Внутрішня безпека ДФС затримала митника під час отримання 5 тис. грн. хабара

0
1672

etw3

Співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки ДФС та слідчого відділу ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області, затримано «на гарячому» співробітника митного посту «Спеціалізований» Київської міської митниці ДФС під час отримання неправомірної вигоди у сумі 5 тис. грн., повідомляють у прес-службі ДФСУ.

Затримання проводилося під час оперативних заходів у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.

Кошти працівник мав отримати за безперешкодне оформлення міжнародних поштових відправлень.

«У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні вже було задокументовано схему систематичного отримання неправомірної вигоди працівниками митного поста Київської міської митниці ДФС під час митного оформлення товарів, які переміщуються в якості міжнародних поштових відправлень, від отримувачів (фізичних/юридичних осіб)», — розповідають у ДФС.

Як зазначають у ДФС, вартість таких «послуг» становила 10% від фактичної вартості посилки, що у свою чергу в середньому складає 100-200 доларів США за одне поштове відправлення. Окрім того, було з’ясовано декілька фактів отримання неправомірної вигоди безпосередньо затриманим співробітником.

Посадовій особі митного поста «Спеціалізований» Київської міської митниці ДФС оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України, та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

«Генплан Таможни»