Ягодинская таможня (часть 1)

223
544

Комментарии — страница 31

23.02.2014 23:52

Луцьк

А отсосати-слабо ?

24.02.2014 8:15

РОЗУМ

СКОРО БУДЕМ ВСІ СОСАТИ…

24.02.2014 12:53

Розум 2

Адмінприміщення Ягодинської митниці зараз блокують. керівництва немає

24.02.2014 14:58

Калетник

І що там з адмінприміщеннями?

24.02.2014 15:25

007

Що взагалі діється на переході?

24.02.2014 17:13

СВОБОДА

НАГЛЯДОВУ РАДУ БУДЕ СТВОРЕНО З БУВШИХ МИТНИКІВ ЯКІ НА МАЙДАНІ БОРОЛИСЬ З РЕЖИМОМ,А КУЧМАНИ І ІМ ПОДІБНІ УПИРІ ,ЯКІ ГРІЛИ СВІЙ ГЕМОРОЙ ДОМА ПІД ПЕРИНОЮ НЕХАЙ МОЛЯТЬСЯ ЩОБ ІМ НЕ ЗГАДАЛИ ЛЮДИ ЯК ВОНИ БУДУВАЛИСЬ З ДОПОМОГОЮ ГЕРБОРА ТА КУПУВАЛИ САНАТОРІІ В КРИМУ. ЛЮДИ ЗНАЮТЬ ХТО ДЕ БУВ, ЯК ПРИКЛАД- ДВА УРОДА З ДОРОЖНЬОІ МІЛІЦІІ ЛЮБОМЛЯ ,ЯКІ ІЗДИЛИ В КИІВ ШОБ НЕ ПУСКАТИ АВТОМАЙДАН В КИІВ.

24.02.2014 18:10

Грішник

Новый Завет, Слово Жизни
От Иоанна, 8 глава

1 а Иисус пошел на Масличную гору.
2 Рано утром Он опять был в храме. Вокруг Него собралось много людей, и Он сел и стал их учить.
3 Учителя закона и фарисеи привели женщину, уличенную в супружеской измене. Они поставили ее перед народом
4 и сказали Иисусу: – Учитель, мы поймали эту женщину на месте преступления, она изменила мужу!
5 Моисей повелевает в законе побивать таких камнями. А Ты что скажешь?
6 Они спросили это, чтобы найти повод уловить Иисуса в чем-либо и обвинить Его. Иисус склонился и писал пальцем на земле.
7 Они упрямо продолжали Его спрашивать. Тогда Иисус выпрямился и сказал: – Кто из вас без греха, пусть первым бросит в нее камень.
8 И Он опять, склонившись, продолжал писать на земле.
9 Тогда они начали по одному уходить, начиная с самых старших. В конце концов остался один Иисус и женщина.
10 Иисус поднял голову и спросил: – Женщина, где твои обвинители? Разве никто не осудил тебя?
11 – Никто, Господин, – ответила она. – И Я тебя не осуждаю, – сказал Иисус. – Иди и больше не греши.
12 Когда Иисус вновь заговорил с народом, Он сказал: – Я свет миру. Тот, кто идет за Мной, не будет ходить во тьме, но будет иметь свет жизни.

15 Вы судите по человеческим меркам, Я же сужу никого.
16 Но если Я и сужу, Мой суд справедлив, потому что Я не сам, со Мной тот, кто послал Меня.

А як те,що в хабарництві є дві сторони:хто бере і хто ДАЄ. А якщо за рахунок кордону жиє вся Волинь. Виробництво відсутнє, а є тільки суцільний Волиньмаркет. Виходить кордон вигідний тільки митникам?!? В тих хто “їздить” туди-сюди бідні хати? Порушувати норми, а ще найгірше брехати безсоромно, то всі гаразд. Це замкнене коло,де правди не розгледітити. Хто з нас без гріха? Починайте кожен з себе. На колінах прошу всіх:”Які б не були обставини залишайтесь ЛЮДЬМИ”
Думаю, всі усвідомлюють, що митниця жаданний шматочок. Всі суперечки як раз із-за цього… Скоро почнуть ділити,і мабуть ті, що білі і пушисті) Що ж будемо слідувати за словами нашої любої Лесі “Без надії таки сподіватись!”.

