Володимир Бойко. Страшна помста

0
434

Провокація, яку 12 серпня 2016 року щодо мене влаштували Служба безпеки України та Держприкордонна служба України, матиме далекосяжні наслідки, передусім для організатора цього безумства – голови СБУ Василя Грицака. Замість того, щоби займатись своїми прямими обов’язками – тобто дбати про збереження державної таємниці та ловити шпигунів і диверсантів – Василь Сергійович переслідує журналістів і демонстративно порушує суверенітет сусідньої країни.

Виникає закономірне запитання: коли ж Василь Сергійович знаходить час на виконання своїх прямих обов’язків, якщо його робочий день зайнятий лише влаштуванням провокацій на кшталт незаконного затримання журналіста Володимира Бойка на території Республіки Польща без відома польської влади?

Для ілюстрації виробничих успіхів голови СБУ я розпочинаю цикл публікацій таємних і цілком таємних документів, які були загублені співробітниками Національного антикорупційного бюро України.

Як має бути відомо Василю Сергійовичу (якщо він ще пам’ятає, що таке державна таємниця), таємне діловодство в установах типу НАБУ повинно вестися виключно на окремих комп’ютерах, які не мають виходу в Інтернет, а документи повинні зберігатися на спеціальних накопичувачах (попросту кажучи, флешках), які по завершенні роботи здаються в режимно-секретну частину. За неухильним дотриманням процедури роботи з документами, що містять державну таємницю, і повинно спостерігати СБУ. А у випадку, якщо в якійсь установі порушують цю процедуру, СБУ зобов’язана негайно позбавити цю установу доступу до держтаємниці.

Але оскільки весь робочий час голови СБУ зайнятий провокаціями проти журналістів і прослуховуванням телефонів народних депутатів, то, зрозуміло, співробітники НАБУ таємні документи пишуть удома, а флешки з грифом «цілком таємно» по-п’яні залишають у ресторані «Солом’янська броварня». Одну з таких флешок мені передав офіціант цього закладу і я з великим задоволенням публікую її вміст.

Скажу зразу – документів дуже багато. Я буду кожний день викладати по одному й робитиму це до тих пір, доки Грицак не пригадає, чим він повинен займатись у робочий час.

***
Таємно
Прим. № ___

Заступнику начальника Другого підрозділу (відділу) детективів
Головного підрозділу детективів
Національного антикорупційного
бюро України
Карєєву О.М.
для Катеринюка В.В.

З В Е Д Е Н Н Я № 1
візуального спостереження за об’єктом «Лось»
за завданням від 08.06.2016 № 52

спостереження проводилось: з 07.00 09 червня 2016 р.
четвер до 14.00 09 червня 2016 р.

О 07.00 ВС було встановлено за адресою: Одеська обл., с. Фонтанка, вул. Капітана Маринеско, 56 (приватний будинок), за гр. Ліпським Віталієм Володимировичем, 19.03.1977 р.н., псевдонім якому надано «Лось».

О 07.46 об’єкт, за кермом автомобіля «Toyota Land Cruiser» зеленого кольору, д.н.з. 55555 ОТ, виїхав з вказаної адреси та поїхав без спостереження.

О 13.30 спостереження додатково було встановлено за адресою: Одеська область, м. Южне, вул. Берегова, 11, Южненська філія адміністрації МП «Южний».

О 13.46 «Лось» вийшов з приміщення адміністрації Южненської філії МП «Южний», тримаючи в руках коричневу шкіряну сумку, розміром, близько, 60х40х20 см, сів пасажиром до автомобіля «Toyota Land Cruiser», зеленого кольору, д.н.з. 55555ОТ, і поїхав в напрямку м. Одеса.

О 14.00 ВС за об’єктом було перервано.

Примітка 1:
прикмети об’єкта «Лось»: чоловік віком 35-40 років, високого зросту, нормальної статури, обличчя овальне, волосся коротке, чорне. Був одягнений: сіро-синій діловий костюм, чорні туфлі. Носить сонцезахисні окуляри.

Примітка 2:
за наявними даними автомобіль «Toyota Land Cruiser», зеленого кольору, д.н.з. 55555ОТ не зареєстрований.

Заступник Керівника
Оперативно-технічного управління
(з оперативного документування) В.Селезньов

Надруковано 1 прим.
1 – на адресу
ЗВДТ ст. 4.4.3.
Вик., друк та гриф секретності надав ______________________ Щ.Є.В.
Арм. №5/ _____, інв. №10480015, фн № 317цт (без збереження файлу)
тел. 77-58
01.07.2016

Володимир Бойко

2016-08-15 19:40 975