Волинського митника-хабарника засудили на 5 років

0
2724

photo

Головного державного інспектора митного поста «Доманове» Волинської митниці Державної фіскальної служби за одержання неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України) засуджено до реального позбавлення волі. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волинської області, передає «Galinfo».

Як з’ясувало слідство, митник тричі протягом липня-серпня 2016 року при здійсненні митних формальностей під час перетину громадянином митного кордону України в напрямку виїзду з митної території вимагав та одержував кошти за безперешкодне здійснення контролю та митного оформлення належних чоловікові транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Посадовця затримали 28 серпня 2016 року прокуратурою Волинської області спільно з Управлінням Служби безпеки України в області.

Ратнівський районний суд визнав головного державного інспектора митного поста винним у вчиненні корупційного злочину та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі  з позбавленням права обіймати посади в органах Державної фіскальної служби строком на 3 роки та з конфіскацією майна.

Митника також позбавлено спеціального звання «радник податкової та митної справи ІІ рангу».

Варто зауважити, що, згідно з вимогами чинного законодавства, за вчинення корупційних злочинів не передбачено звільнення від відбування покарання з випробуванням або призначення покарання більш м’якого, ніж передбачено законом.

«Генплан Таможни»