Василь Вовк: «У ГУР МОУ купа пройдисвітів і російської агентури…»

0
922

Колишній начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про те, що, за інформацією російських ЗМІ, у Криму затримали ще одного українського диверсанта.

«РосЗМІ повідомили про затримання у Криму еще одного “українського диверсанта” — Дзеркало тижня. Так, РФ агресор, окупант, а кримінальна юстиція Росії прогнила й опустилась нижче плінтуса… Так, ми маємо говорити про політв’язнів…», — написав Василь Вовк.

«Але потрібні дієві заходи, щоб спасти українських патріотів, яких підставили непрофесійні службовці у великих погонах. І цей процес, на жаль, продовжується», — написав він.

За словами В.Вовка, структуру ГУР МОУ треба розпустити.

«У ГУР МОУ купа пройдисвітів й російської агентури… Не валіть з хворої голови на здорову — розпустіть цю структуру, й створіть абсолютно новий орган на основі тьох “П”: професіоналізм, патріотизм, порядність… Або краще уже взагалі без нього…», — заявив екс-начальник слідства СБУ.

Заява Василя Вовка — це, фактично, звинувачення Кондратюка, як колишнього глави ГУР МОУ у зраді. Звинувачення з боку екс-високопосадовця СБУ. Василь Грицак все ж таки боїться, що його знімуть і призначать Кондратюка? Це вже не здорова конкуренція, а нездорова війна спецслужб. А чутки про те, що Грицака знімуть — з’являються все частіше. Підстави для цього в принципі є. З ініціативи Грицака почалась історія з Манафортом. Щоб сподобатися Клінтон. А виграв Трамп. Штанга.

З ініціативи Грицака і Луценка почалася справа проти Онищенка. Бац, а він приятель Трампа. Справу терміново згортають, але … Знову штанга.

Розробили план «Шатун». А вийшло криво. І ніхто не повірив. Третя штанга.

А Петро Олексійович тупих не любить. Хоча, можливо, все простіше. І Василь Вовк – має рацію?

«ОРД»

2016-11-17 09:56 769