24.02.2014 19:10

цікаво

НАГЛЯДОВУ РАДУ БУДЕ СТВОРЕНО З БУВШИХ МИТНИКІВ???

почути б прізвища цих “білих пухнастих і незаконно звільнених”!!!!
P.S.тих хто працював в адмінприміщенні на зарплаті, тих не звіляняли….

треба тверезо оцінювати ситуацію, є Герої України, які здобули перемогу над режимом, а є ті хто дочекався моменту щоб помститись….

24.02.2014 21:32

111

Имена чесних митників, це Марьюсик, Секлій ці руки ніколи і нічого не брали

24.02.2014 22:25

Степанович

Шановні,розслабтесь,Льоня Воробєй сьогодні купив посаду за 400000$.Не вірите?

24.02.2014 22:42

послання

СТАЄ ТРОШКИ СМІШНО. активувалися самі чесні митники які ніколи не під ким не ходили ніколи нікому недавали хабарів і звичайно самі не брали,КОМУ ВИ ТУТ СПІВАЄТЕ якісь ради будете створювати понаписували фамілії митників ШАЙДА та ін.які нещодавно самі створювали корупційні схеми. ЗРОЗУМІЛО в цих скиглющих людей які зараз пишуть будь накого є шанс знову вилісти і по трошки скубсти але тепер вже під гаслами революції.ВОНИ БУДУТЬ ТОПИТИ ІНШИХ-наговарювати,стучати,ЯКІ ВОНИ НЕЩАСТНІ БІДНІ ЧЕСНЮЧІ НІКОЛИ ВЖИТІ КОПІЙКИ НЕ ВЗЯЛИ ЗА ДУШОЮ НІЧОГО НЕ МАЮТЬ НУ ПРОСТО ЯК ТОЙ ДАЇШНИК З ГУМОРИСТИЧНОГО СЕРІАЛУ НАША РАША- щоб тільки назад прийняли.грош ціна тоді цій революції,ОДНЕ ТІЛЬКИ ЖАЛКО ТИХ ЛЮДЕЙ ЯКІ ЗАГИНУЛИ. ЗГІДНИЙ З ОДНИМ ПОКИ НЕ БУДЕ ГІДНА ПЛАТНЯ ДОТИ БУДЕ КОРУПЦІЯ ХТОБ НЕ ПРАЦЮВАВ АБО КЕРУВАВ. БО ВИБАЧТЕ НА 2000 ГР.НЕ ПРОЖИВЕШ. І ще одне хтівби щоб кожен за себе відповідав а не наповідав я думаю ви мене зрозуміли.

25.02.2014 0:18

думка

Якщо буде наглядова рада з митників, це нічого не змінить. Вся митниця це суцільна корупція. На Ягодинській митниці багато молоді, яка не жадна і нормальна, але їх гноблять та заставляють брати побори. На рахунок того, що коли митник приходить з канала на внутрішню, то на це без сліз не глянеш. Це рівень знань. Якщо міняти, то міняти все на нормальних молодих людей.

25.02.2014 0:23

думка

Цікаво, який дибіл знову допустив Вороб’я та до якої посади? Та в кого в цей час Воробей міг купити посаду?

25.02.2014 0:26

1

думка слухай а приходить митник із внутрішньої на пост, так він по диспетчеру тір фіг проведе. а почнуться пдк дозволи плата за проїзд вага габарити гуманітарка почта ліцензії так він бідняга і на сраку присяде.

а дипломат приїде з х… черговою так взагалі вкакається.

