу прості, нормальні, порядні, чесні МИТНИКИ, а не заробітчани.

25.03.2014 21:21

Любомль

Сама порядна людина яку звільнили нізащо,це Хабовець Володимир Васильович тільки його було б добре вернути в митну службу,а не таких хапуг хабарників як Курило,Микитюк …….Правий Сектор до них в гості

25.03.2014 21:51

Правда

Про Микитюка не фіг триндіти,завжди на такі посади прості люди не попадають-що там гріха таіти…Але він мені нормальний,і якщо хтось з новоі влади читає це,я справді думаю,що його варто повернути на робоче місце.А те,що говорять хто від кого,чи від якоі партіі-вибору іншого за Янукоаича не було,люди вибору немали…А Роман Володимирович гідна та дострйна людина,хто щоб не писав і не говорив!

25.03.2014 23:17

Конче ним

Всім придуркам які пишуть ніхто Вас поперше не буде слухати по друге ви що новин не читаєте правий сектор це бандюки і їх відстрілюють .Тим більше їх ніхто і посуті і не боїться так що можете аукати, дрочити, навідь відсосати їм всім ,нічого це не змінить вони хай думають щоб їх не позабивали як собак. А тепер по суті : ви думаєте бабйо що ви тут скиглете і вас ніяк не менуть зміни , помиляєтесь. Поки фаміліі тих хто тут строчить: називати не буду, але бійтеся ; О.Я. Н. Т. Думайте.

26.03.2014 9:01

ТФП

Гамно ваш Микитюк і злодій.
Кажеш людина оступилась бо була під пресом Януковича. “Свєжо преданиє да верится с трудом!”
Не занадто часто він “оступається”…та за ним тягнеться стійкий шлейф кримінальних вчинків. Скільки посадрвців були притягнуті до кримінальної відповідальності за виконання його усних розпоряджень щодо митного оформлення “за спецпроцедурою”… вірніше сказати по-чорному.
Може забули діяльність цього Турійського вилупка по збору відкріпних талонів на вибори Президента України у 2005 році. На щастя ця компанія була провалена через природну жадібність Микитюка. Замість щоб викупати відкріпні бюлетені по 300 грн. з тих грошей, що були отримані від представників Януковича, а це 5 000 000 грн цей “крисьонок” прикарманив гроші за що був після виборів “опущений” своїми хазяями.
Потім цей геній економіки відчув в собі хист великого господарника і не де небудь а у нафтопереробній галузі. Прошу зауважити не в народному господарстві яким він постійно лякав непокірних підлеглих а саме на грошовому тепленькому місці присів цей вилупок.
Оскільки говно не тоне …то і виплив згодом разом з приходом Єнакієвського парня до посту Президента України. Далі ви знаєте…знов кримінальні справи і знов як у цього кумедного Сані Бородача: “Да вы что ребята…нифига себе …я не вкурсе. Прошу понять и простить!” Як на мене йому саме місце бути зісланим в резервацію на півострів Крим як невиправного хабарника, злодія і просто не порядну людину.
А тому кому він подобається скажу так — ти чоловіче жулік і злодій, бо саме до таких людей був лояльний і прихильний Микитюк.
До інших в нього була тільки одна мова: “Мені байдуже, що з тобою буде! На твоє місце в черзі 200 чоловік стоїть!”
Хочете такого собі в керовніки? Невиправні ви ліцедеї. Вірю що колись вас панове хабарники митної справи люди винесуть і викинуть з кордону.
Як далеко ви знаходитесь від того українського народу чиї інтереси ви присягали захищати. “Бог не Трошка… видит немножко!”
Миру вам! Слава Україні!

26.03.2014 9:51

ТФПу

+100500% коротко+содержательно+актуально

27.03.2014 5:53

Ш.П.

До призначення нового начальника і переселення на інші землі прибульців подивіться за ними уважно. Вінницькі і одеські, в першу чергу, не повинні вибратися з нашої землі просто так. Вивезти вони можуть те, що позволяла їм нажити за цей час зарплата. Переконтроль обіцяю. Не переживайте, безконтрольно ніхто не зникне з Волині.


27.03.2014 6:31

Попередньому уйобку

Ну да, всі чекають твого переконтролю. Не сміши людей.

215 КОММЕНТАРИИ

 1. 사설토토

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nonetheless definitely really worth taking a search, whoa did 1 understand about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 2. Giraffe birth

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless definitely really worth taking a appear, whoa did one study about Mid East has got extra problerms at the same time […]

 3. Realistic vibrator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless seriously really worth taking a search, whoa did 1 find out about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 4. bondage toys

  […]we prefer to honor numerous other world-wide-web web pages around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages worth checking out[…]

 5. Google

  Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless actually really worth taking a look, whoa did one master about Mid East has got more problerms too.

 6. free sex

  […]we prefer to honor quite a few other web web sites on the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Below are some webpages really worth checking out[…]

 7. post an ad

  […]although internet websites we backlink to beneath are considerably not associated to ours, we really feel they are basically really worth a go as a result of, so possess a look[…]

 8. dildo with balls

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless really worth taking a appear, whoa did 1 learn about Mid East has got more problerms at the same time […]

 9. gay male dildo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine some unrelated information, nonetheless definitely worth taking a look, whoa did 1 understand about Mid East has got additional problerms too […]

 10. kegel balls

  […]we prefer to honor several other net sites around the internet, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages really worth checking out[…]

 11. hire a skip bin

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless seriously really worth taking a appear, whoa did one find out about Mid East has got extra problerms as well […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!