Віктор Кривіцький: «Звинувачення на адресу Волинської митниці безпідставні і голослівні»

  0
  1494

  0_ca878e135f69bf064a9dcfd29df21dd3

  Начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький прокоментував обшуки, які 16 червня здійснювали працівники поліції та прокуратури.

  «Запам’ятайте цей день — 16 червня, день чергового фарсу прокуратури! Мовляв, вилучили «чорну касу» митників, але при цьому конфіскували гроші у фірми, яка не має жодного стосунку до Волинської митниці ДФС», — написав на своїй сторінці в Фейсбук керівник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

  «Прокуратура вкотре створює ілюзію розслідування «гучної» справи. Невже чергову акцію проти митниці провели задля того, щоб люди перестали говорити про пікети біля прокуратури?», — написав Кривіцький.

  «Обшук, про який йде мова, було проведено 16 червня у приміщенні одного із суб’єктів підприємницької діяльності та за місцем проживання його керівника. У ході обшуку виявлено та вилучено 90 тисяч доларів США та 290 тисяч гривень і названо ці кошти гучними словами «чорна каса митниці». Де зв’язок? Який стосунок до грошей комерційної структури може мати митниця? Зухвалі звинувачення на адресу Волинської митниці безпідставні і голослівні, — наголосив він.

  За словами Віктора Кривіцького, це «не перша спроба тиску на Волинську митницю ДФС».

  «Уже проводилася n-на кількість обшуків безпосередньо на пунктах пропуску, під час яких жодного разу не було виявленого нічого, що мало б бодай якийсь натяк на злочин або компрометувало роботу волинських митників.
  Які цілі переслідує прокуратура – це риторичне запитання. Комусь, очевидно, не подобається, що на Волинській митниці наведено лад, призупинено контрабандні потоки, суттєво нарощено надходження до бюджету та збільшено кількість суб’єктів ЗЕД, що обслуговуються на Волині. Натомість все робиться для того, щоб очорнити досягнення і результативну роботу Волинської митниці і мене особисто як її керівника. Чим закінчиться розслідування цієї роздутої з нічого справи, буду з інтересом стежити і неодмінно повідомлю громадськість про її результати
  ».

  Нагадаємо, як вже повідомлялося, днями оперативники Управління захисту економіки у Волинській області Національної поліції викрили корупційні схеми, організовані працівниками митниці.

  «Генплан Таможни»

  Ваш комментарий

  Please enter your name here
  Please enter your comment!