25.02.2014 1:11

З Відня

Хочеться знати думку Ягодинських митників: а кого б ви хотіли бачити в кріслі начальника Ягодинської митниці? Давайте свої пропозиції так як подали студенти кандидатури на посаду Міністра освіти…

25.02.2014 2:18

свобода

Та не метайтесь як криси на тонучому кораблі.Після перевірки вашоі важкоі роботи на благо Украіни,тим хто залишиться буде дана можливість довести що він чесно працював та має намір жити на зарплату пройшовши тест на поліграфі і якщо ваші результати відповідей на питання-Чи доводилось вам брати хабарі?Чи будете у подальшій роботі брати хабарі? не будуть відрізнятися відпитання -Чи були у вас статеві зносини із вашою бабцею? то все буде окей, правда таку перевірку потрібно буде проходити усім держслужбовцям щомісяця—така зміна до закону Про Державну Службу була запропонована депутатами Свободи ,а то бачите навіть на якихось птахофабриках усіх працівників перевіряють на чесність а слуги народу у нас безгрішні. А на рахунок зарплати-то така ж зарплата у податківця,вчителя,працівника соціальноі служби,виконавчоі служби і ім не виплачують таких доплат як на митниці та й там повно вакантних місць і робота у них не легша як у вас. Правда вони на лексусах та на прадо на роботу не іздять і не мають розкішних дач та санаторіів на світязі і не відпочивають у відпуску в Таіланді,Арабських Еміратах а коли відпуску забракне то беруть лікарняне і ідуть у Ріксос лівер полоскати. На рахунок митників які були на Майдані то тільки те що ці люди бігали під кулями снайпера все ім списує і яке к чорту порушення присяги держслужбовця . ВАМ УСІМ БУДЕ ЗАДАНО ПИТАННЯ —СКІЛЬКИ ТИ ПЕРЕРАХУВАВ НА РАХУНОК СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ГЕРОІВ ТА СКІЛЬКИ ТИ ВКРАВ ДЛЯ СЕБЕ ?

25.02.2014 4:19

СТАРАННИЙ МУТНИК

ВАПРОС ХУЙНЯ. ЗАВТРА ТРАХНУ БАБУШКУ, ДЄДУШКУ,А ТАКОЖ ІХ СОБАЧКУ ,НА ВСЯКИЙ ПОЖАРНИЙ/ПІСЛЯ РИЖОІ ГЛАВБУХШІ ЦЕ БЕДЕ ЯК МАСАНДРА.

25.02.2014 6:20

1234

НА ПТІЧНИКАХ ДІЙСНО ЗАПРОВАДИЛИ ПЕРЕВІРКУ ВСІХ РОБОЧИХ ,МЕХАНІКІВ,СТОРОЖІВ НА ПОЛІГРАФІ-ХТО ВІДМОВИВСЯ ЗВІЛЬНЯЛИ ЗРАЗУ А ХТО НЕ ПРОЙШОВ -ПІЗНІШЕ.ПРИЧИНА-КРАЖІ ПРОДУКЦІІ, ОСТАННЬОЮ КАПЛЕЮ БУЛА ПЕРЕДАЧА “ШУКАЮ ЖІНКУ “ДЕ ВСЯ УКРАІНА ПОБАЧИЛА ХОЛОДИЛЬНИК РОБОЧОГО ПТИЧНІКА ЗАБИТИЙ КРАДЕНИМИ КУРЯМИ.

25.02.2014 10:18

1

ИГОРЮ НАВАЛОВУ. ТИ КОНЧЕНИЙ ПРИДУРОК. ЯКЩО ЦЕ ВІН.


25.02.2014 11:20

00000

Нетреба наїзжати на всіх митників, Так берують всі, але ми самі їм даємо щоб вижити, Ми мусимо бо закони про перевезення товару не дають вибору. Але… є митники люди а є скоти, які обдирають всіх без винятку. З НИХ І ПОЧИНАЙТЕ…